ua en

6 – 8 лютого 2015 року у м. Благоєвград (Бельгія) проходитиме BLIMUN 2015 - інтерактивна імітація органів Організації Об'єднаних Націй. Конференція збирає близько 100 іноземних студентів з різних наукових областей, які беруть роль глав держав-членів ООН і проводять дискусій з актуальних тем політичної сцени.

Шановні викладачі, співробітники та студенти Чернігівського національного технологічного університету! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Нехай ці прекрасні зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку й благополуччя!

Щасливого Нового року та радісних Різдвяних свят!

Адміністрація університету

Саме під таким гаслом відбулася благодійна акція по збору теплого одягу та речей першої необхідності переселенцям із зони АТО в Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій ЧНТУ. Протягом трьох місяців студенти та викладачі приносили теплий одяг, іграшки, засоби гігієни, дитяче харчування та інші необхідні речі. Її головними організаторами виступили Студентська соціальна служба та волонтерський центр «Довіра» факультету соціальної роботи.

29 грудня всі зібрані речі волонтери передали Єдиному волонтерському центру м. Чернігова.

Чернігівське відділення Ліги радіоаматорів України підвело підсумки змагань з радіоспорту за 2014 рік. Колективна радіостанція нашого Чернігівського національного технологічного університету (позивний UR4RZU) приймала участь в обласному чемпіонаті та чемпіонаті України в змаганнях на коротких хвилях. За результатами обласного чемпіонату колективна радіостанція нашого університету другий рік поспіль отримала перше місце.

Шановні молоді науковці!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит в системі інформаційного забезпечення підприємств”, яка проводитиметься 20 березня 2015 р. в Національному університеті “Львівська політехніка.

Шановні студенти, аспіранти та викладачі, до вашої уваги інформація щодо нових конкурсів та програм, які є відкритими для учасників з України для проходження стажування/навчання за кордоном, участі у конференціях, проведення досліджень та реалізації проектів.

Київська Школа Економіки запрошує до участі у студентській конференції, яка відбудеться в Києві 27 березня 2015 року.

Мета конференції полягає у ґрунтовному аналізі економічних аспектів впровадження та використання нових джерел енергії в Україні та презентації результатів кращих студентських досліджень.

25.12.14 представники студентської ради Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ відвідали Чернігівський притулок для дітей віком 3 - 18 років.

Завітали студенти не з порожніми руками, дітям були придбані подарунки на загальну 800 грн. (ці кошти були отримані за перемогу в КВН-лізі у минулому році), а саме олівці, зубні щітки, мило, розмальовки для малечі та зошити старшим дітям.

24 грудня активісти ЦКМР привітали з наступаючими святами дітей із Щорського інтернату "Казка". Вони передали дітям 12 кг мандарин, 10 кг цукерок, печиво, іграшки, канцелярію, та одяг - все те, що було зібрано та куплено на кошти зібрані під час акції "Подаруй дитині казку", а це 1006 грн.

Діти були приємно вражені, і вже нас чекали. Допомогли донести всі подарунки до актової зали, а потім уважно слухали та постійно дякували за подарунки", - розповіла Анастасія Моцак, студентка групи МФК 101 .

В суботу в ТЦ "Мегацентр" активісти центру культурно-масової роботи ЧНТУ провели благодіний передноворічний концерт  під назвою " Подаруй дитині казку". Завдяки акції було зібрано цукерки, м'які іграшки, канцелярію та 1060 грн, які будуть направлені до дітей-сиріт (який саме інтернат, вирішується).

Також 176 гривен було зібрано на допомогу маленькому Олександру, який не може ходити та потребує допомоги. 

За словами активістів, серед всієї метушні та воєнних дій, люди зовсім забули про найдорожче - про діточок, які зараз як ніколи мріють про казку, чудеса та подарунки на Новий Рік! Саме тому студенти технологічного університету вирішили прямо в торговомцу центрі провести передноворічний концерт, подарувати глядачам свою творчість, гарний настрій та нагадати чернігівцям про те, що є діти, які дуже потребують нашої уваги.

Шведська королівська академія наук спільно з іншими науковими установами Швеції та за підтримки Фонду Кнута і Аліси Валленберг започаткували програму, направлену на розвиток перспективних наукових досліджень Швеції.

Оголошується конкурс для молодих вчених у галузі медицини, природничих, технічних, гуманітарних та суспільних наук.

Програма передбачає фінансування наукових досліджень молодих вчених (загальною вартістю 1,2 мільярда шведських крон).

Заявки мають бути надіслані не пізніше 4 березня 2015 року.

12 грудня 2014 року в приміщенні юридичного інституту Національного Авіаційного Університету відбувся суперфінал Всеукраїнського ВІП турніру з правознавства, що був організований Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України за підтримки Мінюсту.

У суперфіналі зустрілись команда юридичного факультету ЧНТУ – переможець фіналу Турніру та команда провідних київських правників-практиків, організована КРМЮМЮУ.

За підсумками гри, беззаперечну перемогу одержала команда нашого університету, яка з рахунком 2-1 обіграла команду суперників.

З метою покращення умов для самопідготовки студентів, наукової роботи аспірантів та викладачів в читальному залі №1 наукової бібліотеки ( 1 корпус університету) збільшено кількість робочих місць користувачів для роботи в Wi – Fi зоні. Запрошуємо всіх бажаючих!

Зимова школа в Кракові: "Демократія, компетентність і влада: роль експертів у сучасному європейському суспільстві" запрошуэ з 7-15 лютого 2015 року.

Проект підтримується грантами Ірландії, Ліхтенштейну і Норвегії та співфінансується польськими фондами.

Хто може прийняти участь: Зимова школа запрошує магістрантів, аспірантів, а також випускників та учасників, зацікавлених тематикою з усіх країн.

Витрати: Учасники покривають лише витрати на проїзд до Кракова. Витрати на проживання покриваються організаторами програми. Організатори програми також забезпечують учасників необхідними навчальними матеріалами.

Університет Тарту (Естонія) пропонує магістерські стипендії з оплатою навчання і всіх витрат.

Університет Тарту, за участю Університету Uppsala, Університету Claude Bernard Lyon 1 і Університету Abo Akademi запустили нову 2-річну магістерську програму Erasmus Mundus в галузі аналітичної хімії Excellence in Analytical Chemistry (EACH).

Програма готує фахівців з аналітичної хімії і надає кваліфікацію для роботи в промисловості (харчовій, фармацевтичній, матеріалознавства, енергетики тощо), а також в лабораторіях хімічного аналізу (в галузях охорони навколишнього середовища, продовольства, охорони здоров'я і т.і.) по всьому світу.

Міністерство освіти і науки України оголошує про початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми Уряду Республіки Польща «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.

Другий етап передбачає навчання 400 студентів та 50 аспірантів у польських вищих навчальних закладах протягом двох семестрів. Мова навчання – польська. У разі якщо студент/ка не володіє польською мовою, він/вона зараховуються до центрів вивчення мови при університетах терміном на один семестр та розпочинають безпосереднє навчання з наступного семестру, після успішного завершення мовної підготовки. Володіння англійською мовою є бажаним, але не обо’язковим.

Дорогі співробітники, студентки. До ЦКМР ЧНТУ звернулися за допомогою - давайте разом допоможемо дівчині!!!
Детальні інформація: Стучиловой Алине Владимировне! https://vk.com/id9667014 всего 28 лет! 20 ноября поставили диагноз : "Периоптическая менингиома с интракраниальным компонентом" вот заключение МРТ http://vk.com/alina_vse_bydet_xorowo?zhoto-81617957..

Время идет против Алины! Опухоль увеличивается каждый час! Алина УЖЕ ТЕРЯЕТ ЗРЕНИЕ! ЗАБОЛЕВАНИЕ СМЕРТЕЛЬНО!!!! СРОЧНО НУЖНА ОПЕРАЦИЯ !!! Стоимость операции 15,5 тыс.евро!

Самостоятельно собрать деньги не реально! Очень короткие сроки!
Алина работает врачом-хирургом- стоматологом в г.Чернигове, Украина
Она дружелюбный, добрый и открытый человек! Всю жизнь ведет здоровый образ жизни!
Вот ее номер телефона +38 066 606 08 60, +38 093 97 054 97, +38 096 933 7018

Будем благодарны за ЛЮБУЮ финансовую помощь!!!

16 грудня 2014 року у ЧНТУ розпочала роботу ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «Інноваційний розвиток і транскордонна безпека: економічні, екологічні, правові та соціокультурні аспекти».

Бажаємо учасникам конференції плідної роботи!

Центр культурно-масової роботи ЧНТУ запрошує всіх бажаючих мешканців міста 20 грудня о 14:00 (магазин Мегацент) завітати на благодійну передноворічну концертну програму від студентів ЧНТУ "Подаруй дитині казку!"

Всі зібрані подарунки та гроші будуть передані дитячому інтернату!

Центр культурно-масової роботи вітає команду КВК «Подай паtрон» з успішним завершенням сьомого сезону Відкритої чернігівської ліги КВК!

Навряд чи хтось міг подумати, що створена з першокурсників на початку 2014 року команда КВК ЧНТУ "Подай паtрон", менш ніж через рік виступатиме у фіналі Відкритої чернігівської ліги КВН і змагатися не просто з дорослими і досвідченими КВНщиками, що мають за плечима безліч КВНівських перемог, а з чемпіонами України.

ОГОЛОШЕННЯ