ua en

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Чернігівського національного технологічного університету запрошує Вас вступити до магістратури за напрямом підготовки 8.18010017 “Економіка довкілля і природних ресурсів” (термін навчання – 18 місяців, форма навчання – денна, дистанційна)

30 червня 2014 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбулось щорічне свято - випуск магістрів та спеціалістів.

Закінчено навчання і ЧНТУ прощається зі своїми студентами, яких чекає нове життя і нові здобутки. Щасливої вам життєвої дороги, випускники!

Опубліковано матеріали Всеукраїнського міждисциплінарного семінару, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, який відбувся в Чернігівському національному технологічному університеті 27 березня 2014 р.

Участь у семінарі взяли понад 70 молодих науковців, які представляли різні регіони України.

Метою проведення семінару стала спроба вкотре розкрити неповторний світ Тараса Григоровича Шевченка як поета, художника, патріота України, показати усю багатогранність генія Великого Кобзаря, зацікавити слухачів класичною українською літературою, виховати повагу до творчості Т.Г. Шевченка, любов до України та відданість своїй Батьківщині.

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

З Днем Конституції!

Шановні випускники, викладачі, батьки!

Запрошуємо Вас на урочисте вручення дипломів магістрів та спеціалістів, що відбудеться 30 червня о 15.00 в актовій залі ЧНТУ. Початок свята о 14.00

З собою мати гарний настрій, не запізнюватися!

У червні стартував новий українсько-польський проект для талановитої та активної молоді Hackaton Bridge – Poland to Ukraine. Мета проекту – креатив, підтримка талантів та об'єднання кращих молодих фахівців двох країн.

Завдання – ініціювати створення нових ідей для вирішення проблем у сферах бізнесу, суспільства і культури за допомогою сучасних цифрових технологій.

У ЧНТУ розпочинає свою роботу дев’ята міжнародна науково-практична конференція “Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС ’2014”, яка є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

Бажаємо плідної роботи учасникам конференції!

Представництво ООН в Україні запрошує студентів взяти участь у літньому навчальному курсі «Майбутнє, якого ми прагнемо», що триватиме з 28-го липня до 2 серпня 2014 року.

Цьогорічний курс присвячений програмі ООН з визначення пріоритетів розвитку на період після 2015-го року, яка стане наступницею програми «Цілі розвитку тисячоліття».

Відповідно до розпоряджень КМУ від 11.06.2014 р. №553-р та №554-р академічні стипендії Кабінету Міністрів України призначено:
ТЕВКУН МАРІЇ ВАДИМІВНІ – аспірантці університету;
РОГОВІЙ ГАННІ АНАТОЛІЇВНІ – студентці 5-го курсу економічного факультету спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит»;
НАЗАРЕНКО ЮЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ – студентці 4-го курсу юридичного факультету напряму підготовки 6.030401 «Правознавство».

Поздоровляємо наших стипендіатів та бажаємо їм подальших творчих здобутків.

Шановні студенти, літо – чудовий час для подорожей та саморозвитку. На ваш розгляд наступні пропозиції з кінцевими термінами реєстрації на початку липня:

  • Літня академія для молодих фахівців у Швеції на тему «Підвищення прозорості управління і контролю в державних установах»;
  • ІІІ Всесвітній форум за демократію (WFD 2014) у Франції;
  • Навчальні візити у Польщу;
  • Німецько-польсько-українська літня школа "change - exchange - transformation".

4 червня 2014 р. пройшов вебінар щодо програми Горизонт 2020. Матеріали вебінару доступні на сайті.

Серед них: «Українські вчені у Горизонті 2020».

Шановні колеги, до вашої уваги інформація щодо програм навчання у:

23 травня 2014 р. організатори проекту «Слава Чернігова» телеканалу «Дитинець» відвідали Чернігівський національний технологічний університет.

Мета реалізації проекту - визначити чернігівця, який найбільше прославив наш край із залученням величезної кількості мешканців міста, які голосуватимуть; провести широку інформативну кампанію та підняти у чернігівців інтерес до історії рідного краю, його визначних історичних постатей; провести широке обговорення та суспільну дискусію про історію міста та його героїв.

Студенти Чернігівського національного технологічного університету не сиділи склавши руки: постійно шукали нові можливості, реалізовували креативні ідеї та звичайно ж не стояли осторонь науки.

Протягом цього навчального року відбулось безліч цікавого: провели Дебати з питань сталого розвитку; обрали містера та міс ЧНТУ; радували Вас новими випусками нашої газети; відкрили студентський кіноклуб "Новий погляд"; провели хіп-хоп батл; обрали "Гордість університету"; провели динамічні "Дні відкритих дверей"; створили успішну команду КВК "Подай патрон"; займались благодійністю та волонтерсвом весь час і це ще не весь перелік.

28 травня у Чернігівському національному технологічному університеті (в корпусі № 8) активісти громадської ініціативи Реанімаційний пакет реформ (РПР) представили пакет законопроектів для реформування країни.

У презентації взяли участь експерти РПР від груп судової та адміністративної реформи, медіа, лісового господарства, податкової та дерегуляції – Олександр Білоус, Микола Виговський, Наталя Соколенко, Остап Єднак, Олег Мацех, Вадим Міський. Учасниками зустрічі також були студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету.

На базі Чернігівського національного технологічного університету 27 травня 2014 року відбувся семінар для бухгалтерів підприємств, установ та організацій усіх форм власності за підтримки редакції журналу «Баланс-Бюджет», Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у Чернігівській області, Головного управління державної казначейської служби України в Чернігівській області.

NetCom Learning оголошує щомісячний конкурс грантів для молодих людей, які хочуть покращити свої знання у галузі комп’ютерних та інформаційних систем, веб-дизайну тощо. Зокрема, надаються $2500 на очні або онлайн заняття у NetCom.

Гранти на навчання для аспірантів від DAAD надаються аплікантам, які не є громадянами Німеччини і не відвідували цю країну протягом останніх 15 місяців.

Область знань – гуманітарні науки і соціологія.

Традиційно наприкінці кожного навчального року Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представляє академічний рейтинг університетів. В цьому році вже увосьме опубліковано чергові результати проекту «Топ-200 Україна» за показниками діяльності вузів у 2013 році.

Необхідно відмітити, що ЧНТУ за рік підвищив свій інтегральний індекс на 15 % та піднявся у рейтингу на 1 місце. А загалом за останні вісім років діяльності (тобто за час існування рейтингу "Топ 200 Україна") Чернігівський національний технологічний університет майже у 6 разів покращив свої показники та піднявся з 179 місця на 141.

До Уваги студентів юридичного факультету!

Літня школа юридичної практики при апеляційному суді Чернігівської області запрошує студентів старших курсів ВНЗ за спеціальністю «Правознавство», «Судова та правоохоронна діяльність» взяти участь у проходженні стажування в апеляційному суді Чернігівської області.

Головна мета проекту - забезпечення прозорості та доступності для широких кіл громадськості судової системи області та судів різних рівнів та спеціалізацій, сприяння розумінню суті юридичної професії, формування у студентів професійних навичок роботи у суді.

З 1 червня 2014 року оголошується проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 701.

Умови проведення конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України у розділі «Діяльність Агентства» / «Науково-технічна діяльність» / «Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій».

ОГОЛОШЕННЯ