ua en

4 грудня у ЧНТУ проходило відкрите засідання Президії Академії технологічних наук України. Його розпочав вступним словом член-кореспондент НАН України, Президент АТН України, доктор технічних наук, професор Морозов О.О. З вітальним словом до учасників звернувся ректор Чернігівського національного технологічного університету, доктор економічних наук, професор Шкарлет С.М.

На засіданні обговорювались провідні напрями взаємодії Чернігівського осередку АТН України, підприємств та організацій:

  • Автоматизація управління сільськогосподарськими підприємствами України.
  • Створення бізнес-центру досліджень, навчання персоналу, створення робочих програм,(навчання студентів за вимогами замовника).
  • Взаємодія з військово-промисловим комплексом. Автоматизація процесів випробування нової техніки.
Програма засідання
Список учасників

В грудні місяці 2014 році в Україні стартує інтерактивний проект «НАТО-квест», спрямований на молодіжну та студентську аудиторію. Переможці квесту мають можливість відвідати штаб-квартиру Альянсу в Брюсселі, щоб ознайомитися з метою та особливостями роботи організації Організації Північно-Атлантичного Договору, також учасники даного квесту отримають сувеніри та подарунки від організаторів та партнерів проекту.

Презентація проекту в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться 9 грудня 2014 року о 10.00 в ауд. 333 (1 корпус).

Напередодні Дня захисника Вітчизни активісти Центру культурно-масової роботи привітали військовослужбовців з наступаючим святом. Студенти ЧНТУ подарували військовим святковий концерт та зазначили :" На сьогодні ВИ, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, є нашою вірою, опорою і надією на краще майбутнє!"

Центр досліджень Східної Європи (Centre for East European Studies) є організатором та координатором Спеціальної польської державної стипендії (Polish Government’s Scholarship Programme) для молодих науковців з України, Росії, Білорусії, Молдови та ін.

Кожного року приблизно 70 науковців отримують стипендію на 9-місячне навчання у найкращих університетах Польщі (у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Любліні та Познані).

Програма організована як однорічна аспірантура, під час котрої студенти вивчають сучасні дослідницькі методики та дізнаються про ключові досягнення науки у сфері їх інтересів.

Інститут стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» проводить конкурс серед студентів на тему: «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми».

Мета конкурсу: з’ясувати ставлення студентської молоді до пріоритетів аграрної політики України з урахуванням історичних традицій, національних особливостей, світового досвіду, аграрної кризи радянських часів і перших років незалежності України та сьогоднішніх результатів реформи.

В Україні стартував Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт» з призовим фондом у розмірі 500 тисяч гривень. Мета конкурсу – стимулювання розвитку ІТ-галузі в Україні та фінансово заохотити молодих фахівців, які готові розвиватись та створювати нові цікаві проекти.

Організатором Чемпіонату є Комп’ютерна Академія «ШАГ».

Участь у Чемпіонаті безкоштовна.

У рамках проектів IncoNet EaP та IncoNet CA розроблено грантову схему для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи в інформаційних заходах ЄС з тематикою, орієнтованою на пріоритетні напрями програми Горизонт 2020. Грантова схема забезпечить фінансову підтримку місцевих дослідників з країн Східного партнерства та країн Центральної Азії в розгорнутих заходах, направлених на пошук партнерів та в інших видах діяльності, пов’язаної з Горизонтом 2020, в країнах ЄС та країнах-партнерах.

Такі заходи представляють собою основу для встановлення тісних контактів, надають змогу знайти європейський консорціум для співробітництва, а також заявити про себе і свою дослідну організацію.

1 грудня до Дня боротьби зі СНІДом центр культурно-масової роботи ЧНТУ провів ряд освітньо-профілактичних заходів, одним з яких стала благодійна акція "Обійму за гривню". Головний меседж акції - СНІД не передається через обійми, тому потрібно частіше дарувати один одному позитивні емоції. Завдяки акції було зібрано майже 1000 гривень, що підуть на допомогу хворій на СНІД дитині.

Також на перервах кожен бажаючий мав змогу безкоштовно взяти інформаційні буклети та календарики від  ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ", а також контрацептиви, що були надані фондом Олени Пінчук "Антиснід".

Фінальною крапкою став концерт за участю представника ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ", психолога Тетяни Ярошенко, наших студентів, а також гості автора-виконавця власних пісень Олени Іванової.

Програма Марі Склодовської -Кюрі пропонує багато варіантів для кар’єрного росту наукових співробітників у Європі та за її межами. Передбачено напрямки, які відповідають будь-яким вимогам.

Учасникам програми надається підтримка на усіх ступенях кар’єри, незалежно від національності. Особливу увагу приділяють науковцям, які поєднують академічні дослідження з роботою в компаніях.

Європейська Комісія відкрила нові конкурси програми Горизонт 2020 за пріоритетами Індустріальне лідерство та Передова наука. Кінцева дата подання проектних заявок – весна 2015 року!

Щорічні премії Президента України для молодих учених (далі – премії) присуджуються за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють розвитку науки.

На здобуття премій представляються наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.

Кінцевий термін подання заявок - 28 січня 2015 року

Нагадуємо про можливість отримання грантів НАТО за програмою «Наука заради миру та безпеки».

Програма «Наука заради миру та безпеки» (Science for Pease and Security - SPS ) - інструмент політики, спрямованої на зміцнення співпраці та діалогу між усіма партнерами на основі наукових досліджень та інновацій з метою сприяння досягненню ключових цілей Альянсу та розв’язання питань, що належать до пріоритетних галузей діалогу та співробітництва, визначених у новій політиці партнерства.

Східний інститут українознавства імені Ковальських (Харків) проводить щорічний конкурс студентських наукових робіт у галузі українознавства. На конкурс приймаються індивідуальні роботи в галузі української історії, антропології, філології, етнології, культурології.

Пріоритет надається роботам, присвяченим східним регіонам України, україно-російським взаєминам, українській діаспорі в Росії, а також дослідженням з інтелектуальної історії, історичної пам’яті, політики ідентичності, політичних і адміністративних еліт, урбаністики, регіоналістики, культурної антропології, освіти, компаративістики.

28 листопада 2014 року на базі Юридичного інституту Національного авіаційного університету відбувся VIII Всеукраїнський правовий VIP турнір організований Координаційною радою молодих юристів Міністерства юстиції України за підтримки Мінюсту.

У ході напруженої боротьби наша команда здобула впевнену перемогу у турнірі, зайнявши І місце. Позаду залишились і команда господарів змагання - НАУ (ІІ місце), та команду Національного торгово-економічного університету (ІІІ місце), почесне IV місце зайняла команда Національної академії Прокуратури України.

Команда переможців візьме участь у суперфіналі, що пройде у м. Київ в кінці наступного тижня, проти команди провідних юристів України!

Тож щиро вітаємо команду юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій з перемогою!!! Та зичимо успіхів у суперфіналі!!!

Запрошуємо студентів усіх спеціальностей 3-4 курсу навчання відвідати вебінар на тему «Навчанню в Польщі – бути чи не бути», який відбудеться 03.12.2014 р. о 10:00 в ауд. 301, (І корпус, вул. Шевченка 95).

Усі бажаючі зможуть поспілкуватися з кандидатом економічних наук, доцентом Петраковим Ярославом Валерійовичем, щодо перспектив стажування і навчання у вищих навчальних закладах Польщі.

Чекаємо на вас!

Дослідницький центр IMEC надає стипендії молодим фахівцям для навчання на PhD-програмі з нанотехнологій .

Учасники програми отримують змогу стати частиною міжнародної команди науковців центру і працювати над міждисциплінарними дослідженнями в галузі наноелектроніки та нанотехнологій. Розробки центру успішно застосовуються в охороні здоров’я, енергетиці, транспортній сфері.

Студенти бакалаврату та магістратури мають можливість на 2 літні місяці стати частиною міжнаціонального дослідницького колективу CERN, відвідувати лекції вчених в галузі передових досліджень з фізики елементарних частин та високих енергій.

Подати заявку на участь можуть студенти бакалаврату, які завершили як мінімум 3 курси навчання, або студенти магістратури. Випускники, які отримують диплом влітку 2015 року також можуть претендувати на участь.

Ефективний спосіб підготуватися та скласти тести – відвідати майстер-клас та отримати відповіді на питання по тестам GMAT&TOEFL, спланувати час та процес підготовки.

Дата і час проведення: 4 грудня, четвер; 19:00

Місце проведення: офіс MBA Strategy, вул. Богдана Хмельницького, 32, офіс 3, м. Київ

Сертифікати TOEFL та GMAT необхідними документами для бажаючих отримати освіту або пройти стажування закордоном.

Участь лише за попередньої реєстрації: http://www.goo.gl/KpaHL9

В суботу в театрі ім. Т.Г.Шевченка відбувся IV загальноміський конкурс краси серед студенток вишів міста "Miss University-2014", де взяли участь студентки нашого навчального закладу. За результатами конкурсу "Miss глядацьких симпатій", а це призове третє місце, посіла студентка групи УП-122 Анна Іванцова.

Вітаємо Аню із зайнятим почесним 3-м місцем, а також висловлюємо подяку групі підтримки, які зайняли майже половину залу і щиро підтримували наших дівчат!

Також в конкурсі наш університет представляли Марина Надточей, Альона Дарнопих та Наталія Полтавець. Дівчата гарно та достойно виступили, хоча призового місце їм не дісталося. Проте, як відомо, краса врятує світ, а краси і чарівності нашим студенткам не бракує!

Центр культурно-масової роботи бажає дівчатам подальших успіхів та нових перемог!

Освітній фонд ім. Петра Яцика оголошує конкурс стипендій в галузі української політики, культури та суспільства для проведення досліджень в університеті Торонто.

Мета стипендії – підтримка найперспективніших молодих науковців, які вивчають сучасну Україну, і тим самим підвищують наукову обізнаність щодо української політики, культури та суспільства.

ОГОЛОШЕННЯ