ua en

Cтуденти 4-го курсу економічного факультету напрямків підготовки «Фінанси і кредит» і «Облік і аудит» відвідали «День відкритих дверей» у Головному управлінні Державної казначейської служби України в Чернігівській області.

Шановні викладачі та аспіранти!

Нагадуємо, що Чернігівський національний технологічний університет отримав від компанії "Elsevier" доступ до наукометричної бази даних "Scopus" до 31 серпня 2014 року.

У кожного з викладачів та аспірантів університету є можливість скористатися базою найбільшого у світі видавництва, яке забезпечує доступ до більш ніж 2500 найменувань журналів та 11000 книжок з унікальної колекції видавництва, а також до журналів престижних наукових товариств. Сайт компанії "Elsevier": https://www.scopus.com.

12 листопада 2013року у Національному університеті харчових технологій (м. Київ) відбулася Міжнародна студентська науково-практична конференція, присвячена підсумкам Конкурсу наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії, що проводився у квітні-вересні 2013 р. відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України.

Від нашого ВУЗу участь у Конкурсі взяв і став переможцем у номінації „Технології та обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки” студент групи ММА-081 ВАСЬКО АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ з науковою роботою «Дослідження впливу геометричних параметрів плоско щілинної головки і технологічних параметрів проведення процесу на рівномірність товщини полімерної пакувальної плівки» (науковий керівник – ст. викладач кафедри машин і апаратів легкої промисловості Бакалов О.В.).

Щиро вітаємо Артема та його керівника з перемогою і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

4 жовтня 2013 року оголошено перший конкурс проектів на отримання грантової підтримки Фонду Майбутнього України. Метою проведення Фондом Конкурсу є підтримка проектів, орієнтованих на підвищення і створення інтелектуального капіталу України, приєднання України до світових інтелектуальних процесів. Базовим вектором Конкурсу є спрямованість тематик на дослідження та проектування майбутнього України та світу.

Rocket Internet– німецька компанія, одна з найбільших стартап-інкубаторів у світі розпочинає перший міжнародний вебінар Rocket Internet “Online Marketing вебінар для цілеспрямованих підприємців”. Студенти з різних країн отримають можливість попрацювати над цікавим бізнес кейсом, який грунтується на прикладі одного з проектів компанії. Участь у вебінарі безкоштовна.

Терміново потрібна допомога студентці 5 курсу спеціальності Товарознавство та комерційна діяльність Пеклусі Альоні Ігорівні. Вона раптово захворіла і у тяжкому стані знаходиться на лікуванні у Києві. Встановлення діагнозу та лікування вимагає значних коштів.

Батьки Альони звертаються з проханням про допомогу до колективу університету. Студенти-товарознавці зібрали кошти на лікування, але їх недостатньо.

Всі, хто небайдужий до чужої біди, звертайтесь у деканат факультету менеджменту та підприємництва або до батьків Альони. На рахунок батька у Приватбанку також можна надіслати гроші (Пеклуха Ігор № рахунку 4405-8823-0711-3062).

Національний Темпус-офіс в Україні інформує: стенд «Навчання у Європі» буде представлено на міжнародній виставці «Навчання та кар’єра за кордоном», що пройде в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) з 14 по 16 листопада (стенд №30).

Також у рамках виставки відбудуться три конференції «Навчання у Європі».

Запрошуємо взяти участь у II Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт «Вдосконалення правового регулювання корпоративних відносин», який буде проводитися 13-14 грудня 2013 року на базі Юридичного інституту ПНУ ім. В. Стефаника, за адресою: вул. Шевченка, 44 а, м. Івано-Франківськ, 76000, Україна.

Запрошує до участі І Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей на тему: «Право платників податків на захист, та його реалізація. Проблематика протидії протиправним діям та рішенням податкових органів.» (далі - Конкурс) проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення досліджень у сфері податкового права.

Конкурс організовується Лігою студентів Асоціації правників України та проводиться за ініціативи та підтримки Адвокатської компанії «IMG Partners» серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України.

Завершальним акордом у відзначенні тижня ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ стала Міжвузівська студентська науково-практична конференція „Українська мова: історія, сучасний стан, перспективи розвитку”, присвячена Дню української писемності та мови.

Однією із найважливіших подій у плеяді заходів із нагоди святкування Дня української писемності та мови в Чернігівському національному технологічному університеті стала міжвузівська студентська науково-практична конференція „Українська мова: історія, сучасний стан, перспективи розвитку”.

Цього року активну участь у роботі конференції взяли студенти Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, курсанти юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України та студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління, яких об'єднувало спільне розуміння, що рідна мова – це не просто засіб комунікації і не тільки знаряддя формування думок, а значно більше – духовний скарб нації. Тому теми доповідей, які виголошувалися на секційному засіданні, були змістовними, цікавими і сприяли жвавому обговоренню.

7 та 8 листопада в рамках тижня економічного факультету магістри спеціальності "Облік та аудит" Яна Тимошенко, Таня Шанойло, Яна Лапа,Раїса Шлікевич, Віталій Козинець та Владислав Снітко під керівництвом доцента кафедри обліку і аудиту Сизоненко О.В. підготували та провели для школярів 9-11 класів Чернігівського ліцею № 22 та Чернігівської загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів №29 лекцію на тему "Цікава інтелектуальна власність"

У Чернігівському національному технологічному університеті до Дня української писемності та мови відбувся масштабний загальноуніверситетський диктант. Студенти усіх факультетів, викладачі і навіть проректор перевіряли свої знання та пригадували український правопис.

8 листопада у просторій аудиторії зібралося більше сотні студентів, викладачів, представників ректорату, аби перевірити свої знання з української мови та долучитися до святкування Дня української писемності та мови.

6 листопада в актовій залі І корпусу університету відбулися урочисті збори викладачів та студентів з нагоди проведення тижня економічного факультету.

Учасників святкового зібрання привітав ректор університету д.е.н., проф., заслужений діяч науки і техніки Шкарлет С.М.

Перед присутніми виступив також декан економічного факультету ЧНТУ доц. С.Д. Цибуля.

15 кращих студентів факультету отримали грамоти у різних номінаціях.

Кафедра фінансів взяла активну участь в святкуванні тижня ЕКОНОМІЧНОГО факультету, в рамках якого силами викладачів і студентів була проведена ціла низка заходів.

7 листопада кафедрою фінансів було проведено командну інтелектуальну гру «Економічна ігротека». У ній брали участь: студенти першого курсу економічного факультету (гр. ФК, ОА) та школярі випускних класів ліцею №15.

Кафедра іноземних мов ЧНТУ з 4.11. по 7.11 взяла активну участь у святкуванні тижня економічного факультету, залучивши до проведення різноманітних заходів велику кількість студентів.

Так, у понеділок, викладачі Лепеха О.В. та Струтинська В.В. провели вікторину „Що ви знаєте про Великобританію та Лондон?”. Усі учасники отримали у подарунок листівки з краєвидами Лондона.

У вівторок викладачами Корець Т.В. та Юсухно С.І. було проведено презентацію „ЧНТУ очами абітурієнта” та вікторину „Що ви знаєте про наш університет?” серед учнів загальноосвітніх шкіл № 1, 3, 9, 15, 18, 20, 22, 31 м. Чернігова”.

Велику шоу-програму з презентацією блюд англійської, німецької та французької кухонь представили викладачі Альмяшева А.О., Местхарм О.А. та Яковенко Т.М. у середу. Учасники конкурсів отримали солодкі призи, а всі глядачі продегустували національні страви Англії, Франції, Німеччини.

У четвер викладачі Бараненкова Н.А., Кормільцина С.Ю. та Светенок Л.К. провели конкурс-розгадування кросвордів та ребусів. Без солодких призів не залишився жоден учасник!

Сподіваємось, що тиждень економічного факультету запам‘ятається студентам та викладачам яскравими подіями, веселими конкурсами та смачними призами.

З нагоди святкування тижня економічного факультету в ЧНТУ було проведено ряд спортивних заходів. Перемогу в турнірі з мініфутболу та стрітболу вибороли студенти 1 курсу у складі: Маруги Олександра (ФК-132), Рудніка Володимира (ФК-132), Сергієнка Артема (ФК-132), Мекшуна Олександра (ФК-132).

З настільного тенісу 1 перше місце посіла команда 2 курсу у складі Дудака Сергія (ФК-122) і Бондарчука Сергія (ОА-122).

У шаховому турнірі перемогу виборов Остах Ярослав (ФК-122).

Подяки отримали Бурмаков Дмитро (гр.ОА-091)за високі спортивні досягнення та розвиток баскетболу в ЧНТУ та Алєксєєв Дмитро (гр. ФК-123) член збірної команди ЧНТУ з волейболу за активну участь у спортивному житті університету та високі спортивні досягнення.

Кафедра фізвиховання
Спортивний клуб

5 листопада 2013 р. в Офісі Програм імені Фулбрайта (м. Київ) відбувся семінар щодо спільного проекту з Міністерством освіти і науки України, а також Посольством США з направлення щороку студентів українських вузів на навчання за магістерськими програмами у провідні вищі навчальні заклади США.

У семінарі прийняли участь представники більше 30-ти провідних ВНЗ України, які вже більше двох років активно приймають участь у бюджетній програмі з направлення на навчання студентів і аспірантів та стажування науково-педагогічних працівників до провідних закордонних вищих навчальних закладів. Від Чернігівського національного технологічного університету в роботі семінару взяв участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Новомлинець О.О. На семінарі були розглянуті питання організації конкурсного відбору серед студентів українських вузів.

25 жовтня 2013 року в приміщенні Міністерства освіти і науки Російської Федерації відбулося урочисте нагородження студентів – переможців міжнародних та всеросійських конкурсів та олімпіад, що проводилися під егідою Молодіжного союзу економістів та фінансистів РФ.

Приємно, що серед найкращих були студенти Чернігівського національного технологічного університету - магістри з обліку і аудиту:

Дарнопих Тетяна Володимирівна та Ломоносова Алла Миколаївна: переможці Третього Міжнародного конкурсу молодих аналітиків;

Бутенко Тетяна Анатоліївна: лауреат Десятої Міжнародної олімпіади з економіки та фінансів (3 місце).

Як партнер, ФІДОБАНК особливо радий вітати студентів Чернігівського національного технологічного університету з перемогами в провідних міжнародних конкурсах та олімпіадах.

31 жовтня 2013 року о 9:35 в головному корпусі Чернігівського національного технологічного університету (224 ауд.) відбулись відкриті лекції та семінар для магістрів від координаторів проекту Темпус «IEMAST».

Пан проф. Євген Нікіфорович (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", координатор проекту «IEMAST» в Україні) прочитав лекцію на тему: «Введення в сталий розвиток».

Пані проф. Ольга Кордас (Королівський технологічний інститут, координатор проекту «IEMAST») прочитала лекцію на тему: «Промислова екологія: модель Хаммербі».

По закінченню лекцій слухачі взяли участь у практичному занятті із застосуванням методу сценарного планування для сталого розвитку.

Усі учасники зустрічі залишилися задоволені.

Шановні працівники соціальної сфери, викладачі та студенти факультету соціальної роботи, від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом!

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною сотень тисяч людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів! Нехай Вас завжди супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Адміністрація університету

З 4 по 8 листопада 2013 року у ЧНТУ буде проведений Тиждень економічного факультету. У рамках тижня на вас чекає ряд цікавих і змістовних заходів, до участі у яких запрошуємо усіх студентів та викладачів університету. Приходьте, буде цікаво!

ОГОЛОШЕННЯ