ua en

З 15 вересня 2014 року за підтримки Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки.

Ключовою метою Конкурсу є популяризація інноваційної та підприємницької діяльності студентів комп'ютерних напрямів навчання і об'єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу студентів.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України. Термін подання заяв від команд для участі у Конкурсі: з 15 вересня до 30 листопада 2014 року.

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США  та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам бакалаврату денного відділення ВУЗів з Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Республіки Киргизія, Молдови, Російської Федерації, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану навчатися протягом одного академічного року/семестру в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США. 

Дорогі студенти, викладачі!

Запрошуємо всіх долучитися до свята, що влаштовує Центр культурно-масової роботи. Підтримайте наших студентів - активістів та давайте разом зберемо кошти на допомогу чернігівському військовому, Дмитру Тосичу, що зазнав тяжких поранень під час АТО!

Дата проведення: 21 Вересня, 16.00,
Місце проведення: Алея Героїв

«ШЕЛЛ» та британська рада оголосили другий конкурс для університетів, науково-дослідницьких інститутів та неурядових організацій

Конкурс, що є частиною програми «Український інститут газу нетрадиційних джерел», покликаний сприяти обміну досвідом між українськими та іноземними партнерами у сфері видобутку нетрадиційних вуглеводнів, підвищити рівень знань, вмінь і кваліфікації фахівців у цій сфері, здійснювати пошук інноваційних рішень для відповідальної розробки газу нетрадиційних джерел в Україні, а також підвищити обізнаність громадськості з питань відповідальної розробки вуглеводнів.

На цьому тижні Чернігівський національний технологічний університет відвідала делегація Спілки молодих державних службовців землі Північний Рейн-Вестфалія Німеччини.

Молоді державні службовці ознайомилися зі структурою університету, особливостями навчального процесу та науково-технічними розробками ЧНТУ. Делегації було презентовано 3D принтер, розроблений студентами та викладачами кафедри ЗВ та АПБК, модель сонячної батареї кафедри «БРАС».

Шановні викладачі, студенти, співробітники ЧНТУ!

ЧНТУ оголошує про початок першої наймасштабнішої благодійної акції - "Сила в єдності"!

Мета акції - отримати від кожного з працівників та студента нашого університету по 1 символічній металевій гривні. Після закінчення акції кількість гривневих монет повинна буде дорівнювати загальній кількості працівників та студентів, а це майже 12 тис. чол.

Отримані кошти будуть направлені на допомогу чернігівським військовим, що постраждали внаслідок АТО.

Зверніть увагу: приймається лише металева гривня!

Студентська рада, Центр культурно-массовой работы, профком студентів,
працівників та адміністрація ЧНТУ

Оголошено конкурс «Герої поряд!», присвячений 71-й річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників.

Мета конкурсу – відродження традицій патріотичного виховання молоді, збереження пам’яті про учасників Великої Вітчизняної війни, вшанування Героїв АТО, підтримка обдарованих і небайдужих молодих людей.

Умови проведення: у конкурсі можуть брати участь роботи, надіслані з 17 вересня до 5 жовтня 2014 року включно. Надіслані роботи по мірі надходження будуть оприлюднюватися на сайті Чернігівського студентського порталу. Учасники конкурсу можуть рекламувати свої роботи в соціальних мережах, на сайтах, форумах і т.д. Всі надіслані роботи будуть перевірятися на унікальність.

Організація Об’єднаних Націй кожного року 21 вересня відзначає «Всесвітній день миру». На факультеті господарського права та соціального забезпечення Інституту права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету (пр-т Миру, 44) розпочинається підготовка до святкування Дня миру. У рамках заходів: кураторські інформаційні години та конкурс стіннівок.

Fulbright Faculty Development Program запрошує для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

СТУДЕНТИ ТА ПРАЦІВНИКИ ЧНТУ, УВАГА!

Благодійний центр ЦКМР розпочинає збір медикаментів для дітей-біженців та їх матерів!

На даний момент більше 200 чоловік-біженців перебувають в с. Ладинка. Крім медикаментів, що потрібні сім’ям в першу чергу, їм необхідні теплі речі, товари першої необхідності, їжа та багато іншого!

Дуже просимо, не залишатися байдужими!

Команда благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Гарних справ» в межах програми «Розвиток науки і техніки» організовує Всеукраїнський екологічний конкурс-грант «EcoNation».

Розмір гранту: 10 000 – 25 000 грн.

До участі запрошуються: учні, студенти, наукові співробітники, IT-спеціалісти, а також усі небайдужі до питання охорони довкілля.

Інститут Санта-Фе запрошує до співпраці науковців з усього світу та пропонує їм спілкування з представниками науки з різних країн, гідну стипендію та можливість для розвитку.

Напрямки досліджень: гуманітарний, природничий та соціальний.

При бібліотеці ЧНТУ працює літературна студія "Пролісок". Чергове засідання відбудеться 22 вересня о 18.00 кім. 134 корпус №1. Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Створено web-сторінку Збірника наукових праць ЧНТУ «Проблеми соціальної роботи: філософія, психологія, соціологія» socialresearch.stu.cn.ua.

Запрошуємо до друку науковців, викладачів, аспірантів, студентів і всіх, хто опікується теоретичними та прикладними проблемами соціальної роботи.

Редакційна колегія

Маєте прихований творчий потенціал? Відчуваєте в собі талант до написання статей? Хочете навчитися робити інтерв’ю? Тоді вам до нас! Студентська газета «СтудДні» шукає активних людей, які поповнять ряди журналістів!

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 093-831-82-88

За підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" 13 вересня 2014 р. у центрі Києва на Контрактовій площі пройшов Шостий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, організований Федерацією органічного руху України.

У цьому заході приймали участь активісти Центру культурно-масової роботи - Юлія Цилюрик, Марина Надточей. Олена Музиченко та їх керівник - Руслана Яковлева. Вони відвідали столицю, та взяли участь у концерті.

Ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Миколайович Шкарлет разом з проректорами Кальченко Володимиром Віталійовичем, Казимиром Володимиром Вікторовичем, Новомлинцем Олегом Олександровичем, Лапінським Ігорем Едуардовичем та головним бухгалтером Вершняком Григорієм Олексійовичем долучилися до благодійної акції Ice Bucket Challenge, прийнявши виклик від ректора Вінницького національного технічного університету Володимира Грабка.

В свою чергу Сергій Миколайович передав естафету:

  • ректору Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну Ринату Мартиновичу Салімову,
  • ректору Полтавського національного технічного університету Володимиру Олександровичу Онищенко,
  • начальнику Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Заліському Анатолію Андрійовичу.

Благодійні внески було вирішено направити на допомогу чернігівським хлопцям, що зазнали поранень під час АТО.

Міжнародний Вишеградський фонд (The International Visegrad Fund) оголосив конкурс грантів Східного партнерства. Метою конкурсу є сприяння демократизації та розвитку громадянського суспільства у країнах Східного партнерства за допомогою середньострокових проектів.

Кінцевий термін подачі проектів – 22 вересня 2014 р.

Кіноклуб "Новий погляд" запрошує на перегляд фільмів за участі легендарного українського актора Богдана Ступки.

Активісти центру культурно - масовоі роботи Чернігівського національного технологічного університету, прийнявши виклик від "Сучасного Чернігова", зібрали 534 грн та перерахували їх на допомогу маленькому Тимофієві!

Дякуємо всім за фінансову допомогу!

Давайте допомагати частіше!

Оголошено конкурс на отримання дослідницьких грантів у Болгарії (гуманітарні та соціальні науки).

Грант передбачає можливість поїздки в м.Софія (Болгарія) на термін від 2-х до 5-ти місяців для проведення наукових досліджень.

ОГОЛОШЕННЯ