ua en

Фахові вступні випробування до вступу в магістратуру за спеціальностями Ком’ютерні системи і мережі, Системне програмування, Спеціалізовані комп’ютерні системи відбудеться 31 липня 2013 року о 10-00 в аудиторії І-309. Випробування буде проведено у вигляді усного іспиту за програмами, з якими можна ознайомитися на сайті університету Фахові вступні випробування .

Консультація до іспиту буде проведена 30 липня о 13-00 в ауд. І-309

2 липня в Національному університеті державної податкової служби України в рамках П’ятого україно-російського симпозіуму «Теорія і практика податкових реформ» відбулась урочиста церемонія нагородження переможців і активних учасників VI Всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих вчених ім. М.І. Туган-Барановського.

Дипломом за І місце у номінації «Наукові статті, опубліковані у профільних виданнях» за конкурсним напрямом: «Податкові аспекти економічного розвитку України» був нагороджений кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Петраков Ярослав Валерійович.

17 липня Чернігівський державний технологічний університет приймав ректора Господарської академії ім. Д.А. Ценова (м. Свиштов, Болгария) Величко Адамова. У складі делегації був також старший координатор міжнародного співробітництва академії Агоп Саркис.

В залі засідань вченої ради університету була проведена зустріч з ректором ЧДТУ д.е.н., професором С.М. Шкарлетом, проректорами, деканами та представниками студентського самоврядування ЧДТУ.

15 липня до Чернігівського державного технологічного університету завітали  представники провідних вищих навчальних закладів Китаю.

В залі засідань вченої ради університету була проведена зустріч з проректорами, деканами та представниками студентського самоврядування ЧДТУ.

Гості презентували свої навчальні заклади та ознайомилися з освітньою та науковою діяльності Чернігівського державного технологічного університету. Президент Ланьчжойського технологічного університету високо оцінив наукові здобутки викладачів ЧДТУ та висловив сподівання на плідну співпрацю з Чернігівським державним технологічним університетом на блага дружніх народів Китаю та України.

Шановні співробітники бухгалтерії університету, студенти та викладачі кафедри обліку і аудиту, а також колеги-бухгалтери підприємств та організацій м. Чернігова та області, прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера!

Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та знання. Від Вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності кожного підприємства. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначається соціально-економічний розвиток нашого краю та держави. Така професія вимагає від кожного з Вас чесності, сумлінності, відповідальності і справжньої відданості своїй справі.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, благополуччя, невичерпної енергії та наснаги для подальшої плідної праці та нових звершень.

Адміністрація університету

ФІДОБАНК  знизив комісію за зачислення стипендій\зарплати  для студентів та викладачів университету до 0 %, та пропонує карти з більш високим рівнем безпеки.

На ім’я ректора університету надійшов лист-подяка від Президента України Леоніда Кучми, у якому він висловив вдячність всім студентам, які взяли участь у конкурсі Фонду «Україна» на тему «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір». Серед переможців цього конкурсу є й наша студентка Коваленко Марина.

Вітаємо переможницю та бажаємо подальших творчих успіхів!

За сприяння Міністерства молоді та спорту України реалізується інноваційний проект «Центр Майбутнього. Золотий кадровий резерв», метою якого є формування та розвиток ринку інтелектуального капіталу України шляхом створення бази талановитої молоді студентів ВНЗ, проведення тестувань, співбесід та сприяння у працевлаштуванні.

Заповнити анкету та отримати більш детальну інформацію можна сайті: http://futurecenter.in.ua/baza/anketa/

Чернігівський державний технологічний університет розпочав прийом документів на навчання від випускників загальноосвітніх шкіл, технікумів, коледжів та інших навчальних закладів України для отримання вищої освіти.

Прийом документів від абітурієнтів для осіб, які вступають на перший курс за результатами ЗНО – з 1 ЛИПНЯ по 31 ЛИПНЯ, для осіб, які мають право складати вступні випробування, або які вступають на старші курси – з 1 ЛИПНЯ по 20 ЛИПНЯ

Вперше університет оголошує прийом за новими напрямами підготовки:

  • будівництво;
  • радіоелектронні апарати;
  • маркетинг;
  • здоров’я людини.

Для всіх напрямів та спеціальностей університету Міністерством освіти і науки України надано місця державного замовлення.

Цього року, вперше в Чернігівській області, здійснюється прийом в магістратуру за спеціальностями: «Правознавство» та «Економіка довкілля і природних ресурсів».

Коледж економіки і технологій ЧДТУ в цьому році розширив перелік напрямів підготовки:
на базі 9-ти класів, тепер ви зможете отримати диплом молодшого спеціаліста і вступити на 3-й курс університету за новими спеціальностями :

  • правознавство;
  • обслуговування комп’ютерних систем і мереж;
  • фінанси і кредит;
  • соціальна робота.
Ласкаво просимо  до ЧДТУ!
Графік роботи приймальної комісії
Перелік документів
Перелік сертифікатів
Відповіді на запитання, які найчастіше задають абітурієнти
Кількість місць держзамовлення

Аспірант кафедри промислової електроніки ЧДТУ Сергій Степенко приймав участь у конкурсі, який проводився у Москві у рамках проекту «Зникаюча стіна» та запропонував для оцінки журі п’ять цитат видатного філософа, представника Німецької класичної філософії Іммануїла Канта.

За рішенням журі конкурсу влучно висловлені думки Канта були визнані актуальними та гідними до включення в 50 кращих цитат німецьких мислителів всіх часів. Інсталяцію «Зникаюча стіна» із 5000 дерев’яних брусків було встановлено 22-23 червня 2013 року в Парку Горького у Москві.

2 липня 2013 року співробітники кафедри БРАС завідувач кафедри Велігорський О.А. та асистент Гусев О.О. відвідали сонячну електростанцію "Роднікове, яка розташована в Криму поблизу від міста Сімферополь.

Під час візиту співробітники кафедри БРАС ознайомились з будовою електростанції, технологією підключення фотоелектричних перетворювачів, обладнанням, яке використовується для перетворення електричної енергії від сонячних панелей та його параметрами. Отримана інформація стане базою для проведення наукових досліджень з оптимізації топології підключення фотоелектричних перетворювачів до мережі з метою підвищення їх ефективності, які планується виконати на кафедрі БРАС найближчим часом.

Екологічна ситуація в Україні багато в чому буде залежати від стратегії економічного розвитку, яку будуть реалізовувати держава і суспільство. Велика роль при цьому відводиться екологічній освіті, формуванню нового мислення щодо відносин людина-природа.

Чернігівський державний технологічний університет
запрошує Вас вступити до магістратури
за напрямом підготовки
8.18010017 «Економіка довкілля і
природних ресурсів»

Галузь знань: «Специфічні категорії», спеціалізація «Промислова екологія»
Кваліфікація – магістр з економіки довкілля і природних ресурсів
Термін навчання: 18 місяців

30 червня 2013 року у Чернігівському державному технологічному університеті відбулось щорічне свято - випуск магістрів та спеціалістів.

Закінчено навчання і ЧДТУ прощається зі своїми студентами, яких чекає нове життя і нові здобутки. Щасливої вам життєвої дороги, випускники!

30 червня 2013 року у ЧДТУ відбудеться урочисте вручення дипломів спеціалістів та магістрів

План заходу:
13:00 – урочисті збори біля центрального входу;
Розважальна програма: дефіле випускниць, флешмоб, концерт, яскраві фото та різноманітні сюрпризи.
14:00 – урочисте вручення дипломів у актовій залі (вхід за запрошеннями).

Адміністрація ЧДТУ

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Щиро вітаємо Вас з Днем Молоді!

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість обов’язково дозволять втілити в життя все до чого Ви прагнете.

Щасти Вам в усьому!

Адміністрація університету

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Прийняття Конституції наблизило Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпило незалежність нової європейської держави.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Бажаємо Вам здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.

Адміністрація університету

24.06.2013 починає свою работу восьма міжнародна науково-практична конференція "Метематичне та імітаційне моделювання систем. МОДС 2013"

Співорганізатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Чернігівський державний технологічний університет, Національна Академія наук України, Інститут проблем математичних машин та систем НАН України, Глінвордський університет (Уельс, Великобританія), Технічний університет Лодзі (Польща), Інститут прикладної математики ім. М.В. Келдиша РАН (Росія), Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини (Білорусь), Полтавський Національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка.

Мета конференції: обмін досвідом наукових досліджень, організаційної та науково-практичної роботи з питань:
сучасні аспекти математичного та імітаційного моделювання систем в екології;
сучасні аспекти математичного та імітаційного моделювання систем у виробництві;
сучасні аспекти математичного та імітаційного моделювання систем в інформаційних технологіях.

Програма конференції
Тези конференції
Детальніше про конференцію >>

БАЖАЄМО УСПІШНОЇ РОБОТИ!

Якщо у вас є цікаві їдеї, бажання навчатись чомусь новому у літній час, до вашої уваги можливості, які пропонують студентам міжнародні програми:
UNESCO/POLAND Co-Sponsored Fellowships Programme in Engineering - cycle 2013
Dmanisi International Summer School on Georgian Studies
International youth exchange "Tabula rasa"

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ  ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ НА 2013 р.
аспірантура
навчання з відривом від виробництва(3 роки)
навчання без відриву від виробництва (4 роки)
 за такими спеціальностями:
05.02.09- Динаміка та міцність машин 05.14.02 -Електричні станції, мережі та системи
05.02.08 -Технологія машинознавства 05.18.08 -Товарознавство непродовольчих товарів
05.03.06 -Зварювання та споріднені процеси і технології 08.00.04 -Економіка та управління підприємствами
05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії 08.00.05 -Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка
05.13.06 -Інформаційні технології 25.00.02 -Механізми державного управління

18 червня відбулося чергове пленарне засідання обласної ради, на якому депутати вперше голосували за прийняття своїх рішень не картками, а в електронному режимі.

Система електронного голосування Mobile РАДА була розроблена викладачами та студентами кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Чернігівського державного технологічного університету.

Відповідно до Програми науково-технічного та інноваційного розвитку Чернігівської області на 2011-2015 роки, з метою активізації науково-технічної діяльності, популяризації та подальшого просування на ринок перспективних наукових та науково-технічних розробок, які мають вагоме значення для зміцнення науково-технічного потенціалу області, обласна державна адміністрація оголошує з 10 червня по 10 липня 2013 року обласний конкурс «Краща науково-технічна розробка регіону».

Учасниками Конкурсу можуть бути як окремі винахідники, наукові та інженерно-технічні робітники, так і наукові, творчі чи виробничі колективи, які працюють на підприємствах (організаціях, установах) області, незалежно від їх відомчої підпорядкованості та форм власності.

ОГОЛОШЕННЯ