ua en

Ректорат Класичного приватного університету запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у ХХІІ Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених «Наука і вища освіта», яка відбудеться 18 квітня 2014 року.

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus станом на 27 січня 2014 року. Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus посідає 54 місце.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

Повний рейтинг вузів України дивіться на сайті

З 8 по 18 січня 2014 р. відбулося короткострокове стажування доцента кафедри промислової електроніки ЧНТУ В.П.Войтенка у Лундському університеті, Швеція.

Окрім ознайомлення з особливостями вищої освіти та підготовки інженерних кадрів у цьому найбільшому вищому навчальному закладі Скандинавії, встановлено науково-освітні контакти з дослідницькою групою з обробки сигналів на департаменті Електричних та інформаційних технологій професором Лейфом Сьорнмо.

Наукова асоціація «Південноукраїнське агенство соціальних технологій» спільно із запорізьким обласним громадським об'єднанням «Південноукраїнський гуманітарний альянс» запрошують Вас взяти участь у XXV-тій Всеукраїнській науковій конференції «Інноваційний потенціал української науки - ХХI сторіччя», яка пройде з 3 по 7 березня 2014 року.

Відкрито прийняття заявок на участь у проекті Erasmus Mundus  з гуманітарних наук HERMES: обмін студентами і кадрами, організований партнерством 15 університетів в 11 країнах.

Для магістрів Чернігівського національного технологічного університету настала гаряча пора - розпочався захист кваліфікаційних робіт.

Днями пройшов захист на кафедрі промислової електроніки.

У рамках цієї роботи, вперше в Чернігівському національному технологічному університеті за участі магістра підготовлена та подана до друку стаття, що буде індексована в Міжнародних наукометричних базах IEEEXplore та Scopus (Y.O. Denisov, S.A. Stepenko, A.N. Gorodny and A.O. Kravchenko, "Input Current Parameters Analysis for PFC based on Quasi-Resonant and Conventional Boost Converters," In: Proceedings of the IEEE 34th International Conference on Electronics and Nanotechnology (ELNANO-2014), April 15-18, 2014, Kyiv, Ukraine, under review).

27-29 серпня 2014 року в м. Лондон (Велика Британія) відбудеться Міжнародна конференція з питань науки та інформації (SAI 2014).

Організатором заходу є Організація “Наука та інформація”. Планується що до кола організаторів приєднаються Міжнародна видавнича компанія “Springer” та Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE).

Конференція фокусуватиметься на питаннях комп’ютерних наук, електроніки та різних сфер комунікації.

Орловські філія РАНХіГС спільно з органами виконавчої державної влади Орловської області проводить 13 березня 2014 в 14.00 II Міжнародну науково-практичну конференцію «Інтеграція науки і практики в соціальній роботі».

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти, соціальні працівники, журналісти - всі ті, хто цікавиться, займається теоретичними та практичними проблемами соціальної роботи.

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених Чернігівського національного технологічного університету взяти участь у роботі 18-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь в ХХI столітті», який відбудеться 14 - 16 квітня 2014 року.

Орловська філія Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові РФ 12 березня 2014 проводить Міжнародну очну конференцію молодих вчених «Управління в умовах нестійкості економічних систем: стратегія та інструменти» з опублікуванням збірника наукових праць.

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про науково-технічне співробітництво від 27 квітня 1992 року та згідно з Протоколом Першого засідання Підкомісії з науково-технічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки від 03.07.2012 року, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та Міністерство науки і техніки Китайської Народної Республіки оголошують конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2015 2016 рр.

Отримавши стипендії для проходження практики, пов’язаної з європейськими питаннями, студенти і фахівці-управлінці з реформаторських країн Центральної і Східної Європи матимуть можливість ознайомитися з адміністративними, правовими і соціальними структурами землі Баден-Вюртемберґ і Європейського Союзу. Особливу підтримку отримують студенти, що вивчають політику, економіку, правознавство й адміністрування, а також молоді працівники-управлінці з країн Центральної і Східної Європи.

До участі у конкурсі “Valeo Innovation Challenge” запрошуються студенти інженерних факультетів.

Мета конкурсу «Valeo Innovation Challenge» полягає у розробці обладнання, яке від сьогодні і до 2030 року зробить автомобілі розумнішими та інтуїтивно зрозумілішими. Студенти, які хочуть взяти участь у Конкурсі повинні створити сміливі і революційні рішення для автомобілів майбутнього.

Організатор конкурсу – Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета проведення конкурсу – виявлення талановитої молоді та сприяння її подальшому працевлаштуванню.

До участі у заході запрошуються студенти вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Уряд прийняв розпорядження від 9 січня 2014 р. № 5-р «Про реорганізацію Чернігівського державного інституту економіки і управління». Таким чином Кабінет Міністрів погодився з пропозицію Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Чернігівського державного інституту економіки і управління шляхом його приєднання до Чернігівського національного технологічного університету з утворенням на його базі структурного підрозділу університету.

Реорганізація здійснюватиметься в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів.

Студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління продовжують навчання в Чернігівському національному технологічному університеті.

Джерело: УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. № 775-V «Про Премію найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок оголошено прийом робіт на здобуття Премій у 2014 році.

24 грудня 2013 року Європейська Комісія оголосила Конкурс фінансування демонстраційних проектів у галузі сталої енергетики у містах, що приєдналися до Угоди мерів. Загальний бюджет грантової програми складає 12,250,000 євро. Метою даного конкурсу є наданням можливості місцевим органам влади країн Східного партнерства реалізувати пілотні проекти, які включені до Плану дій про розвитку сталої енергетики (Sustainable Energy Action Plans).

Крайній термін для подачі концептуальних нот (сoncept notes) - 21 березня 2014 року. Попередньо відібраним кандидатам буде запропоновано представити свої завершені заявки до червня 2014.

30 січня 2014 року, з 20.00 – 21.00 відбудеться вебінар на тему: «Професійне стажування та навчання в Польщі, або чи варто мені подати документи на стипендію ім. Л. Кіркланда?». Участь безкоштовна. Місце проведення: Інтернет (он-лайн трансляція).

Прослухавши Вебінар Ви дізнаєтеся:

 • Що таке стипендійна програма ім.Л.Кіркланда?;
 • Чи варто Вам подавати документи на програму ім.Л.Кіркланда?;
 • Які документи потрібно готувати для подачі на стипендію?;
 • Як правильно заповнити аплікаційну форму?;
 • Що питають на співбесіді!

21 січня відбудеться черговий вебінар з теми «Гранти на міжнародні програми з економіки».

На ньому ви дізнаєтесь:

 • Які види та різновиди міжнародних економічних програм існують ;
 • Відмінності екон. програм у СНД , США і Європі: як вибрати свою;
 • Докладно про наукові екон. програми;
 • Докладно про академічні екон. програми;
 • Докладно про порфесійні екон. програми;
 • Як отримати фінансування, стипендію, грант на навчання або стажування;
 • Вимоги до кандидатів;
 • Як уникнути найпоширеніших помилок на шляху до своєї мети;
 • Які основні документи потрібно підготувати для отримання гранту або стипендії;
 • Корисні ресурси та посилання;
 • Календар основних програм на 2013-2014 навчальний рік.

Реєстрація обов’язкова!
Більше інформації на сайті: http://unistudy.org.ua/events.htm?id=4299.

До наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету надійшли науково-технічні журнали видавництва IEEE! Статті різної тематики, що опубліковані на їх сторінках можуть бути корисними магістрам та аспірантам нашого університету.

Запрошуємо викладачів та студентів ознайомитись з літературою!

ОГОЛОШЕННЯ