ua en

Вітаємо доцента кафедри технології машинобудування та деревообробки Федориненка Дмитра Юрійовича з успішним захистом докторської дисертації!

Захист дисертаційної роботи на тему « Наукові основи проектування прецизійних регульованих гідростатичних опор шпиндельних вузлів» відбувся 22 січня 2013 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.11 у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут»

Бажаємо подальших успіхів!

VIІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», аналітична агенція «Українська марка» та ГО «Молодь-Резерв ХХІ» оголошують старт VII Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, підприємливі та соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України.

25-26 жовтня 2013 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” з нагоди 20-річчя кафедри обліку і аудиту. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики і підприємці.

В 2012 році було продовжено програму Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах. Викладачі ЧДТУ к.т.н., доцент Бойко С.В.,к.т.н., доцент Приступа А.Л. і к.т.н., доцент Горбатко О.О. у жовтні-грудні 2012 р. проходили стажування в Університеті Гліндор, м.Рексем, Уельс, Великобританія.

Викладачі, які проходили у 2012 р. стажування в Університеті Гліндор, висловлюють щиру подяку керівництву ЧДТУ й особисто ректору Шкарлету Сергію Миколайовичу за підтримку, поради і допомогу в організації поїздки, а також Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України та Уряду України за можливість обміну досвідом з провідними закордонними навчальними закладами, проведення наукових досліджень і опанування новітніми, унікальними технологіями в різних галузях науки і техніки.

Шановні студенти !

В читальному залі № 1 наукової бібліотеки університету ( корп. 1, к. 137 ) функціонує « Бібліотека електронних копій документів», до якої входять електронні копії підручників, довідників, конспектів лекцій, збірників задач, методичних видань, альбомів креслень, атласів та інш. Щомісяця проходить поповнення новими виданнями.

Запрошуємо до співпраці!

Чернігівський державний технологічний університет визнано переможцем конкурсу по відбору навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообовязковогодержавного соціального страхування України на випадок безробіття.

Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, миру і процвітання.

Сподіваємось, что новий рік стане для вас щедрим на нові успіхи, принесе впевненість у правильності обраної мети і додасть енергії для її досягнення!

Миру і злагоди, добра і достатку вам, вашим рідним і близьким. Нехай у новому році неодмінно здійсняться світлі наміри, добрі справи, найзаповітніші мрії та сподівання! !

Веселих вам новорічних і різдвяних свят!

21 грудня 2012 р. відбувсвя захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри "Обліку і аудиту" Волот Олени Ігорівни за спеціальностю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему "Інформаційне забезпечення та його вплив на ефективність управління підприємствами харчової промисловості".

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

У рамках реалізації Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва та виконання Національного плану з впровадження економічних реформ 21 грудня 2012 року в стінах ЧДТУ було проведено безкоштовно для студентів семінар з питань впровадження підприємницької діяльності для підприємців та широких верств населення, насамперед щодо започаткування та ведення власної справи, застосування дозвільних процедур, реєстрації, ліцензування, реалізації регуляторної політики.

20 грудня 2012 року у читальному залі наукової бібліотеки Чернігівського державного технологічного університету відбулося філософсько-мистецьке свято з нагоди 290-річчя від дня народження філософа, митця, непересічної особистості Григорія Савича Сковороди.

Слухачі зацікавлено «пройшлися стежками» мандрівного мисленика. Піднесений настрій створила мультимедійна презентація поетичного, вокального, викладацького талантів видатного українця, розроблена співробітниками наукової бібліотеки ЧДТУ. Літературно-музична частина зібрання презентована віршами, байками, притчами Г.Сковороди, покладеними на музику, художньо-образна – портретами та пейзажами, що відображали унікальний культурно-антропологічний простір ХVІІІ століття.

Відповідно до Указу Президента України від 12 червня 2000 року № 779/2000 «Про Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених» щороку за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук присуджується сорок премій у розмірі 20 тисяч гривень кожна.

У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти та інженерно-технічні працівники  установ, організацій, підприємств Національної академії наук України, галузевих академій наук, державних наукових установ та вищих   навчальних закладів III-IV рівнів акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.

20 грудня (четвер) о 9.30 в читальному залі бібліотеки (кім.137 корпус №1) відбудеться літературно-музичний проект до ювілею Григорія Сковороди „Вічний мандрівник”.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

З нагоди 65-річного ювілею
щиро вітаємо завідувача кафедри фінансів,
доктора економічних наук, професора
 ІЛЬЧУКА ВАЛЕРІЯ   ПЕТРОВИЧА

Шановний Валерій Петрович! Колектив нашого університету від усього серця вітає Вас із знаменною датою – 65-річчям від дня народження!
З нагоди ювілею прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, плідної творчої праці, натхнення, нових наукових звершень, великого особистого щастя. Нехай Ваша життєва дорога завжди буде благословенна добром, миром і щасливою долею.

РЕКТОРАТ                                                          ПРОФКОМ

2012 рік був багатий на наукові здобутки для талановитих студентів механічного факультету. Вони ставали переможцями Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей „Технологія машинобудування”, „Технології та устаткування зварювання” та „Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”, здобували перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, про що свідчать дипломи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Бажаємо плідної наукової роботи та нових здобутків у Новому році!

Шведський Інститут з питань співпраці країн Балтійського Моря/ Програма Visby (Visby Program) з приємністю повідомляє про початок конкурсу на отримання стипендії на 2013/2014 навчальні роки для талановитих студентів та дослідників Білорусі, Естонії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Росії та України для навчання чи дослідництва в університетах Швеції.

Більше про Шведський Інститут, а також вимоги та процес відбору заявок можна прочитати тут www.studyinsweden.se. Даний веб-ресурс містить також інформацію про кінцеві терміни подачі заявок та ін.

Проводиться набір групи для складання тесту IELTS та отримання сертифікату з англійської мови.

Тестування проходитиме у Києві 12.01.2013.

Для реєстрації та додаткової інформації звертайтеся у каб. 227 (І корпус).

Візьміть учать у науково-творчому конкурсі проектних робіт «Є ідея!»

У Конкурсі можуть брати учать студенти, аспіранти середніх та вищих навчальних закладів країн СНД.

Для участі необхідно надіслати проектну роботу разом з заповненою анкетою учасника на розгляд Оргкомітету конкурсу. Робота має бути написана російською мовою.

6 грудня, актовий зал Чернігівського державного технологічного університету знову зібрав глядачів. Причина - запланований спеціально до свята Дня української армії, конкурс «Містер Університет 2012».

На цей раз за титул Містера змагались шестеро: Антон Бабенко, Дмитро Байрак, Владислав Мельник, Олексій Старовєров, Іван Дворник і Максим Гаркуша.

Переможця члени журі визначали за кількома параметрами: презентація себе, домашнє відео-завдання «Я - українець», спортивний вихід, демонстрація особистого таланту і вихід у фраках.

Наш університет вітає збірні команди ЧДТУ з успішним виступом у змаганнях ХІ Універсіади області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Наші результати:
Настільний теніс - І місце
Шахи - І місце
Волейбол (чоловіки) - ІІ місце

Вітаємо і бажаємо успіхів!

Спортклуб ЧДТУ

Першою красунею в щорічному конкурсі «Miss University-2012», що проходив днями у Чернігівському обласному драматичному театрі, стала студентка третього курсу факультету електронних та інформаційних технологій Олександра Костирєва.

Загальноміське свято краси та грації, що вже стало дуже популярним у Чернігові, зібрало дівчат з майже всіх вищих навчальних закладів міста та області. Серед 12 претенденток були й дві третьокурсниці ЧДТУ - Петровська Аліна та Костирєва Олександра.

Вітаємо з перемогою!

Колектив університету щиро вітає з 60 літтям Волкову Ганну Романівну, ветерана праці, керівника виробничої практики відділу виробничої практики ЧДТУ, ст. викладача кафедри трудового права та права соціального забезпечення.

Зичимо міцного здоров"я, наснаги, любові і краси, а також вічно залишатися енергійною і цілеспрямованою на радість близьким, учням та коллегам.

ОГОЛОШЕННЯ