ua en

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 544/2013

Про надання Чернігівському державному технологічному університету статусу національного

Ураховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Чернігівського державного технологічного університету в галузі підготовки кадрів, його вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки, постановляю:

Надати Чернігівському державному технологічному університету статус національного і надалі іменувати його - Чернігівський національний технологічний університет.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

3 жовтня 2013 р. з нагоди урочистого вручення стипендій Благодійної Організації Президентського Фонду «Україна» Чернігівський державний технологічний університет відвідав Президент України Леонід Данилович Кучма.

Разом з Президентом до Чернігівського державного технологічного університету завітали: перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Іванович Стрілець, заступник голови облради Валентин Васильович Мельничук та Чернігівський міський голова Олександр Володимирович Соколов.

У рамках проголошених Президентом України соціальних ініціатив щодо підтримки та розвитку талановитої молоді у м. Чернігові продовжується конкурс творчих робіт серед студентів вищих навчальних закладів до Дня українського козацтва за підтримки першого заступника Чернігівського міського голови Сергія Андроса та депутатів Чернігівської міської ради.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендіальні програми для наукових співробітників, аспірантів та студентів на 2014/2015 рр. Докладну інформацію про програми, а також аплікаційні форми можна знайти на сайті www.daad.org.ua.

22 вересня 2013 року відбулось посвячення першокурсників Чернігівського державного технологічного університету у студенти. Традиційно це дійство проходило на базі відпочинку «Юність» у Шестовиці.

Наймолодших членів студентського колективу чекали випробування на міцність, витривалість та спритність.

Студентів привітав ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наукових та творчих досягнень, вміння ставити перед собою високу мету та досягати її.

Шановні студенти!

В 2013 році UniCredit Bank ПАТ "Укрсоцбанк" проводить Олімпіаду для студентів з можливістю проходження практики в міжнародному банку та можливістю побудувати яскраву кар'єру.

Проведення Олімпіади, стартує 23.09.13 р. Реєстрація на Олімпіаду буде відкрита з 23.09.13 р. і проходитиме через платформу Олімпіади http://students.unicredit.com.ua/

Секретаріат Українського молодіжного форуму спільно з Національною радою молодіжних організацій Грузії оголошує відбір учасників в молодіжний обмін проекту «Гендерні неприємності?! – Як подолати гендерні стереотипи», що відбудеться в рамках програми «Молодь в дії» Європейської комісії.

Молодіжний обмін відбудеться з 1 по 9 жовтня 2013 року в Бакуріані (Грузія). В обміні візьмуть участь молоді люди з Грузії, України, Азербайджану, Болгарії, Польщі, Великої Британії.

18 вересня в стінах ЧДТУ в рамках програми-діалогу «Європа у валізі», що реалізується фондом Конрада Аденауера, фондом Роберта Боша, Європейської академії Берліну та Польської фундації Роберта Шумана, відбулась зустріч студентів старших курсів з молодими експертами з Німеччини, Польщі та України.

Головною темою дискусії було ознайомлення студентів щодо трансформаційних процесів Євросоюзу, європейських цінностей та українські європерспективи. Крім цього студентів університету мали змогу ознайомитися з існуючими освітніми та культурними програмами в Європі.

24 вересня 2013 р. (вівторок) о 12.40 в читальному залі бібліотеки (корп. №1) відбудеться літературно-музичний захід до 70-річчя визволення м.Чернігова «Обпалені сторінки пам’яті людської». В програмі заходу:

  1. Виступ наукового співробітника Військово-історичного музею Негоди Віктора Миколайовича.
  2. Зустріч з учасником Великої вітчизняної війни, істориком, краєзнавцем, автором багатьох книг про Чернігів Герардом Олексійовичем Кузнєцовим.
  3. Слайд-шоу Дмитра Силича «Чернігів у світлинах 1943 року воєнного часу».
  4. Виступ Людмили Бешун – автора виставки картин «З любов’ю до рідного краю”.
  5. Пісні під гітару у виконанні студентів ЧДТУ.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

26 вересня 2013 р. (четвер) о 12.40 в виставковій галереї ім.. В.К.Багіна (читальний зал бібліотеки, корп. №1) відбудеться відкриття виставки живопису Людмили Бешун «З любов’ю до рідного краю».

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

У зв’язку з утворенням на юридичному факультеті вакантних місць державного замовлення на денній формі навчання:
ІІ курс – 1 місце;
V курс – 1 місце;
заочній формі навчання:
ІІІ курс – 1 місце
оголошується конкурс для переведення на вищевказані місця.

Студентам юридичного факультету, які навчаються на відповідних курсах за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб і бажають перейти на вакантні місця державного замовлення, до “27” вересня 2013 року включно подати відповідні документи у деканат юридичного факультету ( каб. 215).

Деканат юридичного факультету

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в Україні», компанія «Емвей Україна», Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму оголошують про проведення 3-го Всеукраїнського студентського конкурсу з КСВ.

Матеріально-технічна база кафедр промислової електроніки та біомедичних радіоелектронних апаратів та систем ЧДТУ поповнилась новим сучасним обладнанням від Texas Instruments.

В рамках університетської програми співпраці з корпорацією Texas Instruments викладачем кафедри Промислової електроніки Єршовим Р.Д. та старшим викладачем кафедри Біомедичних радіоелектронних апаратів та систем Савенком О.В. були отримані найсучасніші навчально-відлагоджувальні стенди ASLK PRO у кількості 8 комплектів (повний набір для лабораторії).

Нова матеріально-технічна база дозволить оновити проведення лабораторних занять, курсового проектування та виконання дослідницької роботи студентами з аналогової схемотехніки та систем автоматичного регулювання. В комплект входить не лише модуль та з`єднувачі, а й наочні приклади застосування периферії стенду для побудови різноманітних трактів обробки сигналу в аналоговому вигляді та неперервних регуляторів.

Шановні першокурсники, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, які прогнозуються на 15 вересня 2013 року, виїзд до бази відпочинку у Шестовиці переноситься. Про дату проведення посвячення в студенти ЧДТУ буде повідомлено пізніше.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ НА 2013 р.

Аспірантура

навчання з відривом від виробництва(3 роки)

навчання без відриву від виробництва (4 роки)

за такими спеціальностями:

05.02.09- Динаміка та міцність машин 05.14.02 -Електричні станції, мережі та системи
05.02.08 -Технологія машинознавства 05.18.08 -Товарознавство непродовольчих товарів
05.03.06 -Зварювання та споріднені процеси і технології 08.00.04 -Економіка та управління підприємствами
05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії 08.00.05 -Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка>
05.13.06 -Інформаційні технології 25.00.02 -Механізми державного управління

докторантура

навчання з відривом від виробництва(3 роки)

05.13.06 - Інформаційні технології

Прийом заяв по 15 вересня 2013 р.

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

З 2014 року всі випускники українських ВНЗ отримуватимуть додаток до диплома європейського зразка – постанова Уряду
4 вересня 2013 року на засіданні Уряду прийнято постанову КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260».

Відповідною постановою затверджено зразок додатку до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

Зазначимо, що європейський додаток до диплома запроваджений у вищих навчальних закладах на виконання зобов'язань України як країни-учасниці Болонського процесу.

У Чернігівському державному технологічному університеті з 1 вересня 2013 року працює психологічна служба.

Робота психологічної служби здійснюється за трьома напрямками:

  • психологічна допомога студентам і викладачам університету;
  • професійно-особистісне консультування, допомога в особистісному самовизначенні та розвитку;
  • консультування з проблем психологічного здоров’я.

Якщо Ви зіткнулися з труднощами у навчанні, Вам складно адаптуватися в новому колективі, Ви невпевнені в собі, і відчуваєте труднощі у спілкуванні з батьками, викладачами або друзями, маєте бажання розібратися в своїх проблемах – ми чекаємо на Вас у психологічній службі ЧДТУ.

У Чернігівському державному технологічному університеті створено Центр незалежних соціологічних досліджень, який надає професійні консультації з соціально-політичних, маркетингових питань, організовує і проводить прикладні соціологічні дослідження в усіх сферах соціального життя із використанням кількісних та якісних методів дослідження.

25-26 жовтня 2013 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” з нагоди 20-річчя кафедри обліку і аудиту. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики і підприємці.

Запрошення

Для студентів 4-6 курсів економічного факультету ЧДТУ буде проводитися презентація в рамках Міжнародної освітньої програми асоціації інвестиційних аналітиків - CFA University Outreach Program.

Тема презентації: "Успішна кар'єра в сфері інвестицій і фінансів сьогодні - що для цього потрібно?"

ОГОЛОШЕННЯ