ua en

З нагоди 198-ї річниці від дня народження славетного сина українського народу у Чернігівському державному технологічному університеті відбулися заходи з вшанування його пам’яті.

В студентських групах були проведені кураторські години на тему «Великий син великого народу», на семінарських заняттях з дисципліни «Історія української культури», «Філософія» студенти виступили з рефератами, доповідями присвяченими життю і творчості Т.Г.Шевченка.

Працівники бібліотеки підготували тематичну виставку «…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій».

9 березня 2012 року викладачі, студенти університету взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шерченку.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад»

Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошує Всеукраїнський конкурс наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

До участі в конкурсі запрошуються студенти 3-6 курсів вищих навчальних закладів – партнерів Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

6 березня Чернігівський державний технологічний університет вітав представниць прекрасної статі зі святом весни і краси – 8 Березня.

Свято почалось з традиційного привітання ректора ЧДТУ Сергія Миколайовича Шкарлета і продовжилось чудовим концертом, який підготували талановиті студенти університету.

Висловлюємо вдячність організаторам свята, які подарували всім присутнім чудовий передсвятковий настрій.

Дорогі жінки, матері, дружини, кохані!

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом весни і краси - 8 Березня. Сердечно бажаємо Вам щастя, усмішок, здоров'я.

Нехай усі Ваші дні будуть сонячними і радісними, доля незмінно усміхається вам і дарує впевненість.

Нехай завжди у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

З 06.03.2012 року в читальному залі бібліотеки університету експонується виставка художньої фотографії Олександра Тасиця „Чернігівські красуні” та виставка прикладних робіт Ганни Ланько „Моя улюблена дача”.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30.

З 27 лютого по 4 березня 2012 року у місті Львів проходив Чемпіонат України з кульової стрільби. 2 місце виборов студент факультету менеджменту та підприємництва Чернігівського державного технологічного університету Юрій Попружний.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

З 5.03.12 по 9.03.12 у інформаційно-бібліографічному відділі (кімн.138) працюватиме книжкова виставка, присвячена 8 Березня.

Запрошуємо відвідати її всіх бажаючих.

З глибоким сумом повідомляємо, що 4 березня 2012 року пішов від нас завідувач кафедри соціології та психології соціального та особистісного самовизначення Чернігівського державного технологічного університету Валентин Юліанович Кондович.

Він залишив про себе добру пам'ять у серцях друзів, колег, студентів. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Світла пам'ять про Валентина Юліановича Кондовича назавжди збережеться в серцях усіх, хто його знав.

Кафедра філології Чернігівського державного технологічного університету запрошує прийняти участь у науково-практичному семінарі «Сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти у середній та вищій школі: стан, проблеми, перспективи».

До участі в семінарі запрошуються: викладачі немовних ВНЗ України, молоді науковці, аспіранти, магістранти та вчителі середніх навчальних закладів.

У журналі «Економіст» за січень 2012 року опублікована стаття д.е.н., проф. Сергія Миколайовича Шкарлета «ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ БІНАРНОГО ТИПУ», у якій аналізуються проблеми розвитку економіки України, забезпечення надійності та ефективності функціонування держави та розглядаються нові підходи до розробки дієвої Стратегії сталого розвитку.

Чернігівський державний технологічний університет 23-24 травня 2012 проводить ІІ міжнародну науково-практичну конференцію «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів і систем», співзасновниками якої є: Чернігівський державний технологічний університет, Oerlikon Barmag GmbH, Німеччина, Інститут інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету (м. Київ), ВАТ «БАХ-Инжиниринг».

Запрошуємо до участі у конференції у якості співзасновників та членів науково-програмного комітету підприємства Чернігівщини, провідні наукові та навчальні заклади.

Ваші пропозиції щодо розширення тематики конференції будуть розглянуті і з вдячністю прийняті.

Кафедра гуманітарних дисциплін на базі факультету соціальної роботи ЧДТУ провела ряд заходів у рамках «Тижня соціальної справедливості» (з 20 по 27 лютого).

В рамках тижня були проведені такі заходи:
- радіогазета «Соціальна справедливість як найважливіша цінність людини і суспільства»;
- виставка постерів «Соціальна справедливість очима студентів»;
- анкетування студентів «Соціальна справедливість у нашому житті»;
- благодійна акція «Рука допомоги» (були зібрані кошти для допомоги бездомним людям міста Чернігова );
- фотовиставка «Чорне і біле: реалії нашого життя»;
- виховна година в групах на тему: “Соціальна справедливість”.

11 березня о 18.00 в обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г Шевченка відбудеться перший загальноміський конкурс краси серед юнаків вищих навчальних закладів міста "Mister UNIVERSITY". Найгарніші, найталановитіші та найсексуальніші учасники конкурсу подарують жінкам незабутні враження та емоції, адже тематика конкурсу "Все заради жіночої втіхи"!

Прийди і підтримай своїх друзів, однокурсників і просто гарних та хороших хлопців!

21 лютого в клубі Кабінету Міністрів України Микола Азаров провів чергову зустріч, присвячену обговоренню проекту Закону «Про вищу освіту». У засіданні взяли участь ректори провідних ВНЗ країни, серед яких був і ректор ЧДТУ професор С.М.Шкарлет, представники студентського самоврядування і громадських організацій.

Учасники зустрічі поділились своїми думками з приводу вдосконаленого проекту закону на сторінках газети «Освіта України».

27 лютого 2012 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук старшого викладача кафедри товарознавства та комерційної діяльності Хребтань Олени Борисівни за спеціальністю 05.18.15 - товарознавство.

Науковий керівник – д.т.н., проф. Дудла І.О.

Захист відбувся у Київському національному торговельно-економічному університеті .

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

В понеділок 27 лютого 2012 року о 19.00 на Чернігівському телебаченні було показане інтерв'ю з викладачами кафедри промислової електроніки Чернігівського державного технологічного університету, які проходили стажування у Гліндворському університеті, що розташований у валлійському місті Рексхем, у якому вони поділились своїми враженнями та розповіли про наукові напрацювання, здобуті за період роботи за кордоном.

Запрошуємо переглянути інтерв'ю на нашому сайті.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі зварювального виробництва, що проходив у Тернопільському національному технічному університету імені Івана Пулюя (м. Тернопіль) 23-24 лютого 2012 року, магістр гр. МЗВ-071 Ющенко С.М. зайняла 2 місце.

Щиро вітаємо та бажаємо нових творчих здобутків!

Кафедра зварювального виробництва

28 лютого 2012 року о 14.30 в корпусі № 8 ЧДТУ (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) на кафедрі трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету буде проведено науково-практичний семінар «ПРАВОВІ АСПЕКТИ ПРАЦІ ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ».

25 лютого у Чернігівському обласному Драмтеатрі відбувся черговий конкурс талантів та акторської майстерності «СтудГолівуд». Як і у минулому році тематикою дійства стали популярні кінофільми радянських часів.

Чернігівський державний технологічний університет представляла студентка економічного факультету Ірина Кравченко, яка отримала диплом у номінації «Найкращий вокаліст».

Як завжди глядачі захоплено зустрічали наш Театр тіней "Fireflies" та дипломантів Всеукраїнського фестивалю "Ми вместе" (м.Брянськ) Юлію Єрмоленко (гр. ФК-082) з її оригінальним экспресс-малюнком і Олександру Костирєву (гр. ПЕ-101) з східним танцем.

З 17 по 20 квітня 2012 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18.11.2011 р. № 1324 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році”, у ЧДТУ на базі кафедри зварювального виробництва відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Детальніше на сайті кафедри зварювального виробництва.

Кафедра бухгалтерського обліку Київського національного торговельно-економічного університету запрошує Вас прийняти участь у Всеукраїнській студентській науковій Інтернет–конференції на тему "Удосконалення обліку й аналізу в системі управління підприємством", яка відбудеться 3 квітня 2012 року.

ОГОЛОШЕННЯ