ua en

Майбутнє – за молоддю. Ці слова ми можемо почути у вдалих політичних гаслах, студентських промовах, мимовільно підслуханих розмовах у магазинах і суперечках  на вулиці. Чи дійсно це так? Знайти відповідь на таке неоднорідне запитання, і проявити власні таланти, відправилась українська делегація від ЧДТУ. З 26 по 28 вересня, у м. Брянськ та м. Орел, учасники форуму ділилися досвідом, намагалися знайти альтернативу у вирішенні наболілих питань сьогодення.

9 жовтня (вівторок) о 12:40 відбудеться відкриття виставки художніх робіт ОЛЕНИ САЧЕНКО.

Запрошуємо всіх бажаючих в читальний зал бібліотеки (корпус № 1 кімната 138).

Довідки за телефонами 3-03-30 та 166.

21-22 вересня 2012 року наш університет взяв участь у важливій міжнародній Конференції в Болоньї, присвяченій XXIV річниці підписання Великої хартії університетів.

Цього року Наглядова рада організувала захід з приводу Академічної Свободи: «Велика хартія університетів - Минуле та Сьогодення».

Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» у зв'язку зі значними змінами в законодавстві планує провести  два засідання Клубу бухгалтерів для бюджетної сфери та комерційних підприємств.

Плануємо провести засідання 10 з 10.00 до 13.00 та 17 жовтня 2012 року з 11.00 до 14.00 в актовому залі ЧДТУ.

Шановні викладачі та студенти! Ласкаво просимо Вас відвідати офіційні заходи з нагоди Дня юриста, які будуть проходити протягом 8-12 жовтня у корпусі № 8 Чернігівського державного технологічного університету.

День юриста встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України…» згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97 і святкується 8 жовтня.

Щороку юридичний факультет відзначає свято шляхом проведення різних тематичних заходів протягом тижня.

Запрошуємо ознайомитись з програмою заходів та приєднатись. Буде цікаво!

Студенти Чернігівського державного технологічного університету, які перебували на стажуванні в м.Рексем, Уельс, Великобританія, отримали магістерські дипломи Гліндворського університету і повернулись додому.

Стажування проходило за програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах.

Зараз у випускників Гліндора гаряча пора – захист магістерських робіт у нашому університеті. До від’їзду на навчання за кордон готуються інші студенти та молоді викладачі ЧДТУ і досвід попередників їм дуже знадобиться.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочинається підготовка до традиційного Освітянського балу "Gaudeamus igitur!", проведення якого 25 січня вже стало чудовою традицією нашого університету.

Всі хто бажає прийняти учать в Третьому Освітянському балі "Gaudeamus igitur!" повинні зареєструватися для цього необхідно заповнити Анкету учасника Балу  та надіслати її за адресою chdtu_bal@ukr.net.

Більш детальна інформація за телефонами: Олена Володимирівна (0462) 933623 або (099) 0706156

Професійна виробнича практика в Польщі – безцінний досвід та нові перспективи!

До уваги студентів п'ятого курсу факультету ФЕІТ та механіко-технологічного факультету. 1 жовтня о 12.00 в 201 ауд. (1 корпус) відбудеться зустріч спеціалістів та магістрів інженерних спеціальностей з директором департаменту міжнародних проектів Асоціації профспілкових організацій студентів України Фурманом Д.С. щодо проходження професійної виробничої практики за кордоном.

З 17 по 21 вересня 2012 року в м. Алушта проходила міжнародна науково-технічна конференціія "Силова електроніка і енергоефективність-2012",на якій були присутні учасники з провідних вищих навчальних закладів, наукових установ та промислових підприємств України, а також Росії, Латвії, Естонії, США, Сирії та інших країн. Участь в ній приймали співробітники кафедри ПЕ ЧДТУ к.т.н., асистент Гусев О.О. та аспірант Степенко С.А. Їх доповіді в секції "Прилади та устаткування силової електроніки" були визнані найкращими.

Паралельно з роботою конференції проводлось засідання науково-методичної комісії з напряму 0508 Електроніка, в якому приймав участь зав. кафедрою ПЕ ЧДТУ д.т.н., проф. Денисов Ю.О.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бажаємо процвітання бібліотекам, а бібліотечним працівникам - натхнення і плідних звершень, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

27 вересня 2012 року ЧДТУ відвідав Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Відбулась зустріч мера з керівництвом університету та студентами, які з цікавістю слухали лекцію про реалізацію програм розвитку міста, проблеми обласного центру та шляхи їх подолання.

Після лекції, у ході неформального спілкування зі студентами,  О. Соколов відповів на численні їх запитання. Старшокурсників більше цікавили питання працевлаштування випускників після закінчення вищих навчальних закладів, реалізації молодіжних програм отримання житла. Студенти 1 курсу запитували про перспективи розвитку міста, та  підключення безкоштовного Інтернету у навчальних закладах.

10-13 вересня делегація ЧДТУ відвідала Лодзинський технічний університет з метою встановлення співробітництва між університетами в сфері освіти та науково-практичних досліджень.

Результатом зустрічей є домовленість про початок підготовки до отримання студентами нашого університету подвійних дипломів: українського та польського; можливість проходження практики для ознайомлення з Лодзинський технічним університетом, системою вищої освіти та культурний обмін.

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ анонсує старт IX Всеукраїнської студентської UniОлімпіади, головною метою якої є допомога талановитій студентській молоді у виявленні та розвитку власних здібностей, створенні сприятливих умов для професійної реалізації, а також залучення обдарованих студентів у подальшому до роботи в Банку.

 До участі в UniОлімпіаді запрошуються студенти 4-5 років навчання спеціальностей економіка, фінанси, банківська справа всіх національних або приватних вищих навчальних закладів України.

Шановні викладачі та студенти! В інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки (кімн.138) організовано прес–кліпинг «Вибори 2012». Запрошуємо всіх бажаючих.

За багаточисельними проханнями, термін прийому студентських робіт для участі у Другому Всеукраїнському конкурсі студентських проектів економічних реформ подовжено до 30 вересня 2012 року! З повагою, ВСВЕ.

Про конкурс

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці запрошує студентів, аспірантів, молодих науковців ЧДТУ взяти участь в ІНСТИТУЦІЙНОМУ ВІЗИТІ до ВІДНЯ та БУДАПЕШТУ «ОСВІТНІ ПЕРСПЕКТИВИ», який відбудеться 11- 15 листопада 2012р.

Захід організовується з метою популяризації академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти.

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці надіслав запрошення взяти участь у польсько-українському проекті МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ СЕМІНАР У ВАРШАВІ

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України зацікавлені у навчанні та /або проведенні наукових досліджень у Польщі.

19-21 вересня у ЧДТУ проходить XIII міжнародна науково-технічна конференція АС ПГП "Промислова гідравліка та пневматика ".

Cпіворганізатори заходу: Асоціація спеціалістів промислової гідравліки та пневматики, Національний авіаційний університет, ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування», Інженерна академія України, Чернігівське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна»
Програма конференції>>

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та компанія Global Management Challenge Ukraine

оголошує про старт нового сезону Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив—2012», який є конкурсом інновацій, нових технологічних розробок, інвестиційно привабливих бізнес-ідей. Його мета – відібрати та реалізувати найбільш перспективні інноваційні проекти на українських підприємствах за інвестиційної підтримки вітчизняних бізнесменів та інвесторів.

Любителів фотомистецтва, які бажають прийняти участь у фотовиставці, показати свій талант бачити світ, поспілкуватись з колегами, просимо принести свої роботи до 20 вересня в бібліотеку (корпус № 1 університету).

Кімната 134 (кабінет директора бібліотеки), кімната 137 (читальний зал №1 бібліотеки)

Довідки за телефонами: 3- 03-30 або 166.

Українське товариство інвестиційних професіоналів запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі з інвестиційних досліджень у рамках Міжнародного конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge», що має на меті наближення практики інвестиційного бізнесу до сучасної освіти.

У Конкурсі приймають участь команди, що складаються з 3-5 студентів 4-5 курсів освітнього рівня «Бакалавр» та/або 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр», які протягом 2 місяців повинні будуть написати інвестиційний звіт по одній із провідних українських публічних компаній.

ОГОЛОШЕННЯ