ua en

19 квітня 2015 р. о 13.00 у Києві (вул. Саксаганського 120) Талліннський технологічний університет проводить інфо-сесію для зацікавлених у можливості навчання/стажування в ТТУ.

Шановні співробітники та студенти університету!

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus станом на 26 березня 2015 року. Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus, порівняно з груднем 2014 року, піднявся з 57 на 49 місце.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

17-20 березня 2015 року в Сумському державному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням”.

Від нашого університету в олімпіаді брала участь команда студентів 5 курсу механіко-технологічного факультету ННІ Технологій у складі: Кологойди Григорія, Дмитренка Олега та Шуплєцова Данила.

За результатами участі Кологойда Григорій набрав 164 бали з 200 можливих, таким чином зайнявши ІІ місце.

Щиро вітаємо Григорія а також його керівника – доцента кафедри інтегрованих технологій машинобудування і автомобілів Пасова Геннадія Володимировича з призовим місцем і бажаємо подальших перемог!

Після проведеної щорічної гри "Кубок Ректора з КВН", залишилось багато гарних вражень та позитивних емоцій. Цього року більше 10 команд мали змогу позмагатися за Кубок, проте увійшли до фіналу лише найкращі!

За результатами гри перемогла команда "Опасные Гуси". Вітаємо переможців!

З 9 по 11 квітня в Києві проходить перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднує 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Мета форуму InnoTech Ukraine – зібрати всі сучасні технології і продукти на одному майданчику і показати можливості інновацій в Україні.

Пошукова система Google Академія (https://scholar.google.com.ua) є складовою частиною браузера Google Chrome і підтримується компанією Google. Це пошукова й некомерційна бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.Google і Google Академія можуть сприяти відображенню Вашого контента в усьому світі. 

Створюйте свій профіль у Google Scholar і приєднуйтесь до світової наукової спільноти !

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «День кар’єри», який відбудеться 29 квітня 2015 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху.

Початок о 10 год. 30 хв.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

4 квітня у м.Чернігові проведено загальноміський День довкілля, учасниками якого стали понад 14 тис. мешканців міста.

Студенти, викладачі та співробітники ЧНТУ активно долучилися до корисної справи – зробити місто чистим, та вийшли на прибирання прибережної зони річки Десна.

Дякуємо усім небайдужим та сподіваємося, що наш славетний Чернігів завжди залишатиметься красивим та охайним!

І знову піднесена атмосфера, і знову відчувається святковість, урочистість, щось навіть таємниче. Уже традиційно усіх присутніх зустрічає група БО-141, яка за ініціативи викладачів української мови кафедри суспільних дисциплін та українознавства доцентів Борисенко В.В., Зіневич Л.В., Красавіної В.В. підготували свято з патріотичним присмаком, адже відома поетеса від Бога Л. Костенко — одна з тих, хто не втратив людської гідності в часи випробувань, і її шістнадцятирічне мовчання не виглядало як слабкість чи компроміс з владою, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито: її принциповість і прямота настільки лякали й дратували представників влади, що вони з величезним задоволенням у будь-який спосіб примусили б її мовчати.

Студентка групи ФК-123 Пустовойт Вікторія Вікторівна прийняла участь у ХІІІ Санкт-Петербурському конкурсі ім. професора В.Н.Веніамінова на найкращу студентську роботу по економіці, управлінню і інформатиці в економічній сфері (із міжнародною участю) і за результатами конкурсу отримала Диплом ІІІ ступеня!

Тема студентської роботи: "Электронные налоговые проверки: схема проведения, классификация особенности учета в Украине".

Вітаємо і бажаємо успіхів та нових досягнень!

Шановні студенти!

13 квітня розпочинається онлайн-реєстрація для участі у "Стипендіальній програмі німецької економіки для України", яка дає унікальну можливість пройти стажування за спеціальністю у Німеччині.

З 23 березня 2015 року впродовж двох тижнів викладачі кафедри “Геодезії, картографії та землеустрою” навчально-наукового інституту технологій ЧНТУ Терещук О.І., Корнієнко І.В., Крячок С.Д., Боханов І.І., Пінчук О.В., Мовенко В.І., Новик П.П., а також випускник факультету Котченко О.М. проводили навчання з військової топографії для курсантів 169-го навчального центру. Під час занять курсанти засвоювали питання орієнтування на місцевості за допомогою компаса, Сонця, Місяця, зірок і різних місцевих орієнтирів, використання топографічних карт, визначення місцеположення на карті та місцевості, особливості знаходження географічних і прямокутних координат, вивчали питання номенклатури та розграфлення топографічних карт, види масштабів та їх використання, способи вимірювань довжин ліній тощо.

Відповідно до Угоди між МОН України і МОН Республіки Казахстан про співробітництво в галузі освіти і науки від 2010 р. казахстанська сторона виділила громадянам України на 2015-2016 навчальний рік 20 освітніх грантів (10 – бакалаврат, 10 – магістратура).

МОН прийматиме заявки у електронному та паперовому форматі (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Шановні студенти та співробітники! Для вас підготовлена інформаційна довідка щодо отримання стипендій в рамках програми Еразмус+ для навчання, короткострокового обміну, стажування та викладання в Європі.

Будь ласка, ознайомтеся з презентацією.

8 квітня (середа) о 14.10 у читальному залі бібліотеки відбудеться відкриття виставки аплікацій на тканині Тетяни Баженової "Поезія душі".

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, +166

30 березня – 2 квітня 2015 року у гірському готелі «Ягідна» в лісопарку над містом Кошице (Словаччина) була проведена Перша міжнародна науково-практична конференція «УКРАЇНА – ЄС. СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОНОМІКА ТА ПРАВО».

Зі вступним вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Чернігівського національного технологічного університету, доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України  Шкарлет Сергій Миколайович.

З 1 квітня до 31 травня 2015 р. відкрито тестовий доступ до ресурсів міжнародної видавничої компанії Springer, що спеціалізується на виданні академічних журналів та книг з природничо-науковими напрямками , за посиланням http://link.springer.com.

З 1 квітня відкрито доступ до баз компанії EBSCO за посиланням http://search.ebscohost.com.

Міжнародний відділ повідомляє про вихід квітневого випуску дайджесту грантових пропозицій.

Просимо реєструвати подані заявки у міжнародному відділі. Інформацію подавати на електронну пошту intellect.prop@gmail.com. За будь-яких питань звертайтеся: 3-10-77.

Оголошено конкурс Ф66 наукових проектів на здобуття щорічних грантів Президента України докторам наук (віком до 45 років)для здійснення наукових досліджень на 2016 рік

До участі в конкурсі допускаються доктори наук віком до 45 років (не включно) на момент подання запиту. Датою подання запиту вважається дата реєстрації запиту на ресурсі contest.dffd.gov.ua

Грошовий розмір гранту складає – 150 тис. грн.

Увага!

Оголошується конкурс студентських малюнків і фоторобіт, присвячених Дню Матері (10 травня 2015 р.).

Умови конкурсу:

  1. Малюнок може бути виконаний на форматі листка А-3, А-4 акварельними фарбами, олівцями, пастельними крейдами, олійними фарбами та ін.. Фоторобота також формату А-3, А-4.
  2. Творча робота має бути в рамці (роботи після проведення конкурсу повертаються авторам).
  3. На зворотній стороні рамки необхідно вказати наступну інформацію: прізвище, ім’я студента; група, факультет; 2014-2015 н/р; в лапках – назва роботи.
ОГОЛОШЕННЯ