ua en

10 квітня 2014 року у спортивному залі ЧНТУ відбулись фінальні змагання першості м.Чернігова з волейболу серед чоловічих команд. У фіналі зустрілись збірна команда ЧНТУ та збірна команда ЧНПУ.

З рахунком 3:0 перемогу здобула команда нашого університету, яка і стала чемпіоном 2014 року.

Щиро вітаємо наших спортсменів!

Враховуючи зростання актуальності публікацій, що індексовані сучасними наукометричними базами даних (Scopus, Web of Science), та популярність оцінки наукових досягнень ученого за допомогою різноманітних критеріїв (h-індекс, і10-індекс, імпакт-фактор), Рада молодих вчених та Наукове товариство студентів та аспірантів надає інформацію, що може бути корисною для аспірантів, молодих вчених та науково-педагогічних працівників.

14 квітня (понеділок) о 12.00 в читальному залі №1 (І корпус університету) наукової бібліотеки ЧНТУ відбудеться відкриття виставки художніх робіт "Подих весни" Віри Жлудько (текстильний живопис) та Лілії Ібрагімової (акварель, гуаш).

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

ШАНОВНІ ДРУЗІ! Підтримаємо наших хлопців на щорічному міському конкурсі "Mister University-2014", що відбудеться 13 квітня о 18.00 в Драмтеатрі.

 • Учасник № 1 Мельник Владислав
 • Учасник № 3 Губар Виталий
 • Учасник № 4 Драгун Глеб
 • Учасник № 5 Алексеев Дмитрий

Квитки можна придбати в профкомі та в студраді нашого ВНЗ або за телефоном 093 90 991 97

ВБОЛІВАЙ ЗА НАШИХ!

English Speaking Club
For Academic Staff and PhD Students

This event is for you If your English level is intermediate or above, and you want to improve listening and speaking. We will be glad to see you even if your level is below intermediate. In this case you can improve your vocabulary and listening (although we haven't English native speakers now).

English Speaking Club (ESC) will take place in office 4-21a on Thursday, the 10th of April, at half past three (3:30 PM).

We are looking forward to see you!

«Чи багато потрібно часу аби змінити життя на краще?» – звучить риторично. Проте, на питання: «Скільки мені потрібно часу, аби Україна стала чистішою?» ми отримаємо досить неочікувану, але таку просту відповідь – «Достатньо Однієї секунди»! Лише однієї миті вистачить аби зрозуміти, що змінити все на краще під силу кожному з нас. Лише однієї миті вистачить аби прийняти рішення почати діяти. І лише однієї миті достатньо аби виконати цю дію, назавжди змінивши хід подій та майбутнє своєї країни.

12 квітня 2014 року відбудеться четверта Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!». Цього року до найбільшого прибирання країни організатори планують залучити більше 800 населених пунктів та 200 000 учасників

Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників ЧНТУ долучитися до цієї великої мети, взявши участь 12 квітня в прибиранні території берегу р. Десна, що знаходиться за готелем "Брянськ". Збір учасників - біля корпусу №1 ЧНТУ о 10:30.

Міжнародний гуманітарний університет проводить щорічну звітну конференцію магістрантів та студентів. Статті учасників конференції будуть опубліковані в науковому збірнику «Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету».

До участі в конференції запрошуються магістранти та студенти вищих навчальних закладів.

Шановні студенти!

КПМГ в Україні запрошує студентів 3-6 курсів економічних спеціальностей українських ВНЗ взяти участь у бізнес-грі та майстер-класі «Практичні аспекти аудиту», які відбудуться 23 квітня 2014 р. у конференц-залі КНЕУ ім. В.Гетьмана (Київ, проспект Перемоги, 54/1).

Під час майстер-класу у вас буде можливість зустрітися та познайомитися ближче з представниками КПМГ, дізнатися про особливості роботи аудитора, професійні кваліфікації, перспективи кар’єрного росту, а також особисто поставити спеціалістам компанії ті запитання, які їх цікавлять.

6 квітня в Чернігівському міському Палаці культури відбулася чергова гра Чернігівської відкритої Ліги команд КВК, де збірна нашого університету, здобувши 4 місце, пройшла до наступного етапу, 1/4 гри.

Вітаємо команду КВК "Подай патрон" та зичимо їм успіхів та перемоги!

Ректорат Чернігівського національного технологічного університету висловлює слова щирої подяки оргкомітету і всім учасникам за підготовку та проведення Дня відкритих дверей.

Захоплююча концертна програма, цікаві Виставки-презентації випускаючих кафедр, весела і цікава програма «Вісім кроків від абітурієнта до студента» - все це було б неможливо без Вашої участі.

Ми високо цінуємо Ваш ентузіазм, відповідальність та високий професіоналізм.

Бажаємо Вам подальших успіхів у роботі, навчанні, нових креативних ідей і впевненості у своїх силах!

5 квітня у ЧНТУ пройшов традиційний День відкритих дверей. Ректор університету, професор С.М.Шкарлет привітав абітурієнтів та ознайомив їх з досягненнями ВНЗ та планами розвитку на найближчі роки.

Абітурієнтів найбільше цікавили правила вступу та умови навчання в ЧНТУ. На всі запитання вони отримали змістовні відповіді не тільки від керівництва університету, а й від викладачів та студентів різних факультетів. Всім відомо, що саме під час неформального спілкування можна отримати найбільше інформації про навчальний заклад. А таке невимушене спілкування почалось ще на площі перед університетом, де відвідувачів зустрічали студенти різних курсів, і продовжувалось у стінах ЧНТУ.

17 квітня о 18.00 в актовій залі головного корпусу відбудеться найочікуванійший та найяскравіший  захід - щорічний конкурс краси "Міс ЧНТУ-2014". На Вас чекають виступи найяскравіших зірочок ЧНТУ та виступ учасника проекту "Україна має талент", нашого випусника, неперевершеного іллюзіоніста Артема Мойсеєнко.

НЕ ПРОПУСТІТЬ!

За звання найкрасивішої боротимуться:

 • Учасниця №1 Бринь Олена, факультет праці та соціального управління
 • Учасниця № 2   Коваленко Катерина, економічний факультет
 • Учасниця № 3 Райська Амалія, факультет електронних та інформаційних технологій
 • Учасниця № 4 Баєнко Людмила, факультет менеджменту та підприємництва
 • Учасниця № 5 Ременюк Вікторія, факультет соціальної роботи
 • Учасниця № 6 Мокрогуз Яна, факультет праці та соціального управління
 • Учасниця № 7 Коробко  Сніжана, факультет менеджменту та підприємництва
 • Учасниця № 8 Дарнопих Альона, факультет  менеджменту та підприємництва

IASA і Kyiv School of Economics запрошують студентів українських ВНЗ або випускників 2013 року прийняти участь у відкритому чемпіонаті з розв'язання бізнес-кейсів «IASA CaseChamp 2014».

Проект дасть змогу студентам підвищити свій рівень знань з прикладних математичних та економічних дисциплін, набути навичок аналізу реальних бізнес-процесів та презентації своїх рішень.

На сайті електронної бібліотеки друкованої періодики PressPoint (http://presspoint.ua) створено «Точку доступу» до електронних версій підписних періодичних видань для ЧНТУ. Доступ відкрито з будь-якого комп’ютера університету, який має вихід в Інтернет, а також на сайті наукової бібліотеки ( меню «Повнотекстові бази даних») , в локальній мережі університету. Перелік електронних періодичних видань.

Шановні викладачі та студенти!

З 1 квітня видавництвом ЦУЛ відкрито доступ до онлайн бібліотеки навчальної літератури. Доступ можливий в локальній мережі університету з будь-якого комп’ютера , на сайті наукової бібліотеки (меню «Повнотекстові бази даних»), а також в WI-FI зоні наукової бібліотеки (чит.зал.№1, корп.1, к.137).

18 - 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б) відбулася головна подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Участь у цьому заході приймав і Чернігівський національний технологічний університет та був нагороджений дипломом за презентацію досягнень у інноваційній модернізації національної освіти. Ректор ЧНТУ, проф. С.М.Шкарлет відзначений почесною грамотою за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти.

Орловська філія Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові РФ запрошує на безкоштовне навчання до магістратури за спеціальностями: Економіка (1 місце), Державне і муніципальне управління (1 місце). Денна форма навчання. Отримання стипендії не залежить від рівня успішності.

Усім бажаючим слід звернутися до Відділу інтелектуальної власності та міжнародного співробітництва ЧНТУ (каб. 227; email: intellect.prop@gmail.com).

Відеозапрошення студентів ЧНТУ на день відкритих дверей!

Чернігівський національний технологічний університет у рамках співпраці з видавництвом Elsevier отримав повідомлення про перегляд та впорядкування профілю ЧНТУ в міжнародній науко-метричній базі даних Scopus.

Переговори з цього питання проводились Радою молодих вчених, Науковим товариством студентів та аспірантів і Науковою бібліотекою ЧНТУ.

26-27 березня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Машинознавство». Від нашого ВУЗу участь у конференція взяв студент механіко-технологічного факультету Гаркуша Ярослав (гр. МА-091), робота якого була відзначена дипломом ІІ ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри машин і апаратів легкої промисловості Акимов Олександр Олександрович.

Щиро вітаємо Ярослава та його керівника з перемогою і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

20 березня 2014 року в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г.Сковороди відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка». Наш ВУЗ представляла студентка факультету соціальної роботи Количева Ольга (група МСР-091), робота якої була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом ІІ ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри соціальної роботи Коленіченко Тетяна Іванівна.

Щиро вітаємо Ольгу і її керівника з отриманим високим результатом і бажаємо подальших успіхів!

ОГОЛОШЕННЯ