ua en

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб «Баланс», Редакція всеукраїнського бухгалтерського видання «Баланс» при підтримці Чернігівського державного технологічного університету у зв'язку зі значними змінами в законодавстві планує провести  чергове засідання Клубу бухгалтерів на тему:
Зміни в законодавстві. Огляд нормативних документів. ПДВ, ЄСВ у 2013 році - зміни і умови та підстави застосування".

Засідання відбудеться 25 лютого з 10.00 до 13.00 в актовому залі ЧДТУ. Реєстрація з 9.00, початок: о 10-00.

Запрошуємо Вас прийняти участь!

Студентці ЧДТУ факультету соціальної роботи Двораченко Тетяні Володимирівні призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України на I семестр 2012/2013 навчального року.

Такі стипендії призначають з метою заохочення найбільш обдарованих студентів і створення більш сприятливих умов для здобуття молоддю вищої освіти.

14-15 лютого 2013 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбувся наглядовий аудит на відповідність системи управління якістю університету вимогам ДСТУISO 9001:2009 (ISO 9001:2008).

Аудит проводився групою аудиторів органу сертифікації ДП «Чернігівського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації» Держспоживстандарту України.

За результатами аудиту всіх процесів та підрозділів університету за підсумками 2012 року встановлено, що система управління якістю інституту цілком відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008).

Наукова асоціація «Південноукраїнське агенство соціальних технологій» спільно із запорізьким обласним громадським об'єднанням «Південноукраїнський гуманітарний альянс» запрошують Вас взяти участь у XIX-тій Всеукраїнській науковій конференції «Інноваційний потенціал української науки - ХХI сторіччя», яка пройде з 26  лютого по 3 березня 2013 року.

13 лютого 2013 року в Чернігівському державному технологічному університеті в присутності студентів старших курсів, викладачів та представників засобів масової інформації відбувся захід, на якому науково-педагогічні працівники університету представили результати закордонного стажування у жовтні-грудні 2012 р у британському університеті Гліндор м. Рексем, Уельс, Великобританія.

Бойко Сергій Васильович, Приступа Анатолій Леонідович та Горбатко Оксана Олександрівна протягом трьох місяців ознайомлювалися з особливостями британської освіти, оволодівали новими знаннями, обмінювались досвідом та проводили наукові дослідження і опановували новітні, унікальні технології в галузі електротехніки, машинобудування та металургії.

14 лютого 50 шанувальників футболу нашого університету відвідали футбольний матч 1/16 Ліги Європи «Динамо» Київ – «Бордо» Франція, який відбувся на НСК «Олімпійський» в м.Київ. Поїздка була організована спільними зусиллями профкомів студентів та викладачів ЧДТУ. Таким чином продовжено багаторічну традицію відвідування викладачами та студентами ЧДТУ футбольних  матчів в Києві.

В цьому році планується відвідування багатьох цікавих матчів за участю київського «Динамо» та збірної України, зокрема матчу Чемпіонату України «Динамо» Київ – «Шахтар» Донецьк, що відбудеться в Києві 6 квітня.

Профком студентів ЧДТУ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, яка відбудеться на базі кафедри зварювального виробництва Чернігівського державного технологічного університету у період з 23по 26 квітня 2013 р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 46 від 23.01.2013 р. Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році” кафедра зварювального виробництва Чернігівського державного технологічного університету є базовою кафедрою для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Надійшло запрошення на Другу щорічну конференцію SPERI "The Future of the European Political Economy", метою якої є обговорення альтернативних стратегій і моделей зростання європейської економіки.

Усіх науковців, зацікавлених у обговоренні ідей, обміні думками та досвідом запрошує до участі міжнародна конференція “Current Economic Trends in Emerging and Developing Countries”.

Семінар "Від економічної кризи до економічного зростання: Інструменти фіскальної та монетарної політики" надає можливість обмінятись ідеями і досвідом з колегами.

Саме цю проблему 12 лютого обговорювали учасники „круглого столу”, який провели кафедра трудового права та права соціального забезпечення Чернігівського державного технологічного університету та Чернігівська обласна організація Спілки жінок України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Федерацією профспілкових організацій Чернігівської області.

Польсько-Американська Фундація Свободи і Польсько-Американська Комісія Фулбрайта  оголошують черговий відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2013/2014 навчальному році.

Програма адресована молодим лідерам з вищою освітою, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

19 лютого 2013 року відбудеться чергове засідання Чернігівської обласної студентської ради .

Основним питанням, що виноситиметься на розгляд, буде опрацювання, обговорення проектів Закону України «Про вищу освіту», зареєстрованих у Верховній Раді України.

Кожен студент може приєднатися до обговорення законопроектів. Студентська рада ЧДТУ (каб. 113а головного корпусу) чекає на ваші конструктивні пропозиції до 18 лютого 2013 року.

Поздоровляємо збірну команду ЧДТУ з шахів у складі:
Полянського Олексія
Остах Ярослава
Заліського Дмитра
Лисенко Володимира
за зайняте 1 місце у першості міста Чернігова з шахів серед команд студентської молоді, яка проходила 5-6 лютого 2013 року.

Вітаємо старшого викладача кафедри товарознавства та комерційної діяльності Соломаху Ірину Володимирівну з успішним захистом кандидатської дисертації! Захист дисертаційної роботи на тему «Особливості становлення і розвитку флористичних підприємств на вітчизняному ринку продукції квітникарства» відбувся 8 лютого 2013 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 79.051.01 у Чернігівському державному технологічному університеті

Бажаємо подальших успіхів!

6 лютого в Офісі Програми імені Фулбрайта (м. Київ) відбувся вебінар/семінар Програми імені Фулбрайта, в якому прийняв участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Новомлинець О.О.

Учасники вебінару були ознайомлені з вимогами до учасників конкурсу за програмою Fulbright Faculty Development Program (FFDP), критеріями відбору та етапами конкурсу, умовами ґранту, особливостями вибору американських університетів/дослідницьких установ для фіналістів, дослідницькими можливостями програми.

14 лютого в Чернігівському державному технологічному університеті спеціально до Дня Святого Валентина пройде цілий ряд святкових заходів.  На перервах Вас очікує: виїзна церемонія одруження для закоханих, атракціон кохання, безпрограшна лотерея, Стіна КОХАННЯ, поєднання розбитих сердець, казковий Амур і хитрий Спокусник, а також багато чого іншого. Протягом дня буде працювати  експрес  пошта (не забудьте поздоровити своїх коханих!).

 Апогеєм свята стане «LOVE РARTY» – у гостях у ЧДТУ Мj Couture! Початок вечірки о  18.00. Місце проведення – актова зала  ЧДТУ (Головний корпус) - ВХІД ВІЛЬНИЙ (тільки для студентів ЧДТУ)!

5-ого січня цього року у читальному залі бібліотеки ЧДТУ відбулося відкриття виставки робіт під назвою "Free ART", основною ідеєю якої була розкрити і розповісти про 9-те мистетцтво, а саме комікси і манга. На "Free ART" були представлені роботи двох художників : Шудри Євгенія і Гонти Анни. Сама виставка поділялася на три частини: роботи Євгенія, спільна робота ( а саме манга " Бунт Вторго Я") та роботи Анни.

На XI міжнародному конкурсі студентських робіт з економіки, управління та інформатики в економічній сфері ім. В.М. Веніамінова у м. Санкт-Петербурзі студентки економічного факультету за спеціальністю "Облік і аудит" Ломоносова А.М. та Дарнопих Т.В. отримали диплом другого ступеню за роботу "Сравнительный анализ причин модификации аудиторского заключения для отчетности, составленной по специальным правилам, в Украине и РФ при угрозе непрерывности деятельности клиента", науковий керівник роботи к.е.н, доцент Петраков Я.В.

Студент Ворона О.М. отримав спеціальну грамоту за наукову роботу "Некоторые аспекты функционирования мировой монетарной системы: введение единственной резервной валюты", науковий керівник роботи к.е.н., доцент Лень В.С.

Студенти коледжу економіки і технологій, який входить до складу Чернігівського державного технологічного університету успішно склали державні іспити і отримали дипломи.

Випускники коледжу зможуть продовжити навчання у стінах ЧДТУ, обравши споріднену спеціальність з широкого переліку, який пропонує наш ВНЗ. Варто додати, що у новому навчальному році університет відкриває нові напрями підготовки.

6 лютого 2013 року в лекційному залі №2 навчального корпусу №8 ЧДТУ пройшла студентська наукова конференція на тему «Актуальні проблеми становлення правової соціальної держави: досвід України та світу’ 2013». У конференції взяли участь 32 студенти юридичного факультету.

Конференція присвячена тижню кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права.

ОГОЛОШЕННЯ