ua en

22 вересня 2013 року відбулось посвячення першокурсників Чернігівського державного технологічного університету у студенти. Традиційно це дійство проходило на базі відпочинку «Юність» у Шестовиці.

Наймолодших членів студентського колективу чекали випробування на міцність, витривалість та спритність.

Студентів привітав ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наукових та творчих досягнень, вміння ставити перед собою високу мету та досягати її.

Шановні студенти!

В 2013 році UniCredit Bank ПАТ "Укрсоцбанк" проводить Олімпіаду для студентів з можливістю проходження практики в міжнародному банку та можливістю побудувати яскраву кар'єру.

Проведення Олімпіади, стартує 23.09.13 р. Реєстрація на Олімпіаду буде відкрита з 23.09.13 р. і проходитиме через платформу Олімпіади http://students.unicredit.com.ua/

Секретаріат Українського молодіжного форуму спільно з Національною радою молодіжних організацій Грузії оголошує відбір учасників в молодіжний обмін проекту «Гендерні неприємності?! – Як подолати гендерні стереотипи», що відбудеться в рамках програми «Молодь в дії» Європейської комісії.

Молодіжний обмін відбудеться з 1 по 9 жовтня 2013 року в Бакуріані (Грузія). В обміні візьмуть участь молоді люди з Грузії, України, Азербайджану, Болгарії, Польщі, Великої Британії.

18 вересня в стінах ЧДТУ в рамках програми-діалогу «Європа у валізі», що реалізується фондом Конрада Аденауера, фондом Роберта Боша, Європейської академії Берліну та Польської фундації Роберта Шумана, відбулась зустріч студентів старших курсів з молодими експертами з Німеччини, Польщі та України.

Головною темою дискусії було ознайомлення студентів щодо трансформаційних процесів Євросоюзу, європейських цінностей та українські європерспективи. Крім цього студентів університету мали змогу ознайомитися з існуючими освітніми та культурними програмами в Європі.

24 вересня 2013 р. (вівторок) о 12.40 в читальному залі бібліотеки (корп. №1) відбудеться літературно-музичний захід до 70-річчя визволення м.Чернігова «Обпалені сторінки пам’яті людської». В програмі заходу:

  1. Виступ наукового співробітника Військово-історичного музею Негоди Віктора Миколайовича.
  2. Зустріч з учасником Великої вітчизняної війни, істориком, краєзнавцем, автором багатьох книг про Чернігів Герардом Олексійовичем Кузнєцовим.
  3. Слайд-шоу Дмитра Силича «Чернігів у світлинах 1943 року воєнного часу».
  4. Виступ Людмили Бешун – автора виставки картин «З любов’ю до рідного краю”.
  5. Пісні під гітару у виконанні студентів ЧДТУ.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

26 вересня 2013 р. (четвер) о 12.40 в виставковій галереї ім.. В.К.Багіна (читальний зал бібліотеки, корп. №1) відбудеться відкриття виставки живопису Людмили Бешун «З любов’ю до рідного краю».

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

У зв’язку з утворенням на юридичному факультеті вакантних місць державного замовлення на денній формі навчання:
ІІ курс – 1 місце;
V курс – 1 місце;
заочній формі навчання:
ІІІ курс – 1 місце
оголошується конкурс для переведення на вищевказані місця.

Студентам юридичного факультету, які навчаються на відповідних курсах за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб і бажають перейти на вакантні місця державного замовлення, до “27” вересня 2013 року включно подати відповідні документи у деканат юридичного факультету ( каб. 215).

Деканат юридичного факультету

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в Україні», компанія «Емвей Україна», Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму оголошують про проведення 3-го Всеукраїнського студентського конкурсу з КСВ.

Матеріально-технічна база кафедр промислової електроніки та біомедичних радіоелектронних апаратів та систем ЧДТУ поповнилась новим сучасним обладнанням від Texas Instruments.

В рамках університетської програми співпраці з корпорацією Texas Instruments викладачем кафедри Промислової електроніки Єршовим Р.Д. та старшим викладачем кафедри Біомедичних радіоелектронних апаратів та систем Савенком О.В. були отримані найсучасніші навчально-відлагоджувальні стенди ASLK PRO у кількості 8 комплектів (повний набір для лабораторії).

Нова матеріально-технічна база дозволить оновити проведення лабораторних занять, курсового проектування та виконання дослідницької роботи студентами з аналогової схемотехніки та систем автоматичного регулювання. В комплект входить не лише модуль та з`єднувачі, а й наочні приклади застосування периферії стенду для побудови різноманітних трактів обробки сигналу в аналоговому вигляді та неперервних регуляторів.

Шановні першокурсники, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, які прогнозуються на 15 вересня 2013 року, виїзд до бази відпочинку у Шестовиці переноситься. Про дату проведення посвячення в студенти ЧДТУ буде повідомлено пізніше.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ НА 2013 р.

Аспірантура

навчання з відривом від виробництва(3 роки)

навчання без відриву від виробництва (4 роки)

за такими спеціальностями:

05.02.09- Динаміка та міцність машин 05.14.02 -Електричні станції, мережі та системи
05.02.08 -Технологія машинознавства 05.18.08 -Товарознавство непродовольчих товарів
05.03.06 -Зварювання та споріднені процеси і технології 08.00.04 -Економіка та управління підприємствами
05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії 08.00.05 -Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка>
05.13.06 -Інформаційні технології 25.00.02 -Механізми державного управління

докторантура

навчання з відривом від виробництва(3 роки)

05.13.06 - Інформаційні технології

Прийом заяв по 15 вересня 2013 р.

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

З 2014 року всі випускники українських ВНЗ отримуватимуть додаток до диплома європейського зразка – постанова Уряду
4 вересня 2013 року на засіданні Уряду прийнято постанову КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260».

Відповідною постановою затверджено зразок додатку до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

Зазначимо, що європейський додаток до диплома запроваджений у вищих навчальних закладах на виконання зобов'язань України як країни-учасниці Болонського процесу.

У Чернігівському державному технологічному університеті з 1 вересня 2013 року працює психологічна служба.

Робота психологічної служби здійснюється за трьома напрямками:

  • психологічна допомога студентам і викладачам університету;
  • професійно-особистісне консультування, допомога в особистісному самовизначенні та розвитку;
  • консультування з проблем психологічного здоров’я.

Якщо Ви зіткнулися з труднощами у навчанні, Вам складно адаптуватися в новому колективі, Ви невпевнені в собі, і відчуваєте труднощі у спілкуванні з батьками, викладачами або друзями, маєте бажання розібратися в своїх проблемах – ми чекаємо на Вас у психологічній службі ЧДТУ.

У Чернігівському державному технологічному університеті створено Центр незалежних соціологічних досліджень, який надає професійні консультації з соціально-політичних, маркетингових питань, організовує і проводить прикладні соціологічні дослідження в усіх сферах соціального життя із використанням кількісних та якісних методів дослідження.

25-26 жовтня 2013 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” з нагоди 20-річчя кафедри обліку і аудиту. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики і підприємці.

Запрошення

Для студентів 4-6 курсів економічного факультету ЧДТУ буде проводитися презентація в рамках Міжнародної освітньої програми асоціації інвестиційних аналітиків - CFA University Outreach Program.

Тема презентації: "Успішна кар'єра в сфері інвестицій і фінансів сьогодні - що для цього потрібно?"

Увага!

Чернігівський державний технологічний університет отримав безкоштовний доступ до наукометричної бази данних "Scopus" від компании "Elsevier". Протягом вересня місяця у викладачів та аспірантів університету є можливість скористатися базою найбільшого у світі видавництва, яке забезпечує доступ до більш ніж 2500 найменувань журналів та 11000 книжок з унікальної колекції видавництва, а также до журналів престижних наукових товариств.

Опубліковано рейтинг ВНЗ України за кількістю публікацій та кількістю посилань у наукометрічній базі даних Scopus.

Відповідно до рейтингу "Наука України в дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus" Чернігівський державний технологічний університет посідає 51 місце серед вузів України.

Повний рейтинговий список можна переглянути на сайті: http://www.jsi.net.ua/scopus/ratings_uni/index.html

Чернігівський державний технологічний університет сьогодні відзначив День знань - свято мудрості, доброти і людяності.

О 8 ранку ЧДТУ вітав першокурсників. Погана погода не зіпсувала святковий настрій ні студентам, ні викладачам. Університет зустрів новачків усмішками і оточив турботою.

Цьогоріч до нас завітали почесні гості: Голова Чернігівської обласної державної адміністрації - Володимир Хоменко, Голова Чернігівського земляцтва в м. Києві, голова Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», Президент «Асоціації ветеранів спорту України» - Віктор Ткаченко, Генеральний директор Міжнародного виставкового центру - Анатолій Ткаченко, в. о. заступника голови Облдержадміністрації - Юрій Музика.

Присутніх привітав зі святом – Днем знань - ректор ЧДТУ, професор С.М.Шкарлет. Він побажав студентам наполегливості у досягненні своєї мети, адже прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко у своєму вітальному слові відзначив високий рівень професійної освіти, який надає університет, широкі можливості для наукової роботи та творчого розвитку особистості.

02.09.2013 р. о 8.10
Відбудуться загальні святкові збори присвячені Дню знань

(збори перед університетом І корпусу)
До уваги студентів першокурсників ЧДТУ!
Знайомства з деканами факультетів відбудуться після святкових зборів:
Факультет електронних та інформаційних технологій – актова зала І корпусу о 9год 30 хв
Механіко-технологічний факультет – ауд. І – 210 о 9год 30 хв
Економічний факультет – ауд. І –407 о 9год 30 хв
Факультет менеджменту та підприємництва – ауд. І – 414 о 9год 30 хв
Юридичний факультет - лекційна зала № 1, 8 корпус об 11год
Факультет праці та соціального управління - лекційна зала № 2, 8 корпус об 11год
Факультет соціальної роботи - лекційна зала № 3, 8 корпус об 11год

Адміністрація
ОГОЛОШЕННЯ