ua en

В середу 19 лютого 2014 року у ауд. 4-85 відбудеться I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з електроніки, початок о 1430.

До участі в олімпіаді запрошуються студенти з 2 по 5 курс груп ПЕ, магістранти групи МЕ-091, а також всі інші студенти нашого університету, які бажають спробувати свої сили в рішенні задач з дисциплін, що вивчаються за напрямком підготовки 0508 "Електроніка".

В завдання олімпіади включені питання, що пов'язані з наступними дисциплінами: теорія електричних кіл, твердотільна електроніка, енергетична електроніка та перетворювальна техніка, пристрої аналогової та цифрової електроніки, мікропроцесорна техніка.

Переможці першого етапу будуть представляти наш університет на другому етапі олімпіади з електроніки, що також буде проходити в нашому університеті. Більш докладну інформацію можна отримати на форумі кафедр ПЕ та БРАС.

Асоціація "Інформатіо-Консорціум" у співробітництві з Фундацією eIFL.net пропонує безоплатне підключення бібліотек, університетів та науково-дослідних установ України до електронних ресурсів у 2014-2015 роках.

17 лютого – 21 лютого 2014 року у Чернігівському національному технологічному університеті буде проводитись тиждень кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права. Запрошуємо всіх бажаючих до участі у цікавих та змістовних заходах.

13 лютого (четвер) о 13.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться відкриття виставки фоторобіт Олега Грицюка "Чудовий мій Деснянський край"

Запрошуються всі бажаючі.

Останній день подання заявки: 16 березня 2014 року

Організатор: Посольство Франції в Україні

До участі запрошуються:

  • громадянини України
  • віком 26 років, або менше (на 31 липня поточного року)
  • здобули диплом бакалавра/магістра (або еквівалентний йому)
  • ніколи не отримували стипендію уряду Франції

Оголошено конкурс на отримання стипендії "Copernic". Програма розрахована для студентів/молодих фахівців із закінченою вищою осівтою у галузі менеджмента або інженерії.

Останній день подання заявки: 16 березня 2014 року

Дата проведення: 26-27 вересня 2014 року

Останній день подання матеріалів: 7 вересня 2014 року

Організатор:

  • Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України
  • Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
  • Харківське міське товариство "Філософська освіта"

Національний Темпус-офіс в Україні в тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинає реєстрацію на Інформаційний день програми Еразмус+ у вищій освіті.

Під час Інформаційного дня буде представлено нову освітню програму ЄС Еразмус+, що реалізовуватиметься протягом 2014-2020 років, та можливості міжнародного співробітництва, відкриті для ВНЗ, викладачів, студентів в рамках програм Еразмус+, Еразмус Мундус, Жан Моне на даний час.

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів світу за даними міжнародного каталогу 4 International Colleges & Universities (4icu.org). Чернігівський національний технологічний університет серед ВНЗ України посідає 46 місце.

Лідер загального рейтингу – Національний технічний університет України «КПІ». На другій сходинці – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. На третьому місці – Національний університет біоресурсів і природокористування України.

1-2 березня в Києві відбудеться конференція “MarketLab 2014”. Шостий рік поспіль організатором виступає молодіжна організація AIESEC.

Подія об'єднає 150 енергійних, зацікавлених в світі маркетингу студентів старших курсів та молодих спеціалістів-маркетологів. Спікери, фахівці в сфері маркетингу, розширять ваші знання про передові технології, ознайомлять учасників зі свіжими кейсами, розкажуть про основні тренди 2013-2014 років.

Відкрито конкурс на здобуття Стипендій імені Лейна Кіркланда у 2014/15 навчальному році, його оголосили Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Освіта для Демократії  для кандидатів з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азейбарджану й Казахстану.

 Програма передбачає двосеместрове навчання у вищих навчальних закладах Польщі та дво-чотиритижневе професійне стажування у державних або приватних установах і організаціях.

11 лютого 2014 року відбудеться щорічний урочистій захід "Гордість університету 2014"

Будуть відзначені кращі з кращих студенти ЧНТУ у різних номінаціях. Запрошуємо на свято всіх бажаючих.

Goi Piece Foundation за підтримки ЮНЕСКО оголосив конкурс наукових робіт для молоді. Тема: «Моя роль як громадянина Землі».

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись на сайті: www.goipeace.or.jp.

Кінцевий термін прийому робіт - 15 червня 2014.

Університет ім. Альфреда Нобеля запрошує взяти участь у XI Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Молодь України у контексті міжкультурної комунікації», яка відбудеться 3 квітня 2014 року.

Проект “Твоя Країна” – це кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного тобою міста. Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами у кав’ярнях чи театрах, а також нові друзі, знання та яскраві враження!

Національний університет «Острозька академія» запрошує до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ І ТУРИЗМ: СУЧАСНІСТЬ ТА РЕТРОСПЕКТИВА» 11 квітня 2014 року , м. Острог.

Оголошено дистанційний конкурс літературної творчості в рамках святкування Днів Європи в Україні «Ми українці, ми європейці». Проводиться Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка.

Один з провідних аналітичних центрів у Центральній та Східній Європі, Польський інститут міжнародних відносин оголосив конкурс студентських робіт для свого журналу «The Polish Quarterly of International Affairs».

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує до участі у XII Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Шевченківська весна 2014: Філософія " 25-28 березня 2014.

Вітаємо команду ЧНТУ у складі: Миколи Кислого, Аліни Петровської (студенти 4 курсу кафедри менеджменту та державного управління), Юлії Лисенко, Ірини Середенко (студентки 4 курсу кафедри обліку і аудиту) та Поліни Бичкової (студентки 4 курсу кафедри фінансів), яка потрапила до фіналу національного етапу 4 Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge.

Це вже втретє поспіль команда ЧНТУ виходить до ТОП-10 кращих серед університетів усієї України!

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати фінал 28 лютого 2014 року у м. Київ та підтримати нашу команду!

ОГОЛОШЕННЯ