ua en

За підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" 13 вересня 2014 р. у центрі Києва на Контрактовій площі пройшов Шостий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, організований Федерацією органічного руху України.

У цьому заході приймали участь активісти Центру культурно-масової роботи - Юлія Цилюрик, Марина Надточей. Олена Музиченко та їх керівник - Руслана Яковлева. Вони відвідали столицю, та взяли участь у концерті.

Ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Миколайович Шкарлет разом з проректорами Кальченко Володимиром Віталійовичем, Казимиром Володимиром Вікторовичем, Новомлинцем Олегом Олександровичем, Лапінським Ігорем Едуардовичем та головним бухгалтером Вершняком Григорієм Олексійовичем долучилися до благодійної акції Ice Bucket Challenge, прийнявши виклик від ректора Вінницького національного технічного університету Володимира Грабка.

В свою чергу Сергій Миколайович передав естафету:

  • ректору Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну Ринату Мартиновичу Салімову,
  • ректору Полтавського національного технічного університету Володимиру Олександровичу Онищенко,
  • начальнику Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Заліському Анатолію Андрійовичу.

Благодійні внески було вирішено направити на допомогу чернігівським хлопцям, що зазнали поранень під час АТО.

Міжнародний Вишеградський фонд (The International Visegrad Fund) оголосив конкурс грантів Східного партнерства. Метою конкурсу є сприяння демократизації та розвитку громадянського суспільства у країнах Східного партнерства за допомогою середньострокових проектів.

Кінцевий термін подачі проектів – 22 вересня 2014 р.

Кіноклуб "Новий погляд" запрошує на перегляд фільмів за участі легендарного українського актора Богдана Ступки.

Активісти центру культурно - масовоі роботи Чернігівського національного технологічного університету, прийнявши виклик від "Сучасного Чернігова", зібрали 534 грн та перерахували їх на допомогу маленькому Тимофієві!

Дякуємо всім за фінансову допомогу!

Давайте допомагати частіше!

Оголошено конкурс на отримання дослідницьких грантів у Болгарії (гуманітарні та соціальні науки).

Грант передбачає можливість поїздки в м.Софія (Болгарія) на термін від 2-х до 5-ти місяців для проведення наукових досліджень.

Програма «Молодь змінить Україну» надає можливість групам активних молодих людей вивчити досвід суспільного ладу високорозвинених європейських країн. Навчальний візит команди має тривати 7 днів. Особливістю Програми є те, що сформована команда самостійно формує програму перебування у країні вивчення. Фонд Богдана Гаврилишина повністю покриває фінансові витрати поїздки відібраних до участі у Програмі команд.

Вже за доброю традицією 8 вересня 2014 р. з нагоди урочистого вручення стипендій Благодійної Організації Президентського Фонду «Україна» Чернігівський національний технологічний університет відвідав Президент України Леонід Данилович Кучма. П’ятий рік поспіль в університеті відбувається така урочиста подія.

Разом з Президентом до Чернігівського національного технологічного університету завітали: заступник голови облради Валентин Васильович Мельничук та Чернігівський міський голова Олександр Володимирович Соколов.

З вітальним словом виступив доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, ректор університету Сергій Миколайович Шкарлет, який подякував Леоніду Даниловичу за підтримку та заохочення талановитої молоді ЧНТУ, а також за вагомий внесок у відродженні в Україні миру.

Центр культурно масової роботи Чернігівського національного технологічного університету прийняв естафету від «Сучасного Чернігова» та передав її декану економічного факультету С.Д.Цибулі, декану факультету електронних та інформаційних технологій С. А. Іванцю та міському порталу www.gorod.cn.ua

Метою цього заходу став збір коштів для 2-річного Тимошки, в якого лікарі виявили страшний недуг – гострий леймфобласний лейкоз, 4, варіант «common» A 44 тип. Хвороба виліковна, проте потребую швидкого реагування та великих коштів - 66500 грн. Запрошуємо всіх долучитися та допомогти хлопчику!

З метою підвищення ефективності функціонування загальнодержавної системи боротьби з терористичною діяльністю, здійснення заходів, спрямованих на убезпечення об’єктів від можливих терористичних посягань, згідно з розпорядженням ректора №40 від 28.08.2014р. у ЧНТУ розроблено "План проведення заходів щодо протидії тероризму".

Шановні студенти та працівники університету, у рамках програми Еразмус+ відкрито конкурси на магістерські та докторські програми.

Для ознайомлення з правилами участі у програмі Еразмус+, переліком спільних магістерських і докторських програм, відвідайте сайт Національного Еразмус+ офісу в Укураїні.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ НА 2014 р.

аспірантура:
навчання з відривом від виробництва (3 роки)
навчання без відриву від виробництва (4 роки)
за такими спеціальностями:

05.02.08 -Технологія машинобудування
05.02.09- Динаміка та міцність машин
08.00.03 –Економіка та управління національним господарством
05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії 19.00.05 – Соціальна психологія; психологія соціальної роботи
05.13.06 -Інформаційні технології 25.00.02 -Механізми державного управління

Як виражати любов до Батьківщини через творчість знає та успішно практикує сучасна українська художниця, член національної художньої спілки України, автор дивовижних пейзажів та натюрмортів – Корнієнко Оксана Іванівна. Її твори переповненні почуттям любові до усього навкруги, а багата кольорова гамма зачаровує з першого погляду.

На сьогодні пані Оксана виділяє час і громадським потребам. Так до Дня Знань художниця подарувала свою картину до галереї Чернігівського національного технологічного університету аби відпочиваючи на перервах, студенти споглядали картини, а не екрани мобільних пристроїв. А зараз чернігівська художниця бере участь у благодійному аукціоні, а гроші, які отримають з продажу картин, передадуть на підтримку поранених в зоні АТО.

6 вересня 2014 року о 10 годині відбудеться зустріч студентів першокурсників факультету праці та соціального управління та їх батьків з деканом факультету та кураторами академічних груп.

Цієї осені визначальною подією для освітнього простору Чернігівщини стало приєднання до Чернігівського національного технологічного університету Чернігівського державного інституту економіки і управління. Тож наразі університет у своєму складі має 4 інститути: технологічний, економічний, права та соціальних технологій, управління та адміністрування, а також два коледжі: економіки і технологій та транспорту та комп’ютерних технологій.

Єдина Альма-матер урочисто зустрічала всіх студентів, які повірили у велике майбутнє найпотужнішого об'єднаного навчального закладу на Чернігівщині. Після урочистого підняття державного прапору та виконання Гімну першокурсників привітав ректор університету, д.е.н., професор Сергій Миколайович Шкарлет. Він зазначив, що цей день є абсолютно новий етапом у житті кожного з них, початком іншого життя, побажав студентам наполегливості у досягненні своєї мети, прагнення до отримання максимальних знань та навичок, а також завжди бути відданими синами своєї держави. Після цього пролунали напутні слова старшокурсників, виступи найталановитіших представниць студентської родини, а голова студради ЧНТУ Максим Гаркуша проголосив разом з першокурсниками урочисту клятву студента.

При бібліотеці ЧНТУ працює Літературна студія "Пролісок". Чергове засідання відбудеться 08 вересня о 18.00 кім. 134 корпус №1.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

9 вересня у м. Київ відбудеться Науково-практичний семінар “Європейські кваліфікаційні рамки (ERK) та інструменти їх реалізації в програмі Horyzont 2020”.

Участь у семінарі є безкоштовною. Організатори забезпечують навчальними матеріалами та вітальною кавою.

Осіб, що зацікавлені участю в науково-практичному семінарі, просимо надіслати підписану анкету учасника до 3 вересня 2014 року на адресу електронної пошти ceasc.edu@gmail.com.

Громадська ініціатива «Європа без Бар’єрів» та Грузинська асоціація за реформи (GRASS) 5-го вересня 2014 р. організовують дискусію «Європейський Союз в міфах та реаліях: погляд країн Східного Партнерства».

В рамках круглого столу експерти з країн Східного Партнерства презентують найбільш типові міфи європейської інтеграції, що впливають на порядок денний зовнішньої та внутрішньої політики відповідних країн та шляхи їхнього подолання.

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 30 вересня - 2 жовтня 2014 року у м. Чернігів 2-ий регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів. Семінар є чудовою можливістю для зустрічей та спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, депутатами місцевих рад, членами Делегації України до Конгресу місцевих та регіональних влад.

Міжнародне агентство з розвитку культури, освіти і науки (IADCES) у співпраці з Мельбурнським університетом (Австралія) запрошує до публікації у науковому періодичному журналі «Australian science review».

В журналі публікуються матеріали з гуманітарних, суспільних, технічних та природничих наук. Мови публікації: англійська, німецька, російська, польська, турецька та українська.

Шановні викладачі! З метою своєчасної та якісної підготовки наповнення веб-ресурсу навчальних дисциплін до використання технологій дистанційного навчання (ТДН) у 2-му семестрі 2014-2015 н.р. нагадуємо основні засади запровадження ТДН у навчальний процес Чернігівського національного технологічного університету.

Використання технологій дистанційного навчання регламентується «Положенням про дистанційне навчання у ЧНТУ», що затверджено наказом ректора №90 від 10.07.2013 р.

У допомогу викладачам розроблені «Методичні рекомендації щодо підготовки веб-ресурсу дисциплін при організації навчального процесу за дистанційною формою», затверджені наказом ректора №182 від 26.11.2013 р.

ОГОЛОШЕННЯ