ua en

З 4 по 8 листопада 2013 року у ЧНТУ буде проведений Тиждень економічного факультету. У рамках тижня на вас чекає ряд цікавих і змістовних заходів, до участі у яких запрошуємо усіх студентів та викладачів університету. Приходьте, буде цікаво!

31 жовтня 2013 р. підписано договір про співпрацю ЧНТУ з Молодіжним центром праці при Департаменті сім`ї, молоді та спорту Чернігівської обласної даржавної адміністрації.

Сторони за даним договором зобов’язуються спільно діяти в сфері сприяння зайнятості молоді, в тому числі і вторинній, шляхом обміну інформаційними та методичними матеріалами з питань організації зайнятості молоді, забезпечення надання інформаційної та консультаційної допомоги молоді з питань зайнятості, участі в організації спільних заходів таких як семінари, круглі столи, а також сприяти всебічній інформованості молоді з питань зайнятості та працевлаштування, її соціальних та юридичних прав та обов’язків, організації діяльності трудових об’єднань молоді; та ін.

5 листопада 2013 р. об 11 годині в 1 корп. на 2 поверсі біля актової зали відбудеться презентація Молодіжного центру праці. Запрошуємо всіх зацікавлених студентів. В рамках презентації ви будете мати можливість поспілкуватись з директором центру та отримати інформаційно-довідкові матеріали.

25 жовтня 2013 р. асистент кафедри фінансів Сидоренко Ірина Володимирівна захистила кандидатську дисертацію на тему"Модернізація виробничої інфраструктури регіональних господарських комплексів в інтеграційних умовах"за спеціальністю 08.00.05-розвиток продуктивних сил і регіональна економіка ( науковий керівник д.е.н.Ільчук В.П.)

24-25 жовтня 2013 року в м. Одеса на базі Одеського національного політехнічного університету проходила Міжнародна українсько-японська конференція з питань науково-промислового співробітництва, в якій приймала участь делегація ЧНТУ на чолі з ректором С.М. Шкарлетом. Основними питаннями, які обговорювались на конференції, були проблеми інтелектуальної власності та трансферу технологій, перспективи просування інновацій та залучення інвестицій у вищі навчальні заклади України.

Повідомляємо, що з нагоди Міжнародного дня студента Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» проводить Конкурсну програму «Кращий студент України».

«Кращий студент України» – системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. За оргсприяння Міністерства освіти і науки України проходить від вишівських, регіональних до всеукраїнського етапу.

Якщо ти розумний, активний, комунікабельний студент, маєш цікавий проект, який давно мрієш представити всім, тоді «Кращий студент України» - саме та програма, де ти зможеш проявити себе найкраще та презентувати власний проект.

25-26 жовтня 2013 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція: “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” присвячена 20-річчю кафедри обліку і аудиту.

Значущість події обумовила високе представництво гостей конференції з усіх регіонів України – Алчевська, Житомира, Запоріжжя, Києва, Львова, Сімферополя. Крім гостей, на заході були присутні та виступали викладачі кафедри, аспіранти та студенти університету.

Відкрив конференцію ректор ЧНТУ, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України С.М. Шкарлет, який привітав учасників та розповів про становлення університету, кафедри обліку і аудиту, виділивши проблемні питання та напрями розвитку бухгалтерського обліку.

До уваги студентів факультету Електронних та інформаційних технологій. Проводиться набір та реєстрація всіх бажаючих для участі в щорічній міжнародній олімпіаді з програмування IT-Universe.

В цьому році олімпіада в зв’язку з розширенням своїх географічних та кількісних меж, змінила назву з раніше відомої IT-Планета. Наш вуз, уже в статусі національного, також приймає участь.

Олімпіада надає можливість проявити свої здібності, накопичити цінний досвід, сприяє працевлаштуванню студентів учасників, адже на ній будуть присутні представники цілого ряду ІТ-компаній, які можуть запропонувати цікаву та високооплачувану роботу саме вам. Приймайте участь та перемагайте.

Стосовно термінів реєстрації, форми та місця проведення заходу, ви можете ознайомитись на офіційному сайті олімпіади http://it-universe.org/ .

Спонсорами олімпіади є провідні світові IT-компанії. Переможців чекають цінні призи. Вашу кандидатуру на участь, має погодити відповідальний від університету, асистент кафедри Програмної інженерії, Мойсеєнко Олег Петрович. Його контакти ви можете отримати на кафедрах ІКС та ПІ.

7 жовтня стартував тиждень юридичного факультету. Впродовж цього тижня студенти, викладачі та гості мали змогу насолоджуватися радіо ефіром, який кожного дня сповіщав, що саме заплановано на сьогодні, кожну перерву в коридорах лунала музика, поздоровлення та привітання.

З понеділка розпочався конкурс творчих робіт студентів «Юридичний факультет в моєму житті» та «Моя майбутня професія – юрист» в рамках якого, окрім стінгазет та яскравих плакатів, талановиті студенти також писали есе.

З 14 по 18 жовтня 2013 року в ЧНТУ відбувся тиждень факультету праці та соціального управління, в рамках якого кафедрами факультету проводилися цікаві та різноманітні заходи.

Тиждень було розпочато з фотовиставки «Факультет праці та соціального управління очима студентів», де студенти мали змогу відобразили своє бачення факультету.

Кафедрами факультету було організовано та проведено три круглі столи за участю студентів та викладачів.

17 жовтня 2013 року у дружній та теплій атмосфері відбулося відкриття кіноклубу «Новий погляд» ЧНТУ.

Усі запрошені мали змогу пройти по червоній доріжці, та відчути себе гостями справжнього кінофестивалю. Відкрив вечір чудовий вальс у виконанні Евгенія Глузда та Ольги Василенко.

Слова привітання висловили проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Олег Олександрович Новомлинець та декан факультету праці та соціального управління Максим Миколайович Забаштанський.

24 жовтня (четвер) о 12.40 у виставковій галереї ім. В.К.Багіна відбудеться відкриття виставки фоторобіт співробітників та студентів університету "Світ навколо мене".

Запрошуємо і раді бачити всіх бажаючих. Приходьте, буде цікаво!

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь в урочистястях, присвячених тижню факультету менеджменту і підприємництва, які пройдуть з 21 по 25 жовтня у ЧНТУ.

З 17.10.2013 по 23.10.2013 року на ІІ поверсі 1 корпусу університету в рамках "Пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою" Друга міська лікарня проводить вимірювання артеріального тиску усім бажаючим студентам та співробітникам.

Головна мета пілотного проекту — забезпечити повноцінне лікування хворих на гіпертонічну хворобу, підвищити загальну якість життя.

Шановні студенти та викладачі ЧНТУ, запрошуємо вас на урочисте відкриття кіноклубу "Новый взгляд", яке відбудеться 17 жовтня 2013 року о 17:00 у 8 корпусі ЧНТУ (Лекційна зала №1)."

УВАГА ! Збираються експонати для виставки фоторобіт створених викладачами, співробітниками та студентами університету.

Роботи приймаються в кім. 134 (бібліотека)

Довідки за тел. 3-03-30, 166

Вітаємо Юлію Цилюрик (I курс економічного факультету) та Марину Надточей ( I курс ФЕІТ), які гідно преставили ЧНТУ на Міжнародному пісенному фестивалі «Доля», засновниуком якого є президентський фонд Леоніда Кучми "Україна"!

Дівчата отримали почесні дипломи та кубки з рук Президента України (1994–2005 рр..) Леоніда Кучми та стали Дипломантами конкурсу.

У фестивалі брали участь представники Росії, Болгарії, України, Співголовами журі були народні артисти України.

Засновник - БО президентський фонд Леоніда Кучми "Україна".

Чернігівська обласна газета "Деснянська правда" поділилась зі своїми читачами цікавим інформаційним оглядом про визначну подію в житті університету та міста. Наш земляк, почесний професор Чернігівського національного технологічного університету, екс-Президент України Леонід Кучма вручив іменні стипендії Президентського фонду «Україна» п’ятьом кращим студентам університету.

Прочитати статтю

"Європейський освітній центр" висловлює свою пошану і запрошує взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції викладачів, аспірантів та студентів "Маркетинг на міжнародних ринках товарів та послуг. Глобальні аспекти", яка відбудеться 04.02.2014 р у Словаччині.

Наукова асоціація «Південноукраїнське агенство соціальних технологій» спільно із запорізьким обласним громадським об'єднанням «Південноукраїнський гуманітарний альянс» запрошують взяти участь у XXII-гій Всеукраїнській науковій конференції «Інноваційний потенціал української науки - ХХI сторіччя», яка пройде з 4 по 9 листопада 2013 року.

З 23 по 27 вересня 2013 року проходила ХІХ Міжнародна науково-технічна конференція "Силова електроніка і енергоефективність-2013" (Алушта, АР Крим, Україна), яка є найпрестижнішою міжнародною конференцією в галузі силової електроніки, що проводиться на території України. Організаторами конференції є Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України, Інститут електродинаміки НАН України, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та НТУУ «Київський політехнічний інститут».

В даному заході традиційно беруть участь науково-педагогічні працівники кафедри промислової електроніки ЧДТУ. В цьому році на конференцію були представлені доповіді зав. кафедрою ПЕ д.т.н., проф. Денисова Ю.О., зав. кафедрою БРАС к.т.н., доц. Велігорського О.А., асистента кафедри БРАС, к.т.н. Гусева О.О., аспіранта кафедри ПЕ Городнього О.М., аспіранта кафедри ПЕ Степенка С.А.

Паралельно з роботою конференції проводилось засідання науково-методичної комісії з напряму 0508 Електроніка, в якому брав участь зав. кафедрою ПЕ д.т.н., проф. Денисов Ю.О.

Оргкомітетом конференції було оголошено конкурс наукових робіт молодих вчених на здобуття 5 грантів. За результатами оцінки робіт рецензентами з комітету по грантам СЕЕ-2013 було присуджено грант Степенку Сергію Анатолійовичу – IEEE Graduate Student Member, аспіранту ЧДТУ, науковий керівник – д.т.н., проф. Денисов Ю.О., науковий консультант – IEEE Senior Member, Dr. Dmitri Vinnikov.

Відповідно до Указу Президента України Л.Д. Кучми № 1022/97 від 16.09.1997 р. в Україні встановлено професійне свято – День юриста, що відзначається 8 жовтня.

Вітаємо з Днем юриста викладачів, студентів, випускників та всіх представників професії гаслом якої є: «Знати право, служити праву, захищати право». Бажаємо невичерпної наснаги у розбудові правової держави в Україні та невтомності у досягненні добра і справедливості.

Юридичний факультет
ОГОЛОШЕННЯ