ua en

Оголошено прийом документів від студентів 2-го, 3-го курсів (юнаків і дівчат), які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу.

Документи приймаються в термін з 17 лютого до 21 березня 2014 року.

Шановні колеги! 28.02-1.03.2014 р. у Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Компетентнісно-діяльнісні технології навчання іноземної та рідної мови у середній і вищій школі».

Початок об 11.00, 28 лютого 2014 року, лекційний зал №2 (8 корпус). Запрошуємо Вас прийняти участь у конференції.

Детальніше про конференцію >>>


11 лютого 2014 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбувся урочистий захід, який об’єднав дві визначні події – вручення дипломів випускникам магістратури чотирьох факультетів (електронний та інформаційних технологій, механіко-технологічного, менеджменту і підприємництва та соціальної роботи) та щорічну церемонію нагородження найкращих студентів «Гордість університету-2014» у різних номінаціях.

Загалом дипломи отримали 82 магістри, з яких 33 з відзнакою, що говорить про високий рівень підготовки та стійкий характер випускників. І з настанови ректора – Сергія Миколайовича Шкарлета «Ніколи не зупинятися на досягнутому» магістри останній раз вийшли на сцену університету у ролі студентів.

Журнал з інституціональної економіки (Journal of Institutional Economics) відмічає свою 10 річницю. У зв’язку з цим, створена безкоштовна онлайн колекція наукових робіт, до якої увійшли 12 найкращих статей з 10-ти томів журналу.

Для продовження освіти за кордоном, участі у наукових програмах різних країн світу Ви можете прийняти участь у конкурсах на отримання стипендій міжнародних організацій.

Відчувати себе вільно в калейдоскопі подій вам дозволить зимовий номер всім відомої газети «СтудДні». Реалізація випуску буде здійснюватись 18 лютого в головному корпусі нашого університету та 19 – в корпусі №8 з 11:00 до 14:00.

Не проґавте можливість дізнатись більше і при цьому отримати задоволення!

З повагою редакційна колегія

Для продовження освіти за кордоном, участі у наукових програмах різних країн світу Ви можете прийняти участь у конкурсах на отримання стипендій міжнародних організацій. Інформація про гранти з термінами подачі в березні 2014 року до вашої уваги у цій статті, а також на сторінці Конкурси, олімпіади

В середу 19 лютого 2014 року у ауд. 4-85 відбудеться I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з електроніки, початок о 1430.

До участі в олімпіаді запрошуються студенти з 2 по 5 курс груп ПЕ, магістранти групи МЕ-091, а також всі інші студенти нашого університету, які бажають спробувати свої сили в рішенні задач з дисциплін, що вивчаються за напрямком підготовки 0508 "Електроніка".

В завдання олімпіади включені питання, що пов'язані з наступними дисциплінами: теорія електричних кіл, твердотільна електроніка, енергетична електроніка та перетворювальна техніка, пристрої аналогової та цифрової електроніки, мікропроцесорна техніка.

Переможці першого етапу будуть представляти наш університет на другому етапі олімпіади з електроніки, що також буде проходити в нашому університеті. Більш докладну інформацію можна отримати на форумі кафедр ПЕ та БРАС.

Асоціація "Інформатіо-Консорціум" у співробітництві з Фундацією eIFL.net пропонує безоплатне підключення бібліотек, університетів та науково-дослідних установ України до електронних ресурсів у 2014-2015 роках.

17 лютого – 21 лютого 2014 року у Чернігівському національному технологічному університеті буде проводитись тиждень кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права. Запрошуємо всіх бажаючих до участі у цікавих та змістовних заходах.

13 лютого (четвер) о 13.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться відкриття виставки фоторобіт Олега Грицюка "Чудовий мій Деснянський край"

Запрошуються всі бажаючі.

Останній день подання заявки: 16 березня 2014 року

Організатор: Посольство Франції в Україні

До участі запрошуються:

  • громадянини України
  • віком 26 років, або менше (на 31 липня поточного року)
  • здобули диплом бакалавра/магістра (або еквівалентний йому)
  • ніколи не отримували стипендію уряду Франції

Оголошено конкурс на отримання стипендії "Copernic". Програма розрахована для студентів/молодих фахівців із закінченою вищою осівтою у галузі менеджмента або інженерії.

Останній день подання заявки: 16 березня 2014 року

Дата проведення: 26-27 вересня 2014 року

Останній день подання матеріалів: 7 вересня 2014 року

Організатор:

  • Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України
  • Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
  • Харківське міське товариство "Філософська освіта"

Національний Темпус-офіс в Україні в тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинає реєстрацію на Інформаційний день програми Еразмус+ у вищій освіті.

Під час Інформаційного дня буде представлено нову освітню програму ЄС Еразмус+, що реалізовуватиметься протягом 2014-2020 років, та можливості міжнародного співробітництва, відкриті для ВНЗ, викладачів, студентів в рамках програм Еразмус+, Еразмус Мундус, Жан Моне на даний час.

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів світу за даними міжнародного каталогу 4 International Colleges & Universities (4icu.org). Чернігівський національний технологічний університет серед ВНЗ України посідає 46 місце.

Лідер загального рейтингу – Національний технічний університет України «КПІ». На другій сходинці – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. На третьому місці – Національний університет біоресурсів і природокористування України.

1-2 березня в Києві відбудеться конференція “MarketLab 2014”. Шостий рік поспіль організатором виступає молодіжна організація AIESEC.

Подія об'єднає 150 енергійних, зацікавлених в світі маркетингу студентів старших курсів та молодих спеціалістів-маркетологів. Спікери, фахівці в сфері маркетингу, розширять ваші знання про передові технології, ознайомлять учасників зі свіжими кейсами, розкажуть про основні тренди 2013-2014 років.

Відкрито конкурс на здобуття Стипендій імені Лейна Кіркланда у 2014/15 навчальному році, його оголосили Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Освіта для Демократії  для кандидатів з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азейбарджану й Казахстану.

 Програма передбачає двосеместрове навчання у вищих навчальних закладах Польщі та дво-чотиритижневе професійне стажування у державних або приватних установах і організаціях.

11 лютого 2014 року відбудеться щорічний урочистій захід "Гордість університету 2014"

Будуть відзначені кращі з кращих студенти ЧНТУ у різних номінаціях. Запрошуємо на свято всіх бажаючих.

Goi Piece Foundation за підтримки ЮНЕСКО оголосив конкурс наукових робіт для молоді. Тема: «Моя роль як громадянина Землі».

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись на сайті: www.goipeace.or.jp.

Кінцевий термін прийому робіт - 15 червня 2014.

Університет ім. Альфреда Нобеля запрошує взяти участь у XI Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Молодь України у контексті міжкультурної комунікації», яка відбудеться 3 квітня 2014 року.

ОГОЛОШЕННЯ