ua en

В цю суботу, 26 квітня, на базі кафедр ІКС та ПІ, відбувся I етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з програмування серед студентів. Участь приймали команди з трьох вишів Чернігівської області, а саме: Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету та Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій.

Серед 196 команд від ВНЗ Центрального регіону України (Вінниця, Суми, Чернігів, Полтава, Дніпропетровськ, Кривий ріг, Житомир, Кіровоград, Черкаси), представники Чернігівської області показали достойний результат.

22 квітня 2014 року в рамках благодійної акції “Підтримай Українську армію” військовій частині № 3060 передано радіостанції, гарнітури р/с, відеорегістратори, джерела безперебійного живлення та інше обладнання, придбане за рахунок коштів зібраних студентами та співробітниками Чернігівського національного технологічного університету та Чернігівського державного інституту економіки та управління.

В знак вдячності, студентам провели невеличку екскурсію на території військової частини – показали обладнання та техніку, яка є на озброєнні військових.

Нагадуємо, що видавництвом Elsevier з 1 вересня 2013 року по 31 серпня 2014 року Чернігівському національному технологічному університету надано доступ до найбільшої в світі Європейської наукометричної бази даних Scopus, що охоплює понад 53 млн. наукових робіт, опублікованих у 21 915 виданнях від понад 5 000 видавництв з усього світу.

18 квітня 2014 року оновлено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus. З рейтингом можна ознайомитись на сайті проекту «Наука України у дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus» (http://jsi.net.ua/scopus/ratings_uni/index.html)

Чернігівський національний технологічний університет підвищив свої позиції і наразі посідає 53 місце із 118 вищих навчальних закладів України (до цього було 54 місце із 116). Наш університет наразі має 147 публікацій та 278 цитувань, індексованих Scopus.

18 квітня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті було проведено науково-практичний семінар, організований Радою молодих вчених і Науковим товариством студентів та аспірантів ЧНТУ. На семінарі доповідав Андрій Кузнецов – провідний бібліограф Науково-технічної бібліотеки НТУУ КПІ.

На семінарі розглянуто проекти «Український індекс наукового цитування» та «Наукова періодика України», особливості реєстрації та використання ідентифікаційного номеру наукового працівника ORCID (Open Researcher and Contributor ID).

З 7 по 10 квітня 2014 року у м. Києві проходив III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секціях технічних, комп’ютерних, екології та аграрних наук.

В цьому конкурсі приймав участь та виборов диплом ІІІ ступеня Димерець Андрій Віталійович, учень 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17, вихованець гуртка «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», який діє на базі кафедри промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету під егідою МАН України в Чернігівській області, керівник гуртка, к.т.н., доцент Ревко Анатолій Сергійович, доцент кафедри промислової електроніки.

Вітаємо Димерця Андрія Віталійовича та його керівника з високим досягненням!

23 квітня 2014 року у ЧНТУ розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Шановні співробітники та студенти університету! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

У вас є ідеї, якими могли б бути нові гаджети та пристрої «переносної» електроніки і як вони увійшли б у наше життя? Розкажіть про це! На даному етапі необов'язково мати опрацьований спосіб технічного втілення ідеї, важливо продемонструвати, як ці пристрої увійдуть в життя людей, як люди зможуть їх використовувати і які переваги вони отримають!

Шановні викладачі та студенти!

Наукова бібліотека пропонує всім бажаючим прийняти участь у серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science, які проводить компанія Thomson Reuters 22 та 24 квітня 2014р.

Реєстрація на семінари обов'язкова, тому рекомендуємо пройти її заздалегідь . За підсумками семінарів учасники зможуть отримати сертифікати .

В період з 9 по 11 квітня 2014 року, відповідно до наказу МОН України від 23.12.2013 року № 1820, у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування».

Кафедрою машин і апаратів легкої промисловості нашого університету (керівник – Бакалов Валерій Григорович) було підготовлено команду студентів у складі Ілляшенка Олександра (гр. МА-091), Кузьменка Руслана (гр. МА-091) та Наумовця Максима (гр. ММА-091), яка гідно представила наш ВУЗ на Олімпіаді зайнявши ІІІ місце, а Ілляшенко Олександр переміг у номінації «Якісне виконання графічної частини».

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівника з перемогою і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

Польська фундація комунікації (Варшава, Польща) та Агенція Європейських Інновацій (Львів, Україна) запрошують студентів та випускників українських ВНЗ взяти участь у конкурсі "Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!", що співфінансується та виконується в рамках програми "Допомога Польщі для розвитку 2014".

Конкурс спрямований на сприяння розвитку підприємництва та інновацій, розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

Запрошуємо на зустріч YouthSpark Live, що об’єднує активну молодь з усієї України.

YouthSpark Live – це глобальна спільнота співпраці молоді, де Ви можете обмінятися досвідом, отримати менторську підтримку заради змін у своїй країні та світі. Під час реєстрації Ви зможете обрати один з трьох напрямків: навчання, працевлаштування чи бізнес завдяки ІТ технологіям.

Рада молодих вчених і Наукове товариство студентів та аспірантів Чернігівського національного технологічного університету запрошує наукових та науково-педагогічних працівників університету відвідати науково-практичний семінар, що відбудеться 18 квітня 2014 року (п’ятниця) о 13.00 в ауд. 224 корп. І

Доповідач:
Андрій Кузнецов – провідний бібліограф Науково-технічної бібліотеки НТУУ КПІ.

Порядок денний:

  1. Можливості розроблюваного проекту «Український індекс наукового цитування».
  2. Особливості реєстрації на використання ідентифікаційного номеру наукового працівника ORCID (Open Researcher and Contributor ID).
  3. Різне.

Вітаємо !

8 квітня 2014р. Представники Чернігівського національного технологічного університету, на чолі з ректором Шкарлетом С.М. взяли участь у церемонії нагородження переможців студентського конкурсу на іменні премії Delcam, яка відбулася в резиденції посла Великобританії в Україні.

За підсумками 14-го щорічного Міжнародного конкурсу студентських робіт на іменні премії Delcam, спеціальним дипломом особливо відзначена була наукова робота Олександра Коврова, студента магістратури Чернігівського національного технологічного університету, кафедра технологій машинобудування та деревообробки, науковий керівник к.т.н. , доцент Єрошенко А.М.

З 8 по 11 квітня 2014 року у Івано-Франківському національному технічному університеті нафті і газу відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі зварювального виробництва.

Команду Чернігівського національного технологічного університету представляли чарівні дівчата – студентка напряму Зварювання – Дідовець Марина (ЗВ-101) та магістранти спеціальності «Технології та устаткування зварювання» Мінченко Марина (МЗВ-091) та Славочевська Наталія (МЗВ-091). Готував команду до змагань доцент кафедри технологій зварювання та будівництва Олексієнко Сергій Владиславович.

За результатами комп’ютерного тестування на теоретичні знання зі спеціальності та розв’язання практичного завдання ІІІ місце в особистій першості зайняла Славочевська Наталія, а команда Чернігівського національного технологічного університету – І командне місце.

Названо переможців XІІІ відкритого конкурсу імені професора Веніамінова на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері (Росія, Санкт-Петербург).

Комітет із науки та вищої школи Уряду Санкт-Петербургу, Міжнародна академія наук вищої школи та Міжнародний банківський інститут (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація) щорічно проводять Санкт-Петербурзький відкритий конкурс ім. професора В.Н. Веніамінова на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері.

Рішенням конкурсної комісії XII Санкт-Петербурзького відкритого конкурсу ім. професора В.Н. Веніамінова 4 роботи студентів нашого університету були відзначені дипломами.

12 квітня відбулась четверта Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!», в результаті якої прибрано не тільки територію біля всіх навчальних корпусів університету та прилеглих територій, але й берег річки Десна від готелю «Брянськ» до «Золотого берегу».

До акції долучились викладачі й студенти ЧНТУ та просто не байдужі люди. Гори сміття були зібрані протягом декількох годин, а процес прибирання пройшов з великим ентузіазмом, позитивом і піснями.

Студенти ЧНТУ довели, що вони не тільки розумні, а ще й працьовиті та винахідливі. Дуже приємно бачити чистий ліс, і насолоджуватись плодами своєї праці.

10 квітня 2014р. в Донбаській державній машинобудівній академії (м. Крама-торськ) відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних проектів, бакалаврських та магістерських робіт з технології машинобудування.

За підсумками конкурсу дипломний проект випускника кафедри техноло-гій машинобудування та деревообробки Андрійченка П.О. став переможцем конкурсу дипломних проектів спеціаліста, зайнявши І місце, керівником прое-кту був ст. викладач кафедри ТМД Сапон С.П.

Випускна кваліфікаційна робота бакалавра студента гр. МТМ-091 Ярмолюка В.В. за підсумками конкурсу зайняла ІІ місце, керівником роботи був д.т.н., про-фесор Ступа В.І.

Випускна атестаційна робота магістра Урліної А.А. зайняла ІІІ місце, керів-ником цієї роботи був д.т.н. професор кафедри ТМД Федориненко Д.Ю.

У лютому 2014 року консультанти юридичної клініки «Adiutorium» (Івженко А., Попович А.) взяли участь у конкурсі студентських робіт для популяризації юридичних клінік на тему: «Юридична клініка: що це для нас та чому ми тут?», який проводився Асоціаціацією юридичних клінік спільно з Українською фундацією правової допомоги та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Однією із переможців конкурсу стала консультант юридичної клініки «Adiutorium», студентка 410 групи юридичного факультету Івженко Альона.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області спільно з Головним управлінням Міндоходів у Чернігівській області та при підтримці керівництва Чернігівського національного технологічного університету планує провести чергове безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для підприємств комерційної сфери.

ОГОЛОШЕННЯ