ua en

Саме під такою назвою 13.12.13 в ЧНТУ корпусі № 8 було проведено благодійну акцію для дітей, які знаходяться в Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей до дня Св. Миколая. Завдяки небайдужим студентами було зібрано 627 грн. 57 коп. та придбано 35 солодких подарунків.

Волонтери разом з учасниками студентського театрального гуртка корпусу № 8 вручали солодкі подарунки діткам 17 грудня 2013 року. Крім подарунків дітвора переглянула виставу «Золотий ключик» у виконанні студентів університету. Малеча занурилась в атмосферу свята та казки. Найкращою вдячністю став веселий дитячий сміх та сяючі оченята. Студентська соціальна служба висловлює щиру подяку, тим хто відгукнувся і прийняв участь в благодійній акції.

На цьому тижні Чернігівський національний технологічний університет отримав офіційний документ про включення до Великої Хартії університетів (Magna Charta Universitatum Observatory).

Підписуючи Хартію, Чернігівський національний технологічний університет підтвердив свою належність до академічної співдружності, яка перетинає політичні та соціальні бар'єри і формує вектори інтеграції в суспільство, що надає усім громадянам необхідні права і свободи у сфері культури, науки та освіти.

Харківська Обласна Громадська Організація " MultiKultiUA " є офіційним представником німецької федеральної біржі праці при Міністерстві Економіки Німеччини ( http://www.arbeitsagentur.de ) за програмами ZAV (офіційні стажування та трудові практики у Німеччині) в Україні .

Координаційною радою громадської організації " MultiKultiUA " було прийнято рішення надати 30 вищим навчальним закладам України по 5 вакантних місць для участі в цій програмі, серед них Чернігівському національному технологічному університетові.

Детальна інформація щодо участі в програм

Шановні викладачі!

З метою розвитку творчої індивідуальності та професійної компетентності та підтримки педагогів, які запроваджують сучасні інформаційно-комунікаційні технології у навчальну діяльність, Компанія Panasonic разом з компанією Ав-Про запрошують Вас прийняти участь у конкурсі методичних розробок по використанню інтерактивних дошок Panasonic у навчанні.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися на сайті http://panaboard.kiev.ua/ua/ у розділі Конкурси та завантажити підготовлені матеріали і заявку*. Реєстрація буде доступна до 28 лютого 2014.

З 9 по 13 грудня у ЧНТУ стартує шаховий турнір. Проводиться особиста першість з швидких шахів серед студентів та професорсько-викладацького скаду.

Місце проведення - актова зала 1 корпусу ЧНТУ. Головний суддя - Дмитренко Г.П.

Запрошуються до участі всі бажаючі.

Студклуб ЧНТУ

6 листопада 2013 р. в Чернігівському національному технологічному університеті у рамках фестивалю українсько-кубинської дружби відбулась презентація фотовиставки «Україна-Куба» та майстер-клас з клубних латиноамериканських танців.

Електронно-бібліотечна система видавництва «Лань» надає online доступ до повнотекстових видань книг та журналів з різних галузей знань.

Працювати з системою можна з будь-якого комп'ютера університету без реєстрації за адресою : ww.e.lanbook.com "Перелік безкоштовного контенту" дивиться на сайті наукової бібліотеки ЧНТУ.

5 грудня в нашому університеті відбувся щорічний конкурс мужності та таланту "Містер ЧНТУ- 2013". За звання найкращого боролись 8 студентів університету.

Після трьохгодинного змагання, жури винесло вердикт:

  1.    "Містер ЧНТУ-2013" - Орищук Микита, ФЕІТ
  2.    "Віце-Містер ЧНТУ-2013" - Верезуб Дмитро, факультет менеджменту та підприємництва
  3.    "Містер глядацьких симпатії" - Луговський Владислав, факультет соціальної роботи

2 грудня 2013 року в м. Київ компанія Rainbow Electronics провела семінар Atmel Digital University «Використання Ммікроконтролерів Atmel SAM D20 на базіархітектури Cortex-M0+», участь в якому прийняли два співробітники кафедри БРАС - к.т.н., доцент кафедри Хоменко М.А. та викладач Косенко Р.А.

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил, викладачі та випускники кафедри військової підготовки!

Від щирoгo серця вітаємо Вас з Днем Збрoйних Сил України!

Бажаємо всім Вам мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах. Бажаємо всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.

Вітємо збірну команду ЧНТУ за зайняте 1 місце в міських особисто-командних змаганнях серед учнівської та студентської молоді з кульової стрільби,присвячених Дню Збройних Сил України.

Склад команди:
Прищепа Дмитро
Анікеєнко Тарас
Пікуль Андрій
Чередінов Борис
Піцевич Кирило

З 28 по 29 листопада на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся V Міжнародний студентський конкурс із комп’ютерного моделювання серед користувачів програмних продуктів АСКОН.

В конкурсі брали участь 50 студентів з 22 вищих навчальних закладів України. Наш університет на конкурсі успішно представила магістрант спеціальності «Технології машинобудування» механіко-технологічного факультету Урліна Анастасія, яка здобула друге місце в особистій першості у розробленні технологічного процесу виготовлення деталі із використанням засобів САПР компанії АСКОН. Керівник - д.т.н., професор кафедри технологій машинобудування та деревообробки Федориненко Д.Ю.

Вітаємо Анастасію з успішним виступом, та бажаємо подальших успіхів.

На базі Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка 26 листопада відбувся обласний етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь студенти Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, Ніжинського державного педагогічного університету ім. М. Гоголя, Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Честь нашого університету захищала студентка I курсу факультету електронних та інформаційних технологій Легкобит Яна, яка найкраще впоралася із завданнями і посіла І місце з-поміж студентів нефілологічних факультетів.

Вітаємо Яну з перемогою і бажаємо подальших звершень!

4 грудня 2013 року о 16-00 год. в актовій залі ЧНТУ відбулись урочистості з нагоди присвоєння первинного офіцерського звання “МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ” студентам нашого університету – випускникам кафедри військової підготовки.

З метою допомоги в науковій роботі співробітникам університету бібліотекою створено та розміщено на сайті наукової бібліотеки ЧНТУ переліки періодичних українських та російских видань, що входять до міжнародних наукометричних баз даних SCOPUS, РІНЦ та інших і до яких можна направити наукові статті для публікації. (див. меню «Довідкові матеріали», розд. «Бібліотека науковця»).

ВІТАЄМО СТУДЕНТКУ 1-го КУРСУ ВАЛЕРІЮ МОЛИБОГУ, що стала КОРОЛЕВОЮ ЧЕРНІГОВА-2013!

Валерія Молибога, студентка першого курсу ФЕІТу, группа КІ-133 стала переможницею конкурсу "Королева Чернігова-2013", що відбувся в Чернігові. Для Лери це не перший конкурс, проте перемогти вдалося лише зараз. Найближчим часом Валерія готуватиметься до Києва, де буде представляти наше місто на конкурсі "Королева України".

Вітаємо Валерію та зичимо їй тільки перемоги!

14-16 листопада 2013 року в Українському домі проходила XXIІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013» та Виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». Організатори: Міністерство освіти і науки, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України.

У рамках виставки проводились семінари та «круглі столи» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

Чернігівський національний технологічний університет був відзначений дипломом за активну профорієнтаційну роботу серед молоді.

Вітаємо старшого викладача кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Світлану Володимирівну Киселицю з успішним захистом дисертації на отримання вченого звання кандидата філофських наук.

Бажаємо подальших наукових успіхів.

27 листопада 2013 року у м. Київ відбувся І Національний Форум «Бізнес і університети», якій зібрав разом провідні університети країни, проактивні бізнес-компанії, профільні органи влади та експертів. Організатор Форуму - Центр "Розвиток  корпоративної соціальної відповідальності".

В роботі форуму прийняли участь представники Групи «СКМ», компанії «Samsung Electronics Україна», холдингу ПОРТІНВЕСТ, Укрзалізниці, компанії «Миронівський хлібопродукт», «Microsoft Україна», інших підприємств та організацій, а також Стефані Фейхі, Ernst&Young, керуючий партнер по освітніх проектах регіону Океанія (Австралія), Мартін Даул, директор Британської Ради в Україні, Піотр Кубінскі, д.е.н., Вроцлавський політехнічний інститут, Сотіріс Макрігіанніс, засновник Eliademy, Фінляндія. Чернігівський національний технологічний університет на форумі представляв проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Новомлинець О.О.

Шановні студенти, викладачі та співробітники ЧНТУ!

Запрошуємо вас на концерт присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня.

Ми всі розуміємо те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема, тому студентський актив вирішив вкотре провести акцію та нагадати, які наслідки несе за собою ця проблема.

Просимо всіх не бути осторонь проблеми ХХІ століття та почепити на одяг червоні стрічки, які є символом цього дня.

Початок концерту 28 листопада о 13:00 в актовій залі головного корпусу ЧНТУ!

Викладачі, співробітники та студенти Чернігівського національного технологічного університету вітають Леоніда Даниловича Кучму – Президента України (1994 — 2005р.р.) - з присвоєнням звання «Почесний громадянин Чернігівської області»!

Сьогодні 27.11.2013р, під час засідання сесії Чернігівської обласної ради прийнято рішення присвоїти звання «Почесний громадянин Чернігівської області»: Кучмі Леоніду Даниловичу – Президенту України (1994 — 2005р.р.).

Висловлюємо Вам, вельмишановний Леоніде Даниловичу, свою глибоку повагу та бажаємо подальших успіхів у звитяжній справі на благо України і Чернігівщини. Нехай кожен день дарує Вам сили і життєву енергію для втілення високих благословенних намірів.

Здоров’я, добробуту і щастя Вам і Вашій родині на довгі роки.

Колектив Чернігівського національного
технологічного університету
ОГОЛОШЕННЯ