ua en

15 жовтня завершується реєстрація на турнір "codearena international" для програмістів. Це перший міжнародний набір цього конкурсу. Мета його проведення - написання штучного інтелекту, який обіграє суперників. Головний приз становить 1000 доларів.

Турнір призначений для досвідчених програмістів, студентів інформатики, а також всіх фанатів програмування. Мова програмування довільна, а приймати участь в турнірі можуть всі бажаючі, хто хоче спробувати свої сили в створенні штучного інтелекту. Конкурсне завдання полягає у написанні алгоритму, який граючи в CodeCraft, обіграє скрипти решти учасників турніру.

Вітаємо збірну команду ЧНТУ з легкої атлетики з успішним виступом у змаганнях з легкоатлетичного кросу "Діти - олімпійська надія України". Наші студенти 10 жовтня 2014 року зайняли 2 місце серед команд ВНЗ.

Бажаємо нових успішних виступів!

16 жовтня 2014 року традиційно відбудеться студентський захід «Презентація І курсу». Початок о 18.00, місце проведення - актова зала головного корпусу ЧНТУ! Вхід вільний!

Не пропустіть, буде цікаво!

Шановні викладачі! Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі з грантової діяльності, який відбудеться 14.10.2014 р., о 14.30, в ауд. 333 (1 корпус, вул. Шевченка, 95).

Основна тематика семінару:

  • «Гранти, міжнародні програми та стипендії 2014-2020 рр»;
  • «Особливості написання заявок та запитів для отримання грантів»;
  • «Написання резюме та заявок для отримання міжнародних стипендій та стажування закордоном»;
  • "Проектна діяльність на прикладі створення соціального підприємства м. Славутич".

У Чернігівському національному технологічному університеті відбулась зустріч студентів з першим космонавтом незалежної України, Героєм України Л.К.Каденюком.

З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи ЧНТУ В.В.Казимир. Далі відбулась цікава та змістовна розмова про перспективні наукові розробки та сучасні технічні ідеї.

Навчальний фонд Палати депутатів надає підтримку молодим науковцям з усіх спеціальностей, які хочуть скористатися Берлінськими науково-дослідними установами.

Критеріями при наданні стипендій є, в першу чергу, фахова кваліфікація, а також громадська активність бажаючих отримати стипендію.

Щорічно виділяються близько 15 стипендій строком на 10 місяців у розмірі щомісячно €1080 для випускників та €1610 для науковців зі ступенем.

Оголошено міжнародний конкурс на отримання стипендій Chevening для навчання у Великобританії у 2015 – 2016 рр.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 листопада 2014 р.

Серед пріоритетних сфер навчання: право і державне управління; економіка, бізнес та інновації; зміна клімату, дослідження довколишнього середовища і енергетична безпека; наука і космос.

9 жовтня в Міському палаці культури відбувся Всеукраїнський студентський вокально-хореографічний фестиваль «З Україною в серці», де наші студенти, активісти Центру культурно-масової роботи достойно представили свій університет та вибороли призові місця!

Вітаємо наших студентів:

  • Віталіна Лисенко - 2 місце!
  • Тріо "ЛЮМ": Юлія Цилюрик, Надточей Марина, Музиченко Олена - дипломанти конкурсу!

Дякуємо дівчатам за прекрасний виступ!!!

Також окрема подяка представникам театру тіней "FireFlies" за чудовий акробатичний номер!

Центру культурно-масової роботи ЧНТУ
Низький уклін Чернігівській землі!
І Сосниці над тихою Десною,
Він тут з душею мрійною, ясною
Вродивсь і ріс у цім простім селі.
Тут він ходив у зорі світанкові,
Вдихав життя, духмяний запах трав.
Тут щирим серцем, сповненим любові,
Він чари мови рідної вбирав.

Такими словами розпочалася презентація усного журналу, присвяченого пам’яті нашого земляка О.П. Довженка.

Ініціаторами свята була кафедра суспільних дисциплін і українознавства, зокрема к. пед. н., доцент Валентина Володимирівна Борисенко. З радістю цю ініціативу підтримали першокурсники обліково-економічного факультету. На свято завітали й студенти інших спеціальностей.

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут економіки Чернігівського національного технологічного університету запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ:: АСПЕКТИ СТАЛОСТІ ТА ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ"

Мета конференції:
обговорення актуальних проблем та визначення можливостей удосконалення стратегії фінансово-економічного розвитку України в умовах євроінтеграції з метою вчасного використання додаткових важелів фінансової стабілізації економічних процесів та недопущення деструктивних макроекономічних тенденцій.

Сьогодні в Чернігівській міській раді відбулося нагородження переможців конкурсу "Герої поряд", що був ініційований Чернігівським студентським порталом за підтримки депутата Чернігівської міської ради Сергія Вакуленка.

Серед багатьох робіт, організатори обрали переможців.Всі призові місця дістались студентам нашого університету!

Запрошуємо на перегляд короткометражних фільмів та їх обговорення в приємній компанії.

Час проведення: четвер, 17:00

Місце проведення: 8 корпус ЧНТУ, ауд 307

Недаремно в народі кажуть, що чужих дітей не буває. Саме за таким принципом вже багато років живуть і діють організатори благодійної акції «Молодь-дітям». Це – Станіслав Падалиця (співвласник ресторанного комплексу «Чардаш»), Владислав Горбик (директор транспортного приватного підприємства «Владис»), волонтери студентської соціальної служби та волонтерського центру «Довіра» факультету соціальної роботи Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Чернігівського Національного Технологічного університету, методисти відділу інклюзивного навчання ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського та керівники недержавних громадських організацій «Шанс» та «Жменя».

07 жовтня 2014 року ці небайдужі люди влаштували справжнє свято для 26 маленьких «вимушених переселенців» із зони АТО, які опинилися в такий,скрутний для всієї нашої країни, час без батьківської підтримки та турботи в санаторії «Ладинка».

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України.

Прийом та реєстрація документів з 20 жовтня – 30 листопада 2014 року.

Молодь – ресурс суспільства, який дозволить побудувати світле майбутнє. Саме з цією метою обговорити нагальні питання та проявити себе молоді люди з усієї України приїхали до славетного міста Харкова. Форум «Молодь без кордонів 2014» з 26-28 вересня об’єднав представників 18 регіонів, де Чернігів був представлений активними студентами: Стронською Марією (ЧНТУ, факультет соціальної роботи, 4 курс) та Латиповим Русланом (ЧНПУ, фізико-математичний факультет, 3 курс).

Всеукраїнський форум був організований Харківською обласною державною адміністрацією, департаментом у справах молоді та спорту із допомогою волонтерів з міста Харкова віком від 14-18 років, які вже зараз бажають змінювати нашу країну на краще, створювати громадські організації, впливати на рішення влади та просто безкорисно допомагати людям.

Наукова бібліотека ЧНТУ виставкова галерея ім. В.К.Багіна 10 жовтня (п‘ятниця) о 12.40 запрошує на відкриття виставки фоторобіт співробітників та студентів університету "Світ моїми очима".

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «День кар’єри», який відбудеться 12 листопада 2014 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху. Початок о 10 год. 00 хв.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Під час Ярмарку організації зможуть ознайомити студентів та випускників ЧНТУ з діяльністю своєї компанії, надати інформацію про наявні вакансії, можливість стажування та проходження практики.

Проводиться набір в ізостудію
всіх бажаючих (від 14 років та старших)

Заняття проходитимуть в приміщенні університету по суботах. Початок о 10.00.

Запрошуються всі, хто бажає набути навички в образотворчому мистецтві та вдосконалити майстерність (малюнок, композиція, живопис)

Довідки за тел. 3-03-30, 166
0672756577 - Ліфьоров Леонід Васильович (керівник ізостудії)

На Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів до 1996 року народження, який відбувся у м. Львів з 23 по 30 вересня поточного року Чемпіонами України стала команда Чернігівської області у складі якої виступив студент 1 курсу Чернігівського національного технологічного університету, факультету праці та соціального управління, напряму підготовки «Маркетинг», майстер спорту України - Євтушенко Віталій.

Вітаємо команду та Віталія з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Прийміть у цей святковий день найщирішу подяку за натхненну працю і самовідданість у нелегкій справі навчання й виховання молоді.

Нехай кожен день не простої, але так потрібної країні праці задля майбутнього нації, складається у великий успіх.

Доброго Вам здоров’я, особистого щастя і творчих здобутків!

Адміністрація університету

Науково-педагогічний колектив Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій та адміністрація Чернігівського національного технологічного університету сердечно вітає випускників юридичного технікуму (1969 - 1994 р.р.), Чернігівського юридичного коледжу (1994 – 2003 р.р.), Чернігівського інституту права, соціальних технологій та праці (2003 – 2011 р.р.), юридичного факультету, факультету соціальної роботи та факультету праці і соціального управління Чернігівського національного технологічного університету (2012 – 2014 р.р.) з нагоди 45-річного ювілею з дня заснування рідної alma mater.

Зичимо всім міцного здоров’я, творчих успіхів і нових трудових звершень в ім’я розквіту нашої незалежної держави України.

Зустріч випускників відбудеться в актовій залі alma mater 18 жовтня 2014 року о 12.00 годині.

Адміністрація університету
ОГОЛОШЕННЯ