ua en

Запрошуємо студентів ЧДТУ прийняти участь у марші в вишиванках у Чернігові (25 травня 2013 року, о 15-00. Місце зібрання біля старого фонтану у парку навпроти Мегацентру).

Інноваційний науковий конкурс для молодих дослідників Falling Walls Lab запрошує до участі вчених, підприємців та фахівців будь-яких дисциплін.

Всі вони отримають можливість представити свою науково-дослідну роботу, бізнес-модель, інноваційні проекти та ідеї на розгляд компетентному журі.

Вітаємо магістра п’ятого курсу механіко-технологічного факультету Киянець Аліну Петрівну (гр. ММВ-081), яка зайняла I місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи» в номінації «Універсальні верстати» та нагороджена дипломом першого ступеня. Керівник д.т.н., професор Кальченко В.І.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської математичної олімпіади 2013 року в групі технологічних вищих навчальних закладів:
Матюшкіна Олександра (гр. ПЄ - 121) - І місце
Мулач Марину (гр. КІ-125) - ІІ місце

Бажаємо успіхів та нових перемог!

Оголошується конкурс на креативне оформлення футболки та реглану із символікою університету (кольори багряний із золотом або синій із золотом). Автори найкращих варіантів будуть нагороджені цінними подарунками від студентської ради та профспілки студентів ЧДТУ. Термін подачі ескізів до 20 червня 2013 року. Запрошуємо всіх студентів та викладачів університету прийняти участь у конкурсі.

Проекти можете відправляти на адресу tarodi_volk@mail.ru, контактна особа – Волковницька Тетяна Миколаївна.

Оголошується конкурс на кращий соціальний проект в рамках програми «Університет в житті міста». Кращі проекти будуть реалізовані, а їх автори нагороджені цінними подарунками від студентської ради та профспілки студентів ЧДТУ. Термін подачі проектів до 20 червня 2013 року. Запрошуємо всіх студентів та викладачів університету прийняти участь у конкурсі.

Проекти можете відправляти на адресу tarodi_volk@mail.ru, контактна особа – Волковницька Тетяна Миколаївна.

23 квітня в великому читальному залі бібліотеки відбулася науково-практична конференція "Планета Земля – наш спільний дім", до Міжнародного дня Землі. Всесвітній день Землі – це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів. 

Учасники конференції  наголошували на тривожних наслідках впливу людини на навколишнє середовище, особливо на порушення природних угрупувань й ландшафтів. У розв’язанні цього завдання важливу роль повинна відіграти екологічна освіта та виховання всього населення, особливо молоді. Наш університет приєднався до вирішення цих проблем і першим кроком є відкриття магістратури "Промислова екологія" в рамках проекту TEMPUS.

Минулого тижня група студентів ЧДТУ відвідала Чернігівське відділення «САН ІнБев Україна» в рамках підготовки до проекту «Стажування на виробництві». Також для студентів була проведена екскурсія по основним цехам заводу. В ході екскурсії розповідали про історію створення пивного заводу, класифікацію готової продукції, як відбувається підготовка до експорту продукції, а також технологія приготування різних сортів пива.

Команда КВК Чернігівського державного технологічного університету взяла участь у 9-му міжнародному фестивалі КВК та СТЕМ "Что нам стоит дом построить", що пройшов 16 квітня в Макіївці.

Крім чернігівчан, у фестивалі брали участь команди з Макіївки, Донецька, Москви, Києва, Сніжного, Краматорська.

Перемогу у фестивалі відсвяткувала донецька команда КВК "Кенні Вест". Наші студенти показали не менше гідний рівень підготовки номерів КВК і жартів.

14 травня 2013р. завідувач кафедри ЕТіЕП та Дерій Ж.В. та доцент кафедри обліку та аудиту Петраков Я.В. прийняли участь у Міжнародній конференції Темпус-Україна@20 і була присвячена святкуванню двадцятиріччя Програми Темпус в Україні – програми співпраці України та Європейського Союзу у сфері вищої освіти.

У ці дні з нагоди Дня народження приймає вітання Сиза Ольга Іллівна – завідувач кафедри харчових технологій, хімії та безпеки життєдіяльності, професор, доктор технічних наук.

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, плідної творчої праці, натхнення, нових наукових звершень, великого особистого щастя. Нехай Ваша життєва дорога завжди буде благословенна добром, миром і щасливою долею.

Вітаємо студента п’ятого курсу економічного факультету Чернігівського державного технологічного університету Сердюка Сергія Васильовича, який зайняв IV місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Облік і аудит» та нагороджений грамотою.

В олімпіаді брали участь представники близько 60 навчальних закладів України (122 учасника) III-IV рівня акредитації всіх напрямків, у яких здійснюється підготовка спеціалістів з обліку і аудиту.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо здобувача кафедри менеджменту та державного управління Акименка Віктора Васильовича з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, який відбувся 17 травня 2013 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 79.051.01 у Чернігівському державному технологічному університеті.

Тема дисертаційної роботи: «Інституційні засади забезпечення фінансової самодостатності регіону».

Бажаємо Віктору Васильовичу подальших успіхів на науковій ниві!

Указом Президента України № 278/2013 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм завідувача кафедри Чернігівського державного технологічного університету, доктора технічних наук ДУБЕНЦЯ Віталія Георгійовича нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

16 травня 2013 року, о 14.30  у 8 учбовому корпусі ЧДТУ розпочалась Всеукраїнська науково-практична конференція студентів аспірантів і молодих вчених «Проблеми захисту прав та інтересів людини і громадянина», що проходить на базі юридичного факультету ЧДТУ.

Пленарне засідання конференції розпочато з вітального слова декана юридичного факультету, к.ю.н., доцента Остапенко Людмили Анатоліївни. Також у пленарному засіданні прозвучали доповіді гостей конференції та викладачів факультету.

З 14 по 17 травня 2013 року у Міністерстві освіти і науки працювала виставка досягнень університетської науки, приурочена до професійного свята – Дня науки.

Виставку відкрив та оглянув Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма. Свої наукові експозиції представляли провідні університети України, серед яких був і Чернігівський державний технологічний університет.

20-21 квітня 2013 року у м. Києві проходив фінал Всеукраїнського чемпіонату з веб-розробки UA Web Challenge.

Студент нашого ВУЗу факультету електронних та інформаційних технологій Егор Герасимчук зайняв І місце в номінації «Back-end developer» (програмування сервер-сайд систем сайтів) і був нагороджений дипломом.

Ректорат та кафедра інформаційних та комп’ютерних систем щиро вітає Егора з перемогою!

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала роботу ТРЕТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ».

Співорганізатори конференції:
Міністерство освіти і науки України, Чернігівський державний технологічний університет (ЧДТУ), Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, НЕК «Укренерго», ПАТ «Чернігівобленерго», Інститут електродинаміки НАН України, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України.

Детальніше про конференцію >>

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України "Компас-2013". Це рейтинг відображає уподобання й задоволеність освітою з боку випускників і роботодавців.

На 38 місці загального рейтингу розташувався Чернігівський державний технологічний університет (14 балів), який у порівнянні з 2012 роком покращив свій результат та піднявся на 19 сходинок (із 57-го на 38-ме).

15 травня 2013 року на Красній площі м. Чернігова проводитимуться заходи з нагоди Дня Європи:
15.00-17.00 – виставка основних напрямів та результатів співпраці вузів м. Чернігова з навчальними закладами та науковими установами країн Європи;
17.00-17.20 – мітинг та покладання квітів у сквері ім. Попудренка;
Запрошуємо студентів та співробітників університету взяти участь у заходах.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала роботу ТРЕТЯ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ « КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ ».

Організатори конференції Чернігівський державний технологічний університет, Oerlikon Barmag GmbH, Німеччина. Інженерна академія України, Інститут інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету ТОВ «БАХ-Інжиніринг».

ОГОЛОШЕННЯ