ua en

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва, команда ЧДТУ у складі студентів Наливайко Ю.М. (гр. МЗВ-061), Завальна І.В. (гр. МЗВ-061), Ющенко С.М. (гр. ЗВ-071) зайняла 2 місце у командній першості, а Завальна І.В. виборола 3 місце у особистій першості.

Олімпіада, в якій взяли участь 15 команд з різних вузів України проходила у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) 12-15 квітня 2011 року.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

8 квітня 2011 р. на всеукраїнському шоу «Україна має талант» (телеканал СТБ) успішно виступив студентський «Театр тіней» Чернігівського державного технологічного університету.

Як результат – вихід до півфіналу конкурсу.

На сьогодні група активно працює з професійною командою хореографів, постановників, психологів, костюмерів. Готується до чергового етапу конкурсу, який відбудеться на СТБ 28-29 квітня.

50 років минуло з дня першого польоту людини в космос. 50 років тому було дано відлік космічній ері людства. Пам’ять про цю визначну подію, велике досягнення науки і техніки, високий злет людської відваги об’єднує усіх.

Для більшості з нас це далека і славна сторінка нашої історії. Але іноді ми знаходимо в архіві ось такі фотографії і давні події стають ближчими, ми відчуваємо зв’язок між тими давно минулими подіями і нашим сьогоденням.

В нашому університеті зберігається унікальний експонат – збільшена копія фото Юрія Гагаріна з його власноручним надписом, якій було зроблено 8 лютого 1965 року під час відкриття в нашому місті стадіону ім. Ю.О.Гагаріна.

Зі святом усіх !

Шановні дипломники!

Запрошуємо Вас на відкритий перегляд літератури «На допомогу дипломному проектуванню» за темами: менеджмент, державне управління, державна служба, бухгалтерський облік і аудит, товарознавство, комерційна діяльність.

З літературою можна ознайомитися у бібліотеці (корп.1, кімн.138) з 11.04.11 по 23.04.11.

17 - 19 травня 2011 року у Чернігівському державному технологічному університету буде працювати перша міжнародна науково-практична конференція «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем»

Організатори конференції:
Чернігівський державний технологічний університет;
Oerlikon Barmag GmbH, Німеччина;
Інститут інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету (м.Київ);
ВАТ «БАХ-Инжиниринг».

Щороку у Чернігівському державному технологічному університеті у квітні проходить конкурс «Міс ЧДТУ» – одна з найяскравіших подій в життіВНЗ.

За перемогу змагаються найкрасивіші, найрозумніші і найталановитіші студентки нашого навчального закладу. Але для перемоги цього недостатньо, потрібні ще такі якості, як рішучість, сміливість. А також ваша підтримка учасниць конкурсу.

Участь у конкурсі приймають 8 чарівних студенток ЧДТУ і вже розпочато смс-голосування на конкурсі «Міс ЧДТУ-2011»!

8 квітня на телеканалі СТБ о 20:00 на київському кастингу популярного шоу "Україна має талант!-3" нарешті ми зможемо побачити наш театр тіней "Fireflies"!

Запрошуємо всіх до перегляду постановки наших талановитих студентів і бажаємо їм успіхів!

У Чернігівському державному технологічному університеті 19-20 травня 2011 року відбудеться друга науково-практична конференція “Вільне програмне забезпечення в освіті, науці і бізнесі”.

Мета конференції — формування спільноти фахівців, зацікавлених в розробці, використанні та впровадженні ВПЗ, обмін досвідом з використання вільного програмного забезпечення (ВПЗ), обговорення перспектив розвитку ВПЗ, налагодження взаємодії з бізнесом, що розробляє, впроваджує, супроводжує або використовує ВПЗ.

Авторитетні рейтинги визнали Чернігівський державний технологічний університет кращим вищим навчальним закладом регіону. Газета "Чернігівські відомості" від 30 березня 2011 року оприлюднила чергові рейтинги вузів України і відзначила досягнення нашого університету.

31 березня 2011 року в ЧДТУ вперше пройшов турнір команд КВК на «Кубок ректора».

В змаганні взяли участь університетські команди: «Бутерброд», «Студкафе», «Всё было хорошо». На правах почесного гостя виступила чемпіон Чернігівської ліги КВК команда «СемьЯ».

Виступи учасників турніру оцінювало строге та принципове журі до складу якого ввійшли: А.М. Акименко, – декан факультету менеджменту та підприємництва; С.Д. Цибуля, – декан економічного факультету; Д.О. Ульченко, – заступник декана факультету електронних та інформаційних технологій; Р.Л. Ширай, – керівник студентського клубу; відомий співак Дмитро Селянський.

На базі Запорізького національного університету 31 березня – 01 квітня 2011 року проходив ІІ етап конкурсу Всеукраїнських студентських наукових робіт з напрямку ”Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”, де наукові роботи студенток кафедри обліку і аудиту Ігнатової К.С.(гр. ОА-072) на тему ”Операції репо з товарами”, науковий керівник професор Лень В.С. та студентки Шкурат І.В.(гр. ОА-071) на тему ”Облік вибуття об’єктів основних засобів внаслідок продажу”, науковий керівник професор Лень В.С. посіли І та ІІ місце відповідно.

Поздоровляємо переможців - Ігнатову К.С., Шкурат І.В та наукового керівника професора Леня В.С. та бажаємо творчої наснаги. Детальніше на сайті econa.org.ua

Студентка групи ТК-081 Петренко Юлія одержала диплом за кращу доповідь у номінації «За найбільш обґрунтовану концепцію досліджуваної проблематики» на 2-й Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств».

Конференція проходила у Дніпропетровському університеті економіки та права ім.Альфреда Нобеля.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів

Студент 3-го курсу економічного факультету напряму підготовки 6.030508 "Фінанси і кредит" Кошовий Роман Юрійович (гр.ФК-083) виборов 1 місце у номінаціях "Прикладне дослідження з економічної тематики" та "Краще дослідження з економічної тематики" Чернігівського регіонального відбіркового етапу V Всеукраїнського молодіжного конкурсу "Новітній інтелект України"

Конкурс проводить Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000".

Бібліотека Чернігівського державного технологічного університету запрошуе відвідати виставку творів народної майстрині з клаптикового мистецтва Тетяни Баженової "Дарунки творчої душі".

Відкриття виставки транслювалося чернігівським міським телебаченням.

Зацікавленим відвідувачам майстриня із задоволенням надасть консультацію з техніки виконання робіт.

25 березня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Чернігівського державного технологічного університету відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук викладача кафедри менеджменту та державного управління Шабардіної Юлії Володимирівни за спеціальністю 08.00.05- розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Чернігівський державний технологічний університет з 2008 року є учасником Університетської програми NexteXperienceLab компанії NXP (Голандія), яка є одним із світових лідерів з виробництва мікроконтролерної техніки.

24-го та 25-го березня в Білоруському державному університеті інформатики і радіоелектроніки відбувся щорічний науково-практичний семінар в області мікроконтролерів на базі ядра Cortex-MO.

Чернігівський державний технологічний університет представляв к.ф.-м.н., доцент кафедри інформаційних та комп'ютерних систем Нікітенко Є.В.

Компанією NXP для навчальних цілей передано 5 плат LPC Xpresso (ядро Cortex-MO) та лабораторний стенд MCB1700 (ядро LPC1768).

Команда Чернігівського державного технологічного університету (у складі: Рудий В. А., Гавриленко С. О., Богданенко К. С.) приймала участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Комп’ютерна інженерія» серед вищих навчальних закладів України і зайняла ІІІ місце. Керівник команди Грицай Д.Д.

Олімпіада проводилась на базі Запорізького національного технічного університету 21-24 березня 2011 року .

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

Збірна команда факультету електронних та інформаційних технологій ЧДТУ зайняла І місце у спартакіаді Чернігівського державного технологічного університету з волейболу.
Вітаємо команду:
      Дяченко Артема, гр. КІ-091
      Тищенко Владислава, гр.КІ-082
      Бравермана Андрія, гр. КІ-092
      Деркача Олексія, гр. КС-084
      Граба Віталія, гр. КС-061
      Виноградова В'ячеслава, гр. ПЕ-091
Бажаємо подальших успіхів!
Збірна команда Чернігівського державного технологічного університету "Технолог" зайняла ІІІ місце у обласних змаганнях з волейболу (чоловіки) серед вищих навчальних закладів області III-IV рівнів акредитації.
Вітаємо команду у складі:
      Дяченко Артем, гр. КІ-091
      Тищенко Владислав, гр.КІ-082
      Губар Олександр, гр. ІМ-082
      Шуртаков Максим, гр. ОА-072
      Міщенко Володимир, гр. ЗПМ-081
      Синьковський Юрій, гр. МТМ-061
      Кулік Олександр, гр. ФК-102
      Заєць Денис, гр. ЗВ-071
Бажаємо подальших успіхів!
16 квітня 2011 року об 11 годині
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
проводить
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Запрошуємо учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ПТУ, технікумів та всіх бажаючих відвідати наш університет.
Ви зможете отримати вичерпну інформацію про університет, про спеціальності і спеціалізації, правила прийому до університету на 2011 н.р., про навчання та дозвілля наших студентів.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!
Наша адреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, приймальна комісія,
тел. (0462) 95-21-14

27-28 квітня 2011 року Чернігівський державний технологічний університет проводить науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

До участі у роботі конференції запрошуються всі професійно зацікавлені особи та організації.

На конференції Вам буде надана можливість отримати нову інформацію про новітні технології , обговорити актуальні проблеми, апробувати результати наукових досліджень, здійснити обмін досвідом, налагодити нові контакти.

Для участі у конференції просимо Вас до 15 квітня 2011 року надати тези доповідей.

Вимоги щодо оформлення тез доповідей

ОГОЛОШЕННЯ