ua en

За дорученням Міністерства освіти і науки України ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі Миколаївського національного аграрного університету проходитиме Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів «Територіальний розвиток громад в Україні».

Шановний ректорат Чернігівського національного технологічного університету, товариство з обмеженою відповідальністю «ОПТІМЕДІА», яке входить до медіа-холдингу «Open Media Group», висловлює Вам свою подяку за підтримку соціального проекту мотивації сучасної молоді та надану можливість студентам прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно».

Нагадаємо, що медіа-Холдинг Open Media Group протягом 25.05.2019-30.09.2019 р. проводив конкурс «Розумним Бути Модно» на отримання грошових грантів на навчання в ЗВО. Учасникам пропонувалося за власним бажанням написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС» та позмагатися за грошовий грант.

Кафедра ФБСС вітає доцентка кафедри ХОЛЯВКО НАТАЛІЮ ІВАНІВНУ із успішним захистом докторської дисертації.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення і нових професійних здобутків у майбутньому!!!

До Дня української писемності та мови Українське радіо проводить щорічну акцію "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності".

Офіційне гасло заходу – #пишеморазом. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го. Популярність радіодиктанту щороку зростає. Найголовніше в ньому – це єднання з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Продовжується співробітництво в рамках програми Еразмус+ між кафедрами туризму Чернігівського національного технологічного університету і університету Відземе (Латвія).

Досвідом розвитку у Латвії музейної справи та краєзнавчих досліджень поділився зі студентами спеціальності "Туризм" доктор історичних наук, професор Таліс Пумпуріньш. Гостьові лекції професора відбулись 29 та 30 жовтня.

29 жовтня 2019 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада ЧНТУ 2019».

В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники.

Цьогорічна програма змагань складалася із 2 естафет на спритність і швидкість, командного кросфіту та перетягування канату. 8 команд-учасниць гідно відстоювали честь своїх інститутів.  Спортивний настрій присутніх підтримували  веселі та активні вболівальники.

З 12 по 23 жовтня 2019 року здобувачі вищої освіти Чернігівського національного технологічного університету пройшли безкоштовне навчання на англомовному курсі «SocialEntrepreneurshipSchoolIBS», який викладався партнером університету - почесним професором ЧНТУ, доктором філософії Яном-Урбаном Сандалом, засновником та ректором Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute (Норвегія).

24 жовтня в м. Київ проходив 11-й Національний фестиваль соціальної реклами, на який було подано більше 200 робіт з Києва, Вінниці, Одеси, , Чернівців та Чернігова.

Заявки на участь та рекламні роботи у творчому конкурсі подали також і студенти-маркетологи ННІ бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ.

Радо повідомляємо, що студент 1-го курсу магістратури, групи ММР-191, напрямку підготовки «Маркетинг», Дмитро Шевченко виборов 3-є місце в номінаціях:

  • «Соціальна друкована реклама» з роботою «Дитячий булінг»;
  • «Соціальна відеореклама» у номінації «Виходь на світло!» від партнера фестивалю Проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці та подолання незадекларованої праці» в Україні, що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародною Організацією Праці.

Шановні студенти, викладачі та працівники  університету!
Щиро Вас вітаємо з днем заснування Європейського Союзу!

Сьогодні, 1 листопада 1993 року, утворився нині існуючий могутній союз європейських держав, що об’єдналися заради миру та процвітання. На сьогодні, Євросоюз, це не просто міжнародна організація, це велика дружня сім`я для країн, головним правилом в якій є відданість спільним цінностям, свободі, демократії, а головне – повага до людської гідності.

Саме цей день нагадує нам про важливість збереження єдності заради миру та європейського майбутнього України. Тож ми бажаємо Вам всього найкращого: натхнення, успіхів, благополуччя, щастя та здійснення мрій!  Єднаймо наші зусилля заради процвітання української самобутності, зміцнення дружби та миру, впровадження європейських цінностей та прискорення інтеграційних процесів в нашій країні на шляху до кращого майбутнього!

Зі святом!

Інформаційний центр Європейського Союзу ЧНТУ

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова 23 жовтня оголосив про старт Всеукраїнського освітнього проєкту "Авіатор 2020". За дев'ять сезонів у проєкті взяли участь близько 30 тисяч студентів. 600 переможців відвідали найбільші міжнародні авіакосмічні салони – Ле Бурже у Франції і Фарнборо в Великобританії, де змогли ознайомитися з досягненнями галузі, поспілкуватися з закордонними фахівцями та представниками великих концернів, перейняти передовий досвід.

У проекті можуть взяти участь студенти денної форми навчання технічних і авіаційних спеціальностей та молоді фахівці (до 25 років включно).

18-20 жовтня 2019 року команда студентів ННІ електронних та інформаційних технологій у складі – Меліхова Ігоря, Кирієнка Андрія та Ларченко Ольги під керівництвом асистента кафедри ІКС Набока Костянтина прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з “Розробки комп’ютерних ігор” та другому Всеукраїнському ігровому хакатоні GameDev Open Cup Odessa 2019.

Напередодні Дня маркетолога 24 жовтня 2019 року на базі Коледжу економіки та технологій ЧНТУ відбувся MARKETING-BATTLE, у якому взяли участь дві команди: збірна команда спеціальності «Маркетинг» ЧНТУ та збірна команда спеціальності «Маркетинг» Коледжу економіки та технологій ЧНТУ.

Символічно захід відбувся у день ООН, а відтак тематика батлу була обрана з урахуванням Цілей сталого розвитку: ціль № 4 – гендерна рівність. Командам уродовж маркетинг-батлу необхідно було розкрити концепцію досягнення рівних прав людини між чоловіками та жінками, прорекламувати рівні соціальні можливості для реалізації особистості.

23 жовтня 2019 р. в рамках реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2019» в читальному залі Наукової бібліотеки ЧНТУ відбулося восьме блог-кафе. Воно проходило у форматі тренінгу з арт-терапії.

Модераторка, к. психол. н., доцентка, тренерка з арт-терапії Ольга Тимченко, перенесла колорит “золотої” осені на заняття. Оригінальне знайомство, під час якого кожен учасник не тільки розказував про себе, а й ділився думками щодо “книги” свого життя, налаштувало на невимушену атмосферу тренінгу. А осінній гербарій, за допомогою якого виконували арт-терапевтичні вправи, дав можливість кожному відчути себе у дитинстві.

24 жовтня 2019 р. на базі ЧНТУ кафедрою організації соціально-психологічної допомоги населенню було проведено обласну науково-практичну конференцію «Протидія домашньому насильству: реалії і перспективи». Відкрила роботу конференції проректор з наукової роботи ЧНТУ, д. е. н., проф., Маргасова В. Г., привітавши всіх учасників, наголосивши на актуальності наукової проблематики конференції, а також побажавши успішної роботи всім доповідачам і слухачам. З вітальним словом виступили: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ЧНТУ, канд. філос. наук, доцент, Мельник О. Є., директор навчально-наукового інституту права ісоціальних технологій ЧНТУ, канд. юрид. наук, доцент Остапенко Л. А., заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, начальник управління у справах сім’ї та молоді, к.н.держ.упр. В. Голуб.

25 жовтня 2019 року у Чернігівському національному технологічному університеті, по традиції, та вже 10 рік поспіль вручали стипендії Благодійної організації Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» за підсумками 2018-2019 навчального року. Цього року серед багатьох кандидатур відмінників навчання, науковців, волонтерів та громадських діячів було обрано:  

  • Гаврик Марію Валеріївну, студентку освітнього ступеня магістр за спеціальністю 181 «Харчові технології» Навчально-наукового інституту менеджменту, харчових технологій та торгівлі ЧНТУ;
  • Доненка Владислава Андрійовича, студента освітнього ступеня магістр за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» освітньо-професійною програмою «Технології та устаткування зварювання» Навчально-науковий інститут механічної інженерії, технологій та транспорту ЧНТУ;
  • Дуная Миколу Івановича, студента освітнього ступеня магістр за спеціальністю 073 «Менеджмент» освітня програма «Менеджмент організацій і адміністрування у виробничій сфері» Навчально-наукового інституту менеджменту, харчових технологій та торгівлі ЧНТУ;
  • Куца Євгенія Вячеслововича, студента освітнього ступеня магістр за спеціальністю 171 «Електроніка» Навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій ЧНТУ;
  • Маладику Дмитра Олеговича, студента освітнього ступеня магістр за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» Навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій ЧНТУ.

Вітаємо студентів з отриманням стипендії та бажаємо успіхів!

22 жовтня 2019 року студенти ЧНТУ спеціальності «Менеджмент» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» разом з викладачами Ремньовою Л.М., Холодницькою А.В. та Кичко І.І. відвідали День Reikartz у м. Чернігові в рамках реалізації соціального проекту до 10-річчя найбільшої національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group.

17.10.2019 року д.е.н., професор кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Парубець О. М. та к.е.н., доцент кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Панченко О. І. провели Інтерактивний тренінг з підвищення рівня фінансової грамотності студентської молоді «Управляй фінансами розумно» на базі Прилуцького агротехнічного коледжу.

Застосування ігрових методів проведення тренінгу сприяло кращому засвоєнню студентами основ фінансової грамотності, розвитку навичок роботи у команді та прийняттю спільних фінансових рішень.

18 жовтня 2019 року виповнилось рівно рік, як в Чернігові відкрили Туристичний інформаційний центр. На святкуванні його першого дня народження було вручено подяки та нагороди у формі бренду міста Чернігів – клубочок «Чернігів - місто легенд». Наш університет співпрацює з Управлінням культури і туризму ЧМР та КУ «Туристичний інформаційний центр м.Чернігів» в різних сферах – від організації свят та освітніх заходів, до розробки стратегії розвитку туризму в місті.

Подяки від Управління культури і туризму ЧМР отримали студентки Айкануш А. та Сіра А, а почесну нагороду - к.е.н, доцент Андрєєва Г.П.

11 жовтня 2019 р. на базі ЧНТУ було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Конкурентоспроможність вищої освіти України в умовах інформаційного суспільства». Відкрив роботу конференції ректор ЧНТУ, д.е.н., проф. С.М. Шкарлет, привітавши всіх учасників, наголосивши на високій актуальності піднятої наукової проблематики, а також побажавши натхнення всім доповідачам і слухачам. З вітальним словом виступили почесні гості конференції: професор Я.-У. Сандал (Норвегія) та доцент Я. Алхасов (Азербайджан).

8-11 жовтня 2019 на базі Гродненського державного університету імені Янки Купали (Республіка Білорусія) пройшов 2-й регіональний воркшоп «Rethinking of pedagogy for implementation education for sustainable development in the Baltic University Programme countries».

Чернігівський національний технологічний університет представляли доцент кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Тетяна Забаштанська, викладач кафедри соціальної роботи Катерина Максьом та фахівець відділу з питань працевлаштування, практики та зав’язків з громадськістю Світлана Грицай.

ОГОЛОШЕННЯ