ua en

Національний університет «Острозька академія» запрошує до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ І ТУРИЗМ: СУЧАСНІСТЬ ТА РЕТРОСПЕКТИВА» 11 квітня 2014 року , м. Острог.

Оголошено дистанційний конкурс літературної творчості в рамках святкування Днів Європи в Україні «Ми українці, ми європейці». Проводиться Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка.

Один з провідних аналітичних центрів у Центральній та Східній Європі, Польський інститут міжнародних відносин оголосив конкурс студентських робіт для свого журналу «The Polish Quarterly of International Affairs».

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує до участі у XII Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Шевченківська весна 2014: Філософія " 25-28 березня 2014.

Вітаємо команду ЧНТУ у складі: Миколи Кислого, Аліни Петровської (студенти 4 курсу кафедри менеджменту та державного управління), Юлії Лисенко, Ірини Середенко (студентки 4 курсу кафедри обліку і аудиту) та Поліни Бичкової (студентки 4 курсу кафедри фінансів), яка потрапила до фіналу національного етапу 4 Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge.

Це вже втретє поспіль команда ЧНТУ виходить до ТОП-10 кращих серед університетів усієї України!

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати фінал 28 лютого 2014 року у м. Київ та підтримати нашу команду!

Ректорат Класичного приватного університету запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у ХХІІ Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених «Наука і вища освіта», яка відбудеться 18 квітня 2014 року.

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus станом на 27 січня 2014 року. Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus посідає 54 місце.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

Повний рейтинг вузів України дивіться на сайті

З 8 по 18 січня 2014 р. відбулося короткострокове стажування доцента кафедри промислової електроніки ЧНТУ В.П.Войтенка у Лундському університеті, Швеція.

Окрім ознайомлення з особливостями вищої освіти та підготовки інженерних кадрів у цьому найбільшому вищому навчальному закладі Скандинавії, встановлено науково-освітні контакти з дослідницькою групою з обробки сигналів на департаменті Електричних та інформаційних технологій професором Лейфом Сьорнмо.

Наукова асоціація «Південноукраїнське агенство соціальних технологій» спільно із запорізьким обласним громадським об'єднанням «Південноукраїнський гуманітарний альянс» запрошують Вас взяти участь у XXV-тій Всеукраїнській науковій конференції «Інноваційний потенціал української науки - ХХI сторіччя», яка пройде з 3 по 7 березня 2014 року.

Відкрито прийняття заявок на участь у проекті Erasmus Mundus  з гуманітарних наук HERMES: обмін студентами і кадрами, організований партнерством 15 університетів в 11 країнах.

Для магістрів Чернігівського національного технологічного університету настала гаряча пора - розпочався захист кваліфікаційних робіт.

Днями пройшов захист на кафедрі промислової електроніки.

У рамках цієї роботи, вперше в Чернігівському національному технологічному університеті за участі магістра підготовлена та подана до друку стаття, що буде індексована в Міжнародних наукометричних базах IEEEXplore та Scopus (Y.O. Denisov, S.A. Stepenko, A.N. Gorodny and A.O. Kravchenko, "Input Current Parameters Analysis for PFC based on Quasi-Resonant and Conventional Boost Converters," In: Proceedings of the IEEE 34th International Conference on Electronics and Nanotechnology (ELNANO-2014), April 15-18, 2014, Kyiv, Ukraine, under review).

27-29 серпня 2014 року в м. Лондон (Велика Британія) відбудеться Міжнародна конференція з питань науки та інформації (SAI 2014).

Організатором заходу є Організація “Наука та інформація”. Планується що до кола організаторів приєднаються Міжнародна видавнича компанія “Springer” та Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE).

Конференція фокусуватиметься на питаннях комп’ютерних наук, електроніки та різних сфер комунікації.

Орловські філія РАНХіГС спільно з органами виконавчої державної влади Орловської області проводить 13 березня 2014 в 14.00 II Міжнародну науково-практичну конференцію «Інтеграція науки і практики в соціальній роботі».

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти, соціальні працівники, журналісти - всі ті, хто цікавиться, займається теоретичними та практичними проблемами соціальної роботи.

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених Чернігівського національного технологічного університету взяти участь у роботі 18-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь в ХХI столітті», який відбудеться 14 - 16 квітня 2014 року.

Орловська філія Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові РФ 12 березня 2014 проводить Міжнародну очну конференцію молодих вчених «Управління в умовах нестійкості економічних систем: стратегія та інструменти» з опублікуванням збірника наукових праць.

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про науково-технічне співробітництво від 27 квітня 1992 року та згідно з Протоколом Першого засідання Підкомісії з науково-технічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки від 03.07.2012 року, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та Міністерство науки і техніки Китайської Народної Республіки оголошують конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2015 2016 рр.

Отримавши стипендії для проходження практики, пов’язаної з європейськими питаннями, студенти і фахівці-управлінці з реформаторських країн Центральної і Східної Європи матимуть можливість ознайомитися з адміністративними, правовими і соціальними структурами землі Баден-Вюртемберґ і Європейського Союзу. Особливу підтримку отримують студенти, що вивчають політику, економіку, правознавство й адміністрування, а також молоді працівники-управлінці з країн Центральної і Східної Європи.

До участі у конкурсі “Valeo Innovation Challenge” запрошуються студенти інженерних факультетів.

Мета конкурсу «Valeo Innovation Challenge» полягає у розробці обладнання, яке від сьогодні і до 2030 року зробить автомобілі розумнішими та інтуїтивно зрозумілішими. Студенти, які хочуть взяти участь у Конкурсі повинні створити сміливі і революційні рішення для автомобілів майбутнього.

Організатор конкурсу – Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета проведення конкурсу – виявлення талановитої молоді та сприяння її подальшому працевлаштуванню.

До участі у заході запрошуються студенти вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

ОГОЛОШЕННЯ