ua en

За підсумками 2 туру Всеукраїнського конкурсу «Завтра.UA» 2011-2012 - загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді, в якому брали участь 1769 студентів (у т.ч. 14 від ЧДТУ) до 3 туру було відібрано 667 конкурсантів, серед яких – 4 представляють наш університет, а саме:
- Клімчук Ольга Василівна, економічний факультет, група ОАМ-071;
- Кондратенко Аліна Володимирівна, економічний факультет, група ОА-071;
- Нестеренко Сергій Євгенович, механіко-технологічний факультет, група ЗВ-081;
- Терещенко Альона Михайлівна, економічний факультет, група ОА-071.

3 тур Всеукраїнського конкурсу «Завтра.UA» 2011-2012 буде проведено протягом 18 лютого – 18 березня 2012 р., за підсумками якого будуть визначені понад 300 стипендіатів Фонду В. Пінчука.

9 февраля 2012 года в 16:00 в актовом зале центрального корпуса ЧГТУ состоится КАСТИНГ на "Miss ЧГТУ - 2012" .

Приглашаются все девушки, которые хотят покорить публику и показать себя!
ТРЕБОВАНИЯ К УЧАСТНИЦАМ:
РОСТ - от 165см;
ФИГУРА - стройная;
ЦЕЛЬ - победить!

С собой иметь туфли на высоком каблуке и хорошее настроение!

14 лютого в стінах головного корпусу Чернігівського державного технологічного університету протягом усього дня починаючи з 11 години ранку в святковій атмосфері відбуватиметься святкування Дня всіх закоханих. Гостями свята будуть Амур та його свита янголят, а також чортенята, котрі своїми жартами будуть підтримувати настрій свята. На вас чекатимуть безліч приємних сюрпризів, конкурсів, розваг, вітальні листівки, серця, подарунки та поцілунки.

Закохані пари, що виявлять бажання зможуть зареєструвати свої відносини офіційно в Книзі реєстру шлюбів Чернігівського державного технологічного університету саме цього дня. Не зволікайте, адже Святий Валентин приходить лише 14 лютого!

Сюрпризом для студентів, викладачів та співробітників ЧДТУ стане виступ відомого чернігівського гурту «Небо для Себе».

Місце проведення актова зала головного корпусу ЧДТУ. Початок о 15:00.

Відповідно до затвердженого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України плану проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів на 2012 рік, у Чернігівському державному технологічному університеті 19-20 квітня 2012 року буде проводитись Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ»

Для участі у конференції електронний варіант доповіді необхідно надіслати до 23 березня 2012 року.

24 січня ректор Чернігівського державного технологічного університету проф. Шкарлет С.М. брав участь у зустрічі в клубі Кабінету Міністрів з прем’єром Миколою Азаровим з приводу нової редакції закону «Про вищу освіту». Своїми думками з приводу відповідності нової редакції закону реаліям сьогодення Сергій Миколайович поділився з читачами на сторінках газети „Голос України”.

Прочитати статтю на сторінках інтернет-ресурсу "Чернігівський монітор"

Днями студенти нашого університету стали переможцями обласного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Побожа Марина (гр.КІ-112), Дарнопих Альона (гр.ПМ-111), Макаренко Олексій (гр.КІ-111) зайняли відповідно 1, 2 та 3 місця. Науковий керівник - старший викладач кафедри філософії Людмила Іванівна Дудко.

Запрошуємо студентів та викладачів Чернігівського державного технологічного університету відвідати нещодавно створений сайт бібліотеки ЧДТУ. На сайті бібліотеки ви можете ознайомитись з переліком нових надходжень, скористатись електронним каталогом, відвідати тематичні інтернет-ресурси відкритого доступу та отримати багато іншої корисної інформації.

Ректорат ЧДТУ, а також всі учасники та гості Другого Освітянського балу-маскараду "Gaudeamus igitur!" висловлюють свою вдячність усім, хто приймав участь у організації та проведенні цього прекрасного свята.

Коледж економіки і технологій Чернігівського державного технологічного університету відкриває нову спеціальність 5.03050401 «Економіка підприємства» освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Чернігівський державний технологічний університет отримав згоду Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації на проведення ліцензування освітніх послуг щодо надання повної загальної середньої освіти з підготовки фахівців галузі знань 0305 «Економіка і підприємництво» за спеціальністю 5.03050401 «Економіка підприємства» освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» з ліцензованим обсягом 30 осіб денної форми навчання.

Вітаємо студентів магістратури факультету менеджменту та підприємництва: Оксану Коваль, Сергія Лазаря, Юлію Бовшу та Олега Кравченка з успішним виступом у фіналі Всеукраїнського конкурсу інвестиційних досліджень CFA Research Challenge 2011!

Незважаючи на високу конкуренцію з боку провідних вітчизняних ВНЗ: Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Київського та Харківського національних економічних університетів, Національного університету «Київо-Могилянська Академія» студенти ЧДТУ здобули перемогу в номінації «Найкращі питання для компанії».

25 січня, на Тетянин день, у Чернігівському державному технологічному університеті відбулась подія, на яку чекали цілий рік – Другий Освітянський бал "Gaudeamus igitur!". Цього року організатори балу обрали романтичну тематику балу-маскараду, за правилами якого пані обов'язково мають бути в масках і, залишаючись невпізнаними, обирати кавалерів.

Поздоровленням зі святом відкрив Бал ректор університету Сергій Миколайович Шкарлет. Керував балом, як і минулого року, неперевершений Олексій Ігорович Літвінов – завідувач кафедрою бальної хореографії Харківської державної академії культури, заслужений працівник культури України, лауреат міжнародних конкурсів.

Студенти четвертого курсу факультету електронних та інформаційних технологій ЧДТУ Федорченко Богдан і Супрун В'ячеслав успішно пройшли заочний тур V Міжнародної Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-планета 2011» .

Федорченко Богдан змагається за перемогу у конкурсі Програмування Oracle СУБД Olympic, Супрун В'ячеслав - у конкурсі Програмування Oracle Java Olympic.

Попереду у них очний тур, який пройде 27.02.2012 у Києві.

Побажаємо їм успіху та натхнення у розвязанні складних завдань!

У бібліотеці Чернігівського державного технологічного університету проводиться виставка "Тетянин день".

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати цю виставку, що експонується в кімн. 138 з 24.01.12 по 27.01.12.

Визначено результати прийому та реєстрації робіт на Шостий конкурсний добір – 2011/2012 Стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука.

До участі у другому етапі конкурсу допущено 14 студентів Чернігівського державного технологічного університету.

Результати другого етапу конкурсу будуть розміщені у розділі «Перебіг Конкурсу – 2011/12» після 10 лютого 2012 року.

У Чернігівському державному технологічному університеті тривають останні приготування до Другого Освітянського балу "Gaudeamus igitur!", який відбудеться вже зовсім скоро – 25 січня 2012 року.

Проходять останні репетиції та приготування, з нетерпінням учасники та гості чекають на свято грації та краси.

У цьому році організаторами було обрано тематику балу-маскараду, учасниками та гостями якого будуть студенти та співробітники Чернігівського державного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету, Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького, Брянського державного технічного університету, Гомельського державного технічного університету, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Вітаємо студентів магістратури факультету менеджменту та підприємництва: Оксану Коваль, Сергія Лазаря, Юлію Бовшу та Олега Кравченка з успішним виходом до фіналу Всеукраїнського конкурсу інвестиційних досліджень CFA Research Challenge 2011!

За результатами експертного оцінювання письмових інвестиційних звітів команд-учасниць до фіналу вийшли 5 команд з Чернігова, Харкова та Києва: до СНЕ-Team ЧДТУ приєдналися команди Харківського національного економічного університету, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Київської школи економіки та Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Фінал ІІ Всеукраїнського конкурсу інвестиційних досліджень відбудеться в Києві 24 січня 2012 року (вівторок), де буде визначена команда-переможець, яка представлятиме Україну на міжнародній арені на регіональних та світових змаганнях CFA Research Challenge 2011.


17 січня минає 40 днів як пішов з життя старший викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Причепа Іван Данилович – наш друг, колега, улюбленець студентів, знана й шанована в університеті людина. Пішов з життя передчасно, у розквіті своїх творчих сил і можливостей.

Іван Данилович не займав високих керівних посад, але він мав значно більше – колосальний моральний авторитет. Авторитет мудрої, зваженої, принципово чесної, порядної людини, щирого патріота України.

Колеги його глибоко поважали, студенти любили. Любили за широку ерудицію, тактовну манеру поведінки на заняттях, терпіння й доброзичливість, шанобливе ставлення до людей.

Шановні абітурієнти!

В Чернігівському державному технологічному університеті відкрито пункт реєстрації до зовнішнього незалежного оцінювання. З 3 січня 2012 року в пункті ви можете отримати консультації щодо реєстрації до ЗНО і оформити всі необхідні документи.

Звертаємо увагу: зареєструватися на тестування можна до 20 лютого 2012 р.

Центр реєстрації знаходиться в к. 244 (корпус 1, 2 поверх).
Ми працюємо:
з 9-00 до 17-00
перерва з 13-00 до 14-00
Вихідні: Субота, Неділя


13 січня 2012 року виповнюється 70 років з дня народження професора кафедри обліку і аудиту Леня Василя Степановича.

Шановний Василю Степановичу!

Прийміть наші щирі вітання до Вашого ювілею! Бажаємо Вам від усієї душі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових професійних здобутків, невичерпної енергії та невтомності у Вашій повсякденній діяльності.

Чернігівський державний технологічний університет отримав сертифікат на систему управління якістю. Цим сертифікатом посвідчується, що система управляння якістю стосовно послуг у сфері вищої та професійної освіти, навчання дорослих та до вузівської підготовки Чернігівським державним технологічним університетом відповідає чинним в Україні нормативним документам.

Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, миру і процвітання.

Нехай новий рік стане для вас щедрим на нові успіхи! Хай він принесе вам впевненість у правильності обраної мети і додасть вам енергії для її досягнення!

Миру і злагоди, добра і достатку вам, вашим рідним і близьким!

Веселих вам новорічних і різдвяних свят!

ОГОЛОШЕННЯ