ua en

28 лютого – 1 березня на базі кафедри філології Чернігівського національного технологічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Компетентнісно-діяльнісні технології навчання іноземної та рідної мови у середній і вищій школі».

Цього року „Шевченківська весна”, присвячена 200-річчю від дня народження великого Кобзаря, розпочалася поетичним марафоном, старт якому дав ректор проф. С.М. Шкарлет. Він наголосив на тому, що творчість Т.Г. Шевченка завжди актуальна, і висловив надію на те, що святе Шевченкове ім’я об’єднає сьогодні нас всіх, незалежно від поглядів і переконань, заради майбутнього України. За його словами, кожен українець має читати Шевченка, шукати в його творчості мудрість і пораду. Кожне покоління по-новому відкриває для себе Шевченкове слово, яке стало посланням до українців на всі часи.

6 березня о 12.40 в читальному залі №1 (І корпус університету) відбудеться відкриття щорічної виставки прикладних робіт, виготовлених співробітниками та студентами університету, присвяченої 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Це звернення було відправлено нашим колегам з університетів та підприємств, з якими співпрацює Чернігівський національний технологічний університет у 21 країні світу, а саме: Австрії, Австралії, Білорусі, Великобританії, Греції, Грузії, Естонії, Ірану, Іспанії, Італії, Казахстану, Китаю, Кіпру, Латвії, Німеччини, Польщі, Португалії, Росії, Румунії, Словаччини, США.

Dear colleagues, Dear friends!

We have always used our contacts for the purposes of professional, scientific and educational cooperation. But now our country is in a difficult political, economic and social situation. Military intervention is not the way to solve these problems and can only aggravate and complicate the situation in our country. Therefore, we appeal to you to not remain indifferent to the current situation in Ukraine. Please, help us prevent the war!

4 березня о 12.40 в читальному залі №1 (І корпус університету) відбудеться літературно-музичний захід "Тарас Шевченко - сучасний погляд".

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Вітаємо з перемогою спортсменів ЧНТУ. Команди нашого університету вибороли перемогу у міських змаганнях з кульової стрільби серед команд вищих навчальних закладів та у особисто-командних змаганнях з двоборства серед команд призовної молоді вищих навчальних закладів, присвячених Дню Захисника Вітчизни.

Бажаємо нових перемог!

Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у ІV Всеукраїнській школі-семінарі «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології», яка відбудеться 16-17 травня 2014 року у м. Тернопіль.

Обожнюєш працювати та відпочивати на природі? Хочеш допомогти у збереженні довкілля? Долучися до волонтерських груп у різних куточках світу. Більше інформації на сайті: http://svit-ukraine.blogspot.com/2014/02/blog-post_25.html

У середу 5 березня о 14-20 відбудеться лекція «Українська Вікіпедія у вузах» та вікі-вишкіл для всіх бажаючих.

Зустріч пройде в аудиторії №333 Чернігівського національного технологічного університету, корпус №1.

Вікі-вишкіл (семінар із редагування Вікіпедії) продовжиться в комп’ютерному класі №63 в 4-му корпусі. Проводить захід відомий чернігівський вікіпедист Приходько Микола. Патрульний з 2013 року, член «Вікімедіа Україна» з 2012 року.

До уваги студентів! Надійшла інформація щодо актуальних молодіжних проектів, з якими ви можете ознайомитись на нашому сайті і обрати для участі.

Національний дослідницький університет «Вища школа економіки» проводить 16 березня 2014 року олімпіаду для студентів та випускників вузів.

Переможці Олімпіади за рішенням Вченої ради НДУ ВШЕ отримують право бути зарахованими до магістратури на програми, що відповідають профілю Олімпіади, без вступних випробувань на бюджетні місця.

Шановні студенти та співробітники університету, запрошуємо Вас прийняти участь у конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка, який відбудеться 03.03.2014 р. о 10.55 у І корпусі університету в холі біля актової зали. На переможців чекають призи!

Нагадуємо також, що з 3 березня в університеті починається щорічна акція – «Вдягни вишиванку».

  «І оживе добра слава,
Слава України,
І світ ясний, невечерній
Тихо засіяє...
Обніміться ж, брати мої.
Молю вас, благаю!»
Т.Г. Шевченко

Навчання або дослідницька робота за кордоном може стати цілком можливою саме для Вас. Для цього потрібно прийняти участь у національних та міжнародних конкурсах, отримати гранти на навчання та дослідження або пройти стажування закордоном.

Шановні науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти, не втрачайте можливості особистою науковою роботою внести свій вклад у підвищення рейтингу Чернігівського національного технологічного університету, зокрема, через поширення інформації в пошукових системах та наукометричних базах даних!

Взяти участь у конференції має можливість кожен бажаючий з України та інших країн.

Участь у конференції безкоштовна. Єдиною вимогою до учасників є подача тез доповіді, що задовольняють загальним науковим вимогам і оформлених в суворій відповідності з розробленим шаблоном.

24 лютого в Чернігівському національному технологічному університеті, за студентською ініціативою організовано місце вшанування пам’яті загиблих під час акцій протесту в січні-лютому 2014р в м. Києві.

Наразі, вкрай важливо докласти максимум зусиль, щоб зберегти мир в Україні та більше ніколи не допустити кровопролиття на нашій землі. Метою даного заходу є надання можливості студентству, викладачам та іншим співробітникам університету вшанувати пам’ять загиблих під час останніх подій у м. Києві. Це ще раз допоможе усвідомити усім нам, яку високу ціну довелося сплатити людям, що віддали своє життя у боротьбі за краще майбутнє Українського Народу.

Ми пам’ятаємо…

Профком студентів ЧНТУ

Орловська філія РАНГіГС при Президентові РФ запрошує 20 березня 2014 року взяти участь у ІІІ заочній міжнародній науково-практичній конференції «Цивільно-правове регулювання суспільних відносин в сучасній Росії».

Робоча мова конференції - російська.

Статті необхідно надати до 1 березня 2014 року.

Більше інформації у інформаційному листі.

26 лютого 2014 року о 15-00 год. в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбудеться зустріч начальника кафедри військової підготовки зі студентами, які виявили бажання навчатись за програмою підготовки офіцерів запасу.
Запрошуються студенти 2-го, 3-го курсів (юнаки і дівчата) та їх батьки.

Збираються експонати для щорічної виставки прикладних робіт, присвяченої 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, виготовлених співробітниками та студентами університету.

Роботи приймаються в кім. 134 (бібліотека) Довідки за тел. 3-03-30, 166

Оголошується конкурс літературних творів (проза, поезія) студентів університету, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка

Роботи приймаються за адресою: litkonkurs2014@list.ru, в кім. 134, 137 (бібліотека, І корпус університету) Довідки за тел. 3-03-30, 166

До уваги молодих вчених: стажування та навчання за кордоном з термінами подання в березні. Скористайтеся вибраною для Вас інформацією.

ОГОЛОШЕННЯ