ua en

3 листопада 2014 р. Чернігівський національний технологічний університет відвідав Президент Академічного співтовариства Михайла Балудянського Міхал Вархола м. Кошице (Словацька республіка). Візит відбувся у рамках підписання угоди між ЧНТУ й Академічним співтовариством Михайла Балудянського.

Професор Міхал Вархола для науково-педагогічних працівників та студентів ЧНТУ прочитав лекцію на тему «Міжнародна співпраця у сфері вищої освіти в умовах глобального світу» та поділився досвідом своєї викладацької діяльності, методичними підходами та розповів про інновації в навчальному процесі. «В умовах глобалізації світу жодна держава не може вирішувати свої проблеми без співпраці з іншими державами, у тому числі – і в галузі освіти. Без співпраці, участі у міжнародних конференціях і обміну досвідом між університетами неможлива інтеграція в європейський освітній простір», - зазначив Міхал Вархола.

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт шостого щорічного конкурсу Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2015 році – «Майбутнє освіти».

Ericsson запустив глобальний конкурс інновацій для студентів;
Головна тема 2015 року – «Майбутнє освіти»;
Освіта – пріоритетна сфера у розвитку технологій, що з'єднують суспільство;

Таллінський Технологічний Університет, найбільший технічний ВУЗ Естонії, запрошує студентів здобути безкоштовну освіту за рівнем бакалавра або магістра.

Тривалість навчання:

  • Бакалавр –  3 роки;
  • Магістр – 2 роки.

УМОВАМИ ВСТУПУ Є:

  • Знання англійської мови: TOEFL 81, IELTS 5.0/6.0;
  • Мотиваційний лист;
  • Наявність атестату/диплому.

“Explore Canada” – перший сучасний Інтернет формат всеукраїнського соціального проекту.

Проектом передбачено надати можливість переможцям конкурсу самостійно протестувати якість навчання в Канаді та по поверненню поділитись власним досвідом з українським суспільством, а також ознайомитись із освітніми та туристичними можливостями кожної із провінцій Канади.

Запрошуємо на перегляд фільмів зі спільною темою "Мить, що змінює життя". Після перегляду, як завжди обговорення за чаєм.

Центр культурно-масової роботи ЧНТУ вітає найталановитіших студенток: Юлію Цилюрик із перемогою та Віталіну Лисенко із зайнятим II місцем на міжнародному фестивалі "Зірковий парад", що відбувся у Львові на цих вихідних.

Дівчата показали всю свою майстерність, професіоналізм та гідно представили ЧНТУ на міжнародному конкурсі, за що і отримали найвищі бали від суддей!

Зичимо дівчатам подальших творчих успіхів!

ЦКМР ЧНТУ

Цієї суботи театр тіней "Fireflies" дав перший в рідному місті повноцінний концерт - шоу, мета якого - зібрати кошти для військвих, що знаходяться в АТО.

Театр тіней подарував чернігівцям море позитивних емоцій, адже протягом години, від сцени, неможливо було відірвати погляд! Тіньове шоу, пісочне шоу, гра світла з тінню, неймовірна акрабатика та багато іншого - саме це побачили глядачі, які завітали на перший концерт театру тіней під назвою "Space SHOW".

Особливо приємно, що ця талановита молодь - випускники та діючі студенти нашого університету. Пишаємося цим!

Вже скоро театр тіней повідомить про зібрані кошти та направить їх на допомогу військовим в АТО.

Центр культурно-масової роботи вітає команду з чудовим, яскравим виступом, та бажає подальших успіхів та нових креативних постанов!

ЦКМР ЧНТУ

8 листопада в Центрі сучасного мистецтва М17 (м. Київ, вул. Горького (Антоновича), 102-104 (ст. м. «Палац Україна»), відбудеться конференція «MOOCology Conference: майбутнє освіти в Україні». Конференція покликана об'єднати усіх учасників ринку онлайн освіти та висунути на обговорення питання про його майбутнє в Україні: як онлайн освіта впливає на професійне зростання фахівців, як інтегрувати успішні західні кейси і які рішення пропонують національні edutech проекти, прогнози розвитку ринку та його подальші перспективи.

Вітаємо Якименко Ірину, студентку ЧНТУ група МК–101, з перемогою в змаганнях першості м. Чернігова з настільного тенісу серед студентської молоді, де вона зайняла І – місце.

Кафедра фізичного виховання

Молодіжний центр праці ДСМтаС Чернігівської ОДА запрошує на тренінг з репродуктивного здоров'я та планування сім'ї в рамках програми "Здоров'я жінок України" за підтримки Молодіжного центру праці Департаменту сім’ ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА .

В інтерактивній формі учасники зможуть дізнатися про складові здоров'я, особливості репродуктивної системи, міфи та правду про сексуальність, вплив штучного переривання вагітності на організм дівчини та сучасні засоби контрацепції.

В жовтні 2014 року ФІДОБАНК випустив першу партію електронних студентських квитків для студентів Чернігівського національного технологічного університету та двох коледжів, які входять до складу університету. В рамках дебютного випуску ФІДОБАНК видав студентам понад 3 200 квитків.

Електронний студентський квиток ФІДОБАНКу (ЕСК) – це платіжна чіпова банківська картка на базі VISA, на зворотній стороні якої вказані персональні дані студента. Електронний студентський квиток поєднує в собі функції унікального ідентифікатора державного зразка, що засвідчує особу студента, електронного посвідчення, яке дає право на отримання пільг, а також є універсальним платіжним інструментом для отримання стипендії, розрахунків в торгово-сервісній мережі та в інтернеті, зняття готівки в банкоматах.

Шановні колеги!

6 – 7 листопада 2014 р. на базі Спілки поляків України та Товариства вчених поляків України проводиться (у режимі форуму) Міжнародна наукова Інтернет-конференція на тему: «Співпраця ЄС та України: економічні тенденції».

Робочі мови: українська, російська, англійська, польська.

Збірник матеріалів конференції буде розміщено на сайті (http://www.z-p-u.org), у pdf форматі для скачування.

Електронні версії матеріалів, відомості про авторів та квитанції потрібно надсилати до 06 листопада 2014 р. включно на E-mail (назва усіх файлів – прізвище учасника):  zpkonf@gmail.com

29 жовтня Чернігівський національний технологічний університет презентував громадськості проект «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова»

Метою презентації було привернення уваги влади та громадськості до проблем соціально вразливої категорії літніх людей – жертв націонал-соціалізму та тоталітарних режимів; розвиток міжсекторального партнерства на рівні місцевої громади у сприянні налагодженню міжпоколінного діалогу; розповсюдження інформації про проект з метою охоплення більшої кількості представників цільової групи.

10 жовтня - 1 грудня 2014 року Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності та Європейський університет проводять Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Вища освіта в Україні в умовах європейської інтеграції : стан, проблеми і перспективи».

Конференція проводиться в он-лайн режимі на сайті Європейського університету (http://e-u.in.ua/ukr/).

До участі запрошуються науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів.

Чернігівський національний технологічний університет вітає
КОДОЛУ Олександра
випускника кафедри зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій 2007 року, з обранням народним депутатом України по одномандатному виборчому округу № 209.
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!

З 6 жовтня по 6 листопада 2014 року відкрито доступ з ІР-адрес Інституту економіки до електронної бібліотеки "Grebennikon": http://grebennikon.ru.

Електронна бібліотека "Grebennikon" містить статті, опубліковані в спеціалізованих журналах Видавничого дому «Гребенников», має зручний рубрикатор (250 тем), містить докладні анотації до статей, володіє можливістю пошуку статей за автором, назвою і ключовими словами

Компанія «ИВИС», що є ексклюзивним дистриб'ютором американської компанії «East View Information Services, Inc», пропонує ознайомитись з новими електронними базами даних, серед яких: «Издания по просвещению и воспитанию», «Издания по естественным наукам», «Журналы России по юриспруденции», «Российские журналы для бухгалтера», «Журналы России по управлению персоналом», «Практические журналы по медицине и здравоохранению», «Издания по информационным технологиям», а також повний електронний архів журналу «Искусство кино» (всі номери за 1931-2014 рр.).

Шановні студенти, викладачі.

За словами представників станції переливання крові, нагальної потреби в крові зараз станція не має. В зв'язку з тим, що кров зберігається всього декілька днів, а вони цінують кожного донора, збір крові переноситься на той період, коли у ній буде велика потреба.

Будемо сподіватися, що студенти ЧНТУ відкликнуться на допомогу в будь-який час.

Слідкуйте за новинами!

Громадська організація «Центр соціального лідерства» за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить 30-31 жовтня 2014 року у м. Києві Міжнародний форум «Найкращі соціальні проекти України – 2014».

У рамках Форуму відбудеться:

  • 30 жовтня – Міжнародна конференція «Соціальне партнерство – шлях до Європи» (Київ, Ярославів Вал, 22, Готель Radisson Blu)
  • 31 жовтня – відкрита лекція для студентів українських вищих навчальних закладів (Київ, проспект Перемоги, 54/1, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)
  • з 30 жовтня – початок функціонування онлайн платформи збору Світових практик.

Розпочався конкурс на отримання Китайської урядової стипендії для навчання у Транспортному Університеті Ланьчжоу (Lanzhou Jiaotong University).

Серед магістерських програм: прикладна математика, інженерна механіка, електричні машини і техніка, комунікація та інформаційні системи, прикладні комп’ютерні технології, екологія, управління підприємством та ін.

Серед докторських програм: машинобудування, управління інформацією та інформаційна система, екологічні і хімічні технології та ін.

Тільки цієі осені!

1 листопада о 19.00 в залі Чернігівського ДРАМТЕАТРУ відбудеться благодійний концерт - космічне шоу від наших студентів та випускників, переможців та фіналістів багатьох фестивалів та  теле-проектів "Україна має талант", "Польща має талант", учасників Одеського кінофестивалю,- неймовірного театру тіней "Fireflies"! 

На Вас чекає справжня казка та захоплююче космічне дійство. Команда театру тіней здивує Вас не лише тіньовими постановками, але і деякими сюрпризами інших жанрів!
Не пропустіть! 
Всі зібрані кошти підуть на підтримку учасників АТО.

Квитки вже в наявності.
Їх можна придбати в Центрі культурно-масової роботи ЧНТУ, в касі Драмтеатру або за тел.+30939619885 
Вартість 30 грн -50 грн 

ОГОЛОШЕННЯ