ua en

20 березня 2014 року в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г.Сковороди відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка». Наш ВУЗ представляла студентка факультету соціальної роботи Количева Ольга (група МСР-091), робота якої була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом ІІ ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри соціальної роботи Коленіченко Тетяна Іванівна.

Щиро вітаємо Ольгу і її керівника з отриманим високим результатом і бажаємо подальших успіхів!

27 березня 2014 р. в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся Всеукраїнський міждисциплінарний семінар молодих учених, аспірантів та студентів, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Метою проведення семінару стала спроба вкотре розкрити неповторний світ Тараса Григоровича Шевченка як поета, художника, патріота України, показати усю багатогранність генія Великого Кобзаря, зацікавити слухачів класичною українською літературою, виховати повагу до творчості Т.Г. Шевченка, любов до України та відданість своїй Батьківщині.

Першого березня 2014 року Чернігівським відділенням Ліги радіоаматорів України був проведений чемпіонат нашої області з радіоспорту на коротких хвилях (SSB - телефонний режим). Колективна радіостанція нашого університету, яка має позивний UR4RZU, як і минулого року приймала участь у цих змаганнях. На протязі однієї години з 7.00 до 8.00 необхідно було провести максимальну кількість радіозв’язків зі станціями Чернігівської області.

Наша команда в складі студентів групи ПЕ-121 Розінко Івана та Пахалюка Богдана, керівника колективної радіостанції Городнього Олексія Миколайовича (індивідуальний позивний UX9RR) разом з відомим Чернігівським радіоаматором Городнім Костянтином Миколайовичем (індивідуальний позивний UX0RR) провела 86 радіозв’язків. Суддівська колегія, перевіривши звіти всіх радіоаматорів, як і в попередньому році, присудила перше місце колективній радіостанції нашого університету.

Шановні студенти, аспіранти та працівники університету, науковий журнал «Аспект» запрошує до участі у Міжнародних науково-практичних конференціях і конкурсах наукових робіт.

У ЧНТУ відбулась підсумкова конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі "Машинознавство". Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у наступних конкурсах.

27 березня 2014 р. о 14.30 (ауд. 224, корпус I) у Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться Всеукраїнський міждисциплінарний семінар молодих учених, аспірантів та студентів, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Метою семінару є літературознавче, лінгвістичне, народознавче, філософське, історико-культурологічне вивчення творчості Т. Шевченка.

До участі запрошуються молоді вчені, аспіранти, магістранти, студенти.

Шановні студенти, аспіранти та працівники університету, надійшла інформація щодо Всеукраїнських та Міжнародних конференцій з кінцевими термінами подачі заявок 1 квітня 2014 р.

Шановні студенти спеціальності «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», зацікавлені викладачі та бухгалтери!

Запрошуємо Вас на чергове засідання «Всеукраїнського бухгалтерського Клубу Баланс», яке відбудеться 28 березня 2014 року об 11:00 годині (реєстрація починається о 10:00) в актовій залі 1 корпусу ЧНТУ за адресою вул. Шевченка, 95. На засіданні будуть розглянуті новини законодавства. В засіданні будуть задіяні провідні спеціалісти органів державної влади обласного рівня.

Поздоровляємо студентку групи ОА-101 Лисенко Юлію Олександрівну із дипломом II ступеня за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси, грошовий обіг і кредит", II тур якого відбувся 19-21 березня 2014 року в Національному університеті Державної податкової служби України (м. Ірпінь).

Детальніше про конкурс

26 березня 2014 року (середа) в І-333 о 12.50-15.50 відбудеться науково-практичний семінар Ради молодих вчених та НТСА ЧНТУ.

Вітаємо учасників підсумкової конференції другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі "Машинознавство", яка розпочинає свою роботу 25 березня 2014 року.

Перелік учасників>> , Програма конференціїї>>

1 квітня 2014 року о 18:00 у актовій залі 1 корпусу ЧНТУ до міжнародного дня гумору відбудеться "Кубок ректора".

Запрошення у студклубі. Чекаємо Вас з хорошим настроєм!

В рамках святкування 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка студенти та викладачі університету організували флеш-моб, основною ідеєю якого є заклик до об’єднання задля збереження єдності та цілісності України, як заповідав великий Кобзар: «Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю!»

Запрошуємо всіх переглянути відеоролик!

Шановні викладачі! Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з інформаційним повідомленням «Інституційний репозитарій», яке розміщено на сайті наукової бібліотеки (library1.stu.cn.ua) в розділі «Ресурси бібліотеки» на сторінці «Відеопроекти».

За підсумками проведеної бібліотекою інтернет-вікторіни «Наш Шевченко: відомий та невідомий» переможцем визначено студента гр. ПІ-131 Пучку Владислава Сергійовича, якого було нагороджено пам’ятним призом.

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
ЧЕТВЕРТОЇ МІЖНАРОДНОЇ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»
присвяченої 50-річчю заснування кафедри технологій машинобудування та деревообробки

Хочеш поїхати на навчання в Європу, але не знаєш, з чого почати? - Тоді тобі до нас, на безкоштовний вебінар «2 Перші Кроки До Навчання За Кордоном» !

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Надійшла інформація щодо всеукраїнських та міжнародних, очних і заочних конференцій, які відбудуться у квітні 2014 р. Тематика конференцій охоплює питання технічних і економічних наук, соціології, управління підприємницькою діяльністю, математики, фізики та ін.

26 квітня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті на базі кафедр ІКС та ПІ, відбудеться I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, в рамках 1/8 студентської перщості світу ACM-ACPC, серед ВНЗ області. Додаткова інформація: e-mail: KafedraPI@yandex.ua

ACM ICPC (ACM International Collegiate Programming Contest) - щорічна міжнародна студентська олімпіада з програмування (інші назви - Чемпіонат світу з програмування / Міжнародний командний чемпіонат з програмування ) , організована асоціацією ACM.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «Робота для тебе» Весна-2014», який відбудеться 15 травня 2014 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху. Початок о 11 год.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Закликаємо всіх підтримати моральний дух Збройних Сил України та покращити матеріально-технічне і медичне забезпечення Української армії. Кожний бажаючий може автоматично перерахувати на підтримку Української армії 5 грн. зателефонувавши на єдиний мобільний номер «565». Зібрані кошти можна також перерахувати на відкриті рахунки в державній казначейській службі України:

ОГОЛОШЕННЯ