ua en

10 квітня представники студентів та наукової бібліотеки ЧНТУ передали пораненим бійцям із зони АТО, які лікуються в військовому шпиталі Чернігова, святкове частування до Великодня.

Це стало можливим завдяки благодійним внескам, отриманим під час проведення в університеті фотовиставки на допомогу пораненим бійцям АТО. Висловлюємо подяку всім, хто прийняв участь в цій акції.

08 квітня 2015 року в Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних проектів та магістерських робіт з технології машинобудування, в якому були представлені роботи студентів, виконані на кафедрі технологій машинобудування та деревообробки нашого університету.

У Всеукраїнському конкурсі магістерських дипломних робіт з технології машинобудування робота магістра Ярмолюка Владислава Васильовича посіла ІІ місце. Керівником цієї роботи був д.т.н., професор кафедри ТМД Федориненко Д.Ю.

У Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт бакалавра з технології машинобудування робота студента групи МТМ-101 Курилка Дмитра Вікторовича посіла ІІІ місце. Керівником цієї роботи був к.т.н., доцент кафедри ТМД Сапон С.П.

Вітаємо призерів конкурсу та їх керівників

Інститут енергетичних систем і навколишнього середовища та Департамент міжнародних зв’язків Ризького Технічного університету запрошує студентів усього світу, які зацікавлені в сталому розвитку, інноваційних кліматичних технологіях, біо-економіці, відновлювальних енергоресурсах, виробництві та використанні енергії та розповсюдженні інновацій, до участі в Міжнародній літній школі «Ticket to the Future».

Запрошуються кандидати, які завершили принаймні один рік навчання та добре володіють англійською мовою.

Свої думки можна виражати словесно на кухні за обідом або ж публічно і з користю для суспільства. Що обираєте саме Ви? Озеленити власне місто й підтримати заклики миру в усьому світі, пропонує Всесвітня ініціатива «Дерева Миру» (Global project of the «Trees of Peace»), яка реалізується в Чернігові. В цей день люди з різних місць планети, більш ніж в 50 країнах, саджатимуть дерева й цим самим продемонструють бажання й підтримку миру і спокою в світі. Зафіксувати цей момент можна і навіть потрібно аби пізніше в соціальних мережах ви змогли додати власні знімки на світову інтерактивну карту ngoukr.org.ua й поділитися новиною з друзями #treesofpeace.

Кафедра лiнгвiстики ЧНТУ з 20.04 по 23.04.15. бере участь у тижні економічного факультету із тематичними заходами:

20.04.15, понеділок, 10:55-11:15. Вікторина “Money quiz”.

21.04.15, вівторок,   10:55-11:15. Вікторина «Вгадай мелодію».

22.04.15, середа,   10:55-11:15. Презентація особливостей англійської, німецької та французької кухонь.

                             12:35-14:10 Літературно-музичний захід «Discover your talent» (II-301)

23.04.15, четвер,   10:55-11:15. Рішення кросвордів на розвиток лексичних навичок спілкування у різних сферах повсякденного життя.

Заходи будуть проводитись на 2 поверсі у холі І корпусу англійською, німецькою та французькою мовами. Запрошуються всі бажаючі.

19 квітня 2015 р. о 13.00 у Києві (вул. Саксаганського 120) Талліннський технологічний університет проводить інфо-сесію для зацікавлених у можливості навчання/стажування в ТТУ.

Шановні співробітники та студенти університету!

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus станом на 26 березня 2015 року. Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus, порівняно з груднем 2014 року, піднявся з 57 на 49 місце.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

17-20 березня 2015 року в Сумському державному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням”.

Від нашого університету в олімпіаді брала участь команда студентів 5 курсу механіко-технологічного факультету ННІ Технологій у складі: Кологойди Григорія, Дмитренка Олега та Шуплєцова Данила.

За результатами участі Кологойда Григорій набрав 164 бали з 200 можливих, таким чином зайнявши ІІ місце.

Щиро вітаємо Григорія а також його керівника – доцента кафедри інтегрованих технологій машинобудування і автомобілів Пасова Геннадія Володимировича з призовим місцем і бажаємо подальших перемог!

Після проведеної щорічної гри "Кубок Ректора з КВН", залишилось багато гарних вражень та позитивних емоцій. Цього року більше 10 команд мали змогу позмагатися за Кубок, проте увійшли до фіналу лише найкращі!

За результатами гри перемогла команда "Опасные Гуси". Вітаємо переможців!

З 9 по 11 квітня в Києві проходить перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднує 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Мета форуму InnoTech Ukraine – зібрати всі сучасні технології і продукти на одному майданчику і показати можливості інновацій в Україні.

Пошукова система Google Академія (https://scholar.google.com.ua) є складовою частиною браузера Google Chrome і підтримується компанією Google. Це пошукова й некомерційна бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.Google і Google Академія можуть сприяти відображенню Вашого контента в усьому світі. 

Створюйте свій профіль у Google Scholar і приєднуйтесь до світової наукової спільноти !

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «День кар’єри», який відбудеться 29 квітня 2015 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху.

Початок о 10 год. 30 хв.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

4 квітня у м.Чернігові проведено загальноміський День довкілля, учасниками якого стали понад 14 тис. мешканців міста.

Студенти, викладачі та співробітники ЧНТУ активно долучилися до корисної справи – зробити місто чистим, та вийшли на прибирання прибережної зони річки Десна.

Дякуємо усім небайдужим та сподіваємося, що наш славетний Чернігів завжди залишатиметься красивим та охайним!

І знову піднесена атмосфера, і знову відчувається святковість, урочистість, щось навіть таємниче. Уже традиційно усіх присутніх зустрічає група БО-141, яка за ініціативи викладачів української мови кафедри суспільних дисциплін та українознавства доцентів Борисенко В.В., Зіневич Л.В., Красавіної В.В. підготували свято з патріотичним присмаком, адже відома поетеса від Бога Л. Костенко — одна з тих, хто не втратив людської гідності в часи випробувань, і її шістнадцятирічне мовчання не виглядало як слабкість чи компроміс з владою, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито: її принциповість і прямота настільки лякали й дратували представників влади, що вони з величезним задоволенням у будь-який спосіб примусили б її мовчати.

Студентка групи ФК-123 Пустовойт Вікторія Вікторівна прийняла участь у ХІІІ Санкт-Петербурському конкурсі ім. професора В.Н.Веніамінова на найкращу студентську роботу по економіці, управлінню і інформатиці в економічній сфері (із міжнародною участю) і за результатами конкурсу отримала Диплом ІІІ ступеня!

Тема студентської роботи: "Электронные налоговые проверки: схема проведения, классификация особенности учета в Украине".

Вітаємо і бажаємо успіхів та нових досягнень!

Шановні студенти!

13 квітня розпочинається онлайн-реєстрація для участі у "Стипендіальній програмі німецької економіки для України", яка дає унікальну можливість пройти стажування за спеціальністю у Німеччині.

З 23 березня 2015 року впродовж двох тижнів викладачі кафедри “Геодезії, картографії та землеустрою” навчально-наукового інституту технологій ЧНТУ Терещук О.І., Корнієнко І.В., Крячок С.Д., Боханов І.І., Пінчук О.В., Мовенко В.І., Новик П.П., а також випускник факультету Котченко О.М. проводили навчання з військової топографії для курсантів 169-го навчального центру. Під час занять курсанти засвоювали питання орієнтування на місцевості за допомогою компаса, Сонця, Місяця, зірок і різних місцевих орієнтирів, використання топографічних карт, визначення місцеположення на карті та місцевості, особливості знаходження географічних і прямокутних координат, вивчали питання номенклатури та розграфлення топографічних карт, види масштабів та їх використання, способи вимірювань довжин ліній тощо.

Відповідно до Угоди між МОН України і МОН Республіки Казахстан про співробітництво в галузі освіти і науки від 2010 р. казахстанська сторона виділила громадянам України на 2015-2016 навчальний рік 20 освітніх грантів (10 – бакалаврат, 10 – магістратура).

МОН прийматиме заявки у електронному та паперовому форматі (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Шановні студенти та співробітники! Для вас підготовлена інформаційна довідка щодо отримання стипендій в рамках програми Еразмус+ для навчання, короткострокового обміну, стажування та викладання в Європі.

Будь ласка, ознайомтеся з презентацією.

8 квітня (середа) о 14.10 у читальному залі бібліотеки відбудеться відкриття виставки аплікацій на тканині Тетяни Баженової "Поезія душі".

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, +166

ОГОЛОШЕННЯ