ua en

Федеральна державна бюджетна установа «Російський фонд фундаментальних досліджень» відповідно до Рішення бюро ради Фонду оголошує про проведення в 2014 році конкурсу наукових проектів, які виконуються молодими вченими під керівництвом кандидатів і докторів наук у наукових організаціях Російської Федерації.

Шановні поети та шанувальники поезії!

26 травня о 18.00 в кім. 138 (інформ.-бібліогр. відділ) І корпус університету відбудеться засідання літературної студії.

Запрошуються всі бажаючі.

За підтримки Чернігівського національного технологічного університету 27 травня 2014р. проводиться безкоштовний семінар Для бухгалтерів підприємств усіх форм власності, зацікавлених викладачів і студентів.

Семінар відбудеться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, ( актовий зал Чернігівського національного технологічного університету).

Студент магістратури механіко-технологічного факультету ЧНТУ спеціальності 8.05050201 «Технології машинобудування» групи МТМ-081 Аванесов Єгор Вікторович став одним з переможців Конкурсу – 2013/14 стипендіальної програми «Завтра. UA» (тема наукової роботи «Аналіз точності шпиндельних вузлів на гідростатичних опорах»).

Вітаємо переможця та бажаємо подальших наукових здобутків!

Шановні студенти, аспіранти та викладачі університету, до вашої уваги конференції з термінами подачі заявок на початку червня, а також інформація щодо закордонних журналів, які приймають статті для публікації до 30 червня 2014 р.

28 червня – 3 липня 2014 р. (Будапешт, Балатон) проходитиме літня школа «Можливості молоді для бізнесу та навчання за кордоном».

Мета проекту – ознайомлення з можливостями навчання та проведення досліджень в ЄС, а також із перевагами для молоді при створенні і веденні бізнесу за кордоном.

17 травня у Сумському державному університеті пройшла відбіркова гра до 1/2 обласної відкритої ліги КВН «СумКи».

Наша команда зайняла 3 місце, представивши університет на достойному рівні.

Команда висловлює подяку Профкому студентів ЧНТУ за підтримку

Вболіваймо за наших!

Вітаємо та нагороджуємо перехідним кубком жіночу команду економічного факультету в складі: Івашина Вікторія (ЕК-121), Михайленко Ірина (ФК-132), Мохнач Юлія (гр. ФК-122), Петрик Наталія (ФК-122), Спутай Вікторія (ОА-121), Тертишник Ірина (ОА-131) за зайняте 1 місце в Спартакіаді ЧНТУ з волейболу. Бажаємо подальших спортивних досягнень та успіхів у навчанні.

Деканат економічного факультету. Кафедра фізичного виховання.

Перша Наукова соціальна мережа  http://industriya.com запрацювала і пропонує свої послуги науковцям та інвесторам!

Користувачі мають можливість скористуватись наступними сервісами:

 • об’єднання  в групи та клуби за інтересами та фахом,
 • публікація наукових статей за класифікатором УДК  ( планується визнання фахового видання та долучення до імпактфактору)
 • додавання новин науки і техніки
 • дошка оголошень
 • власний блог
 • власний фото-каталог

Та ще багато інших сервісів, які будуть поступово додаватись на користь користувачів.

В І Т А Є М О ! професорсько-викладацький склад, науковців, аспірантів університету з професійним святом ДНЕМ НАУКИ - 17 травня.

Бажаємо всім вагомих здобутків, творчого натхнення і успіхів у розвитку української науки, постійного особистого зростання, здоров’я, благополуччя

Ректорат

15 травня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті був проведений Ярмарок вакансій «Робота для тебе» Весна-2014».

Серед учасників Ярмарку були представники бізнесових кіл різного профілю, серед яких: ТОВ «Чернігівбудпроект», ТОВ «Вена», ПАТ «Альфабанк», ПрАТ «Філіп Морріс Україна», ТОВ «СТВ-Чернігів», ПрАТ «ТЕРА», ПрАТ «Чернігівський механічний завод», ПАТ «Чернігівобленерго», Філія «Чернігівське регіональне управління» ПАТ КБ Приватбанк, ПрАТ «Камвольно-суконна компанія «Чексіл», ТОВ «Чернігівські інсталяційні системи», ТОВ «ЕКОЛЛ». Учасником Ярмарку також була керівник Молодіжного центру праці при управлінні у справах сім’ї та молоді Чернігівської облдержадміністрації Сімонова Ірина Юріївна та провідні спеціалісти даного центру.

Фізики чи лірики? Поки „технарі-фізики” виводять універсальну формулу, „гуманітарії-лірики” шукають заповітне слово. Суперечка триває, а іноді, здається, вона стає ще більш запеклою. Але чи залишилося протистояння таким непримиренним?

Відповідь на це запитання, здається, знайшли у Чернігівському національному технологічному університеті.

Під час проведення Шевченківських свят у ЧНТУ стартував Другий конкурс літераторів, присвячений 200-й річниці від дня народження Кобзаря, організаторами якого були кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, літературна студія та профком студентів.

Global Technology Foundation приймає заявки на гранти від українських ІТ-стартапів.

Пріоритетні напрями:

 • ІТ у галузі державних (публічних) послуг, медіа, освіти, медицини;
 • програмне забезпечення для фінансової і банкової сфер, мобільних пристроїв;
 • хмарні розрахунки;
 • ігрові програми;
 • медіа.

Бізнес-інкубатор Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» дає можливість активним людям навчитися найбільш успішним методам побудови бізнесу. Він також підтримує інноваційні стартапи у будь-яких галузях.

Наприклад:

 • Керівництво по написанню бізнес-плану;
 • Варіант відео-презентації під час подачі заявки у бізнес інкубатор;
 • Як підготувати Elevator Pitch

та багато інших.

Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини (BMBF) оголосило про проведення престижного міжнародного конкурсу «Green Talents». Щорічна премія надається видатним молодим ученим, які працюють у сфері сталого розвитку.

З додатковою інформацією можна познайомитися на сторінці www.greentalents.de.

Крайній термін реєстрації - 16 червня 2014 року о 12 годині за середньоєвропейським часом.

Студентська наукова асоціація Київського політехнічного інституту оголосив проведення 9-ї літньої школи «Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики та фізики» («Achievements and Applications of Contemporary Informatics, Mathematics and Physics»).

Участь у літній школі AACIMP-2014 дозволить дізнатися більше про останні досягнення в науці, сучасні високі технології, актуальні питання наукового та технічного прогресу суспільства.

Інститут передових технологій Самсунг (Samsung Advanced Institute of Technology) оголосив про початок 6-го щорічного Міжнародного конкурсу науково-дослідних проектів у рамках довгострокової програми Global Research Outreach (GRO).

Метою програми є дослідження можливостей практичної реалізації досягнень фундаментальної науки в інтересах розвитку наукомістких технологій.

До уваги студентів та викладачів університету!

Нагадуємо, що 15 травня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті (вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху) відбудеться ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «РОБОТА ДЛЯ ТЕБЕ» ВЕСНА-2014»

Шановні студенти! Для більш якісного, швидкого та ефективного проведення попередньої співбесіди з роботодавцями Вам необхідно мати з собою власне резюме!

14 травня (середа) о 12.30 в аудиторії № 224 (І корпус університету) відбудеться підведення підсумків ІІ конкурсу літературних робіт студентів Чернігівського національного технологічного університету. Запрошуються всі бажаючі.

15 травня (четвер) о 12.30 в читальному залі №1 (І корпус університету) відбудеться відкриття виставки живопису Оксани Корнієнко Оксани Корнієнко. Запрошуються всі бажаючі.

69 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни не підвладний часу.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани! Вічна слава переможцям!

ОГОЛОШЕННЯ