ua en

 Чернігівський національних технологічний університет висловлює глибоке співчуття родинам і близьким героїчно загиблих українських військових та разом з чернігівцями сумує за їх життями.

ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ!

Одночасно бажаємо скорішого одужання нашим пораненим героям та найшвидшої реабілітації.

ЗБІР КОШТІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ЧЕРЕЗ СТАРОСТ ГРУП, КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ!

Продовжується набір в ізостудію всіх бажаючих (від 14 років та старших).Запрошуються всі, хто бажає набути навички в образотворчому мистецтві та вдосконалити майстерність (малюнок, композиція, живопис)

Заняття проходитимуть в приміщенні університету по суботах. Початок о 10.00.

Довідки за тел. 3-03-30, 166 (бібліотека, І корпус)
0672756577 - Ліфьоров Леонід Васильович (керівник ізостудії)

Оголошено конкурс творів на тему “Many Languages, One World”.
Кінцевий термін: 25 березня 2015 р.

Конкурс відкритий для студентів денної форми навчання.
Переможці приймуть участь у 7-денному Міжнародному Молодіжному Форумі у Нью-Йорку!

Більше інформації за посиланням.

Шановні студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує всіх бажаючихприєднатися до нашої дружньої творчої родини та долучитися до культурно-масового життя нашого університету!

Якщо Ви талановита, активна, творча, креативна особистість, маєте палке бажання працювати над вдосконаленням рідного ЧНТУ не лише з наукового та освітнього боку, але й з культурного,не дозволяйте, щоб Ваші вміння, навички та талант не знали похвали та всезагального визнання! Ми цінуємо нові ідеї та із великим задоволенням раді бачити в своїх колах нові обличчя!

Fundacja Central European Academy Studies and Certification (CEASC) запрошує пройти закордонну навчально - ознайомчу практика, що може допомогти знайти роботу в ЄС студентам сфери ІТ.

Згідно зі звітом Європейської комісії найближчим часом в ЄС очікують дефіцит 900 тисяч фахівців індустрії ІТ. Це спричинено тим, що кількість вакансій зростає набагато швидше, ніж кількість потенційних спеціалістів. Тому мотивовані і якісно підготовлені українські програмісти, системні адміністратори, фахівці з веб-дизайну, комп'ютерної графіки, комп'ютерної безпеки, тривимірної візуалізації та анімації можуть розраховувати на безпроблемне працевлаштування у європейській компанії.

У зв'язку з цим Європейською фундацією навчань та сертифікації (CEASC), Бидгощ, Польща у березні 2015 року заплановано навчально - ознайомчу практику «Трансфер інновацій. Вихід на ринки ЄС» для студентів сфери ІТ, яка відбудеться у польському Лодзі.

Оголошено конкурс проектів серед студентської молоді щодо організації сортувального комплексу сміття

Організатор конкурсу ГО «Фонд здорового суспільства».

Мета конкурсу – залучення молоді до діяльності спрямованої на покращення стану навколишнього середовища власного регіону шляхом підтримки екологічних ініціатив.

Завдання Конкурсу:

  • екологічна освіта молоді;
  • залучення молоді до вирішення екологічних проблем громади;
  • допомога у впровадженні перспективних проектів у життя.

28 січня 2015 року у стінах ННІ економіки ЧНТУ пройшов круглий стіл «Роль органів студентського самоврядування в підвищенні якості навчально-виховного процесу ЧНТУ».

Захід зібрав представників студентського руху з усіх факультетів, а також студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, Коледжу економіки та технологій ЧНТУ. В обговоренні актуальних студентських питань взяли участь і спеціалісти Центру культурно-масової роботи та Культурно-освітнього центру «Перемога».

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи О.Є. Мельник у своєму виступі наголосила на необхідності впровадження нових форм виховної роботи, розробки актуальних, суспільно-важливих та різнопланових проектів.

Чернігівський національний технологічний університет станом на 22 грудня 2014 року посідає 57 місце в рейтингу Scopusсеред вузів України. Рейтинг університетів «Scopus» складається за даними наукометричної бази даних Scopus за кількістю наукових публікацій співробітників навчального закладу та кількістю цитувань їх праць у Scopus.

29 січня 2015 року у ННІ права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбувся перегляд документального фільму «Герої України. Крути. Перша незалежність» https://www.youtube.com/watch?v=5W4bCPJY_p0 з подальшим його обговоренням, присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

Метою заходу було виховання молодої людини - патріота України, сприяння розвитку громадської активності, національної свідомості особистості, підняття громадського духу.

Організаторами заходу виступили Молодіжний центр праці при Департаменті сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівський національний технологічний університет, Кіноклуб ЧНТУ «Новий погляд».

28 січня 2015 року Чернігівський національний технологічний університет відвідала делегація з Університету Фукусіма (Японія). Зустрічав гостей проректор з наукової роботи, професор Казимир Володимир Вікторович.

Шановні гості мали можливість ознайомитися з університетом, його структурою та досягненнями в області науки. Було обговорено перспективи співпраці між ЧНТУ та Університетом Фукусіма.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.01.2015 року за № 02 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», з метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування працівників та студентів університету у ЧНТУ передбачено ряд заходів, ознайомитись з якими можна у цьому документі.

Шановні викладачі та студенти ЧНТУ!

4 лютого 2015 року о 14.30 у лекційному залі №1 Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій (навчальний корпус №8) відбудеться театралізована вистава «Вечори на хуторі біля Диканьки», за участі студентів факультету соціальної роботи – волонтерів проекту «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади міста Чернігова».

Запрошуємо всіх бажаючих!

Міністерство освіти і науки України та Державний фонд фундаментальних досліджень (далі - ДФФД) відповідно до Указу Президента України від 9 квітня 2002 року № 315/2002 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених» та «Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених», затвердженого Указом Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210/2002, оголошують проведення конкурсу Ф63 наукових проектів молодих учених на здобуття вказаних грантів.

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 95 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

В цей день, 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.

Сьогодні в Україні і на Чернігівщині зокрема відбудеться ряд заходів із вшанування пам’яті героїв Крут, до яких долучається і наш університет.

До ЧНТУ звернулись рідні Слесаря Олександра Анатолійовича, 1988 року народження, мешканця м. Чернігова, який потребує допомоги!

Два з половиною роки тому, пересуваючись на мотоциклі, попав в аварію. Тільки диво допомогло йому залишитись живим, але Сашко отримав багату кількість травм. Закритий багато відламковий внутрішньо суглобний перелом правої стегнової кістки зі зміщенням відламків - такий діагноз. За цей період переніс три складні операції, які так і не дали результату. А кістки і суглоб за такий довгий період так і не зрослися. Лікар, який для подальшого лікування буде використовувати удосконалений метод Ілізарова, гарантує повне зрощення кісток.

Операція та курс лікування коштують тридцять тисяч Євро, не рахуючи довгострокового курсу реабілітації. Для родини Сашка ця сума недосяжної величини.

Міжнародний конкурс для студентів та аспірантів "Майбутня Україна 2030"

Не пропусти унікальної можливості вплинути на розвиток України завдяки своїм ідеям, а також отримати призи і безцінний досвід спілкування із експертами з розвитку країн! Надсилай анкету разом з конкурсною роботою для участі у Першому турі до 1 березня 2015 року.

До Дня пам’яті Героїв Крут 29 січня 2015 року о 14.30 на базі 8-го корпусу, аудиторія 307 ЧНТУ відбудеться перегляд документального фільму«Герої України. Крути. Перша незалежність» (автор і режисер фільму Сніжана Потапчук) з подальшим обговоренням.

Метою заходу є виховання молодої людини - патріота України, сприяння розвитку громадської активності, національної свідомості особистості, підняття громадського духу.

До участі в заході запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів.

Організатори акції – Молодіжний центр праці при Департаменті сім'ї, молоді та спорту, Чернігівський національний технологічний університет, Кіноклуб ЧНТУ «Новий погляд».

03 лютого 2015 року, з 20.00 – 21.00.відбудеться вебінар на тему: «Стипендія ім.Л.Кіркланда для стажування та навчання в Польщі. Вебінар безкоштовний, всі зареєстровані учасники отримають аудіозапис та презентацію вебінару.

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.

Учасники будуть обиратися за такими критеріями, як академічна успішність, лідерський потенціал, знання письмової та розмовної англійської мови та готовності учасника до перебування у США в якості студента по обміну.

Команда аспірантів та асистентів кафедр інформаційних та комп’ютерних систем і програмної інженерії ЧНТУ (Бальченко І.В., Михайлюк І.В., Сімакін Ю.С., Посадська А.С.) отримала диплом III ступеню в конкурсі на кращий інноваційний проект в агропромисловій сфері «Твій агро Start-up», що був проведений корпорацією «Сварог Вест Груп» (м. Хмельницький).

12 січня 2015 року в Києві корпорація «Сварог Вест Груп» провела урочисте нагородження переможців конкурсу на кращий інноваційний проект в агропромисловій сфері «Твій агро Start-up» за участі представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, аграрних та технічних вишів, науковців, конкурсантів та ЗМІ. Всього на конкурс «Твій агро Start-up» було подано 73 проекти, а преміальний фонд складав 250 тис. гривень.

Молоді науковці під керівництвом д.т.н., професора, завідуючого кафедрою програмної інженерії Литвинова Віталія Васильовича у складі:

  • асистент кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Бальченко Ірина Володимирівна;
  • аспірант кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Михайлюк Іван Володимирович;
  • асистент кафедри програмної інженерії Сімакін Юрій Сергійович;
  • аспірант кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Посадська Аліна Сергіївна

за проект "Система автоматизації управління процесами рослинництва" отримали диплом III ступеню та грошову винагороду у розмірі 20 тис. гривень.

20 січня 2015 р. в ННІ економіки ЧНТУ відбулося засідання робочої групи в рамках проекту ЄС ТЕМПУС BUSEEG-RU-UA «Набуття професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу та консультацій підприємців-початківців», на якому було обговорено наповнення робочих програм навчальних дисциплін з включенням передбачених в рамках проекту змістовних модулів та концепцію створення в ЧНТУ консультаційного центру підприємців-початківців.

ОГОЛОШЕННЯ