ua en

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Закликаємо всіх підтримати моральний дух Збройних Сил України та покращити матеріально-технічне і медичне забезпечення Української армії. Кожний бажаючий може автоматично перерахувати на підтримку Української армії 5 грн. зателефонувавши на єдиний мобільний номер «565». Зібрані кошти можна також перерахувати на відкриті рахунки в державній казначейській службі України:

Наукова бібліотека ЧНТУ запрошує 18 березня (вівторок) з 11.00 до 15.00 на другому поверсі першого корпусу університету відвідати перегляд літератури "Письменники Чернігівського району".

Чекаємо всіх бажаючих. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Шановні колеги! Триває Конкурс на звання кращого студента в галузі податкового права від КПМГ в Україні! Це чудова нагода перевірити свої знання, працевлаштуватися в КПМГ та виграти чудові призи!

Тільки з 17 березня по 3 квітня 2014 у студентів / викладачів є можливість придбати першу в Україні передплачену карту "ШТУКА" (електронний гаманець) за акційною ціною 10 грн.

Переваги картки "ШТУКА" вказані на сайті www.shtuka.fidobank.ua

Придбати карту "ШТУКА" можна буде щодня в холі 1 корпусу ЧНТУ у фахівців Банку.

Шановні студенти, аспіранти та працівники університету!

Надійшла інформація щодо можливостей навчання та проведення досліджень закордоном. Кінцеві терміни подачі заявок - у квітні 2014 року.

Чернігівським відділенням Ліги радіоаматорів України до 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка була започаткована програма "Тарасові шляхи. Чернігівщина". За цією програмою з 1 по 31 березня 2014 року необхідно провести радіозв'язки зі звичайними станціями радіоаматорів нашої області (нараховується по 10 балів за кожний зв'язок) або з ювілейними станціями, які розташовані в місцях, де перебував Т.Г.Шевченко.

Такі "ювілейні" радіозв"язки оцінюються в 20 балів за кожний зв'язок. Для отримання святкового диплому необхідно набрати не менше 200 балів. Колективна радіостанція Чернігівського національного технологічного університету (позивний UR4RZU) першою виконала цю дипломну програму, і вже отримала диплом з порядковим номером 001.

Колектив радіостанції нашого університету, 73 (найкращі побажання всім студентам та співробітникам ЧНТУ).

8 березня в Чернігівському міському Палаці Культури відбувся 7 відбірковий фестиваль Чернігівської відкритої ліги команд КВК, де збірна нашого університету команда КВК "Подай Патрон" зайняла 5 місце і тим самим пройшла в в наступний етап гри - 1/8 фіналу.

Незважаючи на велику конкуренцію, 17 команд, наші студенти набрали майже максимальну кількість балів від членів жюрі, та змусили сміятися глядачів над кожною своєю мініатюрою.

Наступний етап Чернігівської відкритої ліги команд КВК відбудеться 6 квітня в міському Палаці Культури.

Вболіваємо за наших!

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН У СЕРЕДНІЙ ТА ВИЩІЙ ШКОЛІ» (XXI Каришинські читання 29-30 травня 2014 року).

Чернігівський національний технологічний університет є одним з провідних вищих навчальних закладів України, внесений до переліку пріорітетних вищих навчальних закладів Канадською асоціацією інженерів. До його структури входять 7 факультетів, 20 відділів, центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації.

Чернігів національний технологічний університет зацікавлений в участі в усіх можливих проектах у рамках програми Еразмус+ і, зокрема, у розробці спільних магістерських програм.

5 березня 2014 року у Київському національному університеті ім. Шевченка відбувся "Інформаційний день програми Еразмус+ у вищій освіті", організований Національним Темпус-офісом в Україні у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні.

У рамках Інформаційного дня було представлено нову міжнародну освітню програму ЄС Еразмус+, що реалізовуватиметься протягом 2014-2020 років, а також можливості міжнародного співробітництва, відкриті для ВНЗ, викладачів, студентів в рамках програм Еразмус+, Еразмус Мундус та Жан Моне.

Надійшло запрошення до участі у І Всеукраїнському конкурсі презентацій в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана для спеціалістів з економіки підприємства, організації виробництва, організації обслуговування на транспорті та бухгалтерського обліку.

Заявку та презентацію необхідно надіслати на електронну адресу організаційного комітету до 3 квітня 2014 року.

9 березня 2014 року на Валу відбулися урочистості, присвячені 200-річчю від дня народження світоча українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

У них взяли участь керівники області та міста, працівники державних установ, представники творчої інтелігенції, громадських та релігійних організацій.

Участь в урочистостях взяла і чисельна делегація викладачів та студентів Чернігівського національного технологічного університету.

Вітаємо команду ЧНТУ з успішним виступом у фіналі національного етапу 4 Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge - відзнакою команди аудиторською компанією ЕрнстЯнг (EY) у номінації "За кращу командну роботу".

Члени команди: капітан Микола Кислий (4 курс ПМ),
Аліна Петровська (4 курс ПМ), Юлія Лисенко (4 курс ОА), Ірина Середенко (4 курс ОА) та Поліна Бичкова (4 курс ФК).

Київська Школа Економіки (KSE) запрошує усіх зацікавлених студентів взяти участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ПРИКЛАДНОЇ ЕКОНОМІКИ.

Бажаємо успіху, перемоги і будемо раді бачити Вас у Київській Школі Економіки!

28 лютого – 1 березня на базі кафедри філології Чернігівського національного технологічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Компетентнісно-діяльнісні технології навчання іноземної та рідної мови у середній і вищій школі».

Цього року „Шевченківська весна”, присвячена 200-річчю від дня народження великого Кобзаря, розпочалася поетичним марафоном, старт якому дав ректор проф. С.М. Шкарлет. Він наголосив на тому, що творчість Т.Г. Шевченка завжди актуальна, і висловив надію на те, що святе Шевченкове ім’я об’єднає сьогодні нас всіх, незалежно від поглядів і переконань, заради майбутнього України. За його словами, кожен українець має читати Шевченка, шукати в його творчості мудрість і пораду. Кожне покоління по-новому відкриває для себе Шевченкове слово, яке стало посланням до українців на всі часи.

6 березня о 12.40 в читальному залі №1 (І корпус університету) відбудеться відкриття щорічної виставки прикладних робіт, виготовлених співробітниками та студентами університету, присвяченої 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Це звернення було відправлено нашим колегам з університетів та підприємств, з якими співпрацює Чернігівський національний технологічний університет у 21 країні світу, а саме: Австрії, Австралії, Білорусі, Великобританії, Греції, Грузії, Естонії, Ірану, Іспанії, Італії, Казахстану, Китаю, Кіпру, Латвії, Німеччини, Польщі, Португалії, Росії, Румунії, Словаччини, США.

Dear colleagues, Dear friends!

We have always used our contacts for the purposes of professional, scientific and educational cooperation. But now our country is in a difficult political, economic and social situation. Military intervention is not the way to solve these problems and can only aggravate and complicate the situation in our country. Therefore, we appeal to you to not remain indifferent to the current situation in Ukraine. Please, help us prevent the war!

4 березня о 12.40 в читальному залі №1 (І корпус університету) відбудеться літературно-музичний захід "Тарас Шевченко - сучасний погляд".

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Вітаємо з перемогою спортсменів ЧНТУ. Команди нашого університету вибороли перемогу у міських змаганнях з кульової стрільби серед команд вищих навчальних закладів та у особисто-командних змаганнях з двоборства серед команд призовної молоді вищих навчальних закладів, присвячених Дню Захисника Вітчизни.

Бажаємо нових перемог!

ОГОЛОШЕННЯ