ua en

Шановні викладачі та студенти!

Наукова бібліотека пропонує всім бажаючим прийняти участь у серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science, які проводить компанія Thomson Reuters 22 та 24 квітня 2014р.

Реєстрація на семінари обов'язкова, тому рекомендуємо пройти її заздалегідь . За підсумками семінарів учасники зможуть отримати сертифікати .

В період з 9 по 11 квітня 2014 року, відповідно до наказу МОН України від 23.12.2013 року № 1820, у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування».

Кафедрою машин і апаратів легкої промисловості нашого університету (керівник – Бакалов Валерій Григорович) було підготовлено команду студентів у складі Ілляшенка Олександра (гр. МА-091), Кузьменка Руслана (гр. МА-091) та Наумовця Максима (гр. ММА-091), яка гідно представила наш ВУЗ на Олімпіаді зайнявши ІІІ місце, а Ілляшенко Олександр переміг у номінації «Якісне виконання графічної частини».

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівника з перемогою і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

Польська фундація комунікації (Варшава, Польща) та Агенція Європейських Інновацій (Львів, Україна) запрошують студентів та випускників українських ВНЗ взяти участь у конкурсі "Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!", що співфінансується та виконується в рамках програми "Допомога Польщі для розвитку 2014".

Конкурс спрямований на сприяння розвитку підприємництва та інновацій, розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

Запрошуємо на зустріч YouthSpark Live, що об’єднує активну молодь з усієї України.

YouthSpark Live – це глобальна спільнота співпраці молоді, де Ви можете обмінятися досвідом, отримати менторську підтримку заради змін у своїй країні та світі. Під час реєстрації Ви зможете обрати один з трьох напрямків: навчання, працевлаштування чи бізнес завдяки ІТ технологіям.

Рада молодих вчених і Наукове товариство студентів та аспірантів Чернігівського національного технологічного університету запрошує наукових та науково-педагогічних працівників університету відвідати науково-практичний семінар, що відбудеться 18 квітня 2014 року (п’ятниця) о 13.00 в ауд. 224 корп. І

Доповідач:
Андрій Кузнецов – провідний бібліограф Науково-технічної бібліотеки НТУУ КПІ.

Порядок денний:

  1. Можливості розроблюваного проекту «Український індекс наукового цитування».
  2. Особливості реєстрації на використання ідентифікаційного номеру наукового працівника ORCID (Open Researcher and Contributor ID).
  3. Різне.

Вітаємо !

8 квітня 2014р. Представники Чернігівського національного технологічного університету, на чолі з ректором Шкарлетом С.М. взяли участь у церемонії нагородження переможців студентського конкурсу на іменні премії Delcam, яка відбулася в резиденції посла Великобританії в Україні.

За підсумками 14-го щорічного Міжнародного конкурсу студентських робіт на іменні премії Delcam, спеціальним дипломом особливо відзначена була наукова робота Олександра Коврова, студента магістратури Чернігівського національного технологічного університету, кафедра технологій машинобудування та деревообробки, науковий керівник к.т.н. , доцент Єрошенко А.М.

З 8 по 11 квітня 2014 року у Івано-Франківському національному технічному університеті нафті і газу відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі зварювального виробництва.

Команду Чернігівського національного технологічного університету представляли чарівні дівчата – студентка напряму Зварювання – Дідовець Марина (ЗВ-101) та магістранти спеціальності «Технології та устаткування зварювання» Мінченко Марина (МЗВ-091) та Славочевська Наталія (МЗВ-091). Готував команду до змагань доцент кафедри технологій зварювання та будівництва Олексієнко Сергій Владиславович.

За результатами комп’ютерного тестування на теоретичні знання зі спеціальності та розв’язання практичного завдання ІІІ місце в особистій першості зайняла Славочевська Наталія, а команда Чернігівського національного технологічного університету – І командне місце.

Названо переможців XІІІ відкритого конкурсу імені професора Веніамінова на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері (Росія, Санкт-Петербург).

Комітет із науки та вищої школи Уряду Санкт-Петербургу, Міжнародна академія наук вищої школи та Міжнародний банківський інститут (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація) щорічно проводять Санкт-Петербурзький відкритий конкурс ім. професора В.Н. Веніамінова на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері.

Рішенням конкурсної комісії XII Санкт-Петербурзького відкритого конкурсу ім. професора В.Н. Веніамінова 4 роботи студентів нашого університету були відзначені дипломами.

12 квітня відбулась четверта Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!», в результаті якої прибрано не тільки територію біля всіх навчальних корпусів університету та прилеглих територій, але й берег річки Десна від готелю «Брянськ» до «Золотого берегу».

До акції долучились викладачі й студенти ЧНТУ та просто не байдужі люди. Гори сміття були зібрані протягом декількох годин, а процес прибирання пройшов з великим ентузіазмом, позитивом і піснями.

Студенти ЧНТУ довели, що вони не тільки розумні, а ще й працьовиті та винахідливі. Дуже приємно бачити чистий ліс, і насолоджуватись плодами своєї праці.

10 квітня 2014р. в Донбаській державній машинобудівній академії (м. Крама-торськ) відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних проектів, бакалаврських та магістерських робіт з технології машинобудування.

За підсумками конкурсу дипломний проект випускника кафедри техноло-гій машинобудування та деревообробки Андрійченка П.О. став переможцем конкурсу дипломних проектів спеціаліста, зайнявши І місце, керівником прое-кту був ст. викладач кафедри ТМД Сапон С.П.

Випускна кваліфікаційна робота бакалавра студента гр. МТМ-091 Ярмолюка В.В. за підсумками конкурсу зайняла ІІ місце, керівником роботи був д.т.н., про-фесор Ступа В.І.

Випускна атестаційна робота магістра Урліної А.А. зайняла ІІІ місце, керів-ником цієї роботи був д.т.н. професор кафедри ТМД Федориненко Д.Ю.

У лютому 2014 року консультанти юридичної клініки «Adiutorium» (Івженко А., Попович А.) взяли участь у конкурсі студентських робіт для популяризації юридичних клінік на тему: «Юридична клініка: що це для нас та чому ми тут?», який проводився Асоціаціацією юридичних клінік спільно з Українською фундацією правової допомоги та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Однією із переможців конкурсу стала консультант юридичної клініки «Adiutorium», студентка 410 групи юридичного факультету Івженко Альона.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області спільно з Головним управлінням Міндоходів у Чернігівській області та при підтримці керівництва Чернігівського національного технологічного університету планує провести чергове безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для підприємств комерційної сфери.

Орловська філія Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові РФ запрошує до участі у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Права і свободи людини і громадянина: актуальні проблеми науки та практики» за участі науковців та практиків Росії і зарубіжних країн. Конференція проводиться в заочній формі.

Більше інформації у інформаційному листі.

10 квітня 2014 року у спортивному залі ЧНТУ відбулись фінальні змагання першості м.Чернігова з волейболу серед чоловічих команд. У фіналі зустрілись збірна команда ЧНТУ та збірна команда ЧНПУ.

З рахунком 3:0 перемогу здобула команда нашого університету, яка і стала чемпіоном 2014 року.

Щиро вітаємо наших спортсменів!

Враховуючи зростання актуальності публікацій, що індексовані сучасними наукометричними базами даних (Scopus, Web of Science), та популярність оцінки наукових досягнень ученого за допомогою різноманітних критеріїв (h-індекс, і10-індекс, імпакт-фактор), Рада молодих вчених та Наукове товариство студентів та аспірантів надає інформацію, що може бути корисною для аспірантів, молодих вчених та науково-педагогічних працівників.

14 квітня (понеділок) о 12.00 в читальному залі №1 (І корпус університету) наукової бібліотеки ЧНТУ відбудеться відкриття виставки художніх робіт "Подих весни" Віри Жлудько (текстильний живопис) та Лілії Ібрагімової (акварель, гуаш).

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

ШАНОВНІ ДРУЗІ! Підтримаємо наших хлопців на щорічному міському конкурсі "Mister University-2014", що відбудеться 13 квітня о 18.00 в Драмтеатрі.

  • Учасник № 1 Мельник Владислав
  • Учасник № 3 Губар Виталий
  • Учасник № 4 Драгун Глеб
  • Учасник № 5 Алексеев Дмитрий

Квитки можна придбати в профкомі та в студраді нашого ВНЗ або за телефоном 093 90 991 97

ВБОЛІВАЙ ЗА НАШИХ!

English Speaking Club
For Academic Staff and PhD Students

This event is for you If your English level is intermediate or above, and you want to improve listening and speaking. We will be glad to see you even if your level is below intermediate. In this case you can improve your vocabulary and listening (although we haven't English native speakers now).

English Speaking Club (ESC) will take place in office 4-21a on Thursday, the 10th of April, at half past three (3:30 PM).

We are looking forward to see you!

«Чи багато потрібно часу аби змінити життя на краще?» – звучить риторично. Проте, на питання: «Скільки мені потрібно часу, аби Україна стала чистішою?» ми отримаємо досить неочікувану, але таку просту відповідь – «Достатньо Однієї секунди»! Лише однієї миті вистачить аби зрозуміти, що змінити все на краще під силу кожному з нас. Лише однієї миті вистачить аби прийняти рішення почати діяти. І лише однієї миті достатньо аби виконати цю дію, назавжди змінивши хід подій та майбутнє своєї країни.

12 квітня 2014 року відбудеться четверта Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!». Цього року до найбільшого прибирання країни організатори планують залучити більше 800 населених пунктів та 200 000 учасників

Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників ЧНТУ долучитися до цієї великої мети, взявши участь 12 квітня в прибиранні території берегу р. Десна, що знаходиться за готелем "Брянськ". Збір учасників - біля корпусу №1 ЧНТУ о 10:30.

Міжнародний гуманітарний університет проводить щорічну звітну конференцію магістрантів та студентів. Статті учасників конференції будуть опубліковані в науковому збірнику «Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету».

До участі в конференції запрошуються магістранти та студенти вищих навчальних закладів.

Шановні студенти!

КПМГ в Україні запрошує студентів 3-6 курсів економічних спеціальностей українських ВНЗ взяти участь у бізнес-грі та майстер-класі «Практичні аспекти аудиту», які відбудуться 23 квітня 2014 р. у конференц-залі КНЕУ ім. В.Гетьмана (Київ, проспект Перемоги, 54/1).

Під час майстер-класу у вас буде можливість зустрітися та познайомитися ближче з представниками КПМГ, дізнатися про особливості роботи аудитора, професійні кваліфікації, перспективи кар’єрного росту, а також особисто поставити спеціалістам компанії ті запитання, які їх цікавлять.

ОГОЛОШЕННЯ