ua en

69 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни не підвладний часу.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани! Вічна слава переможцям!

Шановні колеги!

Не зважаючи на складну ситуація в країні, Чернігівський національний технологічний університет проводить чергову (п’яту) щорічну всеукраїнську науково-практичну конференцію “Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі”, яка не перший рік збирає фахівців у галузі ІТ з метою обміну досвідом, напрацюваннями, рішеннями та досягненнями, пов’язаними з використанням ВПЗ, та покликана стимулювати та підтримувати розвиток ІТ-індустрії у нашій державі.

Конференція відбудеться 22 травня 2014 року на базі ЧНТУ у м. Чернігові.

Компанія Google пропонує гранти на відвідування конференцій для жінок, які займаються дослідженнями у галузі комп’ютерних технологій.

Переможниці зможуть безкоштовно зареєструватися на одну з профільних конференцій у Європі, а також отримають грант до 1000 євро на транспортні витрати та проживання.

29.04.2014р. були проведенні змагання зі стрілецького поєдинку серед студентської молоді м.Чернігова до Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Переконливу перемогу здобули студенти ЧНТУ:
І місце - І команда ЧНТУ
ІІ місце - ІІ команда ЧНТУ
ІІІ місце - команда ЧДІЕ(і)У

Вітаємо з перемогою наших спортсменів!

У Чернігівському національному технологічному університеті відбулась зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілії Гриневич, яка здійснила робочу поїздку по Чернігівщині, заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Валерієм Дубілем, заступником голови - керівником апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Сергієм Журманом та начальником управління освіти ОДА Анатолієм Заліським зі студентами ВНЗ Чернігівської області.

Зустріч відбувалася в Чернігівського національному технологічному університеті і була присвячена обговоренню нової редакції закону «Про вищу освіту». Проводив захід ректор Сергій Шкарлет.

27 липня – 2 серпня 2014р. у Банско (Болгарія) відбудеться семінар «Європа і Свобода». Його мета – поглибити знання молоді щодо понять, які лежать в основі процвітання. Охоплені такі сфери як економіка, історія, моральна і політична філософію, право, юриспруденція.

З 22 по 26 квітня 2014 року у м. Коломия, Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України серед юніорів до 20 років з важкої атлетики.

В цьому чемпіонаті приймав участь та зайняв ІV місце студент 3 курсу факультету праці та соціального управління Молочко Володимир Васильович. За результатами чемпіонату Молочко Володимиром Васильовичем підтверджено рівень майстра спорту України.

Вітаємо Володимира Васильовича та бажаємо подальших спортивних досягнень.

24 квітня 2014 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Легка промисловість». Наш ВУЗ представляв студент механіко-технологічного факультету Гаркуша Ярослав (група МА-091), робота якого була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом І ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри МА ЛП Акимов Олександр Олександрович.

Щиро вітаємо Ярослава і його керівника з отриманим високим результатом і бажаємо подальших успіхів!

За результатами фінального етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка перше місце серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації не гуманітарного профілю зайняла студентка 1-го курсу факультету електронних та інформаційних технологій напряму підготовки «Програмна інженерія» Чернігівського національного технологічного університету Легкобит Яна Олександрівна.

Вітаємо Яну Олександрівну та Гаценко Ірину Олександрівну, доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, яка підготувала переможницю, й бажаємо їм подальших творчих здобутків.

Розроблено офіційний сайт відділу з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ – електронна адреса Robota_chntu.stu.cn.ua.

Запрошуємо роботодавців та всіх студентів ЧНТУ до співпраці щодо практичної підготовки фахівців та їх працевлаштування.

З 14 по 16 жовтня 2014 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-6) відбудеться VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій».

Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» - єдиний масштабний захід який поєднує актуальні багатопрофільні ділові та науково-практичні заходи із спеціалізованими експозиціями, охоплюючи усі аспекти прикладних наукових досліджень та комплексного забезпечення лабораторій, лабораторного аналізу в усіх галузях промисловості.

В цю суботу, 26 квітня, на базі кафедр ІКС та ПІ, відбувся I етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з програмування серед студентів. Участь приймали команди з трьох вишів Чернігівської області, а саме: Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету та Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій.

Серед 196 команд від ВНЗ Центрального регіону України (Вінниця, Суми, Чернігів, Полтава, Дніпропетровськ, Кривий ріг, Житомир, Кіровоград, Черкаси), представники Чернігівської області показали достойний результат.

22 квітня 2014 року в рамках благодійної акції “Підтримай Українську армію” військовій частині № 3060 передано радіостанції, гарнітури р/с, відеорегістратори, джерела безперебійного живлення та інше обладнання, придбане за рахунок коштів зібраних студентами та співробітниками Чернігівського національного технологічного університету та Чернігівського державного інституту економіки та управління.

В знак вдячності, студентам провели невеличку екскурсію на території військової частини – показали обладнання та техніку, яка є на озброєнні військових.

Нагадуємо, що видавництвом Elsevier з 1 вересня 2013 року по 31 серпня 2014 року Чернігівському національному технологічному університету надано доступ до найбільшої в світі Європейської наукометричної бази даних Scopus, що охоплює понад 53 млн. наукових робіт, опублікованих у 21 915 виданнях від понад 5 000 видавництв з усього світу.

18 квітня 2014 року оновлено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus. З рейтингом можна ознайомитись на сайті проекту «Наука України у дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus» (http://jsi.net.ua/scopus/ratings_uni/index.html)

Чернігівський національний технологічний університет підвищив свої позиції і наразі посідає 53 місце із 118 вищих навчальних закладів України (до цього було 54 місце із 116). Наш університет наразі має 147 публікацій та 278 цитувань, індексованих Scopus.

18 квітня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті було проведено науково-практичний семінар, організований Радою молодих вчених і Науковим товариством студентів та аспірантів ЧНТУ. На семінарі доповідав Андрій Кузнецов – провідний бібліограф Науково-технічної бібліотеки НТУУ КПІ.

На семінарі розглянуто проекти «Український індекс наукового цитування» та «Наукова періодика України», особливості реєстрації та використання ідентифікаційного номеру наукового працівника ORCID (Open Researcher and Contributor ID).

З 7 по 10 квітня 2014 року у м. Києві проходив III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секціях технічних, комп’ютерних, екології та аграрних наук.

В цьому конкурсі приймав участь та виборов диплом ІІІ ступеня Димерець Андрій Віталійович, учень 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17, вихованець гуртка «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», який діє на базі кафедри промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету під егідою МАН України в Чернігівській області, керівник гуртка, к.т.н., доцент Ревко Анатолій Сергійович, доцент кафедри промислової електроніки.

Вітаємо Димерця Андрія Віталійовича та його керівника з високим досягненням!

23 квітня 2014 року у ЧНТУ розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Шановні співробітники та студенти університету! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

У вас є ідеї, якими могли б бути нові гаджети та пристрої «переносної» електроніки і як вони увійшли б у наше життя? Розкажіть про це! На даному етапі необов'язково мати опрацьований спосіб технічного втілення ідеї, важливо продемонструвати, як ці пристрої увійдуть в життя людей, як люди зможуть їх використовувати і які переваги вони отримають!

Шановні викладачі та студенти!

Наукова бібліотека пропонує всім бажаючим прийняти участь у серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science, які проводить компанія Thomson Reuters 22 та 24 квітня 2014р.

Реєстрація на семінари обов'язкова, тому рекомендуємо пройти її заздалегідь . За підсумками семінарів учасники зможуть отримати сертифікати .

ОГОЛОШЕННЯ