ua en

Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича та декана економічного факультету Цибулі Сергія Дмитровича проводить чергове засідання Клубу.

Засідання проводитиметься за участі начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області Позняк Л.В., юриста учбово-методичного центру обкому профспілок Ковальчука В.В., консультанта Асоціації платників податків України Шумейко К.В.

На ім'я ректора ЧДТУ прийшло запрошення на V Ювілейний Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» який з 25 по 27 вересня 2012 року буде проходити у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б). До участі у цьому заході запрошуються викладачі та студенти 5,6 курсів університету.

Форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, та інших профільних міністерств і відомств, асоціацій і бізнес-об’єднань.

25 травня у Чернігові розпочався фестиваль романтики, кохання і краси "Romantik. Chernihiv Fest", який проходить під девізом "Закохайся в Чернігові! Закохайся в Чернігів!".

У рамках фестиваль планується проведення 18 великих заходів, орієнтованих на представників різних поколінь, причому винятково на тему романтики, краси і кохання. Серед анонсованих свят: парад духових оркестрів, масове виконання вальсу, парад наречених і сімейних пар, що відзначають золоте або срібне весілля.

Шановні викладачі , студенти та гості університету !

Виставкова галерея ім. Багіна В.К. запрошує відвідати виставку живопису Леоніда Ліфьорова, яка відкрилась у читальному залі бібліотеки. ( кор.1, к.137 )

23-25 травня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходить робоче засідання Науково-методичної комісії зі сфери обслуговування та підкомісії товарознавства і торговельного підприємництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Більше ста провідних науковців, які представляють ВНЗ усієї України, зібралися у ЧДТУ з метою обговорення актуальних проблем підготовки фахівців у сфері обслуговування у підкомісіях з готельно-ресторанної справи, туризму, товарознавства і торгівельного підприємництва.

Серед питань, які плануються до обговорення на засіданні – концептуальні підходи до розробки освітньо-кваліфікаційних програм підготовки фахівців ОКР "бакалавр", "спеціаліст", "магістр" та галузевих стандартів вищої освіти , рекомендації до видання підручників і навчальних посібників.

23 травня 2012 року відбулась зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Станіслава Миколайовича Прокопенка із студентами Чернігівського державного технологічного університету з нагоди Дня науки.

Станіслав Миколайович від імені Чернігівської обласної державної адміністрації та себе особисто щиро і сердечно привітав професорсько-викладацький колектив, студентів та аспірантів університету зі святом та відзначив найкращих студентів-науковців ЧДТУ.

22-23 травня 2012 року розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція "Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем" Cпіворганізатори заходу: Інститут інформаційно-діагностичних систем, Національний авіаційний університет, OERLIKON BARMAG GmbH, ТОВ «БАХ-Инжиниринг».

У Чернігівському державному технологічному університеті відбувся Міжнародний студентський фестиваль «Uni-fest», присвячений футбольному «Євро-2012». Організатором фестивалю став Чернігівський державний технологічний університет, співорганізатор - Чернігівський інститут інформації, бізнесу та права.

Участь у фестивалі приймали 6 команд навчальних закладів з трьох країн: України, Польщі, Білорусі.

7-15 травня 2012 року за програмою спартакіади Чернігівського державного технологічного університету серед факультетів 2011-2012 рр. відбулися змагання з футболу.

В загальному заліку:
І місце посіла команда механіко-технологічного факультету
ІІ місце – факультет електронних та інформаційних технологій
ІІІ місце – факультет менеджменту та підприємництва

19 травня 2012 року в парковій зоні Чернігівського державного технологічного університету буде проходити Міжнародний фестиваль «Uni-fest», присвячений 14 Чемпіонату Європи з футболу, Фінальну частину якого в 2012 році приймають спільно Україна і Польща.

Головний девіз Фестивалю 2012 року "Здорове покоління – успішне майбутнє країни".

Програма фестивалю включає конкурсні заходи учасників, концертну програму. Паралельно проведенню Фестивалю буде відкрита спортивна площадка – «Веселі старти» і проводитися конкурс малюнків «Футбол очима дітей з розіграшем призів від партнерів фестивалю.

Приходь сам - приводь друзів!

10-11 травня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходила Науково-практична конференція "Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі", яка є складовою частиною плану науково-організаційних заходів Національної академії наук і Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України.

Мета конференції - формування спільноти спеціалістів, зацікавлених в розробці, використанні та впровадженні вільного програмного забезпечення, а також обмін досвідом використання ВПЗ, обговорення перспектив розвитку ВПЗ в Україні та світі, встановлення взаємодії з бізнес-структурами, які використовують, виробляють або супроводжують ВПЗ.

15 травня о 15.00 в аудиторії 333 (1 корпус) відбудеться презентація програмы стажування на виробництві від компанії САН ИнБев. Запрошуємо взяти участь у заході студентів-випускників 4 і 5 курсів.

Детальніше>>
Відділ практики і сприяння працевлаштуванню.

Щирі вітання на адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни лунали напередодні Дня Перемоги у Чернігівському державному технологічному університеті. До навчального закладу запросили учасників війни, доля яких у різні роки була пов’язана з навчальним закладом.

Від імені керівництва університету гостей привітав ректор ЧДТУ, професор Сергій Миколайович Шкарлет. Він відзначив, що чим далі у минуле відходять часи війни, тим виразніше постає перед нами велич подвигу ветеранів цієї війни, адже саме вони захистили нашу свободу і незалежність від ворога.

З 26 по 29 квітня 2012 року в рамках XVIII Міжнародної наукової конференції “Економіка для Екології” в Сумському державному університеті відбулись Міжрегіональні студентські дебати з проблем сталого розвитку суспільства, на яких успішно виступили дві команди факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету.

10-11 травня 2012 року розпочала свою роботу Науково-практична конференція "Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі", яка є складовою частиною плану науково-організаційних заходів Національної академії наук і Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у роботі конференції о 14:30 в 333 аудиторії.

Програма конференції >>

Оргкомітет Сьомої міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-Open 2012» запрошує студентів Чернігівського державного технологічного університету взяти участь у Олімпіаді, яка проводиться Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут» за підтримки Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, а також компаній Sea Sonic Electronics Co. Ltd., INLINEGROUP WEST, Schneider Electric, SoftElegance, OCZ Technology.

Час проведення Сьомої олімпіади «KPI-Open»: від 9 по 14 липня 2012 року.

9 травня весь народ України відзначає День Перемоги. Пам’ять про подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війни непідвладна часу, залишиться назавжди у історії як свідчення величі духу та братерства народів в ім’я великої мети.

У цей день ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани!

26-28 квітня 2012 року до Дня Перемоги проводилась міська Спартакіада допризовної та призовної молоді серед навчальних закладів III-IV рівнів акредитації зі стрільби кульової, підтягування, метання гранати, бігу на 100м.

В командному заліку І місце посіла команда ЧДТУ (1391 бал), ІІ місце -команда ЧНПУ (1362 бали), ІІІ місце - військовий ліцей (1131 бал).

З 7 по 10 травня 2012 року до річниці великої Перемоги в бібліотеці ЧДТУ (кімн 138) експонується виставка "Гірка доля українських остарбайтерів", присвячена 70-м роковинам початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни.

Запрошуємо викладачів та студентів відвідати виставку.

Театр тіней «Fireflies» відомий не тільки у нашому університеті, не тільки в Чернігові, а й в усій Україні. Колектив із 13 студентів-ентузіастів, які віддали своє серце загадковому світу тіней мріє підкорити Європу.

Щоб здійснити свою мрію театр представив свою творчу ідею на проекті NESCAFE Idea-X, який присуджує переможцям грошову премію і дає шанс її здійснити. Проголосувати за ідею можна на сайті ideax-nescafe.com.ua зайшовши через соціальні мережі facebook.com та vkontakte.ru.

Театр тіней «Fireflies» потребує підтримки кожного зі студентів ЧДТУ. То ж давайте її надамо. Голосуй за наших!

Студенти кафедри інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університету вже не перший рік успішно приймають участь у міжнародній програмі Google Summer of Code всесвітньо відомої компанії Google.

Google Summer of Code - міжнародна програма, за якою студентам виплачуються стипендії за роботу над вільним програмним забезпеченням. Програма проходить за підтримки компанії Google, яка співпрацює з спільнотою розробників вільного програмного забезпечення та обирає проекти, над якими студенти будуть працювати протягом поточного літа.

ОГОЛОШЕННЯ