ua en

Наукова бібліотека ЧНТУ виставкова галерея ім. В.К.Багіна 10 жовтня (п‘ятниця) о 12.40 запрошує на відкриття виставки фоторобіт співробітників та студентів університету "Світ моїми очима".

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «День кар’єри», який відбудеться 12 листопада 2014 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху. Початок о 10 год. 00 хв.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Під час Ярмарку організації зможуть ознайомити студентів та випускників ЧНТУ з діяльністю своєї компанії, надати інформацію про наявні вакансії, можливість стажування та проходження практики.

Проводиться набір в ізостудію
всіх бажаючих (від 14 років та старших)

Заняття проходитимуть в приміщенні університету по суботах. Початок о 10.00.

Запрошуються всі, хто бажає набути навички в образотворчому мистецтві та вдосконалити майстерність (малюнок, композиція, живопис)

Довідки за тел. 3-03-30, 166
0672756577 - Ліфьоров Леонід Васильович (керівник ізостудії)

На Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів до 1996 року народження, який відбувся у м. Львів з 23 по 30 вересня поточного року Чемпіонами України стала команда Чернігівської області у складі якої виступив студент 1 курсу Чернігівського національного технологічного університету, факультету праці та соціального управління, напряму підготовки «Маркетинг», майстер спорту України - Євтушенко Віталій.

Вітаємо команду та Віталія з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Прийміть у цей святковий день найщирішу подяку за натхненну працю і самовідданість у нелегкій справі навчання й виховання молоді.

Нехай кожен день не простої, але так потрібної країні праці задля майбутнього нації, складається у великий успіх.

Доброго Вам здоров’я, особистого щастя і творчих здобутків!

Адміністрація університету

Науково-педагогічний колектив Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій та адміністрація Чернігівського національного технологічного університету сердечно вітає випускників юридичного технікуму (1969 - 1994 р.р.), Чернігівського юридичного коледжу (1994 – 2003 р.р.), Чернігівського інституту права, соціальних технологій та праці (2003 – 2011 р.р.), юридичного факультету, факультету соціальної роботи та факультету праці і соціального управління Чернігівського національного технологічного університету (2012 – 2014 р.р.) з нагоди 45-річного ювілею з дня заснування рідної alma mater.

Зичимо всім міцного здоров’я, творчих успіхів і нових трудових звершень в ім’я розквіту нашої незалежної держави України.

Зустріч випускників відбудеться в актовій залі alma mater 18 жовтня 2014 року о 12.00 годині.

Адміністрація університету

2 жовтня 2014 року студенти Центру культурно-масової роботи привітали співробітників ЧНТУ з наступаючим святом. Студенти подарували глядачам невеличкий концерт та зазначили, що сьогодні освітянська родина ЧНТУ об’єднує педагогів, бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів – всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

"Ви - надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці, тож ще раз прийміть наші найкращі побажання".

Центр культурно-масової роботи виражає подяку всім студентам, які взяли участь в урочистому концерті!

З метою підтримки процесу створення демократичних інститутів і розвитку суспільного капіталу в Україні в рамках короткострокового освітнього циклу, Уряд Республіки Польща запроваджує Стипендіальну програму «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік. Участь у зазначеній програмі можуть брати громадяни України зокрема, які походять з територій проведення антитерористичної операції (Луганська, Донецька області) та з Автономної Республіки Крим, і є студентами або аспірантами вищих навчальних закладів України.

Профілі навчання в рамках Стипендіальної програми «Польський Еразмус для України»: управління, європеїстика, економіка, адміністрація та технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв і сучасної філології (неофілології)).

Фонд Конрада Аденауера (ФКА) надає стипендії для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина.

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які станом на осінь відповідного року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу.

24 вересня 2014 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада 2014» з нагоди 20-річчя з дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління.

В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники, з усіх інститутів нашого університету.

Всіх присутніх привітав ректор Чернігівського національного технологічного університету доктор економічних наук, професор Сергій Миколайович Шкарлет.

Вишеградська стипендіальна програма (VSP) – спеціальна програма Вишеградського Фонду, створена для сприяння академічним обмінам через надання фінансової допомоги студентам та дослідникам-громадянам країн – членів Вишеградської групи: Чехія Польща, Словаччина, Угорщина, а також іноземним громадянам для навчання в країнах Вишеградської групи.

Якщо мрієте про навчання за кордоном - спробуйте свої сили!

Шановні співробітники наукової бібліотеки університету!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека університету є інформаційним центром розвитку вітчизняної освіти і науки, духовного і культурного життя студентів. Досвід і професіоналізм вашого колективу здобули повагу співробітників та студентів нашого університету.

День бібліотек - це не тільки ваше професійне свято, це свято всіх тих, хто небайдужий до книги, читання, бібліотеки.

Бажаємо вам здоров'я, щастя, благополуччя, цікавих перспективних проектів та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Однією з ключових позицій Болонського процесу є розширення мобільності студентів і науково-педагогічних працівників. З цією метою у Чернігівському національному технологічному університеті започатковано англомовне навчання студентів. Для окремих груп студентів різних напрямів підготовки (спеціальностей) викладання частини дисциплін здійснюється англійською мовою.

43 студенти факультету соціальної роботи, юридичного факультету, факультету праці та соціального управління, волонтерський центр «Довіра» взяли участь у акції «Допомога воїнам Чернігівщини», яку проводив «Єдиний Волонтерський Центр» в середині вересня. В рамках акції для Чернігівських батальйонів було зібрано більше 25 тис. грн. та 3,5 тони продуктів.

«Єдиний Волонтерський Центр» щиро дякує нашим студентам за допомогу у проведенні акції.

Шановні викладачі! 01.10.2014 р. о 14.30 сектором дистанційного навчання центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації буде проведено навчальний семінар з запровадження технологій дистанційного навчання. Місце проведення - І лекційний зал (8 корпус, вул. 50 років ВЛКСМ, 1а).

Запрошуємо всіх бажаючих.

Сектор дистанційного навчання ЦПО та ПК

23-25 вересня 2014 року на базі кафедри промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету відбувся II етап всеукраїнської студентської олімпіади з електроніки.

В олімпіаді взяли участь команди з вищих навчальних закладів різних міст України, таких як Київ, Запоріжжя, Суми і т.ін.

За результатами змагань в індивідуальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

  • Перше місце: Моргун Артем, студент НТУУ «КПІ», м. Київ.
  • Друге місце: Мальченков Сергій, студент СумДУ, м. Суми.
  • Трете місце: Святний Євген, студент ЧНТУ, м. Чернігів.

У командному заліку першість отримала команда Чернігівського національного технологічного університету у такому складі: Святний Євген, гр. МЕ-101, Терех Олег, гр. МЕ-091, Воробей Василь, гр. МЕ-091.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!

Якщо Ви бажаєте продовжити свою освіту, вдосконалити професійні навички та отримати досвід у науковому житті Німеччини, Вас можуть зацікавити стипендії, які пропонують для студентів та науковців зі Східної Європи.

Увага!

Центр культурно-масової роботи ЧНТУ оголошує КАСТИНГ на щорічний конкурс "Містер ЧНТУ-2014" Запрошуємо всіх бажаючих!

Кастинг відбудеться 30 вересня о 16.00 в актовій залі головного корпусу.

За участь у благодійній акції "Майбутнє у наших руках", яка відбулася 21.09.2014 р. на Алеї Героїв, Центр культурно-масової роботи висловлює подяку студентам Чернігівського національного технологічного університету, без активної учаті яких цей захід був би не можливим.
Дякуємо!!!Ви-найкращі!!!

ОГОЛОШЕННЯ