ua en
Чернігівський національний технологічний університет вітає
КОДОЛУ Олександра
випускника кафедри зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій 2007 року, з обранням народним депутатом України по одномандатному виборчому округу № 209.
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!

З 6 жовтня по 6 листопада 2014 року відкрито доступ з ІР-адрес Інституту економіки до електронної бібліотеки "Grebennikon": http://grebennikon.ru.

Електронна бібліотека "Grebennikon" містить статті, опубліковані в спеціалізованих журналах Видавничого дому «Гребенников», має зручний рубрикатор (250 тем), містить докладні анотації до статей, володіє можливістю пошуку статей за автором, назвою і ключовими словами

Компанія «ИВИС», що є ексклюзивним дистриб'ютором американської компанії «East View Information Services, Inc», пропонує ознайомитись з новими електронними базами даних, серед яких: «Издания по просвещению и воспитанию», «Издания по естественным наукам», «Журналы России по юриспруденции», «Российские журналы для бухгалтера», «Журналы России по управлению персоналом», «Практические журналы по медицине и здравоохранению», «Издания по информационным технологиям», а також повний електронний архів журналу «Искусство кино» (всі номери за 1931-2014 рр.).

Шановні студенти, викладачі.

За словами представників станції переливання крові, нагальної потреби в крові зараз станція не має. В зв'язку з тим, що кров зберігається всього декілька днів, а вони цінують кожного донора, збір крові переноситься на той період, коли у ній буде велика потреба.

Будемо сподіватися, що студенти ЧНТУ відкликнуться на допомогу в будь-який час.

Слідкуйте за новинами!

Громадська організація «Центр соціального лідерства» за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить 30-31 жовтня 2014 року у м. Києві Міжнародний форум «Найкращі соціальні проекти України – 2014».

У рамках Форуму відбудеться:

  • 30 жовтня – Міжнародна конференція «Соціальне партнерство – шлях до Європи» (Київ, Ярославів Вал, 22, Готель Radisson Blu)
  • 31 жовтня – відкрита лекція для студентів українських вищих навчальних закладів (Київ, проспект Перемоги, 54/1, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)
  • з 30 жовтня – початок функціонування онлайн платформи збору Світових практик.

Розпочався конкурс на отримання Китайської урядової стипендії для навчання у Транспортному Університеті Ланьчжоу (Lanzhou Jiaotong University).

Серед магістерських програм: прикладна математика, інженерна механіка, електричні машини і техніка, комунікація та інформаційні системи, прикладні комп’ютерні технології, екологія, управління підприємством та ін.

Серед докторських програм: машинобудування, управління інформацією та інформаційна система, екологічні і хімічні технології та ін.

Тільки цієі осені!

1 листопада о 19.00 в залі Чернігівського ДРАМТЕАТРУ відбудеться благодійний концерт - космічне шоу від наших студентів та випускників, переможців та фіналістів багатьох фестивалів та  теле-проектів "Україна має талант", "Польща має талант", учасників Одеського кінофестивалю,- неймовірного театру тіней "Fireflies"! 

На Вас чекає справжня казка та захоплююче космічне дійство. Команда театру тіней здивує Вас не лише тіньовими постановками, але і деякими сюрпризами інших жанрів!
Не пропустіть! 
Всі зібрані кошти підуть на підтримку учасників АТО.

Квитки вже в наявності.
Їх можна придбати в Центрі культурно-масової роботи ЧНТУ, в касі Драмтеатру або за тел.+30939619885 
Вартість 30 грн -50 грн 

Центр культурно-масової роботи разом з Інженерно-будівельним факультетом запрошують всіх долучитися до акції "День донора". Кожного, хто хоче допомогти та здати кров - чекаємо в головному корпусі 28 жовтня с 9.00 до 14.00.

В якій саме аудиторії буде проходити збір крові, буде зазначено на стенді ЦКМР!

Центр культурно-масової роботи

З 6 жовтня по 6 листопада 2014 року відкрито доступ з усіх ІР-адресів учбових корпусів університету до електронної бібліотеки "Grebennikon":

Доступ здійснюється за адресою http://grebennikon.ru.

Кафедра статистики і аналізу Львівського національного аграрного університету проводить дослідження з підтримки і розвитку студентського підприємництва і звертається до студентів ЧНТУ з проханням посприяти в заповненні запропонованої анкети.

Для цього можна скористатись e-mail адресою або відвідати сторінку анкетування.

Центр культурно-масової роботи визначив кращих активістів вересня - жовтня!
Вітаємо дівчат!

  • Вікторія Ременюк - факультет соцработи
  • Вікторія Богдан - економічний факультет
  • Висоцька Наталія - факультет електронних та інформаційних технологій

Чернігівський національний технологічний університет запрошує на II Всеукраїнську науково-практичну конференцію: “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку”, яка відбудеться 21 листопада 2014 року.

Запрошення >>

16 жовтня в актовій залі головного корпусу ЧНТУ відбулась традиційна Презентація перших курсів. У залі, як кажуть, ніде було яблуку впасти. Презентували себе вcі 13 факультетів.

З вітальним словом виступив ректор університету, професор, заслужений діяч науки і техніки України Сергій Миколайович Шкарлет.

Центр культурно-масової роботи дякує всім факультетам за чудові, яскраві номери та вітає кращих з кращих:

  • НАЙМАСОВІШИЙ ф-т - Інженерно-будівельний факультет
  • НАЙВЕСЕЛІШИЙ ф-т - Економічний факультет
  • НАЙЯСКРАВІШИЙ ф-т - Факультет праці та управління персоналом

Всі факультети отримали чудові торти від профкому студентів ЧНТУ, а найкращі - грамоти!

Центр культурно-масової роботи

9-10 жовтня 2014 року у Флоренції пройшов партнерський захід ICT Proposer's day 2014 за участю більш як 2500 представників провідних європейських та світових організацій у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). До Вашої уваги матеріали заходу.

Єврокомісія 15 жовтня 2014 року оголосила новий конкурс програми Горизонт 2020 у сфері ІКТ з кінцевим терміном подання проектів до 14 квітня 2015 року. Плановий бюджет конкурсу складає 583 млн. Євро.< /p>

14.10.2014 у Чернігівському національному технологічному університеті пройшов семінар з грантової діяльності. Усі бажаючі могли прослухати доповіді щодо сучасних міжнародних програм та стипендій, особливостей написання заявок та резюме на отримання грантів та міжнародних стипендій, а також ознайомитись с особливостями проектної діяльністі на прикладі створення соціального підприємства м. Славутич і задати свої питання.

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами семінару.

17.10.2014 р. о 16.00 в актовій залі ЧНТУ (І корпус, вул. Шевченко, 95) відбудеться зустріч з Головою Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Л.М. Гриневич з питань щодо процесу імплементації нового Закону України «Про вищу освіту».

Запрошуємо на зустріч викладачів та студентів університету.

30-31 жовтня 2014 року в он-лайн режимі в академії відбудеться XVIІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України" (інформація про конференцію тут - uabs.edu.ua/ ).

Науково-педагогічний колектив Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій та адміністрація Чернігівського національного технологічного університету сердечно вітає випускників юридичного технікуму (1969 - 1994 р.р.), Чернігівського юридичного коледжу (1994 – 2003 р.р.), Чернігівського інституту права, соціальних технологій та праці (2003 – 2011 р.р.). юридичного факультету та факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету (2012 – 2014 р.р.) з нагоди 45-річного ювілею з дня заснування рідної alma mater.

Зичимо всім міцного здоров’я, творчих успіхів і нових трудових звершень в ім’я розквіту нашої незалежної держави України.
Зустріч випускників відбудеться в актовій залі alma mater 18 жовтня 2014 року о 12 годині.

10 вересня активісти волонтерського центру «Довіра» Чернігівського національного технологічного університету відвідали санаторій «Остреч» в м. Мена, де наразі перебувають 66 внутрішньо переміщених осіб (вимушених переселенців) із зони АТО (Донецька та Луганська області).

Студенти-волонтери передали соціально-гуманітарну допомогу - теплий одяг, взуття, канцелярські товари для дітей, зібрані спільно з ГО «Шанс», Єдиним волонтерським центром м. Чернігова, Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

15 жовтня завершується реєстрація на турнір "codearena international" для програмістів. Це перший міжнародний набір цього конкурсу. Мета його проведення - написання штучного інтелекту, який обіграє суперників. Головний приз становить 1000 доларів.

Турнір призначений для досвідчених програмістів, студентів інформатики, а також всіх фанатів програмування. Мова програмування довільна, а приймати участь в турнірі можуть всі бажаючі, хто хоче спробувати свої сили в створенні штучного інтелекту. Конкурсне завдання полягає у написанні алгоритму, який граючи в CodeCraft, обіграє скрипти решти учасників турніру.

ОГОЛОШЕННЯ