ua en

Освітній фонд ім. Петра Яцика оголошує конкурс стипендій в галузі української політики, культури та суспільства для проведення досліджень в університеті Торонто.

Мета стипендії – підтримка найперспективніших молодих науковців, які вивчають сучасну Україну, і тим самим підвищують наукову обізнаність щодо української політики, культури та суспільства.

25 листопада студенти відмінники навчання, активісти та представники науково-педагогічного персоналу ЧНТУ відвідали першу вищу школу Східної Європи - Національний університет «Острозька академія».

Делегацію зустріли представники академії, розповіли про історію створення, розвиток, галузі діяльності, меценатство Острозької академії.

Із делегацією зустрівся проректор університету, Кралюк Петро Михайлович, який розповів про роль Острозької академії у розвитку регіону, її минуле та майбутнє. Зокрема, йшлося про історію та причини виникнення навчального закладу, його вплив на розвиток вищої коли в сучасній Україні.

29 листопада 2014 року українська IT компанія Soft Industry спільно з Чернігівським національним технологічним університетом проведе Чемпіонат з програмування "SI DevCup 2014". До участі у Чемпіонаті запрошуються студенти вишів міста. Змагання пройде на базі університету, за адресою вул. Шевченка, 95, 4 корпус, аудиторія 95, початок о 10 годині.

Студентській молоді випаде нагода проявити знання з програмування, здобуті за час навчання. Переможці отримають подарункові сертифікати від компанії Soft Industry номіналом 2000, 1000 та 500 гривень, відповідно до зайнятих місць. Також компанія Soft Industry запросить декількох студентів до себе на практику з перспективою працевлаштування та кар'єрного росту.

Посилання для реєстрації учасників: http://www.soft-industry.com/challenge

Фонд Кличко оголошує новий безкоштовний проект для підлітків 16 – 18 років «Творчі Європи» (We design Europe), який дозволяє студентам перших курсів протягом тижня пройти освітні тренінги в м. Берлін. Для цього необхідно написати есе на тему «Ми творимо Європу» до 8 тис. знаків.

Більш детальна інформація про проект на сайті: http://www.klitschkofoundation.org/what-do-we-do/education/wedesigneurope/about

«Філософія – це культура розуму» - писав римський мислитель Цицерон. Справжнє свято культури розуму відбулось 20 листопада в Чернігівському національному технологічному університеті. Інтелектуальна гра «Брейн-ринг», яка проходила в читальній залі наукової бібліотеки ЧНТУ, стала доказом уваги університету й кафедри суспільних дисциплін та українознавства зокрема до події міжнародного значення – Всесвітнього дня філософії.

Захід організували викладачі філософії кафедри суспільних дисциплін та українознавства – зав. кафедри к.ф.н., доц. Сутрін В.Д. та к.ф.н., доц. Шакун Н.В. До його учасників з вітальним словом звернулась директор ННІ економіки ЧНТУ, д.е.н., проф.. Гонта О.І., яка відзначила хорошу традицію кафедри – щорічне проведення до Всесвітнього дня філософії круглих столів та міжкафедральних семінарів, спрямованих на залучення широкої аудиторії до філософської спадщини та актуальних проблем сучасності. Організатори підкреслили, що мета цьогорічного заходу – зробити філософію ще ближчою студентському співтовариству і запропонувати учасникам поміркувати над її місцем в житті людини

ДП «НЕК «Укренерго» звертається до споживачів із закликом знизити споживання електроенергії, особливо в години максимального навантаження енергосистеми України, а саме у вечірній час - з 17.00 до 21.00 години.

Запрошуємо всіх студентів, викладачів та співробітників університету підтримати ініціативу кафедри ЕСіМ ЧНТУ і приєднатись до цієї життевонеобхідної діяльності з підтримки енергобезпеки України.

Чернігівський молодіжний центр праці при ДСМС Чернігівської ОДА спільно з Чернігівською молодіжною громадською організацією «Міський молодіжний центр «ЖМЕНЯ» організували серію тренінгів для молоді.

Запрошуємо на черговий тренінг "Успішна співбесіда. Секрети, технологія, практика".

Участь в тренінзі безкоштовна!!!
Поспішіть, кількість місць обмежена!!

Для реєстрації, відправляйте особистим повідомленням https://vk.com/mcp2000 свої контактні дані і телефон

Активісти центру культурно-масової роботи ЧНТУ долучилися до благодійної акції "Надійний тил", що проводиться "Єдиним волонтерським центром". Мета акції - зібрати продукти харчування для наших бійців, що перебувають в АТО та кошти для сімей загиблих військовослужбовців з Чернігова.

Студенти протягом суботи стояли біля магазинів та пропонували покупцям допомогти нашим хлопцям, що знаходяться в АТО.

Активісти результатами задоволені, проте наголошують, що потрібні ще волонтери, адже людей не вистачає!

Центр культурно- масової роботи виражає подяку НК "Richmond" за подарунок - репітер, завдяки якому, з понеділка в актовій залі буде wi-fi !!!

Норвезький центр міжнародної співпраці у вищій освіті повідомляє про гранти Уряду Норвегії студентам для навчання в норвезьких вузах (Quota Scheme, державна програма квот).

Мета державної програми квот - інтернаціоналізація норвезької вищої освіти та допомога іноземним студентам в отриманні освіти, яка корисна для їхніх рідних країн.

Програма передбачає підтримку студентів, які навчаються за програмами бакалаврата, магістратури й аспірантури.

Оголошено конкурс заявок представників молоді України для участі у Молодіжному форумі Економічної і соціальної ради ООН (ECOSOC) щодо ролі молоді у програмі розвитку після 2015 року, що відбудеться 2-3 лютого 2015 року (м. Нью-Йорк, США).

Форум буде присвячено ролі молоді у формуванні та визначенні пріоритетів розвитку після 2015 року.

17 листопада 2014 року, студенти кафедри Програмної інженерії, прийняли участь (online) в науково-практичній конференції для молодих вчених та студентів «Захист інформації в комп’ютерних та телекомунікаційних системах і мережах».

Захід відбувся на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка .

Від ЧНТУ зі своїми доповідями виступили:

  • ст. III курсу, Вітер В.О. – «Сучасне ПЗ та новітні засоби захисту інформації в комп’ютерних системах і мережах»
  • ст. II курсу, Баришполь В.В. – «Вероятные угрозы безопасности передачи данных по протоколу tcp/ip».

Оголошується конкурс на створення емблеми (герба) Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

На переможців чекають цінні подарунки.

Роботи (ескізи) Ви можете надсилати за адресою tarodi_volk@mail.ru . Контактна особа – Децюк Тетяна Миколаївна.

Білефельдська аспірантська школа з історії та соціології (BGHS) щорічно запрошує аспірантів з-за кордону на 4-місячне перебування у аспірантській школі з метою підтримки наукового та культурного обміну з іншими країнами. Стипендіати отримують можливість під час перебування у BGHS інтенсивно працювати над дисертацією, взяти участь у аспірантській програмі аспірантської школи та встановити контакти з науковцями, які працюють у аспірантській школі.

До 5 грудня 2014 року студенти та науковці в галузі гуманітарних, соціальних наук та права з України можуть подавати заявки на навчання та дослідження в Європейському університеті Віадріна. В рамках проекту HERMES (Erasmus Mundus Action 2) кожне перебування забезпечується повною стипендією.

Шановні студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує студентів приєднатися до нашого волонтерського центру!

41 чернігівському батальйону потрібна Ваша допомога по збору продуктів харчування!
Якщо Вам:

  • - не байдуже,
  • - ви хочете допомогти,
  • - маєте вільний час у вихідні дні,
  • - долучайтеся до команди волонтерів ЧНТУ!

ЗІБРАННЯ: четвер ( 20.11), актова зала ЧНТУ, 14.10

Довідки за тел. 093 90 991 97 Руслана Леонардівна

Цього року студенти Чернігівського національного технологічного університету вирішили з користю відсвяткувати своє професійне свято – Міжнародний день студента.

17 листопада біля головного корпусу університету розташувалися 5 ярмаркових вулиць благодійного студентського ярмарку «СИЛА В ЄДНОСТІ».

Кульмінацією ярмарку став фінал наймасштабнішої благодійної акції «СИЛА В ЄДНОСТІ». Студенти, викладачі та працівники Чернігівського національного технологічного університету, а їх зараз близько 12000 осіб, протягом вересня-листопада збирали по 1 металевій гривні.

Представники 13 факультетів та 2 коледжів під час урочистої та символічної церемонії зсипали зібрані металеві гривні до спільного мішечку, який виявився, до речі, вагою більш ніж 100 кг.

Дорогі студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує активну та небайдужу молодь долучитися до проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом!

Хто має ідеї, пропозиції, або просто може чимось допомогти, запрошуємо до актової зали в ЧЕТВЕР (завтра) о 14.10!
Довідки: 093 90 991 97 Руслана Леонардівна.

Крайній термін подачі заявок на отримання стипендії - 31 січня 2015 року.

Коледж Європи заснований у 1949 році в Брюгге (Королівство Бельгія) і в 1992 році в Натоліні (Варшава, Республіка Польща), є найстарішим і найпрестижнішим вищим навчальним закладом Європейського Союзу.

Кандидати, які є громадянами України, можуть подати заявку на повну стипендію. Ця стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати.

Центр культурно-масової роботи вітає переможців щорічного конкурсу "Містер ЧНТУ-2014", що відбувся в нашому університеті 13 листопада.

За підсумками журі, переможцями стали:

  • "Містер ЧНТУ -2014" - Степанян Армен
  • "Віце-Містер ЧНТУ" Гапоненко Владислав
  • "Містер глядацьких симпатій - Фокін Руслан

Вітаємо учасників з гарним виступом!

Нагадуємо, що завершується строк подачі документів на конкурс Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» - «Стипендіальна програма «Завтра.UA».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua та подати електронний пакет документів на CD-диску в кім. 227 (2 поверх) першого корпусу ЧНТУ (вул. Шевченка, 95) до 30 листопада 2014 року.

Умови проведення конкурсу та вимоги до конкурсних робіт розміщені на сайті Програми www.zavtra.in.ua та в прикріплених файлах.

ОГОЛОШЕННЯ