ua en

Київська Школа Економіки запрошує до участі у студентській конференції, яка відбудеться в Києві 27 березня 2015 року.

Мета конференції полягає у ґрунтовному аналізі економічних аспектів впровадження та використання нових джерел енергії в Україні та презентації результатів кращих студентських досліджень.

25.12.14 представники студентської ради Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ відвідали Чернігівський притулок для дітей віком 3 - 18 років.

Завітали студенти не з порожніми руками, дітям були придбані подарунки на загальну 800 грн. (ці кошти були отримані за перемогу в КВН-лізі у минулому році), а саме олівці, зубні щітки, мило, розмальовки для малечі та зошити старшим дітям.

24 грудня активісти ЦКМР привітали з наступаючими святами дітей із Щорського інтернату "Казка". Вони передали дітям 12 кг мандарин, 10 кг цукерок, печиво, іграшки, канцелярію, та одяг - все те, що було зібрано та куплено на кошти зібрані під час акції "Подаруй дитині казку", а це 1006 грн.

Діти були приємно вражені, і вже нас чекали. Допомогли донести всі подарунки до актової зали, а потім уважно слухали та постійно дякували за подарунки", - розповіла Анастасія Моцак, студентка групи МФК 101 .

В суботу в ТЦ "Мегацентр" активісти центру культурно-масової роботи ЧНТУ провели благодіний передноворічний концерт  під назвою " Подаруй дитині казку". Завдяки акції було зібрано цукерки, м'які іграшки, канцелярію та 1060 грн, які будуть направлені до дітей-сиріт (який саме інтернат, вирішується).

Також 176 гривен було зібрано на допомогу маленькому Олександру, який не може ходити та потребує допомоги. 

За словами активістів, серед всієї метушні та воєнних дій, люди зовсім забули про найдорожче - про діточок, які зараз як ніколи мріють про казку, чудеса та подарунки на Новий Рік! Саме тому студенти технологічного університету вирішили прямо в торговомцу центрі провести передноворічний концерт, подарувати глядачам свою творчість, гарний настрій та нагадати чернігівцям про те, що є діти, які дуже потребують нашої уваги.

Шведська королівська академія наук спільно з іншими науковими установами Швеції та за підтримки Фонду Кнута і Аліси Валленберг започаткували програму, направлену на розвиток перспективних наукових досліджень Швеції.

Оголошується конкурс для молодих вчених у галузі медицини, природничих, технічних, гуманітарних та суспільних наук.

Програма передбачає фінансування наукових досліджень молодих вчених (загальною вартістю 1,2 мільярда шведських крон).

Заявки мають бути надіслані не пізніше 4 березня 2015 року.

12 грудня 2014 року в приміщенні юридичного інституту Національного Авіаційного Університету відбувся суперфінал Всеукраїнського ВІП турніру з правознавства, що був організований Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України за підтримки Мінюсту.

У суперфіналі зустрілись команда юридичного факультету ЧНТУ – переможець фіналу Турніру та команда провідних київських правників-практиків, організована КРМЮМЮУ.

За підсумками гри, беззаперечну перемогу одержала команда нашого університету, яка з рахунком 2-1 обіграла команду суперників.

З метою покращення умов для самопідготовки студентів, наукової роботи аспірантів та викладачів в читальному залі №1 наукової бібліотеки ( 1 корпус університету) збільшено кількість робочих місць користувачів для роботи в Wi – Fi зоні. Запрошуємо всіх бажаючих!

Зимова школа в Кракові: "Демократія, компетентність і влада: роль експертів у сучасному європейському суспільстві" запрошуэ з 7-15 лютого 2015 року.

Проект підтримується грантами Ірландії, Ліхтенштейну і Норвегії та співфінансується польськими фондами.

Хто може прийняти участь: Зимова школа запрошує магістрантів, аспірантів, а також випускників та учасників, зацікавлених тематикою з усіх країн.

Витрати: Учасники покривають лише витрати на проїзд до Кракова. Витрати на проживання покриваються організаторами програми. Організатори програми також забезпечують учасників необхідними навчальними матеріалами.

Університет Тарту (Естонія) пропонує магістерські стипендії з оплатою навчання і всіх витрат.

Університет Тарту, за участю Університету Uppsala, Університету Claude Bernard Lyon 1 і Університету Abo Akademi запустили нову 2-річну магістерську програму Erasmus Mundus в галузі аналітичної хімії Excellence in Analytical Chemistry (EACH).

Програма готує фахівців з аналітичної хімії і надає кваліфікацію для роботи в промисловості (харчовій, фармацевтичній, матеріалознавства, енергетики тощо), а також в лабораторіях хімічного аналізу (в галузях охорони навколишнього середовища, продовольства, охорони здоров'я і т.і.) по всьому світу.

Міністерство освіти і науки України оголошує про початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми Уряду Республіки Польща «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.

Другий етап передбачає навчання 400 студентів та 50 аспірантів у польських вищих навчальних закладах протягом двох семестрів. Мова навчання – польська. У разі якщо студент/ка не володіє польською мовою, він/вона зараховуються до центрів вивчення мови при університетах терміном на один семестр та розпочинають безпосереднє навчання з наступного семестру, після успішного завершення мовної підготовки. Володіння англійською мовою є бажаним, але не обо’язковим.

Дорогі співробітники, студентки. До ЦКМР ЧНТУ звернулися за допомогою - давайте разом допоможемо дівчині!!!
Детальні інформація: Стучиловой Алине Владимировне! https://vk.com/id9667014 всего 28 лет! 20 ноября поставили диагноз : "Периоптическая менингиома с интракраниальным компонентом" вот заключение МРТ http://vk.com/alina_vse_bydet_xorowo?zhoto-81617957..

Время идет против Алины! Опухоль увеличивается каждый час! Алина УЖЕ ТЕРЯЕТ ЗРЕНИЕ! ЗАБОЛЕВАНИЕ СМЕРТЕЛЬНО!!!! СРОЧНО НУЖНА ОПЕРАЦИЯ !!! Стоимость операции 15,5 тыс.евро!

Самостоятельно собрать деньги не реально! Очень короткие сроки!
Алина работает врачом-хирургом- стоматологом в г.Чернигове, Украина
Она дружелюбный, добрый и открытый человек! Всю жизнь ведет здоровый образ жизни!
Вот ее номер телефона +38 066 606 08 60, +38 093 97 054 97, +38 096 933 7018

Будем благодарны за ЛЮБУЮ финансовую помощь!!!

16 грудня 2014 року у ЧНТУ розпочала роботу ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «Інноваційний розвиток і транскордонна безпека: економічні, екологічні, правові та соціокультурні аспекти».

Бажаємо учасникам конференції плідної роботи!

Центр культурно-масової роботи ЧНТУ запрошує всіх бажаючих мешканців міста 20 грудня о 14:00 (магазин Мегацент) завітати на благодійну передноворічну концертну програму від студентів ЧНТУ "Подаруй дитині казку!"

Всі зібрані подарунки та гроші будуть передані дитячому інтернату!

Центр культурно-масової роботи вітає команду КВК «Подай паtрон» з успішним завершенням сьомого сезону Відкритої чернігівської ліги КВК!

Навряд чи хтось міг подумати, що створена з першокурсників на початку 2014 року команда КВК ЧНТУ "Подай паtрон", менш ніж через рік виступатиме у фіналі Відкритої чернігівської ліги КВН і змагатися не просто з дорослими і досвідченими КВНщиками, що мають за плечима безліч КВНівських перемог, а з чемпіонами України.

Впродовж двох тижнів активісти ЦКМР вирішували якій саме дитині перерахувати зібрані, під час благодійної акції "Обійму за гривню", кошти, і прийшли до висновку, що хочуть допомогти маленькому Саші, який після вакцінації перестав ходити. Зібрані 970 грн - не велика сума, проте активісти ЦКМР сподіваються, що ці кошти, зможуть хоч трішки зменьшити градус напруги в родині малюка...

Нагадаємо, що 1 грудня, в День боротьби зі СНІДом, активісти ЦКМР провели благодійно-інформаційну акцію, де кожен студент, викладач зміг отримати інформаційні буклети, календарі, контрацептиви та можливість підзарядитись гарним настрієм, завдяки акції Обійму за гривню". В акції взяли участь переможці конкурсів "Міс та Містер ЧНТУ", а також активісти центру культурно-масової роботи. Майже три години студенти дарували піднесений настрій та міцні обійми усім бажаючим, а взамін отримували невеличку фінансову допомогу як від студентів, так і від викладачів. Завдяки спільним зусиллям було зібрано майже 1000 грн. ,які вже перерахували на картковий рахунок матері маленького Саші.< /p>

Твіннінг має багаторічну традицію в Європі в якості ефективного інструменту для нарощування потенціалу.

Головною метою дії твіннінгу є підвищення взаємонавчання, посилення співпраці між країнами ЄС та країнами Східного Партнерства для заснування стійких науково-технічних та інноваційних проектів ЄС-СП.

Ідея полягає в тому, щоб кинути виклик дослідним командам ЄС і СП, що мають досвід в області зміни клімату, охорони здоров'я та енергетики і зацікавленим у підготовці нових спільних пропозицій для проекту HORIZONT 2020.

Програма є спільною ініціативою Східного комітету німецької економіки, Федерального міністерства економічного співробітництва й розвитку Німеччини та Торгово-промислової палати України, яка  надає   можливість  стажування з фахової дисципліни у відомих німецьких компаніях та організаціях.

Програма передбачена для студентів старших курсів та випускників з невеликим досвідом роботи віком до 30 років.

Аналітична агенція «Українська марка» оголошує IX Всеукраїнський молодіжний конкурс «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

КОНКУРС СКЛАДАЄТЬСЯ З 3-Х КОНКУРСНИХ НОМІНАЦІЙ:

  1. Конкурс прикладних досліджень із соціально-економічної тематики (на задані організаторами теми).
  2. Конкурс соціальних проектів.
  3. Конкурс наукових робіт «Спудейські есеї».

У рамках програми стипендії ЮНЕСКО-Кейзо Обучі-2015 оголошено конкурс для проведення досліджень молодими науковцями у таких сферах:

  • - навколишнє середовище (з акцентом на дослідженнях води та водних ресурсів);
  • - міжкультурний діалог;
  • - інформаційно-комунікаційні технології;
  • - мирне розв’язання конфліктів.

Відповідно до цієї програми, на 2015 рік Уряд Японії виділяє 20 стипендій розміром від 6 до 10 тис. дол. США кожна.

9 грудня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулась презентація мобільного додатку «НАТО-квест», яку анонсували автор розробки президент Українсько-Словацького Центру Партнерства Михайло Колібабчук та радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

Цей додаток є принципово новим видом соціальної мережі і при цьому дозволяє брати участь в інтерактивній вікторині про Північно-Атлантичний Альянс. Проект реалізовується за ініціативи ГО «Чорноморська бізнес-ліга», Українсько-Словацького Центру Партнерства та за сприяння Центру інформації та документації НАТО.

ОГОЛОШЕННЯ