ua en

Науковці, аспіранти, молоді вчені, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями, запрошуються до участі в Міжнародних науково-практичних заочних конференціях. Ознайомитися з напрямками для участі можна в інформаційному листі.

Конференція «Інновації у вищій освіті – комунікація та співпраця у сучасному університетському середовищі за допомогою специфічних цифрових інструментів» відбудеться 23 – 24 червня 2015 р.

Тематичні напрямки конференції:

  • досвід впроваждення дистанційного, електронного та змішаного навчання для дисциплін різноманітних напрямів;
  • технологічна інфраструктура систем управління навчальним процесом;
  • інформаційно-комунікаційні компетенції викладача і студента;
  • інформаційно-комунікаційні технології в організації наукової діяльності;
  • юридичний, психологічний, мотиваційний аспекти створення і підтримання електронного навчального середовища.

З 20.04. по 20.06.2015 року відкрито тестовий доступ до повних текстів журналів бази даних Wiley Online Library. onlinelibrary.wiley.com/browse/publications.

Шановні співробітники та студенти ЧНТУ!!!!!!!!!!!

В  2015 році, в рамках Проекту "Університет в житті міста",  в Чернігівському національному технологічному університеті планується створення краєзнавчого музею –  скарбничка декоративно-ужиткового мистецтва Чернігівщини.

Запрошуємо Вас прийняти участь у формуванні фонду музею: якщо Ви маєте українські рушники,  народне   вбрання,  старовинні ткацькі верстати, прялки, кросна, жорна,  меблі, посуд, інше кухонне начиння, вироби із дерева тощо та бажаєте  представити їх в музеї, заповніть, будь-ласка, Реєстраційну карту, фотографуйте майбутні експонати та надсилайте на адресу  museum_stu@ukr.net. Всі надані експонати будуть обов’язково представлені із зазначенням ПІБ власника та року надання.

Відвідувати музей зможуть всі бажаючі. Він буде відкритий для жителів та гостей нашого міста.

Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій, Факультет соціальної роботи проводить тиждень «Протидії торгівлі людьми». Заходи триватимуть 20-24 квітня 2015.

Запрошуємо ознайомитись з програмою тижня та прийняти активну участь.

В рамках проекту "Форум Громадянської освіти" на базі Академії навичок www.skillsacademy.com.ua в Україні стартує серія телемостів між Україною та країнами ЄС, США та Канади.

24 квітня о 14-00 відбудеться перший Телеміст "Україна - ЕС", в рамках якого будуть висвітлені конкретні програми, механізми та інструменти Європейського Союзу, які вже доступні для студентів та викладачів українських вищих навчальних закладів.

Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена!

15 квітня 2015 року в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка пройшла підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Менеджмент».

У конкурсі приймала участь і студентка факультету проектного менеджменту та управління якістю Д’ЯЧУК Наталія (гр. МЕН-111), робота якої була високо оцінена конкурсною комісією і отримала диплом ІІІ ступеню.

Науковий керівник – КУНДЕНКО Аліна Володимирівна, доцент кафедри менеджменту.

Вітаємо Наталію та її керівника та бажаємо нових наукових досягнень!

Студентка гр. ТК-111 факультету управління та життєзабезпечення ЧНТУ Рябець Тетяна зайняла ІІ місце у ІІ етапіВсеукраїнської студентської олімпіади «Товарознавство і комерційна діяльність», що проводилась в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Керівник – доцент кафедри товарознавства і КД Денисенко Т.М.

Вітаємо з високим результатом і бажаємо нових досягнень!

Усі, кому цікаві таємниці нашого древнього міста, зможуть взяти участь у краєзнавчому проекті «Моя Батьківщина – Чернігів», який стартує 18 квітня на Красній площі (збір біля сходинок Драмтеатру)

Програма квесту:

  • 11:00 збір учасників краєзнавчого квесту, відкриття заходу та отримання завдань.
  • 14:30 – фініш команд в урочищі Ялівщина на території Чернігівського міського центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, підбиття підсумків.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ з 15.04 по 24.04.15. приймає участь у декаді фінансово-економічного факультету із тематичними заходами:

15.04.15 - 25.04.15, Конкурс фото-робіт: «Наука, навчання, дозвілля”. Початок: 15.04.15, понеділок о 10:00.

20.04.15, понеділок,  Інтелектуальна економічна гра з  9:35-10:55. корпус , ауд. 302

21.04.15, вівторок,  Конкурс студентських наукових робіт, з 10:00, корпус 1, хол, 2 корпус.

23.04.15, четвер,   Конкурс емблем та логотипів фінансово-економічного факультету з 10:00, корпус 1, хол, 2 корпус.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі фото-робіт: «Наука, навчання, дозвілля» в рамках заходів декади Навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету.

До участі у конкурсі запрошуються студенти економічних спеціальностей всіх форм навчання.

Конкурс проводитиметься у трьох номінаціях: «наука» та «навчання», «дозвілля».

Початок конкурсу: 15 квітня 2015р.

Шановні студенти!

З 15.04.2015 по 25.04.2015 в нашому університеті буде проходити декада Навчально-наукового інституту економіки.

В рамках декади оголошується конкурс студентських стінних газет, що відображатимуть всі сторони студентського життя, а саме: навчання в університеті, відпочинок, спорт, участь у громадських заходах університету та міста (конкурси, флешмоби, акції, велопробіги, еко-форуми), наукова діяльність (конференції, стажування), гумор, хоббі тощо.

Конкурс стінгазет відбудеться 21.04.2015 о 10:00, 2-й поверх 1 копусу ЧНТУ.

Всім творчого натхнення та успіхів!

10 квітня представники студентів та наукової бібліотеки ЧНТУ передали пораненим бійцям із зони АТО, які лікуються в військовому шпиталі Чернігова, святкове частування до Великодня.

Це стало можливим завдяки благодійним внескам, отриманим під час проведення в університеті фотовиставки на допомогу пораненим бійцям АТО. Висловлюємо подяку всім, хто прийняв участь в цій акції.

08 квітня 2015 року в Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних проектів та магістерських робіт з технології машинобудування, в якому були представлені роботи студентів, виконані на кафедрі технологій машинобудування та деревообробки нашого університету.

У Всеукраїнському конкурсі магістерських дипломних робіт з технології машинобудування робота магістра Ярмолюка Владислава Васильовича посіла ІІ місце. Керівником цієї роботи був д.т.н., професор кафедри ТМД Федориненко Д.Ю.

У Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт бакалавра з технології машинобудування робота студента групи МТМ-101 Курилка Дмитра Вікторовича посіла ІІІ місце. Керівником цієї роботи був к.т.н., доцент кафедри ТМД Сапон С.П.

Вітаємо призерів конкурсу та їх керівників

Інститут енергетичних систем і навколишнього середовища та Департамент міжнародних зв’язків Ризького Технічного університету запрошує студентів усього світу, які зацікавлені в сталому розвитку, інноваційних кліматичних технологіях, біо-економіці, відновлювальних енергоресурсах, виробництві та використанні енергії та розповсюдженні інновацій, до участі в Міжнародній літній школі «Ticket to the Future».

Запрошуються кандидати, які завершили принаймні один рік навчання та добре володіють англійською мовою.

Свої думки можна виражати словесно на кухні за обідом або ж публічно і з користю для суспільства. Що обираєте саме Ви? Озеленити власне місто й підтримати заклики миру в усьому світі, пропонує Всесвітня ініціатива «Дерева Миру» (Global project of the «Trees of Peace»), яка реалізується в Чернігові. В цей день люди з різних місць планети, більш ніж в 50 країнах, саджатимуть дерева й цим самим продемонструють бажання й підтримку миру і спокою в світі. Зафіксувати цей момент можна і навіть потрібно аби пізніше в соціальних мережах ви змогли додати власні знімки на світову інтерактивну карту ngoukr.org.ua й поділитися новиною з друзями #treesofpeace.

Кафедра лiнгвiстики ЧНТУ з 20.04 по 23.04.15. бере участь у тижні економічного факультету із тематичними заходами:

20.04.15, понеділок, 10:55-11:15. Вікторина “Money quiz”.

21.04.15, вівторок,   10:55-11:15. Вікторина «Вгадай мелодію».

22.04.15, середа,   10:55-11:15. Презентація особливостей англійської, німецької та французької кухонь.

                             12:35-14:10 Літературно-музичний захід «Discover your talent» (II-301)

23.04.15, четвер,   10:55-11:15. Рішення кросвордів на розвиток лексичних навичок спілкування у різних сферах повсякденного життя.

Заходи будуть проводитись на 2 поверсі у холі І корпусу англійською, німецькою та французькою мовами. Запрошуються всі бажаючі.

19 квітня 2015 р. о 13.00 у Києві (вул. Саксаганського 120) Талліннський технологічний університет проводить інфо-сесію для зацікавлених у можливості навчання/стажування в ТТУ.

Шановні співробітники та студенти університету!

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus станом на 26 березня 2015 року. Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus, порівняно з груднем 2014 року, піднявся з 57 на 49 місце.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

ОГОЛОШЕННЯ