ua en

17 квітня в ЧДТУ відбулася офіційна презентація Міжнародного фестивалю «Uni-fest», присвяченого Чемпіонату Європи з футболу, який у цьому році приймають Україна та Польща.

Кожна команда представлятиме одну з країн-учасниць Євро-2012. Розподілили їх між конкурсантами методом жеребкування, з результатами якого ви можете ознайомитись на нашому сайті.

18 квітня 2012 року на базі кафедри зварювального виробництва ЧДТУ відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології та устаткування зварювання».

В олімпіаді, яка триватиме впродовж трьох днів, беруть участь представники 13 вищих навчальних закладів України.

До складу оргкомітету та журі увійшли представники провідних ВНЗ – класичних, технічних та технологічних, які мають традиції підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Технології та устаткування зварювання».

Бажаємо перемоги учасникам олімпіади!
Оргкомітет

17-18 квітня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходив кубок Чернігова з шахів серед студентів навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

У командному заліку І місце посіла команда ЧДТУ. На ІІ місці команда Чернігівського вищого професійнеого училища, ІІІ місце - Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Команда ЧДТУ успішно виступила у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування", що проходила у Луцькому національному технічному університеті з 10 по 12 квітня.

Наші студенти зайняли ІІ місце в командному заліку. Склад команди:
   Ельчибекова Юлія (гр. ММА-071)
   Козлова Ксенія (МА-071)
   Пуховий Дмитро (МА-071)

У особистому заліку ІІІ місце виборола Ельчибекова Юлія.

Керівник - доцент кафедри МА ЛП Бакалов В.Г

З 17 по 20 квітня 2012 року на на базі кафедри зварювального виробництва Чернігівського державного технологічного університету проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Програма олімпіади>>

З 30-го березня по 6-те квітня студентка факультету “Соціальна робота”, Анна Палькова, брала участь у міжнародному обміні на тему: ”Інноваційна демократія”. В заході взяло участь по 5 представників з 11 країн (Німеччина, Італія, Грузія, Литва, Туреччина, Польща, Росія, Україна, Білорусь, Молдова, Естонія).

Обмін був реалізований недержавною організацією ESW (http://esw-berchum.de/). Проект здійснено в рамках програми “Молодь в дії” за підтримки ЄС.

У день світлого християнського свята – Воскресіння Христового прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя та злагоди.

Хай сповнює Вашу душу любов, добро, радість і поряд з Вами будуть найрідніші і найдорожчі Вам люди.

Христос Воскрес!

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи - день загальних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Саме до цієї дати (18-19 травня 2012 року) приурочено дату проведення Міжнародного фестивалю «Uni-fest», присвяченого 14 Чемпіонату Європи з футболу.

Для більш детального ознайомлення з Програмою Фестивалю запрошуємо 17 квітня 2012 року в 14.30 всіх, хто бажає прийняти участь, на офіційну презентацію Фестивалю і проведення жеребкування тематики для команд учасниць у Чернігівський державний технологічний університет за адресою вул. Шевченко, 95, головний корпус, актова зала.

З 4 по 6 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбулися Дні сталого розвитку «РІО+20: УКРАЇНСЬКИЙ ПОГЛЯД». Ініціативу проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» щодо підготовки до Конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо+20» підтримали ще 7 навчальних закладів України – партнерів проекту.

Дні сталого розвитку в Чернігівському державному технологічному університеті проходили під гаслом «ЗНАЄМО! – ВИРІШУЄМО! – ДІЄМО!!!» у відповідності до заходів, передбачених програмою цього освітнього проекту.

18 квітня (середа) о 16.00 в читальній залі бібліотеки (І корпус) відбудеться майстер-клас О.І Дідович з декоративно-прикладної техніки (декупаж).

При собі мати: гладку основу (оргаліт, пляшка, скло), клей ПВА, пензлик, 2-3 трьохшарові серветки.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

Вітаємо студента 5-го курсу гр. ОА-071 Москаленка Павла із отриманою спеціальною грамотою “За доступність викладення матеріалу” у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з податкової системи, яка відбулася 4-5 квітня 2012 року на базі Харківського національного економічного університету.

Допомогу у підготовці до олімпіади здійснювали викладачі кафедри обліку і аудиту Петраков Ярослав Валерійович та Перетятько Юлія Митрофанівна.

У Вінницькому національному технічному університеті вчергове відбулась Всеукраїнська олімпіада з радіотехніки ВСОРТ-2012.

Цього разу команду ЧДТУ представляли студенти напряму підготовки 050802 "Електронні пристрої та системи" Чуб Богдан,Леміш Сергій (гр. МЕ-071) та Воробей Василь (ПЕ-091). Як і попередні рази, виступ був досить вдалим. В загальнокомандному заліку наші хлопці зайняли третє загальнокомандне місце. Крім того, Чуб Богдан отримав дві грамоти за "Оригінальне, нестандартне розв"язання олімпіадного завдання з дисципліни "Сигнали та процеси в радіотехніці"" та за найкраще вирішення цієї ж задачі. Леміш Сергій отримав грамоту "За волю до перемоги" і за найкраще вирішення задачі з дисципліни "Основи теорії кіл".

З 4 по 6 квітня в Донбаській державній машинобудівнійї академії проходила Всеукраїнська олімпіада з технології машинобудування. В олімпіаді брали участь 67 студентів з 24 вищих навчальних закладів 17 міст України.

Переможцем олімпіади в особистому заліку став Єгор Аванесов, студент 4-го курсу механіко-технологічного факультету групи ІМ-081.

Переможцями в командному заліку також стали наші студенти: Аванесов Є.В., Урліна А.А. гр. ІМ-081 , Биховець Д.В., гр. ТМ-071.

У Всеукраїнській студентській Олімпіаді з культурології, яка проходила на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» успішно виступили студентки факультету соціальної роботи ЧДТУ – О. Вербицька і С. Тоцька (319 гр.).

КАФЕДРА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ НА ОЛІМПІАДІ І БАЖАЄ ПОДАЛЬЩИХ УСПІХІВ В ОПАНУВАННІ ГУМАНІТАРНИМИ НАУКАМИ.

Деканат ФСР, кафедра гуманітарних дисциплін.

06 квітня 2012 року в читальному залі бібліотеки ЧДТУ (корпус № 1) відкрилася виставка художніх робіт Олександри Дідович та інших майстринь декоративно-прикладного мистецтва.

66 робіт (картини з клаптиків шкіри, декоративно оздоблені пляшки, роботи, виліплені з тканини, вишиті стрічками) будуть демонструватися протягом місяця.

Запрошуємо відвідати виставку!

Поздоровляємо студента 4 курсу економічного факультету Кошового Романа Юрійовича (гр. ФК-083) з перемогою у Чернігівському регіональному відбірковому етапі VI Всеукраїнського молодіжного конкурсу “Новітній інтелект України» у номінації «Прикладні дослідження».

Бажаємо успіху у Національному відбірковому етапі!

Деканат економічного факультету

3 березня 2012 року відбулася зустріч студентів факультетів менеджменту і підприємництва та економічного факультету з працівниками обласного та міського центрів зайнятості.

Кафедрою менеджменту та державного управління спільно з обласним та міським центрами зайнятості було проведено тематичну зустріч «Перше робоче місце» для студентів третіх, четвертих та п’ятих курсів спеціальностей «Менеджмент організацій», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Облік і аудит», «Фінанси та кредит».

Поздоровляємо збірну команду економічного факультету із зайнятим першим місцем в спартакіаді ЧДТУ з волейболу:
   Бородич Тетяну – гр. ФК-082
   Автуніч Юлію – гр. ФК-081
   Автуніч Альону – гр. ОА-091
   Соколову Юлію – гр. ОА-101
   Соломенник Катерину – гр. ОА-091
   Грищенко Світлану – гр. ФК-101
   Міллер Маряну – гр. ФК-091
   Кислій Ірину – гр. ОА-111

Деканат економічного факультету

«Нам вірять, як достойним, надійним партнерам». Так сказав про Чернігівський державний технологічний університет його ректор, професор С.М. Шкарлет у інтерв'ю для Чернігівської обласної газети "Деснянська правда".

Детальніше про це можна прочитати у газеті "Деснянська правда" за 5.04.2012 або на нашому сайті.

7 квітня 2012 року у бібліотеці Чернігівського державного технологічного університету відкривається книжкова виставка присвячена Всесвітньому Дню Здоров'я (кімн.138).

Запрошуємо свіх небайдужих до власного здоров'я.

31 березня в стінах міського палацу культури проходила перша гра 1/8 Чернігівської відкритої ліги КВН, де чотирьом командам – представникам Житомира, Гомеля, Білої Церкви та Києва протистояла команда «Бутерброд», двоє учасників якої є студентами Чернігівського державного технологічного університету. Про цю команду знаюсь не тільки студенти, а й викладачі та співробітники університету, тому що вже 2 роки поспіть на заході КВК під назвою «Кубок ректора» хлопці стають беззаперечно чемпіонами.

В ході гри команді вдалось достатньо посмішити журі, щоб вийти в 1/4 ліги.

Бажаємо хлопцям натхнення та цікавих і кмітливих жартів, які зможуть принести їм ще більшу перемогу!

ОГОЛОШЕННЯ