ua en

30 червня – 5 липня 2014 р. на базі Київського Політехнічного Інституту відбудеться Дев’ята Відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування ім. С.О. Лебедєва - В.М. Глушкова.

Для участі в Олімпіаді командам (не більше двох команд від вищого навчального закладу) необхідно пройти обов’язкову реєстрацію на нашому сайті: http://kpi-open.org.

28 травня у корпусі № 8 Чернігівського національного технологічного університету (за адресою вул. 50 років ВЛКСМ, 1а) о 13 год. 00 хв. за підтримки ГО «МАРТ» відбудеться презентація та фахове обговорення нагальних реформ для країни, ініційоване громадсь­ко-експертною ініціативою «Реанімаційний Пакет Реформ»

Мета проведення заходу досягнення нового суспільного консенсусу; спроба домовитися про те, як суспільство може вирішувати політичну та економічну кризу шляхом реформ, що повинні бути прийняті Парламентом, схвалені елітами по всій країні та імплементовані Урядом.

Вітаємо команду ЧНТУ в складі: Халіман Л.П. (група ММ-091), Ятченка Є.М. (група ЕМ-101) та Тура Г.М. (група КІ-121) (керівник - к.т.н., ст. викладач кафедри електричних систем і мереж Красножон А.В.) із зайнятим II місцем у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки", яка проходила на кафедрі теоретичної електротехніки НТУУ "КПІ" 19 - 21 травня 2014 р.

Бажаємо переможцям подальших успіхів у навчанні та творчого натхнення!

Соціальна Наукова Мережа запустила новий безкоштовний сервіс «ПошукВАК», який допоможе Вам:

 • підібрати за ключовими словами ВАКівський журнал для публікації;
 • зробити літ. огляд по українським науковим журналам для Вашої книги або дисертації;
 • дає можливість скачувати повнотекстові варіанти статей.

У рамках українсько-італійської Угоди про співробітництво у галузі культури, освіти та науки планується надання грантів на навчання, стажування та дослідження в італійських навчальних закладах та науково-дослідних закладах на 2014/2015 навчальний рік.

Тривалість відрядження до Італії розрахована відповідно на 3, 6 та 9 місяців, розміри грантів складають орієнтовно 2000 євро, 4000 євро та 6000 євро.

Важливою умовою отримання гранту є знання італійської мови.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує студентів, викладачів, представників бізнесу та просто зацікавлених у ІТ-співробітництві відвідати захід з відкриття навчального науково-виробничого центру аутсорсінга.

Даний центр покликаний посилити діалог і співпрацю університету, ІТ-компаній та потенційних бізнес-клієнтів у сфері ІТ-аутсорсінгу для підтримки якісної підготовки майбутніх фахівців та виконання спільних проектів.

Захід організовано у рамках проекту TEMPUS 530319-TEMPUS-1-2012-1-DE-TEMPUS-JPHES "Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами".

У ЧНТУ відбулась Міжнародна конференція "Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем". Програма конференції.

Федеральна державна бюджетна установа «Російський фонд фундаментальних досліджень» відповідно до Рішення бюро ради Фонду оголошує про проведення в 2014 році конкурсу наукових проектів, які виконуються молодими вченими під керівництвом кандидатів і докторів наук у наукових організаціях Російської Федерації.

Шановні поети та шанувальники поезії!

26 травня о 18.00 в кім. 138 (інформ.-бібліогр. відділ) І корпус університету відбудеться засідання літературної студії.

Запрошуються всі бажаючі.

За підтримки Чернігівського національного технологічного університету 27 травня 2014р. проводиться безкоштовний семінар Для бухгалтерів підприємств усіх форм власності, зацікавлених викладачів і студентів.

Семінар відбудеться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, ( актовий зал Чернігівського національного технологічного університету).

Студент магістратури механіко-технологічного факультету ЧНТУ спеціальності 8.05050201 «Технології машинобудування» групи МТМ-081 Аванесов Єгор Вікторович став одним з переможців Конкурсу – 2013/14 стипендіальної програми «Завтра. UA» (тема наукової роботи «Аналіз точності шпиндельних вузлів на гідростатичних опорах»).

Вітаємо переможця та бажаємо подальших наукових здобутків!

Шановні студенти, аспіранти та викладачі університету, до вашої уваги конференції з термінами подачі заявок на початку червня, а також інформація щодо закордонних журналів, які приймають статті для публікації до 30 червня 2014 р.

28 червня – 3 липня 2014 р. (Будапешт, Балатон) проходитиме літня школа «Можливості молоді для бізнесу та навчання за кордоном».

Мета проекту – ознайомлення з можливостями навчання та проведення досліджень в ЄС, а також із перевагами для молоді при створенні і веденні бізнесу за кордоном.

17 травня у Сумському державному університеті пройшла відбіркова гра до 1/2 обласної відкритої ліги КВН «СумКи».

Наша команда зайняла 3 місце, представивши університет на достойному рівні.

Команда висловлює подяку Профкому студентів ЧНТУ за підтримку

Вболіваймо за наших!

Вітаємо та нагороджуємо перехідним кубком жіночу команду економічного факультету в складі: Івашина Вікторія (ЕК-121), Михайленко Ірина (ФК-132), Мохнач Юлія (гр. ФК-122), Петрик Наталія (ФК-122), Спутай Вікторія (ОА-121), Тертишник Ірина (ОА-131) за зайняте 1 місце в Спартакіаді ЧНТУ з волейболу. Бажаємо подальших спортивних досягнень та успіхів у навчанні.

Деканат економічного факультету. Кафедра фізичного виховання.

Перша Наукова соціальна мережа  http://industriya.com запрацювала і пропонує свої послуги науковцям та інвесторам!

Користувачі мають можливість скористуватись наступними сервісами:

 • об’єднання  в групи та клуби за інтересами та фахом,
 • публікація наукових статей за класифікатором УДК  ( планується визнання фахового видання та долучення до імпактфактору)
 • додавання новин науки і техніки
 • дошка оголошень
 • власний блог
 • власний фото-каталог

Та ще багато інших сервісів, які будуть поступово додаватись на користь користувачів.

В І Т А Є М О ! професорсько-викладацький склад, науковців, аспірантів університету з професійним святом ДНЕМ НАУКИ - 17 травня.

Бажаємо всім вагомих здобутків, творчого натхнення і успіхів у розвитку української науки, постійного особистого зростання, здоров’я, благополуччя

Ректорат

15 травня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті був проведений Ярмарок вакансій «Робота для тебе» Весна-2014».

Серед учасників Ярмарку були представники бізнесових кіл різного профілю, серед яких: ТОВ «Чернігівбудпроект», ТОВ «Вена», ПАТ «Альфабанк», ПрАТ «Філіп Морріс Україна», ТОВ «СТВ-Чернігів», ПрАТ «ТЕРА», ПрАТ «Чернігівський механічний завод», ПАТ «Чернігівобленерго», Філія «Чернігівське регіональне управління» ПАТ КБ Приватбанк, ПрАТ «Камвольно-суконна компанія «Чексіл», ТОВ «Чернігівські інсталяційні системи», ТОВ «ЕКОЛЛ». Учасником Ярмарку також була керівник Молодіжного центру праці при управлінні у справах сім’ї та молоді Чернігівської облдержадміністрації Сімонова Ірина Юріївна та провідні спеціалісти даного центру.

Фізики чи лірики? Поки „технарі-фізики” виводять універсальну формулу, „гуманітарії-лірики” шукають заповітне слово. Суперечка триває, а іноді, здається, вона стає ще більш запеклою. Але чи залишилося протистояння таким непримиренним?

Відповідь на це запитання, здається, знайшли у Чернігівському національному технологічному університеті.

Під час проведення Шевченківських свят у ЧНТУ стартував Другий конкурс літераторів, присвячений 200-й річниці від дня народження Кобзаря, організаторами якого були кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, літературна студія та профком студентів.

Global Technology Foundation приймає заявки на гранти від українських ІТ-стартапів.

Пріоритетні напрями:

 • ІТ у галузі державних (публічних) послуг, медіа, освіти, медицини;
 • програмне забезпечення для фінансової і банкової сфер, мобільних пристроїв;
 • хмарні розрахунки;
 • ігрові програми;
 • медіа.

Бізнес-інкубатор Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» дає можливість активним людям навчитися найбільш успішним методам побудови бізнесу. Він також підтримує інноваційні стартапи у будь-яких галузях.

Наприклад:

 • Керівництво по написанню бізнес-плану;
 • Варіант відео-презентації під час подачі заявки у бізнес інкубатор;
 • Як підготувати Elevator Pitch

та багато інших.

ОГОЛОШЕННЯ