ua en

Державний фонд фундаментальних досліджень і Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України відповідно до Указу Президента України від 9 квітня 2002 року № 315/2002 “Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених” та Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених, затвердженого Указом Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210/2002, оголошують проведення конкурсу Ф61 наукових проектів молодих учених на здобуття вказаних грантів.

Запити подаються до 1 березня 2014 року включно. При поштовому відправленні дата визначається за штемпелем.

Шановні студенти, викладачі, бухгалтери та інші зацікавлені особи!

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб «Баланс» Редакція всеукраїнського бухгалтерського видання «Баланс» за підтримки Чернігівського національного технологічного університету, у зв'язку зі значними змінами в законодавстві, планує провести  чергове засідання Клубу бухгалтерів.

Програма K-Foundation Online створена для студентів старших курсів і випускників, які налаштовані на кар'єру в сфері аудиторських та консультаційних послуг. Навчання безкоштовне, дистанційно в мережі Інтернет, воно дозволяє підготуватись до роботи в компанії вашої мрії, а також сертифікації ACCA.

У рамках Міжнародної програми обміну проводиться набір учасників серед студентів вищих навчальних закладів України за трьома напрямками:

  • культура (для студентів спеціальностей: культурологія, соціологія, етнологія, антропологія, туризм, педагогіка, філологія та історія);
  • освіта (для студентів спеціальностей: економіка, педагогіка, маркетинг, фінанси, лінгвістика, соціологія, IT);
  • світові проблеми (для студентів спеціальностей: соціологія, психологія, медицина, соціальні науки, міжнародні зв'язки, юридичні).

Другий етап проекту буде проходити у період з 15.05.2014 по 15.09.2014 (на літнє стажування).

Тривалість стажування складає від 6 до 8 тижнів.

Оголошується конкурс з грошовою винагородою «Студент - це круто!». Для участі у конкурсі необхідно максимально стисло, але переконливо довести членам журі, що бути студентом - це дійсно круто. Ви можете розповісти про те, чому стали студентом, чому ваш ВНЗ найкращий, чому навчилися або плануєте навчитися і т.д.

До участі в конкурсі допускаються роботи студентів вищих навчальних закладів м. Чернігова I - IV рівня акредитації, прислані з 11 по 20 січня 2014 включно.

В обласній газеті «Гарт" №1 (2650) від 2 січня 2013 р. опублікована стаття про студента нашого університету 2-го курсу факультету електронних та інформаційних технологій. Знайомтеся – Василь Горбаченко.

Вченою радою ЧНТУ 23 грудня 2013 року схвалено «План заходів Чернігівського національного технологічного університету щодо відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка». Ознайомитись з планом можна у розділі "Виховна робота".

Шановні викладачі, співробітники та студенти Чернігівського національного технологічного університету! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай 2014 рік буде для Вас щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Миру і злагоди, добра і достатку Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай у новому році неодмінно здійсняться світлі наміри, добрі справи, найзаповітніші мрії та сподівання!

Веселих Вам новорічних та різдвяних свят!

Адміністрація університету

В Чернігівському національному технологічному університеті створено умови для максимальної реалізації студентами своїх талантів, творчих і наукових здібностей. Одні студенти здобувають перемоги у спортивних змаганнях, інші презентують свої творчі здібності на художніх виставках, а треті – стають призерами наукових конкурсів.

Одним із таких призерів є студент 5 курсу Бречко Єгор (гр. СР-091, факультет соціальної роботи). Єгор активно переймається проблемами сталого розвитку, а тому на весні 2012 року став членом дебатного клубу «Сталість на радість!», який функціонує в стінах нашого університету. Після декількох дебатних «поєдинків» він увійшов до числа учасників команди, яка представляла наш університет і місто Чернігів на Всеукраїнських студентських дебатах зі сталого розвитку, що проходили 30 квітня – 01 травня 2013 року в Сумах. Захід було організовано за підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

По закінченню довготривалих змагань між 12 командами з різних куточків України, команда ЧНТУ зайняла перше місце. Переможців було нагороджено призами – сертифікатами переможців та електронними книжками Kindle.

27-28 листопада 2013р. на базі Самарського державного технічного університету «СамГТУ» проходилае друга міжнародна студентська Інтернет - олімпіада «Сучасні комп'ютерні технології DELСAM в науці, освіті та виробництві», у якій успішно виступили студенти Чернігівського національного технологічного університету, групи МТМ-091, Кремчанін Є.Н. і Колісник А.П.

26 грудня (четвер) об 11.00 в читальному залі №1 (корпус №1 університету) відбудеться відкриття виставки "Новорічна казка в стилі хенд мейд".

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

23 грудня 2013 року на Вченій раді Чернігівського національного технологічного університету був розглянутий звіт про наукову роботу за 2013 рік.

Ознайомитися з основними результатами наукової роботи науково-педагогічних працівників та кафедр університету за підсумками 2013 року можна у розділі «Наукова діяльність» – «Показники наукової діяльності університету».

З метою недопущення під час зимової заліково-екзаменаційної сесії проявів службових зловживань, в університеті організований контроль за ходом сесії з залученням до нього органів студентського самоврядування, запровадженням "телефону" та "скриньки довіри".

19 грудня 2013 року ректор Чернігівського національного технологічного університету Шкарлет Сергій Миколайович разом з представниками студентської ради та студентської соціальної служби відвідав спеціальний навчально-виховний комплекс "Промінець" та Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, привітав всіх дітей з днем Святого Миколая та подарував їм солодкі подарунки.

На зустрічі діти демонстрували свої таланти та вразили всіх присутніх своєю душевністю та самовіддачею.

Саме під такою назвою 13.12.13 в ЧНТУ корпусі № 8 було проведено благодійну акцію для дітей, які знаходяться в Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей до дня Св. Миколая. Завдяки небайдужим студентами було зібрано 627 грн. 57 коп. та придбано 35 солодких подарунків.

Волонтери разом з учасниками студентського театрального гуртка корпусу № 8 вручали солодкі подарунки діткам 17 грудня 2013 року. Крім подарунків дітвора переглянула виставу «Золотий ключик» у виконанні студентів університету. Малеча занурилась в атмосферу свята та казки. Найкращою вдячністю став веселий дитячий сміх та сяючі оченята. Студентська соціальна служба висловлює щиру подяку, тим хто відгукнувся і прийняв участь в благодійній акції.

На цьому тижні Чернігівський національний технологічний університет отримав офіційний документ про включення до Великої Хартії університетів (Magna Charta Universitatum Observatory).

Підписуючи Хартію, Чернігівський національний технологічний університет підтвердив свою належність до академічної співдружності, яка перетинає політичні та соціальні бар'єри і формує вектори інтеграції в суспільство, що надає усім громадянам необхідні права і свободи у сфері культури, науки та освіти.

Харківська Обласна Громадська Організація " MultiKultiUA " є офіційним представником німецької федеральної біржі праці при Міністерстві Економіки Німеччини ( http://www.arbeitsagentur.de ) за програмами ZAV (офіційні стажування та трудові практики у Німеччині) в Україні .

Координаційною радою громадської організації " MultiKultiUA " було прийнято рішення надати 30 вищим навчальним закладам України по 5 вакантних місць для участі в цій програмі, серед них Чернігівському національному технологічному університетові.

Детальна інформація щодо участі в програм

Шановні викладачі!

З метою розвитку творчої індивідуальності та професійної компетентності та підтримки педагогів, які запроваджують сучасні інформаційно-комунікаційні технології у навчальну діяльність, Компанія Panasonic разом з компанією Ав-Про запрошують Вас прийняти участь у конкурсі методичних розробок по використанню інтерактивних дошок Panasonic у навчанні.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися на сайті http://panaboard.kiev.ua/ua/ у розділі Конкурси та завантажити підготовлені матеріали і заявку*. Реєстрація буде доступна до 28 лютого 2014.

З 9 по 13 грудня у ЧНТУ стартує шаховий турнір. Проводиться особиста першість з швидких шахів серед студентів та професорсько-викладацького скаду.

Місце проведення - актова зала 1 корпусу ЧНТУ. Головний суддя - Дмитренко Г.П.

Запрошуються до участі всі бажаючі.

Студклуб ЧНТУ

6 листопада 2013 р. в Чернігівському національному технологічному університеті у рамках фестивалю українсько-кубинської дружби відбулась презентація фотовиставки «Україна-Куба» та майстер-клас з клубних латиноамериканських танців.

Електронно-бібліотечна система видавництва «Лань» надає online доступ до повнотекстових видань книг та журналів з різних галузей знань.

Працювати з системою можна з будь-якого комп'ютера університету без реєстрації за адресою : ww.e.lanbook.com "Перелік безкоштовного контенту" дивиться на сайті наукової бібліотеки ЧНТУ.

ОГОЛОШЕННЯ