ua en

Перша Наукова соціальна мережа  http://industriya.com запрацювала і пропонує свої послуги науковцям та інвесторам!

Користувачі мають можливість скористуватись наступними сервісами:

 • об’єднання  в групи та клуби за інтересами та фахом,
 • публікація наукових статей за класифікатором УДК  ( планується визнання фахового видання та долучення до імпактфактору)
 • додавання новин науки і техніки
 • дошка оголошень
 • власний блог
 • власний фото-каталог

Та ще багато інших сервісів, які будуть поступово додаватись на користь користувачів.

В І Т А Є М О ! професорсько-викладацький склад, науковців, аспірантів університету з професійним святом ДНЕМ НАУКИ - 17 травня.

Бажаємо всім вагомих здобутків, творчого натхнення і успіхів у розвитку української науки, постійного особистого зростання, здоров’я, благополуччя

Ректорат

15 травня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті був проведений Ярмарок вакансій «Робота для тебе» Весна-2014».

Серед учасників Ярмарку були представники бізнесових кіл різного профілю, серед яких: ТОВ «Чернігівбудпроект», ТОВ «Вена», ПАТ «Альфабанк», ПрАТ «Філіп Морріс Україна», ТОВ «СТВ-Чернігів», ПрАТ «ТЕРА», ПрАТ «Чернігівський механічний завод», ПАТ «Чернігівобленерго», Філія «Чернігівське регіональне управління» ПАТ КБ Приватбанк, ПрАТ «Камвольно-суконна компанія «Чексіл», ТОВ «Чернігівські інсталяційні системи», ТОВ «ЕКОЛЛ». Учасником Ярмарку також була керівник Молодіжного центру праці при управлінні у справах сім’ї та молоді Чернігівської облдержадміністрації Сімонова Ірина Юріївна та провідні спеціалісти даного центру.

Фізики чи лірики? Поки „технарі-фізики” виводять універсальну формулу, „гуманітарії-лірики” шукають заповітне слово. Суперечка триває, а іноді, здається, вона стає ще більш запеклою. Але чи залишилося протистояння таким непримиренним?

Відповідь на це запитання, здається, знайшли у Чернігівському національному технологічному університеті.

Під час проведення Шевченківських свят у ЧНТУ стартував Другий конкурс літераторів, присвячений 200-й річниці від дня народження Кобзаря, організаторами якого були кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, літературна студія та профком студентів.

Global Technology Foundation приймає заявки на гранти від українських ІТ-стартапів.

Пріоритетні напрями:

 • ІТ у галузі державних (публічних) послуг, медіа, освіти, медицини;
 • програмне забезпечення для фінансової і банкової сфер, мобільних пристроїв;
 • хмарні розрахунки;
 • ігрові програми;
 • медіа.

Бізнес-інкубатор Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» дає можливість активним людям навчитися найбільш успішним методам побудови бізнесу. Він також підтримує інноваційні стартапи у будь-яких галузях.

Наприклад:

 • Керівництво по написанню бізнес-плану;
 • Варіант відео-презентації під час подачі заявки у бізнес інкубатор;
 • Як підготувати Elevator Pitch

та багато інших.

Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини (BMBF) оголосило про проведення престижного міжнародного конкурсу «Green Talents». Щорічна премія надається видатним молодим ученим, які працюють у сфері сталого розвитку.

З додатковою інформацією можна познайомитися на сторінці www.greentalents.de.

Крайній термін реєстрації - 16 червня 2014 року о 12 годині за середньоєвропейським часом.

Студентська наукова асоціація Київського політехнічного інституту оголосив проведення 9-ї літньої школи «Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики та фізики» («Achievements and Applications of Contemporary Informatics, Mathematics and Physics»).

Участь у літній школі AACIMP-2014 дозволить дізнатися більше про останні досягнення в науці, сучасні високі технології, актуальні питання наукового та технічного прогресу суспільства.

Інститут передових технологій Самсунг (Samsung Advanced Institute of Technology) оголосив про початок 6-го щорічного Міжнародного конкурсу науково-дослідних проектів у рамках довгострокової програми Global Research Outreach (GRO).

Метою програми є дослідження можливостей практичної реалізації досягнень фундаментальної науки в інтересах розвитку наукомістких технологій.

До уваги студентів та викладачів університету!

Нагадуємо, що 15 травня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті (вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху) відбудеться ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «РОБОТА ДЛЯ ТЕБЕ» ВЕСНА-2014»

Шановні студенти! Для більш якісного, швидкого та ефективного проведення попередньої співбесіди з роботодавцями Вам необхідно мати з собою власне резюме!

14 травня (середа) о 12.30 в аудиторії № 224 (І корпус університету) відбудеться підведення підсумків ІІ конкурсу літературних робіт студентів Чернігівського національного технологічного університету. Запрошуються всі бажаючі.

15 травня (четвер) о 12.30 в читальному залі №1 (І корпус університету) відбудеться відкриття виставки живопису Оксани Корнієнко Оксани Корнієнко. Запрошуються всі бажаючі.

69 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни не підвладний часу.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани! Вічна слава переможцям!

Шановні колеги!

Не зважаючи на складну ситуація в країні, Чернігівський національний технологічний університет проводить чергову (п’яту) щорічну всеукраїнську науково-практичну конференцію “Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі”, яка не перший рік збирає фахівців у галузі ІТ з метою обміну досвідом, напрацюваннями, рішеннями та досягненнями, пов’язаними з використанням ВПЗ, та покликана стимулювати та підтримувати розвиток ІТ-індустрії у нашій державі.

Конференція відбудеться 22 травня 2014 року на базі ЧНТУ у м. Чернігові.

Компанія Google пропонує гранти на відвідування конференцій для жінок, які займаються дослідженнями у галузі комп’ютерних технологій.

Переможниці зможуть безкоштовно зареєструватися на одну з профільних конференцій у Європі, а також отримають грант до 1000 євро на транспортні витрати та проживання.

29.04.2014р. були проведенні змагання зі стрілецького поєдинку серед студентської молоді м.Чернігова до Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Переконливу перемогу здобули студенти ЧНТУ:
І місце - І команда ЧНТУ
ІІ місце - ІІ команда ЧНТУ
ІІІ місце - команда ЧДІЕ(і)У

Вітаємо з перемогою наших спортсменів!

У Чернігівському національному технологічному університеті відбулась зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілії Гриневич, яка здійснила робочу поїздку по Чернігівщині, заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Валерієм Дубілем, заступником голови - керівником апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Сергієм Журманом та начальником управління освіти ОДА Анатолієм Заліським зі студентами ВНЗ Чернігівської області.

Зустріч відбувалася в Чернігівського національному технологічному університеті і була присвячена обговоренню нової редакції закону «Про вищу освіту». Проводив захід ректор Сергій Шкарлет.

27 липня – 2 серпня 2014р. у Банско (Болгарія) відбудеться семінар «Європа і Свобода». Його мета – поглибити знання молоді щодо понять, які лежать в основі процвітання. Охоплені такі сфери як економіка, історія, моральна і політична філософію, право, юриспруденція.

З 22 по 26 квітня 2014 року у м. Коломия, Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України серед юніорів до 20 років з важкої атлетики.

В цьому чемпіонаті приймав участь та зайняв ІV місце студент 3 курсу факультету праці та соціального управління Молочко Володимир Васильович. За результатами чемпіонату Молочко Володимиром Васильовичем підтверджено рівень майстра спорту України.

Вітаємо Володимира Васильовича та бажаємо подальших спортивних досягнень.

24 квітня 2014 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Легка промисловість». Наш ВУЗ представляв студент механіко-технологічного факультету Гаркуша Ярослав (група МА-091), робота якого була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом І ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри МА ЛП Акимов Олександр Олександрович.

Щиро вітаємо Ярослава і його керівника з отриманим високим результатом і бажаємо подальших успіхів!

За результатами фінального етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка перше місце серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації не гуманітарного профілю зайняла студентка 1-го курсу факультету електронних та інформаційних технологій напряму підготовки «Програмна інженерія» Чернігівського національного технологічного університету Легкобит Яна Олександрівна.

Вітаємо Яну Олександрівну та Гаценко Ірину Олександрівну, доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, яка підготувала переможницю, й бажаємо їм подальших творчих здобутків.

ОГОЛОШЕННЯ