ua en

Ректорат Чернігівського національного технологічного університету висловлює слова щирої подяки оргкомітету і всім учасникам за підготовку та проведення Дня відкритих дверей.

Захоплююча концертна програма, цікаві Виставки-презентації випускаючих кафедр, весела і цікава програма «Вісім кроків від абітурієнта до студента» - все це було б неможливо без Вашої участі.

Ми високо цінуємо Ваш ентузіазм, відповідальність та високий професіоналізм.

Бажаємо Вам подальших успіхів у роботі, навчанні, нових креативних ідей і впевненості у своїх силах!

5 квітня у ЧНТУ пройшов традиційний День відкритих дверей. Ректор університету, професор С.М.Шкарлет привітав абітурієнтів та ознайомив їх з досягненнями ВНЗ та планами розвитку на найближчі роки.

Абітурієнтів найбільше цікавили правила вступу та умови навчання в ЧНТУ. На всі запитання вони отримали змістовні відповіді не тільки від керівництва університету, а й від викладачів та студентів різних факультетів. Всім відомо, що саме під час неформального спілкування можна отримати найбільше інформації про навчальний заклад. А таке невимушене спілкування почалось ще на площі перед університетом, де відвідувачів зустрічали студенти різних курсів, і продовжувалось у стінах ЧНТУ.

17 квітня о 18.00 в актовій залі головного корпусу відбудеться найочікуванійший та найяскравіший  захід - щорічний конкурс краси "Міс ЧНТУ-2014". На Вас чекають виступи найяскравіших зірочок ЧНТУ та виступ учасника проекту "Україна має талент", нашого випусника, неперевершеного іллюзіоніста Артема Мойсеєнко.

НЕ ПРОПУСТІТЬ!

За звання найкрасивішої боротимуться:

  • Учасниця №1 Бринь Олена, факультет праці та соціального управління
  • Учасниця № 2   Коваленко Катерина, економічний факультет
  • Учасниця № 3 Райська Амалія, факультет електронних та інформаційних технологій
  • Учасниця № 4 Баєнко Людмила, факультет менеджменту та підприємництва
  • Учасниця № 5 Ременюк Вікторія, факультет соціальної роботи
  • Учасниця № 6 Мокрогуз Яна, факультет праці та соціального управління
  • Учасниця № 7 Коробко  Сніжана, факультет менеджменту та підприємництва
  • Учасниця № 8 Дарнопих Альона, факультет  менеджменту та підприємництва

IASA і Kyiv School of Economics запрошують студентів українських ВНЗ або випускників 2013 року прийняти участь у відкритому чемпіонаті з розв'язання бізнес-кейсів «IASA CaseChamp 2014».

Проект дасть змогу студентам підвищити свій рівень знань з прикладних математичних та економічних дисциплін, набути навичок аналізу реальних бізнес-процесів та презентації своїх рішень.

На сайті електронної бібліотеки друкованої періодики PressPoint (http://presspoint.ua) створено «Точку доступу» до електронних версій підписних періодичних видань для ЧНТУ. Доступ відкрито з будь-якого комп’ютера університету, який має вихід в Інтернет, а також на сайті наукової бібліотеки ( меню «Повнотекстові бази даних») , в локальній мережі університету. Перелік електронних періодичних видань.

Шановні викладачі та студенти!

З 1 квітня видавництвом ЦУЛ відкрито доступ до онлайн бібліотеки навчальної літератури. Доступ можливий в локальній мережі університету з будь-якого комп’ютера , на сайті наукової бібліотеки (меню «Повнотекстові бази даних»), а також в WI-FI зоні наукової бібліотеки (чит.зал.№1, корп.1, к.137).

18 - 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б) відбулася головна подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Участь у цьому заході приймав і Чернігівський національний технологічний університет та був нагороджений дипломом за презентацію досягнень у інноваційній модернізації національної освіти. Ректор ЧНТУ, проф. С.М.Шкарлет відзначений почесною грамотою за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти.

Орловська філія Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові РФ запрошує на безкоштовне навчання до магістратури за спеціальностями: Економіка (1 місце), Державне і муніципальне управління (1 місце). Денна форма навчання. Отримання стипендії не залежить від рівня успішності.

Усім бажаючим слід звернутися до Відділу інтелектуальної власності та міжнародного співробітництва ЧНТУ (каб. 227; email: intellect.prop@gmail.com).

Відеозапрошення студентів ЧНТУ на день відкритих дверей!

Чернігівський національний технологічний університет у рамках співпраці з видавництвом Elsevier отримав повідомлення про перегляд та впорядкування профілю ЧНТУ в міжнародній науко-метричній базі даних Scopus.

Переговори з цього питання проводились Радою молодих вчених, Науковим товариством студентів та аспірантів і Науковою бібліотекою ЧНТУ.

26-27 березня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Машинознавство». Від нашого ВУЗу участь у конференція взяв студент механіко-технологічного факультету Гаркуша Ярослав (гр. МА-091), робота якого була відзначена дипломом ІІ ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри машин і апаратів легкої промисловості Акимов Олександр Олександрович.

Щиро вітаємо Ярослава та його керівника з перемогою і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

20 березня 2014 року в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г.Сковороди відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка». Наш ВУЗ представляла студентка факультету соціальної роботи Количева Ольга (група МСР-091), робота якої була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом ІІ ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри соціальної роботи Коленіченко Тетяна Іванівна.

Щиро вітаємо Ольгу і її керівника з отриманим високим результатом і бажаємо подальших успіхів!

27 березня 2014 р. в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся Всеукраїнський міждисциплінарний семінар молодих учених, аспірантів та студентів, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Метою проведення семінару стала спроба вкотре розкрити неповторний світ Тараса Григоровича Шевченка як поета, художника, патріота України, показати усю багатогранність генія Великого Кобзаря, зацікавити слухачів класичною українською літературою, виховати повагу до творчості Т.Г. Шевченка, любов до України та відданість своїй Батьківщині.

Першого березня 2014 року Чернігівським відділенням Ліги радіоаматорів України був проведений чемпіонат нашої області з радіоспорту на коротких хвилях (SSB - телефонний режим). Колективна радіостанція нашого університету, яка має позивний UR4RZU, як і минулого року приймала участь у цих змаганнях. На протязі однієї години з 7.00 до 8.00 необхідно було провести максимальну кількість радіозв’язків зі станціями Чернігівської області.

Наша команда в складі студентів групи ПЕ-121 Розінко Івана та Пахалюка Богдана, керівника колективної радіостанції Городнього Олексія Миколайовича (індивідуальний позивний UX9RR) разом з відомим Чернігівським радіоаматором Городнім Костянтином Миколайовичем (індивідуальний позивний UX0RR) провела 86 радіозв’язків. Суддівська колегія, перевіривши звіти всіх радіоаматорів, як і в попередньому році, присудила перше місце колективній радіостанції нашого університету.

Шановні студенти, аспіранти та працівники університету, науковий журнал «Аспект» запрошує до участі у Міжнародних науково-практичних конференціях і конкурсах наукових робіт.

У ЧНТУ відбулась підсумкова конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі "Машинознавство". Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у наступних конкурсах.

27 березня 2014 р. о 14.30 (ауд. 224, корпус I) у Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться Всеукраїнський міждисциплінарний семінар молодих учених, аспірантів та студентів, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Метою семінару є літературознавче, лінгвістичне, народознавче, філософське, історико-культурологічне вивчення творчості Т. Шевченка.

До участі запрошуються молоді вчені, аспіранти, магістранти, студенти.

Шановні студенти, аспіранти та працівники університету, надійшла інформація щодо Всеукраїнських та Міжнародних конференцій з кінцевими термінами подачі заявок 1 квітня 2014 р.

Шановні студенти спеціальності «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», зацікавлені викладачі та бухгалтери!

Запрошуємо Вас на чергове засідання «Всеукраїнського бухгалтерського Клубу Баланс», яке відбудеться 28 березня 2014 року об 11:00 годині (реєстрація починається о 10:00) в актовій залі 1 корпусу ЧНТУ за адресою вул. Шевченка, 95. На засіданні будуть розглянуті новини законодавства. В засіданні будуть задіяні провідні спеціалісти органів державної влади обласного рівня.

Поздоровляємо студентку групи ОА-101 Лисенко Юлію Олександрівну із дипломом II ступеня за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси, грошовий обіг і кредит", II тур якого відбувся 19-21 березня 2014 року в Національному університеті Державної податкової служби України (м. Ірпінь).

Детальніше про конкурс

26 березня 2014 року (середа) в І-333 о 12.50-15.50 відбудеться науково-практичний семінар Ради молодих вчених та НТСА ЧНТУ.

ОГОЛОШЕННЯ