ua en

Відповідно до листа Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 14.01.2015 року №01-15/4 повідомляємо, що Секретаріат Комітету проводить прийом робіт на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року (Державна премія) до першого квітня.

Повна інформація на сайті.

5 лютого 2015 року за ініціативи інженерно – будівельного факультету в приміщенні 22 навчального корпусу ЧНТУ відбулося засідання круглого столу на тему «Гармонізація інженерної освіти в рамках переходу до євростандартів». У засіданні круглого столу взяли участь усі співробітники факультету. На засіданні робота проводилась за чотирма напрямками: навчальний, науковий, організаційний та волонтерський блок.

6 лютого в актовій залі ЧНТУ відбулося урочисте вручення випускникам дипломів магістрів. В цей день майже 150 осіб отримали дипломи магістрів, з яких більше 50 - з відзнакою.

В цей день отримали дипломи магістрів студенти факультету управління та життєзабезпечення, проектного менеджменту та управління якістю, юридичного факультету, факультету соціальної роботи, факультету електронних та інформаційних технологій, механіко-технологічного факультету та вперше студенти-випускники центру  післядипломної освіти та підвищення кваліфікації.

Випускники  подякували викладачам за їх зусилля, терпіння та пообіцяли досягти таких успіхів, щоб ЧНТУ ними пишався!

МЗС Румунії виділено 85 стипендій для студентів із зарубіжних країн, що не є членами ЄС для безкоштовного навчання у 2015-2016 навчальному році у вищих навчальних закладах Румунії.

Навчання проводитиметься за такими спеціальностями як економіка, фінанси, сільське господарство, медицина, мистецтво, журналістика, політичні та суспільні науки.

Румунська сторона сплачує  студентам  I-IV курсів стипендію в розмірі 65 євро,  магістрам - 75 євро та аспірантам - 85 євро. Крім цього, всі стипендіати забезпечуються безкоштовними місцями в гуртожитках.

27-28 січня у Києві відбувся Форум «Розширення участі України в дослідницькому та інноваційному процесі на шляху до Асоціації в програмі Горизонт2020».

У заході прийняли участь фахівці відділу інтелектуальної власності та міжнародного співробітництва.

Запрошуємо всіх дівчат-студенток нашого університету взяти участь у щорічному конкурсі краси "Miss ЧНТУ-2015".

Якщо ви гарні, сміливі, талановиті, приходьте на кастинг, що відбудеться 19 лютого о 16.00 в актовій залі ЧНТУ.

ЦКМР ЧНТУ

Дорогі студенти, Центр культурно-масової роботи запрошує всіх бажаючих взяти участь у грі "Кубок Ректора з КВК", що відбудетсья 2 квітня в актовій залі ЧНТУ.

Для цього необхідно залишити заяву на участь в офіційній групі ЦКМР https://vk.com/stu_chntu   та з'явитися на зібранні 18 лютого  о 16.00 в акт.залі ЧНТУ.

БАЖАЄМО УСПІХІВ І ЧЕКАЄМО ЗАЯВ!

11 лютого Київська школа економіки запрошує студентів українських вишів на воркшоп "Вища освіта за кордоном: міфи та реальність. Лайфхак від практиків".

Тематика воркшопу:

  • Можливості навчання
  • Алгоритм дії при подачі документів
  • Досвід українців з західними Masters та PhD

5 лютого відбувся вебінар: "Стипендія ім.Л.Кіркланда для стажування та навчання в Польщі - чи варто мені подавати документи на неї".

Пропонуємо Вам переглянути відеозапис вебінару  за посиланням:
http://kulchytskyy.com/vebinar030215kirkland/

Якщо Ви плануєте готувати документи на дану стипендію в цьому році чи наступному, запрошуємо Вас на наступний вебінар: "Що треба, щоб виграти стипендію ім. Л.Кіркланда?", який відбудеться 06.02.2015 о 19.30.

«Антикризове фінансове управління в системі забезпечення соціально-економічного розвитку територій» - під такою назвою 27 березня 2015 року пройде Міжнародна наукова-практична конференція молодих учених і студентів у Луцькому національному технічному університеті.

Розпочато конкурсний відбір студентів на 7 Міжнародні магістерські курси KIC Inno Energy з відновлювальної енергетики, сталого розвитку енергетики та розвитку SMART-міст.

Дедлайн подання аплікаційних форм онлайн –22.02.2015.

Запрошуємо на зустріч з автором українських бестселерів ВАСИЛЕМ ШКЛЯРЕМ, яка відбудеться в п’ятницю 6 ЛЮТОГО о 12:30 в читальному залі (вул. Стрілецька).

Василь Шкляр один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників (деякі оглядачі називають його «батьком українського бестселера»). Особливий резонанс викликав його роман «Чорний ворон», який відтворює одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії - боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х роках. 2014 року вийшов його історичний роман «Маруся» про повстанського отамана Марусю Соколовську.

Університети Coimbra Group пропонують короткотермінові візити для молодих дослідників з ВНЗ.

Вимоги до кандидатів:

  • вік – до 35 років
  • бути громадянином України та постійно проживати в Україні
  • належати до академічного складу університету та мати ступінь кандидата наук, хоча в окремих випадках допускається участь аспірантів

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» разом зі словацьким Центром Європейських та Північно-Атлантичних справ (CENAA) ініціює проведення тренінгу на тему «Реформування сектора безпеки».

Тренінг відбудеться 24-28 лютого (5 днів), 2015 року в Києві в готелі Воздвиженський.

Тренінг спрямований на покращення продуктивності українських державних експертів та представників неурядових організацій з сектора безпеки стосовно військової реформи, трансформації безпеки, а також приєднання до НАТО.

Протягом тренінгу експерти з Словаччини та Польщі розкажуть про досвід трансформацій на прикладі своїх країн.

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь оголошують набір учасників стажування “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок”.

Цільова група проекту: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб).

Тривалість стажування: 7 днів (8-14 березня 2015 року), м. Лодзь, Польща

З метою виховання нового покоління політиків, а також підвищення рівня професійної освіти молоді, «Молодіжний інформаційний центр» проводив конкурс під назвою «Студенти для органів місцевого самоврядування». Із більше ніж десятка учасників обрали чотирьох найдостойніших. Серед них, троє наших студентів:

  • Сергій Рудаков – студент факультету електронних та інформаційних технологій
  • Олексій Хмельницький – студент факультету економіки та підприємництва.
  • Радченко Андрій - студент факультету електронних та інформаційних технологій

Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці усіх, хто відчуває в собі педагогічний талант.

Пропонуємо Вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу «Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті» для людей поважного віку. Форма роботи – двогодинні заняття у міні-групах по п’ять чоловік.

Таким чином, разом ми зробимо добру справу і допоможемо творчому розвитку та адаптації пенсіонерів в інформаційному суспільстві.

Запрошуємо всіх на урочисте вручення дипломів магістрів. Свято відбудеться 6 лютого о 14.00 в актовій залі головного корпусу.

Чекаємо всіх випускників для підготовки до вручення 6 лютого о 13.00 в актовій залі.

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів та молодих вчених “Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: реґіональні особливості та світові тенденції”

15 травня 2015 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбудеться II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: регіональні особливості та світові тенденції

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця, для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). При відборі кандидатів перевага надаватиметься тим аплікантам, які вже вивчають чеську мову.

Кількість стипендій – 4.

На 2015 рік пропонуються такі стипендії:

ОГОЛОШЕННЯ