ua en

Університети Coimbra Group пропонують короткотермінові візити для молодих дослідників з ВНЗ.

Вимоги до кандидатів:

  • вік – до 35 років
  • бути громадянином України та постійно проживати в Україні
  • належати до академічного складу університету та мати ступінь кандидата наук, хоча в окремих випадках допускається участь аспірантів

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» разом зі словацьким Центром Європейських та Північно-Атлантичних справ (CENAA) ініціює проведення тренінгу на тему «Реформування сектора безпеки».

Тренінг відбудеться 24-28 лютого (5 днів), 2015 року в Києві в готелі Воздвиженський.

Тренінг спрямований на покращення продуктивності українських державних експертів та представників неурядових організацій з сектора безпеки стосовно військової реформи, трансформації безпеки, а також приєднання до НАТО.

Протягом тренінгу експерти з Словаччини та Польщі розкажуть про досвід трансформацій на прикладі своїх країн.

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь оголошують набір учасників стажування “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок”.

Цільова група проекту: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб).

Тривалість стажування: 7 днів (8-14 березня 2015 року), м. Лодзь, Польща

З метою виховання нового покоління політиків, а також підвищення рівня професійної освіти молоді, «Молодіжний інформаційний центр» проводив конкурс під назвою «Студенти для органів місцевого самоврядування». Із більше ніж десятка учасників обрали чотирьох найдостойніших. Серед них, троє наших студентів:

  • Сергій Рудаков – студент факультету електронних та інформаційних технологій
  • Олексій Хмельницький – студент факультету економіки та підприємництва.
  • Радченко Андрій - студент факультету електронних та інформаційних технологій

Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці усіх, хто відчуває в собі педагогічний талант.

Пропонуємо Вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу «Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті» для людей поважного віку. Форма роботи – двогодинні заняття у міні-групах по п’ять чоловік.

Таким чином, разом ми зробимо добру справу і допоможемо творчому розвитку та адаптації пенсіонерів в інформаційному суспільстві.

Запрошуємо всіх на урочисте вручення дипломів магістрів. Свято відбудеться 6 лютого о 14.00 в актовій залі головного корпусу.

Чекаємо всіх випускників для підготовки до вручення 6 лютого о 13.00 в актовій залі.

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів та молодих вчених “Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: реґіональні особливості та світові тенденції”

15 травня 2015 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбудеться II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: регіональні особливості та світові тенденції

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця, для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). При відборі кандидатів перевага надаватиметься тим аплікантам, які вже вивчають чеську мову.

Кількість стипендій – 4.

На 2015 рік пропонуються такі стипендії:

 Чернігівський національних технологічний університет висловлює глибоке співчуття родинам і близьким героїчно загиблих українських військових та разом з чернігівцями сумує за їх життями.

ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ!

Одночасно бажаємо скорішого одужання нашим пораненим героям та найшвидшої реабілітації.

ЗБІР КОШТІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ЧЕРЕЗ СТАРОСТ ГРУП, КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ!

Продовжується набір в ізостудію всіх бажаючих (від 14 років та старших).Запрошуються всі, хто бажає набути навички в образотворчому мистецтві та вдосконалити майстерність (малюнок, композиція, живопис)

Заняття проходитимуть в приміщенні університету по суботах. Початок о 10.00.

Довідки за тел. 3-03-30, 166 (бібліотека, І корпус)
0672756577 - Ліфьоров Леонід Васильович (керівник ізостудії)

Оголошено конкурс творів на тему “Many Languages, One World”.
Кінцевий термін: 25 березня 2015 р.

Конкурс відкритий для студентів денної форми навчання.
Переможці приймуть участь у 7-денному Міжнародному Молодіжному Форумі у Нью-Йорку!

Більше інформації за посиланням.

Шановні студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує всіх бажаючихприєднатися до нашої дружньої творчої родини та долучитися до культурно-масового життя нашого університету!

Якщо Ви талановита, активна, творча, креативна особистість, маєте палке бажання працювати над вдосконаленням рідного ЧНТУ не лише з наукового та освітнього боку, але й з культурного,не дозволяйте, щоб Ваші вміння, навички та талант не знали похвали та всезагального визнання! Ми цінуємо нові ідеї та із великим задоволенням раді бачити в своїх колах нові обличчя!

Fundacja Central European Academy Studies and Certification (CEASC) запрошує пройти закордонну навчально - ознайомчу практика, що може допомогти знайти роботу в ЄС студентам сфери ІТ.

Згідно зі звітом Європейської комісії найближчим часом в ЄС очікують дефіцит 900 тисяч фахівців індустрії ІТ. Це спричинено тим, що кількість вакансій зростає набагато швидше, ніж кількість потенційних спеціалістів. Тому мотивовані і якісно підготовлені українські програмісти, системні адміністратори, фахівці з веб-дизайну, комп'ютерної графіки, комп'ютерної безпеки, тривимірної візуалізації та анімації можуть розраховувати на безпроблемне працевлаштування у європейській компанії.

У зв'язку з цим Європейською фундацією навчань та сертифікації (CEASC), Бидгощ, Польща у березні 2015 року заплановано навчально - ознайомчу практику «Трансфер інновацій. Вихід на ринки ЄС» для студентів сфери ІТ, яка відбудеться у польському Лодзі.

Оголошено конкурс проектів серед студентської молоді щодо організації сортувального комплексу сміття

Організатор конкурсу ГО «Фонд здорового суспільства».

Мета конкурсу – залучення молоді до діяльності спрямованої на покращення стану навколишнього середовища власного регіону шляхом підтримки екологічних ініціатив.

Завдання Конкурсу:

  • екологічна освіта молоді;
  • залучення молоді до вирішення екологічних проблем громади;
  • допомога у впровадженні перспективних проектів у життя.

28 січня 2015 року у стінах ННІ економіки ЧНТУ пройшов круглий стіл «Роль органів студентського самоврядування в підвищенні якості навчально-виховного процесу ЧНТУ».

Захід зібрав представників студентського руху з усіх факультетів, а також студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, Коледжу економіки та технологій ЧНТУ. В обговоренні актуальних студентських питань взяли участь і спеціалісти Центру культурно-масової роботи та Культурно-освітнього центру «Перемога».

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи О.Є. Мельник у своєму виступі наголосила на необхідності впровадження нових форм виховної роботи, розробки актуальних, суспільно-важливих та різнопланових проектів.

Чернігівський національний технологічний університет станом на 22 грудня 2014 року посідає 57 місце в рейтингу Scopusсеред вузів України. Рейтинг університетів «Scopus» складається за даними наукометричної бази даних Scopus за кількістю наукових публікацій співробітників навчального закладу та кількістю цитувань їх праць у Scopus.

29 січня 2015 року у ННІ права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбувся перегляд документального фільму «Герої України. Крути. Перша незалежність» https://www.youtube.com/watch?v=5W4bCPJY_p0 з подальшим його обговоренням, присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

Метою заходу було виховання молодої людини - патріота України, сприяння розвитку громадської активності, національної свідомості особистості, підняття громадського духу.

Організаторами заходу виступили Молодіжний центр праці при Департаменті сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівський національний технологічний університет, Кіноклуб ЧНТУ «Новий погляд».

28 січня 2015 року Чернігівський національний технологічний університет відвідала делегація з Університету Фукусіма (Японія). Зустрічав гостей проректор з наукової роботи, професор Казимир Володимир Вікторович.

Шановні гості мали можливість ознайомитися з університетом, його структурою та досягненнями в області науки. Було обговорено перспективи співпраці між ЧНТУ та Університетом Фукусіма.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.01.2015 року за № 02 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», з метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування працівників та студентів університету у ЧНТУ передбачено ряд заходів, ознайомитись з якими можна у цьому документі.

Шановні викладачі та студенти ЧНТУ!

4 лютого 2015 року о 14.30 у лекційному залі №1 Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій (навчальний корпус №8) відбудеться театралізована вистава «Вечори на хуторі біля Диканьки», за участі студентів факультету соціальної роботи – волонтерів проекту «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади міста Чернігова».

Запрошуємо всіх бажаючих!

ОГОЛОШЕННЯ