ua en

Якщо у вас є цікаві їдеї, бажання навчатись чомусь новому у літній час, до вашої уваги можливості, які пропонують студентам міжнародні програми:
UNESCO/POLAND Co-Sponsored Fellowships Programme in Engineering - cycle 2013
Dmanisi International Summer School on Georgian Studies
International youth exchange "Tabula rasa"

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ  ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ НА 2013 р.
аспірантура
навчання з відривом від виробництва(3 роки)
навчання без відриву від виробництва (4 роки)
 за такими спеціальностями:
05.02.09- Динаміка та міцність машин 05.14.02 -Електричні станції, мережі та системи
05.02.08 -Технологія машинознавства 05.18.08 -Товарознавство непродовольчих товарів
05.03.06 -Зварювання та споріднені процеси і технології 08.00.04 -Економіка та управління підприємствами
05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії 08.00.05 -Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка
05.13.06 -Інформаційні технології 25.00.02 -Механізми державного управління

18 червня відбулося чергове пленарне засідання обласної ради, на якому депутати вперше голосували за прийняття своїх рішень не картками, а в електронному режимі.

Система електронного голосування Mobile РАДА була розроблена викладачами та студентами кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Чернігівського державного технологічного університету.

Відповідно до Програми науково-технічного та інноваційного розвитку Чернігівської області на 2011-2015 роки, з метою активізації науково-технічної діяльності, популяризації та подальшого просування на ринок перспективних наукових та науково-технічних розробок, які мають вагоме значення для зміцнення науково-технічного потенціалу області, обласна державна адміністрація оголошує з 10 червня по 10 липня 2013 року обласний конкурс «Краща науково-технічна розробка регіону».

Учасниками Конкурсу можуть бути як окремі винахідники, наукові та інженерно-технічні робітники, так і наукові, творчі чи виробничі колективи, які працюють на підприємствах (організаціях, установах) області, незалежно від їх відомчої підпорядкованості та форм власності.

Чернігівський державний технологічний університет висловлює співчуття проректору з наукової роботи, професору В.В.Казимиру з приводу смерті матері.

Шановний Володимир Вікторович!

Прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Вашої матері Ольги Іванівни.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Фізики чи лірики? Поки „технарі-фізики” виводять універсальну формулу, „гуманітарії-лірики” шукають заповітне слово. Суперечка триває, а іноді, здається, вона стає ще більш запеклою.

Але чи залишилося протистояння таким непримиренним?

Відповідь на це запитання, здається, знайшли у Чернігівському державному технологічному університеті.

Під час проведення Шевченківських свят у ЧДТУ стартував Перший конкурс літераторів, присвячений 199-й річниці від дня народження Кобзаря, організаторами якого стала кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін і літературна студія.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб «Баланс» спільно з Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та за підтримки керівництва Чернігівського державного технологічного університету  проводить чергове засідання Клубу бухгалтерів.

6-9 червня 2013 року у місті Севастополь  на базі Севастопольського інституту банківської справи відбулась  міжнародна науково-практична конференція Української асоціації фахівців трудового права присвячена 10-річчю УАФТП. Темою наукового форуму став «Захист прав людини – європейський вимір України».

13-14 квітня 2013 року відбувся Чемпіонат України з радіозв'язку на коротких хвилях. Колективна радіостанція нашого університету увійшла в десятку кращих колективних радіостанцій України.

Завдяки такому успішному виступу команда Чернігівської області вперше за всю історію Чернігівського відділення Ліги радіоаматорів України вийшла на дев’яте місце серед 27 регіонів України.

10 та 11 червня у ЧДТУ, 2-3 пари о 9.35-12.35, ауд.1-333 відбудуться лекції професора Peter S.Excell з Гліндора (Великобританія). Професор Excell проведе декілька лекцій стосовно наступних тем:
1. Бачення майбутнього в комп'ютерних та комунікаційних технологіях.
2. «Суперкомп'ютери» :отримання необхідного досвіду від найбільших та потужних комп'ютерів у світі.
3. Британська система університету.

Кафедра економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Український союз промисловців і підприємців оголошують про старт  першого Всеукраїнського конкурсу студентських інвестиційних проектів.

Запрошуємо талановиту молодь нашої країни скористатися цією можливістю, спробувати себе в ролі підприємця. За більш детальною інформацією просимо звертатися до організаційного комітету Конкурсу.

Оголошено конкурс на отримання додаткової стипендії для участі у Європейському форумі Альпбаха.

Організатор: Київська ініціативна група Альпбаха (КІГА). До участі запрошуються: студенти 2-5 курсів вищих навчальних закладів України.

Екологічна ситуація в Україні багато в чому буде залежати від стратегії економічного розвитку, яку будуть реалізовувати держава і суспільство. Велика роль при цьому відводиться екологічній освіті, формуванню нового мислення щодо відносин людина-природа.

Чернігівський державний технологічний університет
запрошує Вас вступити до магістратури
за напрямом підготовки
8.18010017 «Економіка довкілля і
природних ресурсів»

Галузь знань: «Специфічні категорії», спеціалізація «Промислова екологія»
Кваліфікація – магістр з економіки довкілля і природних ресурсів
Термін навчання: 18 місяців

У ці дні минуло 25 років від часу заснування  кафедри інформаційних та комп’ютерних систем ЧДТУ. Урочистості, приурочені до ювілею, зібрали викладачів та студентів, як нинішніх, так і тих, які давно вже залишили стіни нашого навчального закладу, але зберегли у своєму серці тепло до своєї alma mater.

Проект передбачає проведення молодіжної сесії чернігівської міської ради для актуалізації проблем та потреб молоді м. Чернігова і пошук шляхів покращення реалізації державної молодіжної політики.

Проект реалізовують громадська ініціатива Клуб молодого політолога, ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних  досліджень» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради і команда молодіжних лідерів м. Чернігова.

31-го травня 2013 року кафедра інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університетусвяткує 25-річчя.

Ми щиро вітаємо співробітників, студентів, випускників кафедри з цією знаменною подією. Бажаємо усього найкращого викладачам, учбовому персоналу, випускникам і студентам цієї славетної кафедри!!!

31-го травня о 14:30 в актовій залі ЧДТУ відбудеться святковий концерт, приурочений 25-річчю заснування кафедри ІКС. Щиро запрошуємо усіх студентів, випускників та співробітників ЧДТУ долучитись до нашого спільного урочистого заходу!

Асистент кафедри БРАС ЧДТУ прийняв участь в роботі конференції “PCIM Europe – International Exhibition and Conference for Power Electronics, Intelligent Motion, renewable Energy and Energy Management”, яка проходила з 14.05.2013 по 16.05.2013 року у Нюрнберзі.

На конференції були представлені останні розробки в галузі сучасної силової електроніки для відновлювальних джерел електроенергії (сонячної та вітроенергетики), електротранспорту, систем трансформації та передачі електроенергії. Результати досліджень та промислові зразки представляли як провідні науковці зі всього світу, так і потужні промислові підприємства з виробництва закінчених систем та електронних компонентів, зокрема ABB, International Rectifier, Analog Devices, CREE та інші.

Саме під таким девізом відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Соціальна робота та сучасність: тенденції, виклики, перспективи» в Чернігівському державному технологічному університеті23-24 травня 2013 року.

Ініціаторами даної конференції виступили факультет соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету за підтримки Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (лабораторія соціальної психології), Департаменту сім’ї, молоді та спорту, а також Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації.

За підтримки МОН України та Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» продюсерський центр «ARTmusicUA» реалізує творчий проект – Перший Всесвітній студентський вокальний конкурс «Bel Canto», метою якого є розвиток світової вокальної виконавчої майстерності, виявлення і розвиток вокального таланту молоді, відродження культури і духовності української нації, її співочого потенціалу як невід’ємної частини світової культури.

З травня 2013 року наукові фахові видання Чернігівського державного технологічного університету «Вісник ЧДТУ» серії «Технічні науки» та «Економічні науки» включено до спеціалізованої інформаційної системи "Російський індекс наукового цитування" (РІНЦ).

РІНЦ дозволяє на основі об'єктивних даних оцінювати результативність дослідної роботи і детально дослідити статистику публікаційної активності вчених і наукових організацій, що належать до всіх галузей знань. Хронологічний обсяг системи - з 2005 року по теперішній день, а за багатьма джерелами глибина архівів більше. Загальний обсяг публікацій, що надходять у РІНЦ щорічно, складає більше 280 тисяч статей.

22-24 травня 2013 р. на базі санаторію "Ворзель" Національної академїї наук України проходила VII науково-технічна конференція молодих вчених та спеціалістів "Зварювання та споріднені технології".

Чернігівський державний технологічний університет був представлений на конференції доповідями співробітників кафедри технологій зварювання та будівництва.

ОГОЛОШЕННЯ