ua en

До вашої уваги такі гранти на навчання в Боннській вищій школі економіки (BGSE), ESB Business School (Школа бізнесу) та Campus in El Gouna, на базі Берлінського технічного університету у 2015 році.

Пропонуються стипендії таких видів:

  • стипендії на навчання (рівні бакалавра, магістра та докторанта, ступеневі та програми обміну);
  • стипендії для літніх та зимових шкіл;
  • мобільні гранти для дослідників та академічного персоналу.

Шановні викладачі, студенти , співробітники!

Наукова бібліотека ЧНТУ запрошує всіх бажаючих взяти участь у безстроковій благодійній акції "Залиши про себе згадку в стінах рідного університету.

Ви можете стати продовжувачем традицій благодійності, подарувавши бібліотеці літературу, яка була потрібна вам в навчанні, або нову літературу з різних галузей знань. Ваша участь в акції дає можливість продовжити життя книгам (в будь-якому форматі), що стануть корисними для наступного покоління студентів. Сподіваємося на співпрацю та чекаємо на ваші дарунки в відділах наукової бібліотеки кожного корпусу нашого університету!

Перебіг акції та персональна подяка учасникам висвітлюватиметься на сайті «Наукова бібліотека ЧНТУ» та на сторінці ВКонтакте ( «Наукова-Бібліотека ЧНТУ»).

Благодійна виставка фоторобіт працівників та студентів ЧНТУ, яка проходить у фойє 1 корпусу, наразі зібрала 1021 грн. для лікування бійців АТО, які знаходяться в протиопіковому центрі.

Збір коштів триває.

12-14 березня у м. Київ відбулася Шоста міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015». Чернігівський національний технологічний університет традиційно приймає участь у цьому заході з метою представити майбутнім абітурієнтам повну інформації щодо вищого навчального закладу, напрямів та спеціальностей підготовки, можливостей працевлаштування.

23-24 квітня 2015 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбудеться Міжнародний форум студентів, аспірантів і молодих учених.

До участі у Міжнародному форумі запрошуються студенти старших курсів, аспіранти і молоді учені, які отримали значні наукові результати в період 2012-2014 рр.

20 березня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»
15:00 - Реєстрація команд
15:30 – Початок гри.
Місце проведення: ауд. 426 головного корпусу ЧНТУ (вул. Шевченка, 95).

Не віддаваймо Шевченка минулому,
бо він є провідником у майбутнє
Іван Дзюба

У рамках творчого проекту «Завжди сучасний Шевченко: інтерпретація з перспективи сьогодення» з нагоди відзначення 201 річниці від Дня народження Т.Шевченка кафедра суспільних дисциплін та українознавства підготувала і провела літературно-мистецьке свято, метою якого є вшанування пам’яті поета, художника, мислителя, пророка Тараса Шевченка, популяризація його творчої спадщини, яка завжди буде актуальною.

Великий пророк витворив свою програму порятунку нації, що презентована в поезіях «Кобзаря», який і нині є рупором національного відродження, адже пробуджує національну пам’ять і свідомість українців.

Повідомляємо, що продовжено термін прийому робіт на здобуття Премій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науко-технічних розробок до 25 березня 2015 р.

Перелік документів, що подаються – в прикріпленому файлі.

Шановні студенти, до вашої уваги магістерські програми з економіки, міжнародного бізнесу, енергетики, міського розвитку та гідротехніки які чекають на українських заявників.

Шановні науковці! З метою стимулювання наукової діяльності молодих науковців та ефективного використання наукового потенціалу установ Державний Фонд Фундаментальних досліджень оголошує конкурси наукових проектів.

Чернігівська обласна телерадіокомпанія до Дня землевпорядника презентувала відеосюжет про інженерно – будівельний факультет ЧНТУ. Як відомо, підготовка першокласних фахівців у повній мірі залежить від низки факторів, які яскраво були висвітлені у відео, а саме:

  • Спеціалізовані лабораторії
  • Сучасні прилади та технології
  • Комп’ютерне обладнання
  • Власний навчально - геодезичний полігон

До уваги всіх зацікавлених участю в міжнародній діяльності!

Міжнародний відділ пропонує ознайомитися з підбіркою літніх шкіл, форумів, конкурсів та конференцій.

У Чернігівському національному технологічному університеті на початку березня традиційно розпочалася „Шевченківська весна”, присвячена 201-й річниці від дня народження Кобзаря.

З нагоди свята в університеті відбувається низка заходів, одним з яких став поетичний марафоном. Цього дня студенти та викладачі університету декламували твори Кобзаря різними мовами світу. Прозвучали вірші Кобзаря англійською, німецькою та французькою мовами. Звичайно ж, на вечорі можна було насолодитися й оригінальними українськими творами Тараса Шевченка. Близько 50 творів, серед яких «Кавказ», «Заповіт », уривки з «Великого льоху», лунали з уст понад 20 учасників поетичного марафону.

11 березня у ЧНТУ відбулася зустріч студентів та викладачів із відомим українським поетом, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, головним редактором тижневика «Гарт» Дмитром Івановим. Поет познайомив слухачів зі своїми новими поетичними творами, а також у дарунок передав до бібліотеки університету збірки власних творів. Його поезія вражає своєю простотою і глибиною почуття. Автор сильний у свіжих, гарних, простих, але прекрасних пейзажних замальовках.

10-12 березня 2015 року представники Наукової бібліотеки ЧНТУ: заступник директора з наукової роботи Мороз Н.В та завідувач відділом інформаційних технологій Ільченко І.О., прийняли участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», яка проводилась Науковою бібліотекою Національного університету «Києво-Могилянська академія» м. Київ.

Студенти, які прийняли участь у програмі «Польський Еразмус для України», вже активно здійснюють навчання у провідних вищих навчальних закладах Польщі. Серед них студенти Чернігівського національного технологічного університету, навчально-наукового інституту Управління та адміністрування, факультету праці та соціального управління, напряму підготовки «Управління персоналом» Лавренко Юлія та Бринь Олена, які протягом одного року перебуватимуть на навчанні в університетах міст Познань та Білосток.

Уже традиційно на початку березня проводяться шевченківські дні в нашому університеті. Ось і 11 березня за ініціативою викладачів української мови кафедри суспільних дисциплін і українознавства та студентів групи БО-141 пройшло літературне свято в нетрадиційному форматі, яке торкнулося кожної душі присутніх: звучали як сучасні поезії про Кобзаря, так і по-новому сприймалися його пророчі слова в піснях і віршах.

Схвильовано читали власні поезії студенти, душевно виконувалися сучасні пісні на слова Шевченка. Аплодисментами присутні дякували за нового й знайомого Кобзаря.

Міністерство культури, освіти і релігій Греції ухвалило рішення щодо надання Урядом Греції у 2015р. для України однієї стипендії для участі у літньому семінарі з вивчення грецької мови та культури. Стипендія покриває видатки на навчання, харчування, проживання та культурну програму учасників семінару, за виключенням видатків на проїзд до Греції та у зворотному напрямку, які покриваються за рахунок самих учасників.

ОГОЛОШЕННЯ