ua en

У зв’язку з утворенням на юридичному факультеті вакантних місць державного замовлення на денній формі навчання:
ІІ курс – 1 місце;
V курс – 1 місце;
заочній формі навчання:
ІІІ курс – 1 місце
оголошується конкурс для переведення на вищевказані місця.

Студентам юридичного факультету, які навчаються на відповідних курсах за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб і бажають перейти на вакантні місця державного замовлення, до “27” вересня 2013 року включно подати відповідні документи у деканат юридичного факультету ( каб. 215).

Деканат юридичного факультету

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в Україні», компанія «Емвей Україна», Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму оголошують про проведення 3-го Всеукраїнського студентського конкурсу з КСВ.

Матеріально-технічна база кафедр промислової електроніки та біомедичних радіоелектронних апаратів та систем ЧДТУ поповнилась новим сучасним обладнанням від Texas Instruments.

В рамках університетської програми співпраці з корпорацією Texas Instruments викладачем кафедри Промислової електроніки Єршовим Р.Д. та старшим викладачем кафедри Біомедичних радіоелектронних апаратів та систем Савенком О.В. були отримані найсучасніші навчально-відлагоджувальні стенди ASLK PRO у кількості 8 комплектів (повний набір для лабораторії).

Нова матеріально-технічна база дозволить оновити проведення лабораторних занять, курсового проектування та виконання дослідницької роботи студентами з аналогової схемотехніки та систем автоматичного регулювання. В комплект входить не лише модуль та з`єднувачі, а й наочні приклади застосування периферії стенду для побудови різноманітних трактів обробки сигналу в аналоговому вигляді та неперервних регуляторів.

Шановні першокурсники, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, які прогнозуються на 15 вересня 2013 року, виїзд до бази відпочинку у Шестовиці переноситься. Про дату проведення посвячення в студенти ЧДТУ буде повідомлено пізніше.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ НА 2013 р.

Аспірантура

навчання з відривом від виробництва(3 роки)

навчання без відриву від виробництва (4 роки)

за такими спеціальностями:

05.02.09- Динаміка та міцність машин 05.14.02 -Електричні станції, мережі та системи
05.02.08 -Технологія машинознавства 05.18.08 -Товарознавство непродовольчих товарів
05.03.06 -Зварювання та споріднені процеси і технології 08.00.04 -Економіка та управління підприємствами
05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії 08.00.05 -Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка>
05.13.06 -Інформаційні технології 25.00.02 -Механізми державного управління

докторантура

навчання з відривом від виробництва(3 роки)

05.13.06 - Інформаційні технології

Прийом заяв по 15 вересня 2013 р.

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

З 2014 року всі випускники українських ВНЗ отримуватимуть додаток до диплома європейського зразка – постанова Уряду
4 вересня 2013 року на засіданні Уряду прийнято постанову КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260».

Відповідною постановою затверджено зразок додатку до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

Зазначимо, що європейський додаток до диплома запроваджений у вищих навчальних закладах на виконання зобов'язань України як країни-учасниці Болонського процесу.

У Чернігівському державному технологічному університеті з 1 вересня 2013 року працює психологічна служба.

Робота психологічної служби здійснюється за трьома напрямками:

  • психологічна допомога студентам і викладачам університету;
  • професійно-особистісне консультування, допомога в особистісному самовизначенні та розвитку;
  • консультування з проблем психологічного здоров’я.

Якщо Ви зіткнулися з труднощами у навчанні, Вам складно адаптуватися в новому колективі, Ви невпевнені в собі, і відчуваєте труднощі у спілкуванні з батьками, викладачами або друзями, маєте бажання розібратися в своїх проблемах – ми чекаємо на Вас у психологічній службі ЧДТУ.

У Чернігівському державному технологічному університеті створено Центр незалежних соціологічних досліджень, який надає професійні консультації з соціально-політичних, маркетингових питань, організовує і проводить прикладні соціологічні дослідження в усіх сферах соціального життя із використанням кількісних та якісних методів дослідження.

25-26 жовтня 2013 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” з нагоди 20-річчя кафедри обліку і аудиту. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики і підприємці.

Запрошення

Для студентів 4-6 курсів економічного факультету ЧДТУ буде проводитися презентація в рамках Міжнародної освітньої програми асоціації інвестиційних аналітиків - CFA University Outreach Program.

Тема презентації: "Успішна кар'єра в сфері інвестицій і фінансів сьогодні - що для цього потрібно?"

Увага!

Чернігівський державний технологічний університет отримав безкоштовний доступ до наукометричної бази данних "Scopus" від компании "Elsevier". Протягом вересня місяця у викладачів та аспірантів університету є можливість скористатися базою найбільшого у світі видавництва, яке забезпечує доступ до більш ніж 2500 найменувань журналів та 11000 книжок з унікальної колекції видавництва, а также до журналів престижних наукових товариств.

Опубліковано рейтинг ВНЗ України за кількістю публікацій та кількістю посилань у наукометрічній базі даних Scopus.

Відповідно до рейтингу "Наука України в дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus" Чернігівський державний технологічний університет посідає 51 місце серед вузів України.

Повний рейтинговий список можна переглянути на сайті: http://www.jsi.net.ua/scopus/ratings_uni/index.html

Чернігівський державний технологічний університет сьогодні відзначив День знань - свято мудрості, доброти і людяності.

О 8 ранку ЧДТУ вітав першокурсників. Погана погода не зіпсувала святковий настрій ні студентам, ні викладачам. Університет зустрів новачків усмішками і оточив турботою.

Цьогоріч до нас завітали почесні гості: Голова Чернігівської обласної державної адміністрації - Володимир Хоменко, Голова Чернігівського земляцтва в м. Києві, голова Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», Президент «Асоціації ветеранів спорту України» - Віктор Ткаченко, Генеральний директор Міжнародного виставкового центру - Анатолій Ткаченко, в. о. заступника голови Облдержадміністрації - Юрій Музика.

Присутніх привітав зі святом – Днем знань - ректор ЧДТУ, професор С.М.Шкарлет. Він побажав студентам наполегливості у досягненні своєї мети, адже прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко у своєму вітальному слові відзначив високий рівень професійної освіти, який надає університет, широкі можливості для наукової роботи та творчого розвитку особистості.

02.09.2013 р. о 8.10
Відбудуться загальні святкові збори присвячені Дню знань

(збори перед університетом І корпусу)
До уваги студентів першокурсників ЧДТУ!
Знайомства з деканами факультетів відбудуться після святкових зборів:
Факультет електронних та інформаційних технологій – актова зала І корпусу о 9год 30 хв
Механіко-технологічний факультет – ауд. І – 210 о 9год 30 хв
Економічний факультет – ауд. І –407 о 9год 30 хв
Факультет менеджменту та підприємництва – ауд. І – 414 о 9год 30 хв
Юридичний факультет - лекційна зала № 1, 8 корпус об 11год
Факультет праці та соціального управління - лекційна зала № 2, 8 корпус об 11год
Факультет соціальної роботи - лекційна зала № 3, 8 корпус об 11год

Адміністрація

У рамках проголошених Президентом України соціальних ініціатив щодо підтримки та розвитку талановитої молоді у м. Чернігові стартує конкурс творчих робіт до 70-річчя визволення Черніговавід фашистських загарбників «Згадаймо їх поіменно!» серед студентів вищих навчальних закладів.

Конкурс проводиться за підтримки першого заступника Чернігівського міського голови Сергія Андроса та депутатів Чернігівської міської ради.

30 серпня 2013 року о 12:30 в І лекційному залі 8 корпусу університету (за адресою: м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ 1) відбудуться загальні збори батьків та студентів І курсу юридичного факультету.
О 13:00 відбудуться зустрічі батьків і студентів з кураторами груп:
Гр.. ПР 131 – ауд. 401;
Гр.. ПР 132 – ауд. 403;
Гр.. ПР 133 – ауд. 404;
Гр.. ПР 134 – ауд. 405

30 серпня 2013 року о 12:30 в ІІ лекційному залі 8 корпусу університету (за адресою: м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ 1) відбудуться загальні збори батьків та студентів І курсу факультету управління персоналом та економіки праці.

Вважати 28 серпня (середа), 29 серпня (четвер) і 30 (п’ятниця) 2013 року днями ліквідації академічної заборгованості для студентів денної форми навчання.

Декан юридичного факультету Л.А.Остапенко
Шановні студенти та викладачі Чернігівського державного технологічного університету!

У новому навчальному році бажаємо всім студентам цікавого навчального року, нових відкриттів в країні знань, по якій вас поведуть ваші викладачі, і завзятості при досягненні цілей, а всьому професорсько-викладацькому складу - доброго здоров'я, великих професійних досягнень, реалізації творчих задумів.

З Днем Знань Вас і початком нового навчального року!

Адміністрація

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Прийміть щирі вітання із визначним святом — Днем незалежності України!

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою гідного життя для кожного.

Міцного здоров’я, добра і щастя Вам і Вашим сім'ям, добробуту, сили і наснаги в усіх справах. Нехай кожний день надихає вас на нові звершення в ім’я рідної держави і щасливого майбутнього її народу.

Зі святом Вас!

ОГОЛОШЕННЯ