ua en

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала роботу ТРЕТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ».

Співорганізатори конференції:
Міністерство освіти і науки України, Чернігівський державний технологічний університет (ЧДТУ), Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, НЕК «Укренерго», ПАТ «Чернігівобленерго», Інститут електродинаміки НАН України, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України.

Детальніше про конференцію >>

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України "Компас-2013". Це рейтинг відображає уподобання й задоволеність освітою з боку випускників і роботодавців.

На 38 місці загального рейтингу розташувався Чернігівський державний технологічний університет (14 балів), який у порівнянні з 2012 роком покращив свій результат та піднявся на 19 сходинок (із 57-го на 38-ме).

15 травня 2013 року на Красній площі м. Чернігова проводитимуться заходи з нагоди Дня Європи:
15.00-17.00 – виставка основних напрямів та результатів співпраці вузів м. Чернігова з навчальними закладами та науковими установами країн Європи;
17.00-17.20 – мітинг та покладання квітів у сквері ім. Попудренка;
Запрошуємо студентів та співробітників університету взяти участь у заходах.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала роботу ТРЕТЯ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ « КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ ».

Організатори конференції Чернігівський державний технологічний університет, Oerlikon Barmag GmbH, Німеччина. Інженерна академія України, Інститут інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету ТОВ «БАХ-Інжиніринг».

Небайдужа до своєї країни молодь об’єднується в громадські організації, які займаються патріотичним вихованням молодого покоління, живуть без алкоголю та тютюну, ведуть активний спосіб життя. Туристичні змагання, школи виживання, спортивні табори у всіх куточках України відвідують і студенти ЧДТУ.

Наразі 5 студентів беруть участь у навчальних семінарах з підготовки Системи Раціонального Управління Безпекою у м. Києві, фінальним етапом якої є вручення посвідчення інструктора з військово-патріотичного виховання. В дану систему входить підготовка виживання в складних умовах, надання медичної допомоги, основні  засади боксу, боротьби, самбо, кікбоксингу, стрільби, військової тактики та стратегії.

7 травня 2013 року волонтерським центром «Довіра» ЧДТУ було організовано та проведено урочистий концерт присвячений 68-й річниці від Дня Перемоги. Урочиста подія відбулася в залі засідань Деснянської районної в місті Чернігові раді. Вітали зі святом підопічних Деснянського територіального центру соціального обслуговування одиноких непрацездатних осіб.

Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського
до Міжнародного дня музеїв
18 травня 2013 року запрошує всіх бажаючих на акцію
«Н І Ч    У    М У З Е Ї»

18.00 – 24.00
Історична експозиція (вул. Горького, 4, ВАЛ)

18.00 Урочисте відкриття
18.00 Міні-виставки «Меморії з колекції В. Тарновського», екскурсії по експозиції та огляд виставок «Жертволюбна на національні справи людина...», «Нащадки мецената» (до 175-річчя від дня народження В.В. Тарновського), «Чернігів на зрізі століть»
19.00 Дитячий майданчик на подвір’ї музею: малювання шоколадом, рухливі ігри
20.00 З історії доброчинності у Чернігові кінця ХІХ ст. Розіграш цінних призів та сувенірів (квитки можна придбати у касі музею з 12 травня)
21.00 історія танцю ХІХ століття
22.00 джаз від гурту «JazZ InЖир»
23.00 пісочна анімація і не тільки:)
запашна кава, смачне морозиво

Військово-історичний відділ (вул. Шевченка, 55а, зупинка «Міський парк»)
18.00 показовий виступ учасників Клубу «Історична реконструкція»
19.00 огляд експозицій і виставок, екскурсії. Огляд і оцінювання дитячих малюнків «Єдині вітрило і душа»

ВХІД ВІЛЬНИЙ

68 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни не підвладний часу.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани!

25 квітня 2013 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з розділу "Легка промисловість".

Наш вуз представляла студентка механіко-технологічного факультету Катерина Кожедуб (МА-081) з науковою роботою на тему: "Дослідження впливу пружності кріплення корпусу електрошпинделя склонамотувального апарату НАС-7" (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри машин і апаратів легкої промисловсті Акимов О.О.), яка була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом І ступеню.

Вітаємо та бажаємо нових успіхів!

З 30 квітня по 2 травня 2013 року за ініціативи Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» відбулись Другі міжрегіональні студентські дебати, присвячені актуальним питанням сталого розвитку громад.

У фіналі цього протистояння перемогу отримала команда Чернігівського державного технологічного університету!!!

Згідно з рішенням Правління Всеукраїнської благодійної організації „Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива” одним з переможцем Конкурсу – 2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA» став студент магістратури механіко-технологічного факультету ЧДТУ спеціальності «Технології та устаткування зварювання» (гр. МЗВ-081) Костюченко Артем Вікторович (тема наукової роботи: «Електроконтактне точкове зварювання алюмінію та його сплавів з використанням проміжних прошарків з мінімальним рівнем деформації».

Вітаємо переможця та бажаємо подальших творчих здобутків!

Шановні співробітники та студенти університету! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою! Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах!

Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

Оголошено конкурс студентських робіт до Дня Європи в Україні під загальною назвою «Вчимося бути європейцями» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова за підтримки Сергія АНДРОСА та депутатів Чернігівської міської ради.

Конкурсні роботи з 18 квітня до 18 травня 2013 року будуть доступні до вивчення, обговорення та голосування на сайті http://stydent.org.ua/.

Відповідно до постанови КМУ від 28.01.2009 р. №41 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки» Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації у травні – червні 2013 року на території Чернігівської області проводить регіональний тур XV Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки оголошує Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів з підбиттям підсумків на конференції «Молодь за безпечну працю».

Заявки для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу "Кращий слоган з охорони праці" учасникам надавати до 16 травня 2013 року на електронну адресу територіального управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області: tuchernigiv@gmail.com

Вітаємо старшого викладача кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права Хименка Олександра Анатолійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, що відбувся 26.04.13 в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Тема дисертації: «Правовідносини з організації та управління працею», спеціальність 12.00.05 трудове право; право соціального забезпечення.

Бажаємо Олександру Анатолійовичу успіхів у подальшій науковій та викладацькій діяльності.

Юридичний факультет.

25-27 квітня 2013 року в Луцькому національному технічному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування".

За підсумками олімпіади студенти ЧДТУ стали переможцями в командній першості і були відзначені дипломом І ступеню, а в особистому заліку студент Романець Денис зайняв ІІІ місце і нагороджений почесним дипломом.

23-26 квітня в Чернігові вдруге проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі зварювального виробництва. Участь в Олімпіаді приймали представники 14 команд, серед яких провідні університети України.

За результатами Олімпіади зі зварювального виробництва ІІІ місце в особистій першості зайняла Мінченко Марина, а команда Чернігівського державного технологічного університету – І командне місце.

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ!

Під таким гаслом 26 квітня 2013 року відбулась зустріч студентів ЧДТУ з представниками посольств Литовської та Словацької республік, яка була організована Інститутом Європейського Поступу і Центром інформації та документації НАТО в партнерстві з Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД та Чорноморською бізнес-лігою за сприяння кампанії «Євронаступ» в рамках реалізації «Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2013 рік», що схвалена на засіданні Кабінету Міністрів України 3 квітня 2013 року.

Під таким девізом волонтери Студентської соціальної служби та активісти факультетів навчального корпусу №8 Чернігівського державного університету розпочали щорічний «Тиждень доброти: Зустрічаємо весну!», що проходив з 15.04.13р. по 19.04.13 року.

Усім давно відома істина, що добра багато не буває, а тому кожний день тижня був насичений яскравими подіями, благодійними справами та соціальними акціями.

26 квітня 2013 року м. Чернігів відвідають дипломати Центру інформації та документації НАТО та ряду країн Північно-Атлантичного Альянсу та ЄС.

В рамках відвідин відбудеться брифінг для ЗМІ та інтерактивна конференція "Зміцнення безпеки через співробітництво" в Чернігівському державному технологічному університеті.

ОГОЛОШЕННЯ