ua en

26 березня 2014 року (середа) в І-333 о 12.50-15.50 відбудеться науково-практичний семінар Ради молодих вчених та НТСА ЧНТУ.

Вітаємо учасників підсумкової конференції другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі "Машинознавство", яка розпочинає свою роботу 25 березня 2014 року.

Перелік учасників>> , Програма конференціїї>>

1 квітня 2014 року о 18:00 у актовій залі 1 корпусу ЧНТУ до міжнародного дня гумору відбудеться "Кубок ректора".

Запрошення у студклубі. Чекаємо Вас з хорошим настроєм!

В рамках святкування 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка студенти та викладачі університету організували флеш-моб, основною ідеєю якого є заклик до об’єднання задля збереження єдності та цілісності України, як заповідав великий Кобзар: «Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю!»

Запрошуємо всіх переглянути відеоролик!

Шановні викладачі! Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з інформаційним повідомленням «Інституційний репозитарій», яке розміщено на сайті наукової бібліотеки (library1.stu.cn.ua) в розділі «Ресурси бібліотеки» на сторінці «Відеопроекти».

За підсумками проведеної бібліотекою інтернет-вікторіни «Наш Шевченко: відомий та невідомий» переможцем визначено студента гр. ПІ-131 Пучку Владислава Сергійовича, якого було нагороджено пам’ятним призом.

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
ЧЕТВЕРТОЇ МІЖНАРОДНОЇ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»
присвяченої 50-річчю заснування кафедри технологій машинобудування та деревообробки

Хочеш поїхати на навчання в Європу, але не знаєш, з чого почати? - Тоді тобі до нас, на безкоштовний вебінар «2 Перші Кроки До Навчання За Кордоном» !

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Надійшла інформація щодо всеукраїнських та міжнародних, очних і заочних конференцій, які відбудуться у квітні 2014 р. Тематика конференцій охоплює питання технічних і економічних наук, соціології, управління підприємницькою діяльністю, математики, фізики та ін.

26 квітня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті на базі кафедр ІКС та ПІ, відбудеться I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, в рамках 1/8 студентської перщості світу ACM-ACPC, серед ВНЗ області. Додаткова інформація: e-mail: KafedraPI@yandex.ua

ACM ICPC (ACM International Collegiate Programming Contest) - щорічна міжнародна студентська олімпіада з програмування (інші назви - Чемпіонат світу з програмування / Міжнародний командний чемпіонат з програмування ) , організована асоціацією ACM.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «Робота для тебе» Весна-2014», який відбудеться 15 травня 2014 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху. Початок о 11 год.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Закликаємо всіх підтримати моральний дух Збройних Сил України та покращити матеріально-технічне і медичне забезпечення Української армії. Кожний бажаючий може автоматично перерахувати на підтримку Української армії 5 грн. зателефонувавши на єдиний мобільний номер «565». Зібрані кошти можна також перерахувати на відкриті рахунки в державній казначейській службі України:

Наукова бібліотека ЧНТУ запрошує 18 березня (вівторок) з 11.00 до 15.00 на другому поверсі першого корпусу університету відвідати перегляд літератури "Письменники Чернігівського району".

Чекаємо всіх бажаючих. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Шановні колеги! Триває Конкурс на звання кращого студента в галузі податкового права від КПМГ в Україні! Це чудова нагода перевірити свої знання, працевлаштуватися в КПМГ та виграти чудові призи!

Тільки з 17 березня по 3 квітня 2014 у студентів / викладачів є можливість придбати першу в Україні передплачену карту "ШТУКА" (електронний гаманець) за акційною ціною 10 грн.

Переваги картки "ШТУКА" вказані на сайті www.shtuka.fidobank.ua

Придбати карту "ШТУКА" можна буде щодня в холі 1 корпусу ЧНТУ у фахівців Банку.

Шановні студенти, аспіранти та працівники університету!

Надійшла інформація щодо можливостей навчання та проведення досліджень закордоном. Кінцеві терміни подачі заявок - у квітні 2014 року.

Чернігівським відділенням Ліги радіоаматорів України до 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка була започаткована програма "Тарасові шляхи. Чернігівщина". За цією програмою з 1 по 31 березня 2014 року необхідно провести радіозв'язки зі звичайними станціями радіоаматорів нашої області (нараховується по 10 балів за кожний зв'язок) або з ювілейними станціями, які розташовані в місцях, де перебував Т.Г.Шевченко.

Такі "ювілейні" радіозв"язки оцінюються в 20 балів за кожний зв'язок. Для отримання святкового диплому необхідно набрати не менше 200 балів. Колективна радіостанція Чернігівського національного технологічного університету (позивний UR4RZU) першою виконала цю дипломну програму, і вже отримала диплом з порядковим номером 001.

Колектив радіостанції нашого університету, 73 (найкращі побажання всім студентам та співробітникам ЧНТУ).

8 березня в Чернігівському міському Палаці Культури відбувся 7 відбірковий фестиваль Чернігівської відкритої ліги команд КВК, де збірна нашого університету команда КВК "Подай Патрон" зайняла 5 місце і тим самим пройшла в в наступний етап гри - 1/8 фіналу.

Незважаючи на велику конкуренцію, 17 команд, наші студенти набрали майже максимальну кількість балів від членів жюрі, та змусили сміятися глядачів над кожною своєю мініатюрою.

Наступний етап Чернігівської відкритої ліги команд КВК відбудеться 6 квітня в міському Палаці Культури.

Вболіваємо за наших!

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН У СЕРЕДНІЙ ТА ВИЩІЙ ШКОЛІ» (XXI Каришинські читання 29-30 травня 2014 року).

Чернігівський національний технологічний університет є одним з провідних вищих навчальних закладів України, внесений до переліку пріорітетних вищих навчальних закладів Канадською асоціацією інженерів. До його структури входять 7 факультетів, 20 відділів, центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації.

Чернігів національний технологічний університет зацікавлений в участі в усіх можливих проектах у рамках програми Еразмус+ і, зокрема, у розробці спільних магістерських програм.

5 березня 2014 року у Київському національному університеті ім. Шевченка відбувся "Інформаційний день програми Еразмус+ у вищій освіті", організований Національним Темпус-офісом в Україні у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні.

У рамках Інформаційного дня було представлено нову міжнародну освітню програму ЄС Еразмус+, що реалізовуватиметься протягом 2014-2020 років, а також можливості міжнародного співробітництва, відкриті для ВНЗ, викладачів, студентів в рамках програм Еразмус+, Еразмус Мундус та Жан Моне.

ОГОЛОШЕННЯ