ua en

15 травня о 15.00 в аудиторії 333 (1 корпус) відбудеться презентація програмы стажування на виробництві від компанії САН ИнБев. Запрошуємо взяти участь у заході студентів-випускників 4 і 5 курсів.

Детальніше>>
Відділ практики і сприяння працевлаштуванню.

Щирі вітання на адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни лунали напередодні Дня Перемоги у Чернігівському державному технологічному університеті. До навчального закладу запросили учасників війни, доля яких у різні роки була пов’язана з навчальним закладом.

Від імені керівництва університету гостей привітав ректор ЧДТУ, професор Сергій Миколайович Шкарлет. Він відзначив, що чим далі у минуле відходять часи війни, тим виразніше постає перед нами велич подвигу ветеранів цієї війни, адже саме вони захистили нашу свободу і незалежність від ворога.

З 26 по 29 квітня 2012 року в рамках XVIII Міжнародної наукової конференції “Економіка для Екології” в Сумському державному університеті відбулись Міжрегіональні студентські дебати з проблем сталого розвитку суспільства, на яких успішно виступили дві команди факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету.

10-11 травня 2012 року розпочала свою роботу Науково-практична конференція "Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі", яка є складовою частиною плану науково-організаційних заходів Національної академії наук і Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у роботі конференції о 14:30 в 333 аудиторії.

Програма конференції >>

Оргкомітет Сьомої міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-Open 2012» запрошує студентів Чернігівського державного технологічного університету взяти участь у Олімпіаді, яка проводиться Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут» за підтримки Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, а також компаній Sea Sonic Electronics Co. Ltd., INLINEGROUP WEST, Schneider Electric, SoftElegance, OCZ Technology.

Час проведення Сьомої олімпіади «KPI-Open»: від 9 по 14 липня 2012 року.

9 травня весь народ України відзначає День Перемоги. Пам’ять про подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війни непідвладна часу, залишиться назавжди у історії як свідчення величі духу та братерства народів в ім’я великої мети.

У цей день ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани!

26 квітня 2012 року на базі І окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, що дислокується в смт. Гончарівське Чернігівської області, стартував VIII Військово-патріотичний збір, приурочений до Дня Перемоги.

Даний захід було організовано Всеукраїнською громадською організацією "Громадський рух " За Майбутнє" за підтримки Міністерства оборони України. Серед учасників - учні старших класів та студенти 1-3 курсів ВНЗ у загальній кількості 250 осіб. Зокрема, молоді люди представляють м. Київ, Київську, Хмельницьку, Полтавську, Сумську, Черкаську, Житомирську, Львівську, Чернігівську та Харківську області.

26-28 квітня 2012 року до Дня Перемоги проводилась міська Спартакіада допризовної та призовної молоді серед навчальних закладів III-IV рівнів акредитації зі стрільби кульової, підтягування, метання гранати, бігу на 100м.

В командному заліку І місце посіла команда ЧДТУ (1391 бал), ІІ місце -команда ЧНПУ (1362 бали), ІІІ місце - військовий ліцей (1131 бал).

З 7 по 10 травня 2012 року до річниці великої Перемоги в бібліотеці ЧДТУ (кімн 138) експонується виставка "Гірка доля українських остарбайтерів", присвячена 70-м роковинам початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни.

Запрошуємо викладачів та студентів відвідати виставку.

Театр тіней «Fireflies» відомий не тільки у нашому університеті, не тільки в Чернігові, а й в усій Україні. Колектив із 13 студентів-ентузіастів, які віддали своє серце загадковому світу тіней мріє підкорити Європу.

Щоб здійснити свою мрію театр представив свою творчу ідею на проекті NESCAFE Idea-X, який присуджує переможцям грошову премію і дає шанс її здійснити. Проголосувати за ідею можна на сайті ideax-nescafe.com.ua зайшовши через соціальні мережі facebook.com та vkontakte.ru.

Театр тіней «Fireflies» потребує підтримки кожного зі студентів ЧДТУ. То ж давайте її надамо. Голосуй за наших!

Студенти кафедри інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університету вже не перший рік успішно приймають участь у міжнародній програмі Google Summer of Code всесвітньо відомої компанії Google.

Google Summer of Code - міжнародна програма, за якою студентам виплачуються стипендії за роботу над вільним програмним забезпеченням. Програма проходить за підтримки компанії Google, яка співпрацює з спільнотою розробників вільного програмного забезпечення та обирає проекти, над якими студенти будуть працювати протягом поточного літа.

20 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбувся науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти у середній та вищій школі: стан, проблеми, перспективи».

З 16 по 27 квітня в Любліні (Польща) пройшло стажування студентів в рамках програми “Study tour to Poland” (http://www.studytours.pl/).В стажуванні брали участь сім українців, три білоруси та одна росіянка. Однієї з учасників була студентка 5-го курсу факультету “Соціальна робота” Анна Палькова.

19-20 квітня 2012 р. за програмою спартакіади ЧДТУ серед факультетів 2011-2012 р.р. відбулися змагання з багатоборства. В загальному заліку 1 місце посіла команда механіко – технологічного факультету, 2 місце ФЕІТ, 3 місце факультет менеджменту та підприємництва.

25 квітня 2012 року в актовому залі Національного авіаційного університету м. Києва відбулась презентація всеукраїнського видавничого проекту «Науково-освітній потенціал України», який побачив світ за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки. Одним з учасників цього просвітницького проекту став Чернігівський державний технологічний університет.

Наш університет був нагороджений дипломом у номінації «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки».

Також стали номінантами проекту «Науково-освітній потенціал України» особисто ректор ЧДТУ, професор Шкарлет С.М., проректор з наукової роботи, професор Казимир В.В. та завідувач кафедри менеджменту та державного управління, професор Бутко М.П.

20 квітня 2012 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбулась зустріч з комісією з Міжнародного огляду національної молодіжної політики України, яка є щорічною програмою Директорату демократичного громадянства та участі Ради Європи щодо огляду національної молодіжної політики в державах-членах.

В Чернігівському державному технологічному університеті пройшов традиційний конкурс краси та талантів «Міс ЧДТУ-2012». Найчарівніші студентки під захоплені вигуки численних вболівальників продемонстрували спортивні і танцювальні здібності, вміння триматись на сцені та спілкуватись із залом.

25 квітня 2012 року о 15.00 в ауд. 333 відбудеться тренінг з працевлаштування. Запрошуємо до участі студентів 3-5 курсiв.

В ході тренінгу студенти-випускники, які зацікавлені у подальшому працевлаштуванні отримають багато корисної інформації. Вони матимуть змогу навчитися основам пошуку роботи, написанню резюме, проходженню співбесід, адаптації в новому колективі, поспілкуватись з провідними роботодавцями Чернігова.

Відділ практики та
сприяння працевлаштуванню ЧДТУ

«Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» сумісно з Асоціацією платників податків за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича і декана економічного факультету ЧГТУ Цибулі Сергія Дмитровича проводить чергове засідання на тему:
«Нові Декларації по податку на прибуток і єдиному податку. Аналіз останніх податкових роз‘яснень від ДПС і Мінфіну України».

Засідання Клубу відбудеться 26 квітня (четвер) з 10.00 до 13.00 в актовій залі університету за адресою м. Чернігів, вул. Т.Г. Шевченко, 95, 2-й поверх.

Реєстрація – з 9.15

Вхід – виключно за запрошеннями

Участь у засіданні безкоштовна!!!

19 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті завершено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології та устаткування зварювання» та нагороджено переможців.

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам успіхів у подальшому навчанні і професійній діяльності!

21 квітня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Запрошуємо всіх студентів, які вивчають програмування прийняти участь в олімпіаді.

Переможці зможуть взяти участь у регіональному етапі олімпіади, який буде проведений у Сумському державному університеті 5-8 вересня 2012 року.

Початок олімпіади о 12:00 в аудиторії 92 четвертого корпусу ЧДТУ.

Контактна особа - Нікітенко Євгеній Васильович (95-56-87).

ОГОЛОШЕННЯ