ua en

19 вересня в Чернігові завершилися змагання з міні-футболу на призи народного депутата України, відомого мецената Валерія Дубіля. Найсильнішими і найвправнішими серед 11 вищих навчальних закладів Чернігова виявились студенти ЧДТУ. Переможці і призери турніру отримали грамоти, медалі і призи. Під час нагородження Валерій Дубіль відзначив, що всі учасники грали чесно і з повагою ставилися до суперників.

Вітаємо наших спортсменів!

Вітаємо студента механіко-технологічного факультету Купріяненко Владислава за зайняте 1 місце у Відкритому чемпіонаті міста по пауерліфтингу. Чемпіонат проводився Чернігівською міською федерацією бодібілдінгу, фітнесу та силових видів спорту.

Бажаємо успіхів та нових перемог!

Щиро вітаємо викладачів університету з професійним святом - Днем працівників освіти!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Бажаємо Вам здоров'я, витримки, довгих та щасливих років життя. Нехай Ваша професійна нива поповнюється новими вагомими здобутками, всі Ваші починання стають успішними.

Нехай Ваші серця завжди зігріває любов, а душевний спокій охороняє родинне тепло.

Саме під таким гаслом уже сорок третій рік поспіль традиційно на початку вересня відбувається свято «День здоров’я» факультетів юридичного, соціальної роботи, праці та соціального управління Чернігівського державного технологічного університету, яке за свою баготорічну історію встигло отримати неабияку повагу та захоплення у студентів та викладачів.

У цьому навчальному році до святкування приєдналися гості на чолі з ректором університету Сергієм Миколайовичем Шкарлетом, який привітав студентів зі святом, пообіцявши продовжувати багатолітні традиції факультетів.

Вітаємо доцента кафедри вищої та прикладної математики ЧДТУ Корнієнко Світлану Петрівну з високим званням Лауреата обласної премії імені Георгія Вороного. Премія вручена за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та сумлінну працю в галузі вищої освіти Чернігівщини в ім’я незалежної України.

Бажаємо Світлані Петрівні творчого натхнення і нових звершень!

Шановні бібліотекарі ЧДТУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек. Від Вашої нелегкої, але дуже важливої праці залежить інтелектуальне майбутнє наших студентів.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

28 вересня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К79.051.03 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук БЕЗРУЧКА ВЯЧЕСЛАВА МИХАЙЛОВИЧА.

Тема - "Підвищення якості електричної енергії в системах електропостачання об'єктів будівництва фільтрами струмів нульової послідовності". Спеціальність 05.09.03 «Електротехнічні комплекси та системи»

Щиро вітаємо і бажаємо успіхів!

Рішенням Президії Української Технологічної академії від 28.09.2011 р. за вагомий внесок у розбудову держави та відзначення особистих заслуг у галузі науки та освіти д.т.н., проф. Іраіді Олександрівні Дудлі присвоєно звання "Лідер України" з врученням ордена Срібна Зірка.

Вітаємо Вас, Іраідо Олександрівно, і бажаємо подальших успіхів!

Якщо Ви маєте бажання взяти участь у конкурсі, надсилайте заявку на електронну адресу gutrozhitok.chdtu@mail.ru, або заповнюйте бланки власноруч ( їх можна отримати у голови Студентської ради гуртожитку Козік Марини). Заявки приймаються до 21 жовтня 2011 року.

Студентська рада ЧДТУ

Команда ЧДТУ у складі 5 студентів-магістрів спеціальностей менеджмент організацій та облік і аудит пройшла відбірний етап і потрапила до 20-ки ВНЗ, що будуть змагатися у Другому Всеукраїнському Конкурсі інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challengе» 2011/2012.

Це чудова можливість для вузів та їх найталановитіших студентів проявити себе на всеукраїнських змаганнях з інвестиційних досліджень та позмагатись за участь у регіональних змаганнях, що пройдуть у місті Лондон (Великобританія).

Студенти Чернігівського державного технологічного університету, як і вся студентська громада України, глибоко обурені вчинком Дарії Степаненко, студентки Києво-Могилянської академії, на міжнародному форумі міністрів освіти. Входячи до радикальної організації «Братства Святого Луки», вона вчинила поступок, який не може бути сприйнятий в прогресивному студентському середовищі.

Така безглузда поведінка є перш за все відвертою неповагою до Європейських, та і загалом, людських цінностей, яка межує з прямим нахабним хуліганством. Своїм безглуздим демаршем вона завдала шкоди не тільки освітянській спільноті, а і всій Україні.

В той час, коли ми стоїмо на порозі справжньої реформи в освіті, отримуємо дійсну можливість здійснити омріяну мобільність і долучитися до навчання у кращих університетах світу, Дарія Степаненко просто виконує деструктивну функцію екстремістсько-налаштованої групи, яка нічого спільного не має з вищою освітою.

Ми, студентська громада Чернігівського державного технологічного університету, висловлюємо свою підтримку нашому міністру - Дмитру Володимировичу Табачнику у проведенні реформ і засуджуємо дії і заяви «горе-колеги», які не сумісні з високим званням студента вищого навчального закладу України!

Студентська рада Чернігівського державного технологічного університету.

23-24 вересня у Чернігові проходить V Міжнародний Інвестиційний Форум. Його метою є активізація інвестиційних процесів в Чернігівській області, покращення інвестиційного іміджу регіону, розширення міжрегіонального співробітництва та створення передумов для впровадження якісно нових засад інвестиційної політики.

Чернігівський державний технологічний університет представив на форум новітні розробки у сфері високих технологій та енергозбереження.

Щиро вітаємо чернігівців з святом – Днем міста та 68-ю річницею визволення Чернігова від гітлерівських загарбників.

У цей день ми згадуємо славну й героїчну історію нашого древнього міста, наших славетних земляків, вітаємо ветеранів.

Рідне місто славиться людьми талановитими, щирими, добрими й працелюбними, які створюють його матеріальне і духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе і процвітає.

Дорогі земляки!

Бажаємо усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

Щастя вам і благополуччя!

15-го вересня у Будинку уряду прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав студентів, які отримали гранти для навчання на магістерських програмах найпрестижніших університетів Європи та США.

Серед них були представники студентської спільноти ЧДТУ, які здобули перемогу у конкурсі, який проводився серед студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України на здобуття права на навчання і стажування у ведучих вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном.

Команда ЧДТУ 14 вересня здобула першу перемогу у турнірі з міні-футболу на призи народного депутата Валерія Дубіля. У змаганнях взяли участь 11 команд чернігівських ВУЗів, серед них команди інституту економіки та управління, українсько-російського університету, ліцею залізничного транспорту та інших вищих навчальних закладів Чернігова.

Вирішальні матчі - поєдинок за третє місце і фінальна гра - пройдуть в понеділок 19 вересня у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу ЧДІЕУ.

10 вересня 2011 року першокурсники Чернігівського державного технологічного університету нарешті стали справжніми студентами. На базі відпочинку „Юність” (с.Шестовиця) відбулась урочиста посвята їх у студенти.

Посвята почалась із привітанні ректора ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергія Миколайовича Шкарлета. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наполегливості у досягненні своєї мети, наукових та творчих досягнень. Нових студентів вітали декани та викладачі усіх факультетів університету.

Вітаємо члена збірної України, майстра спорту з кульової стрільби, студента групи ПМ-082 Попружного Юрія з успішним виступом на XXVI Всесвітній Універсіаді, яка проходила в китайському місті Шеньчжень у серпні 2011 року. Він показав четвертий результат серед кращих спортсменів з усьго світу.
Вітаємо і бажаємо успіхів!

Бібліотека Чернігівського державного технологічного університету проводить книжкову виставку «Освіта України за роки незалежності». Виставка проводиться в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки ЧДТУ ( кімн. 138) з 6.09.11. Запрошуємо всіх бажаючих.

3 вересня 2011 року пройшли загальні збори колективу ЧДТУ та його нових підрозділів: коледжу економіки і технологій (колишнього Чернігівського комерційного технікуму) та Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці, який увійшов до складу університету.

Цей захід відбувся на базі відпочинку університету у Шестовиці і був спрямований на зближення колективів навчальних закладів, зміцнення зв’язків між колегами задля успішної спільної праці на ниві науки та освіти.

Чернігівський державний технологічний університет сьогодні відзначає свято мудрості, доброти і людяності - День знань.

З початком навчального року студентів привітав ректор ЧДТУ, доктор економічних наук, професор С.М. Шкарлет.

Цього разу свято 1 вересня у Чернігівському державному технологічному університеті було особливо урочистим. Адже у гості до студентів завітав президент України (1994-2005рр.) Л.Д.Кучма та заступник голови Чернігівської обласної ради В.В. Мельничук.

Леонід Данилович привітав студентів та викладачів університету з початком нового навчального року, вручив п'ятьом кращим студентам стипендії Благодійної організації Президентського фонду Л. Кучми "Україна".

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас з Днем знань – всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий , адже саме з нього починається захоплюючий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед студентською молоддю нові горизонти творчого зростання, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків - гордістю за своїх дітей.

Шановні студенти! З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей студентського життя, нових відкриттів, справжніх друзів!

Нехай зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення, а кожен ваш день, кожен крок буде світлим та радісним.

Адміністрація.
ОГОЛОШЕННЯ