ua en

7 травня 2013 року волонтерським центром «Довіра» ЧДТУ було організовано та проведено урочистий концерт присвячений 68-й річниці від Дня Перемоги. Урочиста подія відбулася в залі засідань Деснянської районної в місті Чернігові раді. Вітали зі святом підопічних Деснянського територіального центру соціального обслуговування одиноких непрацездатних осіб.

Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського
до Міжнародного дня музеїв
18 травня 2013 року запрошує всіх бажаючих на акцію
«Н І Ч    У    М У З Е Ї»

18.00 – 24.00
Історична експозиція (вул. Горького, 4, ВАЛ)

18.00 Урочисте відкриття
18.00 Міні-виставки «Меморії з колекції В. Тарновського», екскурсії по експозиції та огляд виставок «Жертволюбна на національні справи людина...», «Нащадки мецената» (до 175-річчя від дня народження В.В. Тарновського), «Чернігів на зрізі століть»
19.00 Дитячий майданчик на подвір’ї музею: малювання шоколадом, рухливі ігри
20.00 З історії доброчинності у Чернігові кінця ХІХ ст. Розіграш цінних призів та сувенірів (квитки можна придбати у касі музею з 12 травня)
21.00 історія танцю ХІХ століття
22.00 джаз від гурту «JazZ InЖир»
23.00 пісочна анімація і не тільки:)
запашна кава, смачне морозиво

Військово-історичний відділ (вул. Шевченка, 55а, зупинка «Міський парк»)
18.00 показовий виступ учасників Клубу «Історична реконструкція»
19.00 огляд експозицій і виставок, екскурсії. Огляд і оцінювання дитячих малюнків «Єдині вітрило і душа»

ВХІД ВІЛЬНИЙ

68 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни не підвладний часу.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани!

25 квітня 2013 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з розділу "Легка промисловість".

Наш вуз представляла студентка механіко-технологічного факультету Катерина Кожедуб (МА-081) з науковою роботою на тему: "Дослідження впливу пружності кріплення корпусу електрошпинделя склонамотувального апарату НАС-7" (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри машин і апаратів легкої промисловсті Акимов О.О.), яка була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом І ступеню.

Вітаємо та бажаємо нових успіхів!

З 30 квітня по 2 травня 2013 року за ініціативи Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» відбулись Другі міжрегіональні студентські дебати, присвячені актуальним питанням сталого розвитку громад.

У фіналі цього протистояння перемогу отримала команда Чернігівського державного технологічного університету!!!

Згідно з рішенням Правління Всеукраїнської благодійної організації „Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива” одним з переможцем Конкурсу – 2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA» став студент магістратури механіко-технологічного факультету ЧДТУ спеціальності «Технології та устаткування зварювання» (гр. МЗВ-081) Костюченко Артем Вікторович (тема наукової роботи: «Електроконтактне точкове зварювання алюмінію та його сплавів з використанням проміжних прошарків з мінімальним рівнем деформації».

Вітаємо переможця та бажаємо подальших творчих здобутків!

Шановні співробітники та студенти університету! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою! Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах!

Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

Оголошено конкурс студентських робіт до Дня Європи в Україні під загальною назвою «Вчимося бути європейцями» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова за підтримки Сергія АНДРОСА та депутатів Чернігівської міської ради.

Конкурсні роботи з 18 квітня до 18 травня 2013 року будуть доступні до вивчення, обговорення та голосування на сайті http://stydent.org.ua/.

Відповідно до постанови КМУ від 28.01.2009 р. №41 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки» Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації у травні – червні 2013 року на території Чернігівської області проводить регіональний тур XV Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки оголошує Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів з підбиттям підсумків на конференції «Молодь за безпечну працю».

Заявки для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу "Кращий слоган з охорони праці" учасникам надавати до 16 травня 2013 року на електронну адресу територіального управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області: tuchernigiv@gmail.com

Вітаємо старшого викладача кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права Хименка Олександра Анатолійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, що відбувся 26.04.13 в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Тема дисертації: «Правовідносини з організації та управління працею», спеціальність 12.00.05 трудове право; право соціального забезпечення.

Бажаємо Олександру Анатолійовичу успіхів у подальшій науковій та викладацькій діяльності.

Юридичний факультет.

25-27 квітня 2013 року в Луцькому національному технічному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування".

За підсумками олімпіади студенти ЧДТУ стали переможцями в командній першості і були відзначені дипломом І ступеню, а в особистому заліку студент Романець Денис зайняв ІІІ місце і нагороджений почесним дипломом.

23-26 квітня в Чернігові вдруге проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі зварювального виробництва. Участь в Олімпіаді приймали представники 14 команд, серед яких провідні університети України.

За результатами Олімпіади зі зварювального виробництва ІІІ місце в особистій першості зайняла Мінченко Марина, а команда Чернігівського державного технологічного університету – І командне місце.

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ!

Під таким гаслом 26 квітня 2013 року відбулась зустріч студентів ЧДТУ з представниками посольств Литовської та Словацької республік, яка була організована Інститутом Європейського Поступу і Центром інформації та документації НАТО в партнерстві з Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД та Чорноморською бізнес-лігою за сприяння кампанії «Євронаступ» в рамках реалізації «Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2013 рік», що схвалена на засіданні Кабінету Міністрів України 3 квітня 2013 року.

Під таким девізом волонтери Студентської соціальної служби та активісти факультетів навчального корпусу №8 Чернігівського державного університету розпочали щорічний «Тиждень доброти: Зустрічаємо весну!», що проходив з 15.04.13р. по 19.04.13 року.

Усім давно відома істина, що добра багато не буває, а тому кожний день тижня був насичений яскравими подіями, благодійними справами та соціальними акціями.

26 квітня 2013 року м. Чернігів відвідають дипломати Центру інформації та документації НАТО та ряду країн Північно-Атлантичного Альянсу та ЄС.

В рамках відвідин відбудеться брифінг для ЗМІ та інтерактивна конференція "Зміцнення безпеки через співробітництво" в Чернігівському державному технологічному університеті.

18 квітня 2013 року в актовій залі Чернігівського державного технологічного університету відбувся конкурс «Міс ЧДТУ-2013».

На відміну від інших конкурсів краси, його учасниці не просто повинні були показати свою чарівність, вишукано продефілювавши по сцені, але й розкрити себе як творчу особистість у конкурсі "Домашнє завдання".

З 23 по 26 квітня 2013 року на на базі кафедри технологій зварювання та будівництва Чернігівського державного технологічного університету проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Асистент кафедри БРАС к.т.н. Гусев О.О. прийняв участь в конференції «DoCEIS 2013 - 4th Doctoral Conference on Computing, Electrical and Industrial Systems», яка проходила в м. Лісабон, Португалія.

Він виступив з доповіддю на тему "Three-Level Neutral-Point-Clamped Quazi-Z-Source Inverter with Maximum Power Point Tracking for Photovoltaic System", в якій розкривались питання підвищення ефективності використання фотоелектричних перетворювачів напруги ("сонячних панелей"), які підключені в мережу. Доповідь стала результатом спільних наукових досліджень науковців Чернігівського державного технологічного університету, Таллінського технічного університету (Естонія) та університету Екстремадури (Іспанія) щодо дослідження перетворювачів напруги для фотоелектричних систем.

Ліга радіоаматорів України 13-14 квітня 2013 року проводила чемпіонат України на коротких хвилях в діапазонах 80 та 160 метрів, участь в якому приймала команда колективної радіостанції ЧДТУ (позивний UR4RZU).

Колективна радіостанція ЧДТУ приймала участь у змаганнях на звання кращої колективної радіостанції України та на звання найактивнішої з областей у складі команди Чернігівської області. В склад команди кожної області входять по дві найкращі колективні радіостанції області та вісім найкращих індивідуальних станцій.

За результатами відкритого ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ молодих вчених та енергетиків, присвяченому 50 річчю створення Міненерго України «Молодь - енергетиці України - 2012» кандидату економічних наук, доценту кафедри обліку і аудиту ЧДТУ Петракова Ярослава Валерійовича за роботу на тему: Оподаткування видобутку корисних копалин; світова практика та Українські реалії " в номінації «Економіка енергетики» серед молодих вчених нагороджено ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ.

ОГОЛОШЕННЯ