ua en

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти за дорученням Міністерства освіти і науки України повідомляє, що на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» буде проводитись Міжнародний конкурс дослідницьких проектів студентів та аспірантів «Майбутня Україна 2030».

Конкурс проводиться по квітень 2015 року та складається з двох турів.

До 16 травня 2015 року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів/Fulbright Graduate Student Program.

 Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

До 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Третій конкурс літераторів Чернігівського національного технологічного університету

Конкурс проводиться кафедрою філософії та соціально-гуманітарних дисциплін та бібліотекою ЧНТУ за підтримки ректорату.

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання можливості розкриття творчих здібностей студентів ЧНТУ, сприяння їх самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів, прозаїків) серед студентів університету.

Учасники: студенти денної форми навчання Чернігівського національного технологічного університету, які мають власні твори із оригінальним наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

19.02.2015 року о 14.30 в актовій залі І корпусу (за адресою вул.Шевченка ,95 ) відбудеться зустріч з фахівцями УДСНС у Чернігівській області для проведення роз’яснювальної роботи серед викладачів та студентської молоді, щодо дотримання правил безпечної поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі і військового характеру.

У рамках підготовки та відзначення 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в Чернігівському національному технологічному університеті кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін проводить загальноуніверситетський мовно-літературний конкурс, присвячений Кобзарю, «Мій Шевченко».

Запрошуємо ознайомитись з Положенням про загальноуніверситетський мовно-літературний конкурс та взяти активну участь у ньому.

Шановні колеги,

Рада Молодих Вчених факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Рада Молодих Вчених Факультету теології Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині запрошують Вас взяти участь в IV Міжнародній науково-практичній конференції «Соціокультурні, політико-правові та економічні аспекти розвитку міжнародного середовища», яка відбудеться 16-17 квітня 2015 року на факультеті міжнародних відносин Львівського Національного Університету імені Івана Франка.

За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових праць «Сучасні тенденції міжнародних відносин:політика, економіка, право» із присвоєнням УДК, ББК, авторського знаку та ISSN.

14 лютого біля ТЦ "Мегацентр" та "Макдональдз" можна було побачити молодь, що тримала в руках плакати з написом "Улыбнись, тебя любят", " А ты уже купил подарок?", " Я тебе кохаю" та інші...Це активісти Центру культурно-масової роботи Чернігівського національного технологічного університету дарували людям усмішку та гарний настрій. Крім цього, кожен, хто хотів оригінально привітати свою другу половинку мали змогу це зробити завдяки плакату " Я тебе кохаю", з яким достатньо було просто сфотографуватися, а потім разом з коханою людиною зайти на портал gorod.cn.ua та подивитись фото-звіт.

З 13 лютого по 31 березня 2015 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство закордонних справ і міжнародного розвитку Французької Республіки, Міністерство національної освіти, вищої освіти та досліджень Французької Республіки та Campus France оголошують конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів на період 2015-2016 років.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

У січні 2015 року підведено підсумки конкурсної комісії XIII Санкт-Петербургського відкритого конкурсу ім. професора В.Н. Веніамінова на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері (з міжнародною участю). З 245 представлених робіт нагороджено дипломом 1-го ступеню – 13 чол., 2-го ступеню – 23, 3-го 27, грамотами – 43 чол.

З Чернігівського національного технологічного університету представлено 5 робіт. З них Ісаченко Є.М. (група ОА-101) нагороджена дипломом 1-го ступеню і є єдиною студенткою з України, яка отримала такий диплом. Горбач Віктор Анатолійович (група ОА-101) та Пустовойт Вікторія Вікторівна (група ЗОА-091) нагороджені дипломами третього ступеню.

Щиро поздоровляємо переможців конкурсу та бажаємо їм нових наукових здобутків.

Конкурс орієнтований на підтримку досліджень, пов'язаних з вирішенням актуальних проблем економіко-соціального розвитку країн СНД.

Заявки приймаються як від індивідуальних дослідників, так і від дослідницьких колективів. Фінансування проектів здійснюється у формі індивідуальних грантів розміром до 12 тис. доларів США, як правило, строком до півтора року.

В рамках проектної ініціативи Агенції Європейських інновацій «Твоя платформа успіху» відбудеться тиждень безкоштовних онлайн-семінарів з LIFE-МЕНЕДЖМЕНТУ.

Основна тематика: ефективна постановка цілей, правила управління власним часом, власними фінансами та основ прикладної психології.

Студенти Чернігівського національного технологічного університету, зокрема гр. МЕД-141 долучились до участі у екологічному конкурся зі створення кращого інноваційного проекту щодо організації сортувального комплексу сміття. Запрошуємо приєднатись всіх, хто зацікавився, звертатись на кафедру теоретичної та прикладної економіки.

11 лютого група студентів ЧНТУ відвідала Чернігівське відділення «САН ІнБев Україна» в рамках ознайомлення зі структурою підприємствата процесами виробництва.

Під час екскурсії студентів було ознайомлено з історією заводу, з пивоварнею та технологіями пивоваріння, процесами переробки та утилізації відходів, видами сировини, що використовуються, процесами бродіння, пакування, логістичними процесами та ін.

Скористайтеся можливістю науково-культурного розвитку на міжнародному рівні, прийнявши участь у Першій міжнародній науково-практичній конференції «Україна – ЄС. Сучасні технології, економіка та право», яка відбудеться 30 березня – 2 квітня 2015 року в м. Кошице, Словаччина.

Нагадуємо, що прийом заявок триває до 1 березня 2015 року.

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Освіта для Демократії оголошують відкритий конкурс на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2015/2016 навчальному році.

Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні. Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Республіки Польща та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

Запрошує літня школа у Мюнхені. Кінцевий термін: 15 березня 2015 р.

Відкрито для магістрів з усього світу (окрім Німеччини), відмінників у галузі природничих наук або техніки, зацікавлених у нанонауках.

Тривалість: 3 – 28 серпня 2015 р.

У Чернігівському національному технологічному університеті відбувся перший захист магістерських робіт спеціальності Економіка довкілля і природних ресурсів (спеціалізація Промислова екологія), яка відкрита в рамках проекту TEMPUS-IEMAST.

Магістранти продемонстрували високий рівень фахової підготовки, ряд робіт захищався англійською мовою. Тематика досліджень включала широке коло проблемних питань – управління відходами, вплив господарської діяльності на оточуюче середовище, побутові відходи міста, забруднення екосистеми промисловими об’єктами та ін.

Кафедра теоретичної та прикладної економіки висловлює щиру вдячність координатору проекту Королівському технологічному інституту (м. Стокгольм), зокрема О.Кордас, К.Переверзєвій, О.Пасічному, Є. Нікіфоровичу за постійну підтримку та допомогу при реалізації проекту.

Центр культурно-масової роботи запрошує всіх долучитися до спільного з міської радою студентського проекту "Більше паркуйся-менше нервуйся"!

Мета проекту: розвиток та покращення велоінфраструктурі в Чернігові.

Всіх хто любить малювати та володіє креативним мисленням запрошуємо взяти участь в акції та запропонувати власний дизайн велопарковки, що буде зроблений та згодом розміщений на вулицях нашого міста. Кількість макетів велопарковок - не обмежена!

До вашої уваги аспірантура в Таїланді в галузі комп’ютерних наук, аспірантура у Франції (математика та комп’ютерні науки), стипендії для іноземних студентів в університеті Мердока (Австралія).

5 лютого боулінг-клуб «Аватар» гостинно відкрив двері командам Чернігівського національного технологічного університету, загальна кількість яких сягнула рекордної відмітки в 13 факультетських збірних, збірної ЦКМР ЧНТУ, команд коледжу економіки та технологій і коледжу транспорту та комп'ютерних технологій.

За результатами гри переможцями Кубку ректора з боулінгу ЧНТУ 2015 року стала команда ННІ Управління і адміністрування «Pallballs» (факультет праці та соціального управління). Окремо було нагороджено і кращого гравця, який за результатами гри набрав найбільшу кількість балів. Зокрема, переможцями в номінації «Кращий гравець» стали студент юридичного факультету Півень Павло та студент факультету природокористування і туризму Сидоренко Артем.

Приємно відзначити, що в складі кожної команди пліч-о-пліч зі своїми студентами, відстоювали честь своїх колективів аспіранти, викладачі, декани та заступники деканів. А це вкотре підтверджує що ЧНТУ – одна дружня і неподільна сім’я, від студента до викладача.

Відповідно до листа Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 14.01.2015 року №01-15/4 повідомляємо, що Секретаріат Комітету проводить прийом робіт на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року (Державна премія) до першого квітня.

Повна інформація на сайті.

ОГОЛОШЕННЯ