ua en

Шановні студенти та викладачі ЧНТУ, запрошуємо вас на урочисте відкриття кіноклубу "Новый взгляд", яке відбудеться 17 жовтня 2013 року о 17:00 у 8 корпусі ЧНТУ (Лекційна зала №1)."

УВАГА ! Збираються експонати для виставки фоторобіт створених викладачами, співробітниками та студентами університету.

Роботи приймаються в кім. 134 (бібліотека)

Довідки за тел. 3-03-30, 166

Вітаємо Юлію Цилюрик (I курс економічного факультету) та Марину Надточей ( I курс ФЕІТ), які гідно преставили ЧНТУ на Міжнародному пісенному фестивалі «Доля», засновниуком якого є президентський фонд Леоніда Кучми "Україна"!

Дівчата отримали почесні дипломи та кубки з рук Президента України (1994–2005 рр..) Леоніда Кучми та стали Дипломантами конкурсу.

У фестивалі брали участь представники Росії, Болгарії, України, Співголовами журі були народні артисти України.

Засновник - БО президентський фонд Леоніда Кучми "Україна".

Чернігівська обласна газета "Деснянська правда" поділилась зі своїми читачами цікавим інформаційним оглядом про визначну подію в житті університету та міста. Наш земляк, почесний професор Чернігівського національного технологічного університету, екс-Президент України Леонід Кучма вручив іменні стипендії Президентського фонду «Україна» п’ятьом кращим студентам університету.

Прочитати статтю

"Європейський освітній центр" висловлює свою пошану і запрошує взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції викладачів, аспірантів та студентів "Маркетинг на міжнародних ринках товарів та послуг. Глобальні аспекти", яка відбудеться 04.02.2014 р у Словаччині.

Наукова асоціація «Південноукраїнське агенство соціальних технологій» спільно із запорізьким обласним громадським об'єднанням «Південноукраїнський гуманітарний альянс» запрошують взяти участь у XXII-гій Всеукраїнській науковій конференції «Інноваційний потенціал української науки - ХХI сторіччя», яка пройде з 4 по 9 листопада 2013 року.

З 23 по 27 вересня 2013 року проходила ХІХ Міжнародна науково-технічна конференція "Силова електроніка і енергоефективність-2013" (Алушта, АР Крим, Україна), яка є найпрестижнішою міжнародною конференцією в галузі силової електроніки, що проводиться на території України. Організаторами конференції є Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України, Інститут електродинаміки НАН України, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та НТУУ «Київський політехнічний інститут».

В даному заході традиційно беруть участь науково-педагогічні працівники кафедри промислової електроніки ЧДТУ. В цьому році на конференцію були представлені доповіді зав. кафедрою ПЕ д.т.н., проф. Денисова Ю.О., зав. кафедрою БРАС к.т.н., доц. Велігорського О.А., асистента кафедри БРАС, к.т.н. Гусева О.О., аспіранта кафедри ПЕ Городнього О.М., аспіранта кафедри ПЕ Степенка С.А.

Паралельно з роботою конференції проводилось засідання науково-методичної комісії з напряму 0508 Електроніка, в якому брав участь зав. кафедрою ПЕ д.т.н., проф. Денисов Ю.О.

Оргкомітетом конференції було оголошено конкурс наукових робіт молодих вчених на здобуття 5 грантів. За результатами оцінки робіт рецензентами з комітету по грантам СЕЕ-2013 було присуджено грант Степенку Сергію Анатолійовичу – IEEE Graduate Student Member, аспіранту ЧДТУ, науковий керівник – д.т.н., проф. Денисов Ю.О., науковий консультант – IEEE Senior Member, Dr. Dmitri Vinnikov.

Відповідно до Указу Президента України Л.Д. Кучми № 1022/97 від 16.09.1997 р. в Україні встановлено професійне свято – День юриста, що відзначається 8 жовтня.

Вітаємо з Днем юриста викладачів, студентів, випускників та всіх представників професії гаслом якої є: «Знати право, служити праву, захищати право». Бажаємо невичерпної наснаги у розбудові правової держави в Україні та невтомності у досягненні добра і справедливості.

Юридичний факультет

Студенти та колектив юридичного факультетуЧНТУ вітає студентів та працівників університету з наданням статусу національного. Бажаємо нових злетів та високих творчих та наукових досягнень.

Юридичний факультет

Указом Президента України № 546/2013 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти" за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» СКОРОБОГАТОВІЙ Валентині Іванівні - першому проректорові Чернігівського національного технологічного університету.

Колектив ЧНТУ вітає з високою нагородою і бажає подальшого творчого натхнення і плідної праці у галузі національної освіти.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 544/2013

Про надання Чернігівському державному технологічному університету статусу національного

Ураховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Чернігівського державного технологічного університету в галузі підготовки кадрів, його вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки, постановляю:

Надати Чернігівському державному технологічному університету статус національного і надалі іменувати його - Чернігівський національний технологічний університет.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

3 жовтня 2013 р. з нагоди урочистого вручення стипендій Благодійної Організації Президентського Фонду «Україна» Чернігівський державний технологічний університет відвідав Президент України Леонід Данилович Кучма.

Разом з Президентом до Чернігівського державного технологічного університету завітали: перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Іванович Стрілець, заступник голови облради Валентин Васильович Мельничук та Чернігівський міський голова Олександр Володимирович Соколов.

У рамках проголошених Президентом України соціальних ініціатив щодо підтримки та розвитку талановитої молоді у м. Чернігові продовжується конкурс творчих робіт серед студентів вищих навчальних закладів до Дня українського козацтва за підтримки першого заступника Чернігівського міського голови Сергія Андроса та депутатів Чернігівської міської ради.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендіальні програми для наукових співробітників, аспірантів та студентів на 2014/2015 рр. Докладну інформацію про програми, а також аплікаційні форми можна знайти на сайті www.daad.org.ua.

22 вересня 2013 року відбулось посвячення першокурсників Чернігівського державного технологічного університету у студенти. Традиційно це дійство проходило на базі відпочинку «Юність» у Шестовиці.

Наймолодших членів студентського колективу чекали випробування на міцність, витривалість та спритність.

Студентів привітав ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наукових та творчих досягнень, вміння ставити перед собою високу мету та досягати її.

Шановні студенти!

В 2013 році UniCredit Bank ПАТ "Укрсоцбанк" проводить Олімпіаду для студентів з можливістю проходження практики в міжнародному банку та можливістю побудувати яскраву кар'єру.

Проведення Олімпіади, стартує 23.09.13 р. Реєстрація на Олімпіаду буде відкрита з 23.09.13 р. і проходитиме через платформу Олімпіади http://students.unicredit.com.ua/

Секретаріат Українського молодіжного форуму спільно з Національною радою молодіжних організацій Грузії оголошує відбір учасників в молодіжний обмін проекту «Гендерні неприємності?! – Як подолати гендерні стереотипи», що відбудеться в рамках програми «Молодь в дії» Європейської комісії.

Молодіжний обмін відбудеться з 1 по 9 жовтня 2013 року в Бакуріані (Грузія). В обміні візьмуть участь молоді люди з Грузії, України, Азербайджану, Болгарії, Польщі, Великої Британії.

18 вересня в стінах ЧДТУ в рамках програми-діалогу «Європа у валізі», що реалізується фондом Конрада Аденауера, фондом Роберта Боша, Європейської академії Берліну та Польської фундації Роберта Шумана, відбулась зустріч студентів старших курсів з молодими експертами з Німеччини, Польщі та України.

Головною темою дискусії було ознайомлення студентів щодо трансформаційних процесів Євросоюзу, європейських цінностей та українські європерспективи. Крім цього студентів університету мали змогу ознайомитися з існуючими освітніми та культурними програмами в Європі.

24 вересня 2013 р. (вівторок) о 12.40 в читальному залі бібліотеки (корп. №1) відбудеться літературно-музичний захід до 70-річчя визволення м.Чернігова «Обпалені сторінки пам’яті людської». В програмі заходу:

  1. Виступ наукового співробітника Військово-історичного музею Негоди Віктора Миколайовича.
  2. Зустріч з учасником Великої вітчизняної війни, істориком, краєзнавцем, автором багатьох книг про Чернігів Герардом Олексійовичем Кузнєцовим.
  3. Слайд-шоу Дмитра Силича «Чернігів у світлинах 1943 року воєнного часу».
  4. Виступ Людмили Бешун – автора виставки картин «З любов’ю до рідного краю”.
  5. Пісні під гітару у виконанні студентів ЧДТУ.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

26 вересня 2013 р. (четвер) о 12.40 в виставковій галереї ім.. В.К.Багіна (читальний зал бібліотеки, корп. №1) відбудеться відкриття виставки живопису Людмили Бешун «З любов’ю до рідного краю».

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

У зв’язку з утворенням на юридичному факультеті вакантних місць державного замовлення на денній формі навчання:
ІІ курс – 1 місце;
V курс – 1 місце;
заочній формі навчання:
ІІІ курс – 1 місце
оголошується конкурс для переведення на вищевказані місця.

Студентам юридичного факультету, які навчаються на відповідних курсах за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб і бажають перейти на вакантні місця державного замовлення, до “27” вересня 2013 року включно подати відповідні документи у деканат юридичного факультету ( каб. 215).

Деканат юридичного факультету

ОГОЛОШЕННЯ