ua en

27 квітня 2011 року випускники Чернігівського державного технологічного університету спілкувались із роботодавцями Чернігова. За підтримки ректора відбулася акція «Кар’єрний старт», у рамках якої представники трьох чернігівських успішних компаній та бізнес-школи приїхали до університету щоб розповісти студентам, де саме їх чекають для працевлаштування після здачі випускних іспитів.

Близько 160 студентів із різних спеціальностей зібралися послухати гостей із компаній «Віват, канцелярія!», «SAV-service», «Віват Дистрибуція», та першої і єдиної чернігівської бізнес-школи Self-madeSchool.

26 квітня в районах та містах області відбулися заходи з нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи.

В Чернігівському державному технологічному університеті з нагоди роковин було проведено ряд заходів.

Студенти зустрілися з учасниками Чорнобильської катастрофи, переглянули кінострічку про ці події, поспілкувалися з ліквідаторами.

В галереї бібліотеки відкрито фотовиставку «Чорнобиль, 25 років по тому» (автор робіт Захаров Павло Миколайович).

Група студентів університету взяли участь в мітингу-реквіємі пам’яті загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи, поклали квіти до пам’ятника «Героям Чорнобиля» та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

27-28 квітня 2011 року Чернігівський державний технологічний університет проводить науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Початок о 14:45 - пленарне засідання (актова зала ЧДТУ).

Тези доповідей

З 20 по 22 квітня 2011 року у м.Вінниця на базі Вінницького національного технічного університету проводився другий тур всеукраїнської олімпіади з Радіотехніки. Серед 18 команд з різних вузів України в ньому приймала участь і команда з ЧДТУ.

Студенти спеціальності "Електронні пристрої та системи" С.Леміш (гр. ПЕ-071), Б.Чуб (гр. ПЕ-071) та А.Кравченко (гр. ПЕ-081) зайняли в командному заліку 3-є місце, а С.Леміш отримав спеціальну грамоту за "багатоваріантне вирішення задач з цифрової схемотехніки" (він запропонував два вирішення поставленої задачі - на ПЛІС і мікроконтролері).

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

З 27.04.11 по 29.04.11 у бібліотеці (кімн.138) експонується виставка літератури «Всесвітній день охорони праці». Запрошуються всі бажаючі.

У день світлого християнського свята – Воскресіння Христового прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя та злагоди.

Хай сповнює Вашу душу любов, добро, радість і поряд з Вами будуть найрідніші і найдорожчі Вам люди.

Христос Воскрес!

Студентка нашого університету Віталіна Лисенко заспівала разом з Наталею Могилевською на Новому каналі у шоу "Мрії здійснюються".

ПРОГОЛОСУЙ!
29-го квітня,
в рамках національного шоу «Україна має талант - 3», за театр тіней «Fireflies» Чернігівського державного технологічного університету.
Телеканал СТБ, початок о 20:00.

Студентська рада ЧДТУ

19 квітня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Національної академії статистики, обліку та аудиту асистент кафедри обліку і аудиту Сидоренко Олександр Олексійович успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Тема дисертації "Бухгалтерський облік формування та розміщення страхових резервів"

Науковий керівник професор Лень Василь Степанович.

Щиро вітаємо і бажаємо успіхів!

"Надійно і на всі часи" - під такою назвою опублікована стаття у газеті "Чернігівські відомості" від 20 квітня 2011 року.

Стаття знайомить читачів з найстарішим факультетом вузу — механіко-технологічним.

Прочитати статтю можна у газеті "Чернігівські Відомості" або у нас на сайті.

16 квітня 2011 року в Чернігівському державному технологічному університеті були відкриті всі двері для майбутніх студентів, слухачів підготовчих курсів, їх батьків, а також всіх бажаючих. В цей день університет мав святковий вигляд і скрізь лунала музика. Атмосфера свята і доброзичливості створювала добрий настрій.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з університетом, відвідати виставку науково-технічних досягнень студентів та викладачів. Всі бажаючі, в жартівливій формі, були посвячені в студенти ЧДТУ. В актовій залі університету відвідувачі цього святкового заходу мали змогу поспілкуватися з ректором, відповідальним секретарем Приймальної комісії, деканами, представниками студентства і отримати відповіді на всі питання.

Студенти підготували для своїх майбутніх колег цікаву і насичену концертну програму. Досвідченими викладачами і науковцями були проведені майстер-класи за різними напрямами підготовки.

14 квітня в Чернігівському державному технологічному університеті відбувся традиційний щорічний конкурс краси – Міс університету 2011.

За звання Міс університету боролись вісім учасниць.

Їх здібності оцінювало принципове жюрі до складу якого входили : ректор ЧДТУ Сергій Миколайович Шкарлет; проректор Ігор Едуардович Лапінський; старший викладач кафедри вищої та прикладної математики Олександр Петрович Дрозд; директор салону квітів, подарунків і декору «САКУРА» Наталія Марченко; директор компанії «Lambre» Оксана Наумець; виконавчий директор Українського бюро подорожей Андрій Левченко; директор центру іноземних мов BE-RICH EDUCATION Михайло Барбарич; співзасновник проекту Клуб ОК Дмитро Коток.

Студентка Чернігівського державного технологічного університету Даша Іващенко стала переможницею регіонального етапу національного конкурсу краси серед студенток «Перша Леді - 2011».

«Перша леді чарівність» також студентка Чернігівського державного технологічного університету Юлія Бовша.

Студенти механіко-технологічного факультету кафедри технології машинобудування Пономаренко С.В. (гр. МТМ-061), Синьковський Ю.В. (гр. МТМ-061) Биховець Д.В. (гр. ТМ-071) зайняли IІ місце в командному заліку ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування, що відбулася в м. Луганську 06-07 квітня 2011 року.

Студент Пономаренко С.В. зайняв II місце в особистому заліку серед 72-х учасників з 25-ти вузів України.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва, команда ЧДТУ у складі студентів Наливайко Ю.М. (гр. МЗВ-061), Завальна І.В. (гр. МЗВ-061), Ющенко С.М. (гр. ЗВ-071) зайняла 2 місце у командній першості, а Завальна І.В. виборола 3 місце у особистій першості.

Олімпіада, в якій взяли участь 15 команд з різних вузів України проходила у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) 12-15 квітня 2011 року.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

8 квітня 2011 р. на всеукраїнському шоу «Україна має талант» (телеканал СТБ) успішно виступив студентський «Театр тіней» Чернігівського державного технологічного університету.

Як результат – вихід до півфіналу конкурсу.

На сьогодні група активно працює з професійною командою хореографів, постановників, психологів, костюмерів. Готується до чергового етапу конкурсу, який відбудеться на СТБ 28-29 квітня.

50 років минуло з дня першого польоту людини в космос. 50 років тому було дано відлік космічній ері людства. Пам’ять про цю визначну подію, велике досягнення науки і техніки, високий злет людської відваги об’єднує усіх.

Для більшості з нас це далека і славна сторінка нашої історії. Але іноді ми знаходимо в архіві ось такі фотографії і давні події стають ближчими, ми відчуваємо зв’язок між тими давно минулими подіями і нашим сьогоденням.

В нашому університеті зберігається унікальний експонат – збільшена копія фото Юрія Гагаріна з його власноручним надписом, якій було зроблено 8 лютого 1965 року під час відкриття в нашому місті стадіону ім. Ю.О.Гагаріна.

Зі святом усіх !

Шановні дипломники!

Запрошуємо Вас на відкритий перегляд літератури «На допомогу дипломному проектуванню» за темами: менеджмент, державне управління, державна служба, бухгалтерський облік і аудит, товарознавство, комерційна діяльність.

З літературою можна ознайомитися у бібліотеці (корп.1, кімн.138) з 11.04.11 по 23.04.11.

17 - 19 травня 2011 року у Чернігівському державному технологічному університету буде працювати перша міжнародна науково-практична конференція «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем»

Організатори конференції:
Чернігівський державний технологічний університет;
Oerlikon Barmag GmbH, Німеччина;
Інститут інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету (м.Київ);
ВАТ «БАХ-Инжиниринг».

Щороку у Чернігівському державному технологічному університеті у квітні проходить конкурс «Міс ЧДТУ» – одна з найяскравіших подій в життіВНЗ.

За перемогу змагаються найкрасивіші, найрозумніші і найталановитіші студентки нашого навчального закладу. Але для перемоги цього недостатньо, потрібні ще такі якості, як рішучість, сміливість. А також ваша підтримка учасниць конкурсу.

Участь у конкурсі приймають 8 чарівних студенток ЧДТУ і вже розпочато смс-голосування на конкурсі «Міс ЧДТУ-2011»!

8 квітня на телеканалі СТБ о 20:00 на київському кастингу популярного шоу "Україна має талант!-3" нарешті ми зможемо побачити наш театр тіней "Fireflies"!

Запрошуємо всіх до перегляду постановки наших талановитих студентів і бажаємо їм успіхів!

ОГОЛОШЕННЯ