ua en

31 березня в стінах міського палацу культури проходила перша гра 1/8 Чернігівської відкритої ліги КВН, де чотирьом командам – представникам Житомира, Гомеля, Білої Церкви та Києва протистояла команда «Бутерброд», двоє учасників якої є студентами Чернігівського державного технологічного університету. Про цю команду знаюсь не тільки студенти, а й викладачі та співробітники університету, тому що вже 2 роки поспіть на заході КВК під назвою «Кубок ректора» хлопці стають беззаперечно чемпіонами.

В ході гри команді вдалось достатньо посмішити журі, щоб вийти в 1/4 ліги.

Бажаємо хлопцям натхнення та цікавих і кмітливих жартів, які зможуть принести їм ще більшу перемогу!

З 26 березня по 2 квітня 2012 року в стінах Чернігівського державного технологічного університету серед факультетів пройшли змагання з баскетболу. Участь прийняло 5 факультетів, з них:
- І місце зайняла команда механіко-технологічного факультету;
- ІІ місце – команда факультету електронних та інформаційних технологій;
- ІІІ місце – команда юридичного факультету.

06 квітня (п’ятниця) о 14.30 в читальному залі бібліотеки (І корпус) відбудеться відкриття виставки прикладних робіт „Невтомні руки, серце золоте”.

Запрошуються всі, хто бажає відвідати виставку. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

4-6 квітня 2012 року рамках підготовки до самміту "Ріо+20" в Україні у Чернігівському державному технологічному університеті проводяться Дні сталого розвитку.

У рамках заходу проводяться лекторії для студентів університету, конкурс постерів, студентські інтерактиви та дебати.

Учасники проаналізують поточну ситуацію з політикою сталого розвитку в Україні, обговорять основні виклики та перспективи переходу до сталого розвитку і зеленої економіки з точки зору різних зацікавлених сторін.

Вітаємо студентів Чернігівського державного технологічного університету з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань "Машинознавство" студентів:
    ІІ місце - Деркача Олега (гр.ІМ-093)
    ІІІ місце - Пухового Дмитра (гр.МА-071)
та їх наукових керівників:
    проф. Дубенця Віталія Георгійовича
    доц. Акимова Олександра Олександровича

30 березня 2012 року українська делегація, яка перебуває у Китайській Народній Республіці, на чолі з Першим заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгеном Сулімою відвідала Університет Цінхуа (м. Пекін).

У цей же день представники Міністерства та ректори Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Одеського національного політехнічного університету, Вінницького національного технічного університету, Чернігівського державного технологічного університету, Черкаського державного технологічного університету та Приазовського державного технічного університету відвідали Пекінський політехнічний інститут.

28 березня 2012 року в рамках роботи Українсько-Китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки на базі Цюнчжоуського університету (м. Санья, КНР) відбувся Форум ректорів вищих навчальних закладів України та Китаю.

Форум урочисто відкрили Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма та заступник Міністра освіти Китайської Народної Республіки Хао Пін.

У роботі форуму взяли участь керівники 19 вищих навчальних закладів України та 13 вищих навчальних закладів Китайської Народної Республіки.

Чернігівський державний технологічний університет представляв ректор професор Шкарлет С.М.

28 березня 2012 року під головуванням Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми та заступника Міністра освіти Китайської Народної Республіки Хао Піна в м. Санья (КНР) розпочала роботу Підкомісія з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

У роботі Підкомісії приймає участь ректор Чернігівського державного технологічного університету професор Шкарлет С.М.

19-20 квітня 2012 р. за програмою спартакіади ЧДТУ серед факультетів 2011-2012 р.р. відбулися змагання з багатоборства. В загальному заліку 1 місце посіла команда механіко – технологічного факультету, 2 місце ФЕІТ, 3 місце факультет менеджменту та підприємництва.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 25-27 травня 2012 року проводить фестиваль "Romantik. Chernihiv Fest". В рамках фестивалю планується провести близько 20 великих тематичних заходів на тему романтики, краси і кохання, а їх учасниками стануть гості з 10 країн, у тому числі міст-побратимів, і, звичайно, самі чернігівці.

Наш університет також бере участь в організації та проведенні деяких заходів. Перш за все, масового виконання вальсу в єдиній хореографічній постановці, у якій прийматиме участь більше, ніж 400 пар. Для участі в цій танцювальний феєрії всі, хто побажає, (студенти та співробітники нашого університету) можуть зареєструватись у Студраді ЧДТУ (1 корпус ауд. 113а) або на дошці оголошень Студентської ради.

27-28 березня 2012 року на базі Чернігівського державного технологічного університету проводиться підсумкова науково-практична конференція ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань „Машинознавство”.

27 березня о 10.00 відбулось урочисте відкриття конференції, далі тривали доповіді учасників та дискусії.

28 березня конференція продовжує свою роботу.

21 березня 2012 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук викладача кафедри обліку та аудиту Петракова Ярослава Валерійовича за спеціальністю 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит.

Тема дисертації: "Формування неподаткових доходів Державного бюджету України".

Захист відбувся в Державній навчально-науковій установі "Академія фінансового управління" Міністерства фінансів України.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

20 березня 2012 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук асистента кафедри обліку та аудиту Перетятько Юлії Митрофанівни за спеціальністю 08.00.09 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит.

Тема дисертації: "Обліково-аналітичне забезпечення фінансового лізингу: теорія та методика."

Захист відбувся у Національній Академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

29 березня о 18:00 в актовій залі головного корпусу Чернігівського державного технологічного університету відбудеться довгоочікуваний та традиційний конкурс кмітливості та гумору «Кубок ректора КВК 2012», що приурочений до Дня гумору, що відзначається 1 квітня.

Серед команд-учасників будуть представлені факультети університету. Порадують своїми жартами чемпіони минулого року збірна команда університету та учасник Чернігівської міської ліги КВН «Бутерброд».

Запрошуємо всіх бажаючих відзначити День сміху в стінах університету та отримати максимум задоволення.

Студентська рада ЧДТУ

21 березня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті в межах роботи секції філософії по підготовці аспірантів та здобувачів наукового ступеня під керівництвом доктора філософських наук, професора Н.В.Хамітова, кандидата філософських наук, доцента І.М.Киселиці у режимі ІНТЕРНЕТ-СПІЛКУВАННЯ (з 14 год.30 хв. до 17 год.00 хв.) відбувся Міжнародний методологічний семінар на тему: «Основні проблеми німецької класичної філософії», модератор якого – старший викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін С.В.Киселиця.

20 березня 2012 року Чернігівський державний технологічний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Сірійської Арабської Республіки в Україні Мохамед Саід Акіль.

Відбулась зустріч Посла з ректором ЧДТУ професором Шкарлетом С.М., під час якої були обговорені перспективи розширення культурних зв'язків та співробітництва у галузі науки та освіти.

Під час зустрічі зі студентами гість підкреслив, що його країна прагне миру і підтримує незалежність усіх країн свого регіону, дбає про розвиток освіти та культури, проводить політику культурної і релігійної толерантності і терпимості.

20 березня 2012 року оголошено конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році.

Як повідомлялося раніше в 2011 році, вперше, за особистої ініціативи Прем’єр-міністра України Миколи Азарова запроваджено бюджетну програму з навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах за кордоном.

На виконання цієї програми конкурсною комісією Міністерства у 2011 році було відібрано на навчання або стажування у провідних закордонних вищих навчальних закладах 275 осіб, з 36 вищих навчальних закладів: 106 студентів, 82 аспірантів та 87 науково-педагогічних працівників.

20 березня (вівторок) о 15.00 в читальному залі бібліотеки (І корпус) відбудеться майстер-клас Ганни Ланько з виготовлення декоративних прикрас для дачної ділянки.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

11 березня 2012 року в Чернігівському обласному драматичному театрі відбувся конкурс-шоу «Mister University-2012».

Участь у ньому брали студенти ЧДТУ: Матвієнко Андрій (юридичний факультет, 2 курс), Рекун Сергій (факультет менеджменту і підприємництва, 3 курс), Бокач Руслан (економічний факультет, 4 курс), Вертилецький Олександр (економічний факультет, 5 курс, магістратура), Хмелюк Дмитро (факультет електронних та інформаційних технологій, 4 курс).

Студенти ЧДТУ, які навчаються за напрямом підготовки "Електронні пристрої та системи", беруть участь у конкурсі Analog Design Contest. Конкурс проводить світовий виробник електронних комплектуючих Texas Instruments в рамках своєї університетської програми.

Днями були отримані повідомлення, за якими всі наші студентські команди пройшли попередній розгляд і допущені до участі в конкурсі.

З нагоди 198-ї річниці від дня народження славетного сина українського народу у Чернігівському державному технологічному університеті відбулися заходи з вшанування його пам’яті.

В студентських групах були проведені кураторські години на тему «Великий син великого народу», на семінарських заняттях з дисципліни «Історія української культури», «Філософія» студенти виступили з рефератами, доповідями присвяченими життю і творчості Т.Г.Шевченка.

Працівники бібліотеки підготували тематичну виставку «…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій».

9 березня 2012 року викладачі, студенти університету взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шерченку.

ОГОЛОШЕННЯ