ua en
Заголовок відгуку:

Ваше ім’я

Введіть сюди ваш відгук:
Бажаю отримати 2гу вищу освіту за спеціальністю Право. Перша освіта технічна, отримана у Вашому університеті. Чи можливий вступ на старші курси для отримання диплому бакалавра? Які документи необхідно подати і в який строк? Орієнтовна вартість навчання? Дякую.

Юність науки 2018

Коли буде доступна збірка тез доповідей з Юності науки 2018?

Вступ

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я, закінчивши медичний коледж, вступити в ваш університет на факультет "соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації", спеціальність "фізична терапія, ерготерапія" на базі диплому, без ЗНО? Добрий день, Ярослава! Так, Ви праві, можна. Чекаємо на Вас! Подача документів 12-20 липня. Телефонуйте (0462) 665-200 або (063) 949 97 47

Вступ

Чи є інформація про кількість максимального державного замовлення на 2018 рік? Особливо мене цікавлять комп'ютерні спеціальності. Владиславе! Поки що інформації не має по жодній спеціальності. Слідкуйте за нашою сторінкою: https://www.stu.cn.ua/staticpages/priemkomis/

Вступ

Доброго дня. Я відрахувався з військового ВНЗ з 3 курсу. Скажіть будь-ласка, чи можу я вступити до вашого навчального закладу на 3 курс? Добрий день! Від Вас потрібно більше інформації. Бо є вступ, а є відновлення чи переведення. Зателефонуйте, будь ласка, до Приймальної комісії ЧНТУ (0462) 665-200.

Вступ

Доброго дня. Я відрахувався з військового ВНЗ з 3 курсу. Скажіть будь-ласка, чи можу я вступити до вашого навчального закладу на 3 курс?
Скільки корпусів в ЧНТУ? Мене цікавить просто цисло.

Вступ

Чи є інформація про кількість максимального державного замовлення на 2018 рік? Особливо мене цікавлять комп'ютерні спеціальності

Навчання

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, я зараз навчаюсь на четвертому курсі на спеціальності Харчові технології, чи можу я перевестись зараз на заочну форму навчання? якщо так, то на який курс і скільки це коштуватиме?

Вступ

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я, закінчивши медичний коледж, вступити в ваш університет на факультет "соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації", спеціальність "фізична терапія, ерготерапія" на базі диплому, без ЗНО?

Навчання

Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"? Якщо так, то які умови вступу? Анна, на жаль, безкоштовних місць на заочній формі навчання для вступників на базі ОКР "молодший спеціаліст" на цій спеціальності не має.
Доброго дня Коли і де можна переглянути рейтинговий список студентів на стипендію?__________Відповідно до «Порядку призначення і виплати стипендій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 р. № 882 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1050) та постанови Кабінету Міністрів України «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах» від 28.12.2016 р. № 1047. (http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/p-viplata-stip.pdf) : "Рейтинг студентів Університету, який формується згідно з цим Порядком, оприлюднюється на офіційному веб-сайті Університету не пізніше ніж через три робочих дні після прийняття відповідного рішення стипендіальною комісією." Засідання стипендіальної комісії ЧНТУ відбудеться 16.02.2018 року.
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"? Якщо так, то які умови вступу?

Стипендія

Доброго дня Коли і де можна переглянути рейтинговий список студентів на стипендію?
Добрий день!) Скажіть, будь ласка, оплата за навчання за денною формою здійснюється одноразово за рік, півроку, квартал чи місяць (бажано)? Або можливий будь-який з цих варіантів? Дякую)

Вступ Оксана

Доброго дня, чи буде в цьому році державне замовлення на спеціальність "Право" (бакалавріат), або ж навчатися можна буде лише за контрактом? Не можу знайти цієї інформації на сайті Дивіться за посиланням: http://stu.cn.ua/media/files/pdf/budget17.pdf

вступ

Доброго вечора,чи ви взагалі приймаєте електронні заяви?Бо вже 4 день знаходжусь в єдиній базі

вступ

Доброго дня, чи буде в цьому році державне замовлення на спеціальність "Право" (бакалавріат), або ж навчатися можна буде лише за контрактом? Не можу знайти цієї інформації на сайті

Гуртожиток Юлія

Чи потрібна медична довідка, якщо я не буду проживати в гуртожитку?? ні, не потрібна.

вступ Ольга

Доброго дня, будь ласка дайте відповідь: коли на сайті з'явиться інформація за 2017 рік для абітурієнтів? Я хочу вступити на бакалавра на базі диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю "Бухгалтерський облік". Цікавлять терміни навчання, дата вступних випробувань, обсяг державного замовлення. Ольга, вся інформація міститься у вкладці Вступ до університету: терміни навчання - див. Правила прийому; дати вступних іспитів - див. Розклад; обсяг Державного замовлення - не оприлюднений МОН

вступ Ольга

Доброго дня, будь ласка дайте відповідь: коли на сайті з'явиться інформація за 2017 рік для абітурієнтів? Я хочу вступити на бакалавра на базі диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю "Бухгалтерський облік". Цікавлять терміни навчання, дата вступних випробувань, обсяг державного замовлення. Ольга, вся інформація міститься у вкладці Вступ до університету: терміни навчання - див. Правила прийому; дати вступних іспитів - див. Розклад; обсяг Державного замовлення - не оприлюднений МОН

вступ

Доброго дня, будь ласка дайте відповідь: коли на сайті з'явиться інформація за 2017 рік для абітурієнтів? Я хочу вступити на бакалавра на базі диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю "Бухгалтерський облік". Цікавлять терміни навчання, дата вступних випробувань, обсяг державного замовлення.
Чи потрібна медична довідка, якщо я не буду проживати в гуртожитку??

оцінювання

Чи можливе якесь незалежне оцінювання з певного предмету, перевірка знань студентів і відповідності оцінки викладача? Бо у деяких викладачів своя система оцінювання, яка оцінює не знання, а незрозуміло що.------------- З метою оцінки знань студентів та об’єктивності оцінювання знань з певної дисципліни викладачем, щороку проводяться вибіркові ректорські контрольні роботи, відповідно до «Положення про організацію та проведення ректорського контролю» - http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/p-kontr.pdf. Крім цього, якщо у Вас виникають питання щодо об’єктивності оцінки знань, Ви можете звернутися до декана факультету або директора ННІ з відповідною заявою. В цьому випадку розпорядженням по факультету (ННІ) Вам буде призначено комісію, яка проведе об’єктивне оцінювання рівня ваших знань з певної дисципліни. На що розраховують викладачі,ганяючи студента на н-ну кількість перездач,при цьому порушуючи 5 . ПОРЯДОК ЛІКВІДАЦІЇ АКАДЕМІЧНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ,де "Повторне складання іспитів (диференційованих заліків) допускається не більше двох разів з кожної дисципліни: один раз викладачу, другий – комісії, яка створюється д е каном факультету"
Скажіть будь-ласка, коли на сайті з'явиться відповідний розділ, де можна буде подати заяву на вступ до університету?
Доброго дня Коли і де можна переглянути рейтинговий список студентів на стипендію?
Доброго дня! Що відбувається з сайтом? На відкривання кожноої сторінки іде по пів-хвилини, пробував з різних браузерів і різних ПК вдома та в університеті.
Добрий день) скажіть будь ласка чи можу я отримати червоний диплом магістра якщо бакалавр звичайний? чи допускаються в ньому четвірки?
На який факультет потрібно втупати, щоб вивчати митну справу? (не можу знайти цієї інформації на сайті)
Добрый день, хотелось бы узнать когда будет в этом месяце соц стипендия.Почему нету конкретного диапазона дат выплат, как допустим при выплате обычных стипендий?Спасибо.-----------Списки на соціальну стипендію на наступний місяць університетом подаються в управління праці до 5 числа, управління праці замовляє кошти в міністерстві,міністерством кошти перераховуються спочатку на рахунок управління праці потім на наш рахунок, строки регламентуються постановою 1045. Університет перераховує соціальну стипендію після надходження коштів на наш рахунок
Добрый день, хотелось бы узнать когда будет в этом месяце соц стипендия.Почему нету конкретного диапазона дат выплат, как допустим при выплате обычных стипендий?Спасибо.
Чому на сайті відсутня інформація про факультети на напрямки навчання. Це основна інформація для майбутніх студентів.-------- Інформацію про факультети представлено на сторінці http://stu.cn.ua/staticpages/structura/ . Інформацію про спеціальності підготовки представлено на сторінці http://stu.cn.ua/staticpages/perelikrivniv/. Крім того, детальна інформація щодо змісту освітніх програм за всіма спеціальностями представлена в інформаційному пакеті Чернігівського національного технологічного університету - http://stu.cn.ua/staticpages/master-degree/. Якщо у Вас виникають питання щодо вступу, Ви також можете звернутися до приймальної комісії: http://stu.cn.ua/staticpages/contact/
В этом семестре на повышенную стипендию уже не достаточно 90+? нужна еще общественная и научная деятельность? или же здесь по-старому? --------Згідно п.25 "Порядку призначення і виплати стипендій в ЧНТУ" (http://stu.cn.ua/media/files/pdf/p-viplata-stip.pdf) з 2-го семестру 2016-2017 н.р. для отримання підвищеної стипендії потрібно мати загальний рейтинговий бал від 90 до 100 балів, а успішність з кожної дисципліни складає не менше 90 балів. Тобто можливість отримання підвищеної стипендії без "складової рейтингового балу на підставі участі студентів у науковій, науково- технічній діяльності, громадському житті та спортивній діяльності" (п. 21 Порядку) є тільки в тому випадку, коли з кожної дисципліни студент буде мати 100 балів. Відповідно, тоді загальний рейтинговий бал буде складати 90 балів (без участі у громадській та науковій діяльності).

стипендия

В этом семестре на повышенную стипендию уже не достаточно 90+? нужна еще общественная и научная деятельность? или же здесь по-старому?
Чому на сайті відсутня інформація про факультети на напрямки навчання. Це основна інформація для майбутніх студентів.
Доброго дня. Чи є можливість на рівні університету ввести систему петицій за прикладом системи петицій, створеної на рівні міста? Іноді виникають цікаві ідеї, які б можна було втілити в нашому університеті, але чіткого механізму висунення таких ідей в університеті не існує. Дякую.------------------ Систему електронних петицій на рівні університету планується ввести протягом 2017-2018 н.р. Якщо у Вас зараз є певні пропозиції Ви можете завжди в будь-який звертутися до адміністрації університету особисто або надіслати їх електронною поштою: http://www.stu.cn.ua/staticpages/contact/
Чи можливе якесь незалежне оцінювання з певного предмету, перевірка знань студентів і відповідності оцінки викладача? Бо у деяких викладачів своя система оцінювання, яка оцінює не знання, а незрозуміло що.------------- З метою оцінки знань студентів та об’єктивності оцінювання знань з певної дисципліни викладачем, щороку проводяться вибіркові ректорські контрольні роботи, відповідно до «Положення про організацію та проведення ректорського контролю» - http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/p-kontr.pdf. Крім цього, якщо у Вас виникають питання щодо об’єктивності оцінки знань, Ви можете звернутися до декана факультету або директора ННІ з відповідною заявою. В цьому випадку розпорядженням по факультету (ННІ) Вам буде призначено комісію, яка проведе об’єктивне оцінювання рівня ваших знань з певної дисципліни.
Чи буде на новій спеціальності "Правоохоронна діяльність" держ замовлення та скільки коштуватиме навчання?------------- Університет надав свої пропозиції до МОН України щодо отримання місць державне замовлення на спеціальність «Правоохоронна діяльність». Рішення щодо цього питання буде прийнято міністерством у червні місяці. Вартість навчання на цій спеціальності також буде оприлюднено на сайті університету у червні місяці.
Доброго дня. Чи є можливість на рівні університету ввести систему петицій за прикладом системи петицій, створеної на рівні міста? Іноді виникають цікаві ідеї, які б можна було втілити в нашому університеті, але чіткого механізму висунення таких ідей в університеті не існує. Дякую.
Чи можливе якесь незалежне оцінювання з певного предмету, перевірка знань студентів і відповідності оцінки викладача? Бо у деяких викладачів своя система оцінювання, яка оцінює не знання, а незрозуміло що.
Чи буде на новій спеціальності "Правоохоронна діяльність" держ замовлення та скільки коштуватиме навчання?
Можете детально розповісти про туризм, що там і як? Що туди входить ----------------Шановний Дмитре! Повідомляємо, що за спеціальністю Туризм в університеті ліцензовано два рівні вищої освіти підготовки фахівців – бакалавр (денна і заочна форма навчання) та магістр (денна форма навчання). Кафедра туризму розташована в 11 корпусі Чернігівського національного технологічного університету, аудиторія 204, за адресою м. Чернігів, вул. Стрілецька 1. тел 5-61-60. 2 квітня 2017 року у Чернігівському національному технологічному університеті буде проходити день відкритих дверей (за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка 95), де будуть представлені всі спеціальності університету, в тому числі і туризм. Запрошуємо Вас відвідати цей захід і отримати всю необхідну інформацію. З повагою кафедра туризму !

Туризм

Можете детально розповісти про туризм, що там і як? Що туди входить
З якою метою ми пишемо звернення? Мабуть, хочемо прочитати відповідь на наші запитання. Підкажіть, де, коли і як це зробити. ---------- Приносимо наші вибачення, що не відреагували на Ваше запитання. Якщо Вам не важко, то, будь ласка, повторіть Ваше звернення і ми обов'язково дамо відповідь нього.

Автомобільний транспорт

Автомеханік Сергій А у вас є кваліфікація автомеханік автослесарь якщо є то яке ЗНО потрібно складати Для вступу на спеціальність "Автомобільний транспорт" необхідно складати українську мову, математику і, на вибір, фізику чи істрію України http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/sertif-zno.pdf
З якою метою ми пишемо звернення? Мабуть, хочемо прочитати відповідь на наші запитання. Підкажіть, де, коли і як це зробити.
почему нас студентов которые поступали на направление физическая реабилитация так кидают?------------- На сьогоднішній день державні стандарти з підготовки фахівців з вищою освіти (в т.ч. й з підготовки фахівців з фізичної реабілітації) окрім циклу професійно-орієнтованих дисциплін регламентують також і цикл дисциплін загальної підготовки (філософії, історії України, української мови і т.п.). На підставі цього ж стандарту (не залежно від назви факультету) випускникам кафедри ФР буде присвоєно освітню кваліфікацію бакалавр (магістр) з фізичної реабілітації (а не з соціальної роботи). З метою оптимізації освітньої діяльності факультет життєдіяльності, природокористування і туризму з 27.02.2017 р. територіально переміщено з корпусу №8 до корпусу №11. Для створення нормальних умов для студентів та викладачів Вчена рада прийняла рішення щодо включення кафедри «Фізичної реабілітації» (вся матеріальна база якої знаходиться поряд з корпусом №8) до структури факультету соціальної роботи. У зв’язку цим змінено й назву факультету «соціальної роботи» на факультет «соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації». Якщо потрібна допомога, то з будь-якого питання Ви можете звернутися до завідувача кафедри, декана вашого факультету, до проректорів або до ректора. Адміністрація університету завжди була, є і буде завжди відкрита до студентів – незалежно від прізвища посадової особи.
Доброго дня, коли буде оприлюднений рейтин на стипендію?---------- Відповідно до п.16 «Порядку призначення та виплати стипендій у Чернігівському національному технологічному університеті» (http://stu.cn.ua/media/files/pdf/p-viplata-stip.pdf) рейтинг студентів, оприлюднюється на офіційному веб-сайті Університету не пізніше ніж через три робочих дні після прийняття відповідного рішення стипендіальною комісією. Засідання стипендіальної комісії ЧНТУ щодо призначення стипендій на 2-й семестр 2016-2017 н.р. відбулось 31.01.2017 р. Рейтинги оприлюднено на сайті 02.02.2017 р. http://stu.cn.ua/news_view/2425/.
Подскажите, имею ли я право на соц.степеедию, если у меня ребёнок до 3-х лет, учусь на дневном? ----------- Відповідно до п.4 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» (зі змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 студенти, які мають дитину до 3-х років, не мають права на отримання соціальної стипендії.
Якщо я перша в рейтингу, то я буду отримувати підвищену стипендію чи ні?------- Відповідно до п.25 «Порядку призначення та виплати стипендій у Чернігівському національному технологічному університеті» (http://stu.cn.ua/media/files/pdf/p-viplata-stip.pdf) академічна стипендії за особливі успіхи у навчанні (на 45,5 % більше звичайної), призначається у разі, коли загальний рейтинговий бал студента складає від 90 до 100 балів, а успішність з кожної дисципліни складає не менше 90 балів. Тобто перше місце в рейтингу не гарантує отримання такої стипендії.
А у вас є кваліфікація автомеханік автослесарь якщо є то яке ЗНО потрібно складати

почему ФР отдали социальной роботе?

почему нас студентов которые поступали на направление физическая реабилитация так кидают? сначала неизвестно кем мы будем, потом неукомплектована материально техническая база ( предметы которые нам не обходимы такие как лфк, масаж, преподают только на 3-4 курсе, а паролельно мы должны учить все что нам не очень нужно? вот понять не могу зачем мне философия , педагогика, логика, економика если моя задача помогать людям востанавливать способность к физической активности.) Верните нас назад к Забаштанскому он не идеален, но к нему всегда можно обратиться за помощу. мы выйдем бунтом и протестом. мы не хотим быть специалистами по социальной роботе, мы поступали на конкретно указаный факультет и хотим там доучиться.
Якщо я перша в рейтингу, то я буду отримувати підвищену стипендію чи ні?
Подскажите, имею ли я право на соц.степеедию, если у меня ребёнок до 3-х лет, учусь на дневном?
Доброго дня,коли буде оприлюднений рейтин на стипендію?
Как узнать, буду ли я получать стипендию в сделующем семестре, если у меня только одна 4? ----------- Відповідно до постанови КМУ №1050 від 28.12.2016 р. на підставі рішення вченої ради від 10.01.2017 р. (протокол №1) наказом ректора № 02 від 10.01.2017 р. введено в дію з 10.01.2017 р. новий «Порядок призначення та виплати стипендій у Чернігівському національному технологічному університеті», згідно з яким будуть призначені стипендії на ІІ семестр 2016-2017 н.р. (http://stu.cn.ua/media/files/pdf/p-viplata-stip.pdf)

Вступ до університету

Які ЗНО потрібно скласти, щоб вступити на навчання на комп’ютери? ---------- Доброго дня Якщо Вас цікавить спеціальність 123 - Комп’ютерна інженерія, то для вступу на необхідно подати результати ЗНО з Української мови та літератури, Математики (профільний) і, за вибором вступника, Іноземна мова або Фізика. Якщо Вас цікавить спеціальність 121 - Інженерія програмного забезпечення, результати ЗНО потрібні ті ж самі для вступу http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/sertif-zno.pdf http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/cntu2017.pdf
Чи змінились реквізити оплати за навчання? ----------- ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ Реквізити для сплати: Одержувач: Чернігівський національний технологічний університет код ЄДРПУ 05460798 банк одержувача: ДКСУ МФО 820172, р/р 31256273106996 (http://www.stu.cn.ua/staticpages/oplata)
Підкажіть, коли почнеться ліквідаційний тиждень? ------- Ліквідацію академічної заборгованості за підсумками зимової заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р. буде проведено в термін з 16.02.2017 р. по 24.02.2017 р.
Доброго дня, скажіть, де я можу взяти свій диплом з технікуму, щоб зробити ксерокопію. (І чи можна це зробити на вихідних) ----------- Повну відповідь на Ваше запитання, нажаль, надати неможливо, в зв’язку з тим, що Ви не вказали свій факультет. За інформацією зверніться за тел. 3-00-07 (відділ кадрів) з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00.
Как узнать, буду ли я получать стипендию в сделующем семестре, если у меня только одна 4?
Які ЗНО потрібно скласти, щоб вступити на навчання на комп’ютери?
Чи змінились реквізити оплати за навчання?

Ліквідація

Підкажіть, коли почнеться ліквідаційний тиждень?

Стипендії за січень

Відповідно до змін внесених до постанови КМУ № 1047 від Коли будуть виплачені стипендії за січень і в якому розмірі? -------- 28.12.2016 р. стипендії за січень 2017 року будуть виплачені у старому розмірі. Університетом кошти будуть перераховані на карткові рахунки студентів відразу після їх надходження на рахунок ЧНТУ в державній казначейській службі України (очікується до кінця січня). Стипендії у новому розмірі будуть виплачуватися з лютого 2017 року.
Коли будуть виплачені стипендії за січень і в якому розмірі?
Доброго дня, скажіть, де я можу взяти свій диплом з технікуму, щоб зробити ксерокопію. (І чи можна це зробити на вихідних)
День добрый. А правда ли это, что всех преподавателей отправляют за свой счет в феврале?
Анатолій Доброго дня,в мене є 1 питання...Скажіть будь-ласка,на цьому сайті написано,що для вступу на Харчові технології-потрібно здавати Укр.мову і літературу,математику і хімію чи біологію...а в самому Університеті-написано,що потрібна Історія України,а не Математика....так що ж здавати? ----------- Для вступу на спеціальність 181 Харчові технології необхідно подати результати ЗНО з Української мови та літератури, Математики (профільний) і, за вибором вступника, Біології або Історії України. http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/sertif-zno.pdf http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/cntu2017.pdf

Щодо Дня відкритих дверей

Олександра! Мені цікако, чи у вас є День відкритих дверей? Якщо так, то коли можна буде приїхати?----------- Зазвичай, День відкритих дверей ми проводимо наприкінці квітня - на початку травня. Слідкуйте за об'явами на сайті.
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи здійснюється у нашому університеті підготовка аспірантів на юридичному факультеті?--------- Підготовка науково-педагогічних кадрів в аспірантурі Чернігівського національного технологічного університету за юридичними напрямами не здійснюється. З спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в аспірантурі ЧНТУ можна ознайомитися за посиланням http://www.stu.cn.ua/staticpages/aspirantura/
Мені цікако, чи у вас є День відкритих дверей? Якщо так, то коли можна буде приїхати?

Вступ

Доброго дня,в мене є 1 питання...Скажіть будь-ласка,на цьому сайті написано,що для вступу на Харчові технології-потрібно здавати Укр.мову і літературу,математику і хімію чи біологію...а в самому Університеті-написано,що потрібна Історія України,а не Математика....так що ж здавати?

Аспірантура

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи здійснюється у нашому університеті підготовка аспірантів на юридичному факультеті?
Расскажите правила проведения ректорской контрольной робаты? --------- Ректорський контроль – це контроль, призначений для перевірки якості освітнього процесу на кафедрах, порівняння ефективності навчання студентів. Ректорський контроль проводиться вибірково (в окремих навчальних групах), тільки письмово і, як правило, є відстроченим за часом контролем (оцінювання залишкових знань студентів). Цей вид контролю не впливає на результативність (оцінку) навчання студента і проводиться для вивчення стійкості засвоєних знань студентами, контролю якості освітнього процесу та удосконалення критеріїв оцінювання навчальних здобутків студентів. Порядок організації та процедура проведення ректорського контролю регламентується «Положенням про організацію та процедуру проведення ректорського контролю залишкових знань студентів в Чернігівському національному технологічному університеті»., з яким можна ознайомитись за посиланням http://stu.cn.ua/media/files/pdf/p-kontr.pdf.
Добрый день ! Подскажите,имеет ли студент право самостоятельно выбрать руководителя дипломного проекта? Каким документом это регламентировано? и где с ним можно ознакомиться --------- Відповідно до п. 4.2.7 «Положення про організацію освітнього процесу в Чернігівському національному технологічному університеті» http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/p-osvpoc.pdf Студенту надається право обрати керівника і тему випускної кваліфікаційної роботи (проекту) з переліку запропонованих випусковою кафедрою, або запропонувати свою з обґрунтуванням доцільності її розробки. Закріплення тем проектів (робіт) і керівників за студентами здійснюється наказом ректора Університету за поданням завідуючого випускової кафедри (з урахуванням запланованого навчального навантаження на поточний навчальний рік). Необхідно зазначити, за одним керівником може бути закріплено до 8 дипломних робіт (див. «Норми часу для планування й обліку навчальної роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів», затверджених наказом МОН України 07.08.2002 № 450).
Катерина! Всі повідомлення щодо фактів корупціїї важливі, такі речі недопустимі в ЧНТУ. Але до анонімних звернень відношення неоднозначне, ми не оприлюднюємо на сайті неперевірену інформацію. Зверніться до керівництва свого факультету чи напишіть на сайт, вказавши свої контакти. Питання буде розглянуте і ви отримаєте відповідь.
Добрый день ! Подскажите,имеет ли студент право самостоятельно выбрать руководителя дипломного проекта? Каким документом это регламентировано? и где с ним можно ознакомиться

притензии к ЧНТУ

Расскажите правила проведения ректорской контрольной робаты?

претензія

Шановні представники університету. Чому ціна у проживанні у гуртожитку скрізь однакова, але зрівняти умови проживання ........На нашу думку це неспраевдливо.
Розклад на сайті на сторінці http://stu.cn.ua/staticpages/rozklad/, графіки навчального процесу на сторінці http://stu.cn.ua/staticpages/grafik/, відповідальність несе той, хто не вміє скачати потрібний файл з сайту і відкрити його у відповідній програмі. Для інформації: файл розкладу у форматі xls, це таблиці excel, відкривати його треба у excel, там внизу є закладки аркушів, знайдіть серед них свій курс і подивіться розклад. Ви це мали б вивчати в школі. Розклад також є на дошці розкладу у кожному корпусі.
Мені цікаво ХТО несе відповідальність за порушення організації навчального процесу - на сьогодні, 08.09.16 неможливо знайти інформацію про розклад занять механіко-технологічного факультету, про графіки навчання на 2016-2017 рр.?

Вступ

За якими умовами можна переводитися з платного навчання на бюджет?
Поясніть чому групу Будівництво та цивільна інженерія назвали ПЦ? Хто так назвав? І як можна розшифрувати цю абревіатуру?

А коли?

А коли буде зарахування на контракт на магістратуру?
Чому однакова оплата за проживання в усіх гуртожитка? Умови проживання дуже різні: шановні ректор та декани, сходіть на екскурсію в гуртожиток №2 та порівняйте з умовами проживання в гуртожитку №5.
Доброго дня ! Чи є інформація щодо бюджетних місць на 2016 рік ?
У Вас є напрямок "здобуття другої вищої освіти" та напрямок "отримання кваліфікаційного рівня спеціаліст". У мене таке запитання: "чим будуть відрізнятися отримані дипломи після таких форм навчання"?

Вступ

Я маю диплом спеціаліста за спеціальністю "соціальна робота"? чи можу я вступити на юридичний факультет за скороченою програмою, і якщо так, то на який курс?

сайты

Выложите на сайте в разделе контакты ссылки на сайты кафедр
Чи є пільги дітям учасників АТО для вступу до магістратури за напрямом "Товарознавство та торговельне підприємництво" (на денну форму)
Я думаю являюсь не одним в этом вопросе. Суть в том , что закончил ЧНТУ уже как 3 года назад, а диплом специалиста так и не забрал( по сколько не было времени). Можно ли забрать его приехав в университет? И нужно ли его восстанавливать или же он хранится в архиве?

отношение к студентам

Руководство факультета и кафедры знает про ситуацию с практикой. 03.06.2016 г. один из преподавателей, которые ответственны за руководство практикой - уволен. Приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию с прохождением практики. Готовы предоставить всяческую помощь (ответить на любые Ваши вопросы) за которой предлагаем Вам обратиться к декану факультета – Забаштанскому Максиму Николаевичу (каб. 206, 8 корпус, тел. 72-40-76) или начальнику отдела по вопросам трудоустройства, практики и связей с общественностью Петрик Елене Леонидовне ( каб. 213, тел. 72-40-59).
Учусь на физреабилитации такого отношения к студентам еще не видели. На практику отправили документов не дали. Кураторы вообще трубку не берут. ходим как ".....". Позор Политех. свинюшник

поступление 2016

Анна, обратитесь в приёмную комиссию университета http://www.stu.cn.ua/staticpages/priemkomis/ Можете позвонить или зайти в рабочие часы, Вам все расскажут;)
Здравствуйте!закончила техникум по специальности"Коммерческая деятельность",работаю на гос.службе 6 лет,могу ли я поступить на такую-же специальность (заочно)с сокращенным сроком обучения?какая цена обучения в год?и сколько нужно будет учиться?спасибо!

практика

Скажіть будь ласка, чи є практика у заочників юристів

Стипендия

Здравствуйте, меня интересует вопрос, а почему до сих пор не выдали стипендию? Обычно приходила 18-20 числа, а сейчас уже 25, а денег все еще нет.
Бюджетні місця Іван Доброго вечіра,я хочу спитати чи є бюджетні місця,на факультет Право,якщо так то скільки? Дякую Інформація про державне замовлення на всі спеціальності університету буде відома лише в червні

Перевод

Добрый день. Хотелось бы узнать в связи с конфликтом с РФ, ЧНТУ не перестал содействовать с вузами РФ, и можно ли туда поступать после бакалавра ЧНТУ на спец. или магистра туда?
Доброго вечіра,я хочу спитати чи є бюджетні місця,на факультет Право,якщо так то скільки? Дякую

Прийом магістрів

Будет ли заочное обучение "электротехника и электротехнологии"(спец,маг) Иван Будет ли заочное обучение "электротехника и электротехнологии"(спец,маг)в этом году? где можно прочитать подробную инфорацию? Оголошено прийом на навчання за програмою підготовки магістрів за спеціальностями: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (заочна форма навчання) 171 Електроніка (заочна форма навчання). Документи приймаються до 19 лютого. За довідками звертайтеся до Приймальної комісії або деканату.
Будет ли заочное обучение "электротехника и электротехнологии"(спец,маг)в этом году? где можно прочитать подробную инфорацию?

2 семестр

З якого тижня починається другий семестр?

Перевод

Здравствуйте! Возможен ли перевод из одной группы в другую, если факультет и специальность одна и та же?

Подорож

Добрий день! Скажіть,це правда,що на літніх канікулах університет має можливість відправити своїх студентів за кордон (Німечинна),на заробітки (збирання фруктів) ?!
Чи можна продовжити навчання за кордоном після закінчення університету у одного з партнерів Wroclaw University of Technology, Poland? І скільки буде коштувати магістратура?

Оплата

Скажіть будь ласка, скільки коштує навчання в університеті? Ніде не можу знайти інформацію
Доброе время суток! Подскажите, могут ли военнослужащие за контрактом поступать заочно в ЧТУ на гражданские факультеты в период проведения АТО?

Стипендія

Доброго дня! 5рка за диференційований залік перекриває 3ку за екзамен? Задалегідь дякую!
Завжди, щоб вийти на стипендію, необхідно за семестр мати середній бал 4.0 і вище. Можна мати одну трійку. Про дві та більше трьйок не скажу, оскільки стільки не мала;)

Стипендія

Доброго дня! Дане запитання хвилює багатьох. Які умови отримання стипендії у другому семестрі даного навчального року? Чи допускаються трійки на даний момент? Середній бал 4,0, чи вище? Можете надати таку інформацію? Бо ніхто нам нічого не пояснює.
Чому немає затвердженого Положення про порядок відрахування, поновлення та переведення студентів? Як студенти можуть з ним ознайомитись?
Чи потрібен мені гуртожиток на зимову сесію, якщо я навчаюсь на 3 курсі заочна форма і проживаю в Чернігівській області.

Сколько учиться на заочке

Якщо я після технікуму вступив на 3 курс, комп'ютерна інженерія, заочна форма, то навчатися 2 роки чи більше для отримання диплома бакалавра. -----------Дмитро! Для отримання диплому бакалавра Ви будете навчатися 3 роки, а далі - магістратура.
Якщо я після технікуму вступив на 3 курс, комп'ютерна інженерія, заочна форма, то навчатися 2 роки чи більше для отримання диплома бакалавра.
когда состоится день открытых дверей ? Ольга Скрипка-------------------- 29 листопада 2015 року о 11 годині. Про це написано в оголошеннях
когда состоится день открытых дверей ?
Надайте, будь ласка, Правила поводження в університеті -------Можливо, потрібну інформацію Ви знайдете у документі Правила внутрішньго розпорядку http://stu.cn.ua/media/files/pdf/p-pravila-vr.pdf

Я люблю ЧНТУ

Один з найкращих ВНЗ України. Все свідоме життя мріяла сюди вступити і вступила.Про університет хочеться сказати багато позитивного. У першу чергу хочу відзначити майстерність та високий рівень кваліфікації науково-викладацького складу університету, який дає студентам різносторонню професійну підготовку. Система навчання спонукає до наполегливого та сумлінного навчання. Кожен з викладачів вимагає великої уваги до свого предмета, оскільки всі вивчені дисципліни стануть в нагоді, в подальшому працевлаштуванні і безпосередньо в роботі. Університет відкриває нові можливості для своїх студентів, проводячи різні наукові студентські семінари, круглі столи, конференції, на яких заслуховуються доповіді студентів різних вищих навчальних закладів з означеної проблематики, а також тісно співпрацює з підприємствами, допомагає в проходженні практики на цих підприємствах . Один з особливо позитивних фактів - постійний розвиток ЧНТУ та розширення співпраці на міжнародному рівні .Завдяки цьому можна впевнено сказати, що ЧНТУ– університет високого рівня, і я рада тому, що тут навчаюсь. Сподіваюся , що мої студентські роки залишаться найкращими спогадами у житті.
Шум листвы дубов столетних И воды деснянской плеск… Тут уж пять десятилетий Смотрит в небо Политех. Стены «свечки» освещает Утром солнце каждый раз… Свои двери открывает Политех, встречая нас! В коридорах универа Слышен наш весёлый смех! И пылает в сердце вера – В жизни мы найдём успех! Ведь для тех, кто знаний хочет, Он открыт для нас, для всех! И с утра до поздней ночи Жизни учит Политех!
я Костянти, я з Києва і я не алкоголік... Хоч ніколи не був в ЧНТУ, але слідкуючи за сайтом та спілкуючись зі студентами, з якими познайомився під час літньої практики в Польщі, можу сказати, що це внз, що дає якісну підготовку. Тут допомагають знайти можливості для студентів. Веселі чуваки, прикольні подруги, особливо гарні молоді викладачки :) Радий за можливість познайомитись з цими воістину класними людьми))) Якби не був випускником обов'язково вступив би до цього вишу ))))

Правила

Надайте, будь ласка, Правила поводження в університеті
Я конечно может не права, но давайте подумаем: неужели, если Вас так сильно раздражает русский язык на лекциях, так сложно подойти к преподавателю и попросить сменить язык преподавания? Не думаю, что Вам откажут. Ну разве что если всей группе удобнее на русском воспринимать материал. Хотя это конечно зависит от преподавателя. И второй вопрос: почему же тогда Вы в повседневной жизни не говорите на украинском языке? Очень мало людей в университете вне пар используют родной язык. Так может стоит начать с этого? Лично меня совершенно не напрягает присутствие и русского и украинского языка в обучении. Чем большим количеством языков мы владеем - тем лучше для нас. И "владеть языком" - не значит разговаривать на примитивные темы, а уметь воспринимать и обрабатывать информацию. Так что, прежде чем требовать что-то от университета - начните с себя. И все получится)
Випадково побачила відгуки на сайті. Хочу сказати, що в нашому ННІ права і соціальних технологій викладачі спілкуються на парах українською. Не думала, що в університеті з'явиться дискусія стосовно мови...
Прочитала кілька негативних відгуків і дійсно не можу зрозуміти студентів... Навчаюся на третьому курсі і щороку розумію, що краще університету не можна і уявити! Для мене стільки дверей відкрилося,к оли я вступила сюди! Різноманітні проекти, волонтерство, конкурси, концерти, гуртки і так далі, і так далі... Дівчаткам, які працюють у міжнародному відділі, величезний "респект", бо вони завжди знайдуть якусь програму, за якою можна поїхати закордон, чи проекти на теренах України, отримати класний досвід і взагалі всебічно розвиватися. Це так круто! Наш університет - це наша гордість, і нарікати на нього абсолютно безглуздо. P.S. Кілька слід щодо мови викладання: не знаю, як йдуть справи в інших корпусах, але у восьмому (ННІ права та соціальних технологій) 90% дисциплін викладаються на державній мові України (на 10% дисциплін викладачі запитують, як зручніше - російською чи українською).
Як випускниці, мені приємно спостерігати за сучасними змінами в університеті. Цікаві заходи, міжнародні події, активні студенти - все свідчить про те, що ЧНТУ йде в ногу з часом. Дякую викладачам за отримані знання та формування свідомості!

Русский

Я родился в Крыму- и меня устраивает ведение пар .Конечно мне было бы приятней, если бы преподавали на русском!Но и так нормально, бывает конечно. немного режет ухо украинский- но я спокойно это воспринимаю, ведь я гражданин Украины!
Лекції читають на українській мові, практика - переважно на російській.
Є запитання. Російську мову використовують на лекціях переважно викладачі старшого віку чи молоді доценти і аспіранти? Які дисципліни важче сприймати на російській мові - технічні чи гуманітарні? Чи могли б ви зрозуміти деякі лекції англійською мовою?
Є документ - "РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про забезпечення викладання дисциплін державною мовою"" http://stu.cn.ua/media/files/pdf/nakaz-mova.pdf. Згідно з документом викладання має проводитись державною мовою, якщо немає з цього приводу особливого рішення Вченої ради. В документі чітко сказано: "ЗОБО’ВЯЗУЮ: 1.Науково-педагогічних працівників забезпечити викладання дисциплін державною мовою. Зметою створення умов для міжнародної академічної мобільності викладання окремих дисциплін іноземною мовою допускається за рішенням Вченої ради університету." Вимагайте рішення Вченої ради університету. Висновок: громадянське суспільство починається з кожного з нас, не можете чи не хочете вчитись на російській мові - скажіть, що не розумієте матеріалу, бо в школі вчились на українській; не забувайте, що думка кожного важлива і вчіться відстоювати свою думку!
Я теж випускник. Ірина про мови пише - "порядний викладач запитає у аудиторії". І запитують: Паднімітє руки, кто із вас нє панімаєт русскава язика? Всє панімают, тогда будєм счітать вапрос ісчерпаним! Хоч тут можна посперечатись - всі ми вчились у школах, де всі предмети - і математика, і фізика, інформатика, хімія і автосправа - вивчались тільки на українській мові (в школах закон про мови порушувати бояться) і в Національному університеті іноді спочатку не відразу призвичаювались до - производная, щелочной і т.д. Може хто і не згодний і вважає, що інформаційні технології - то все з Росії, і вивчати їх зручно тільки на російській, але питання не в цьму. Питання не в тому, кому і що зручно. Питання - чому в ДЕРЖАВНОМУ, в НАЦІОНАЛЬНОМУ університеті не виконуються закони? Лекції, реферати, курсові роботи, об'яви біля деканатів, методички і т.д. не виконуються згідно з законами і стандартами?
Я в цьому році випустилася з університету, і ніколи не стояло так гостро питання щодо мови викладання. Звісно, такі предмети як українська мова, історія, політологія, може навіть соціологія і філософія повинні обов'язково викладатися на державній мові. Але є категорія предметів, яку просто незручно вивчати на українській мові. До таких предметів я можу віднести ПКСМ, ПАЗ ПК, ТЕК та інші предмети подібної галузі (я випускниця факультету електронних та інформаційних технологій). А взагалі, порядний викладач перед тим як почати читати той чи інший курс, запитає у аудиторії, якою мовою краще сприймається конкретний матеріал.

І знову про мову

Шановний адміне, я ж недарма про англійську сказала – це особиста справа кожної людини, як їй розмовляти поза учбовим процесом. Але ви тільки вдумайтесь: викладачі – це працівники освіти, тобто, працівники галузі, що є фундаментом становлення державної самобутності! Як можна настільки зневажливо ставитись до цього факту? Це не просто пересічні люди, це викладачі, вони виконують дуже важливу і поважну роботу для всіх нас, і не дивно, що цей факт накладає певні зобов’язання на них. Не те, щоб я тут намагалась комусь щось указувати, просто прошу звернути увагу людей, які можуть змінити цей прикрий факт, на те, що від цього страждає імідж всього університету. Це звичайна практика, коли є певні вимоги до певних професій та ситуацій, і це нормально. Так, наприклад, існує дрес код у престижних компаніях, де жінки мають ходити лише в сукнях і лише однотонних. І хочу звернути увагу, що дрес код, частіше за все, є лише у великих і відомих компаніях. Це я до того, що наш університет повинен асоціюватись із престижним та перспективним майбутнім, а не якимось там…

Зрада

Здравствуйте, прочитал отзыв Оксаны и очень огорчился. Прошло 1,5 месяца, а студентам не ещё не выдали студенческих... Да уж. Наверное не этого ожидали студенты ЧГИЭУ от присоединения к политеху. НАЦИОНАЛЬНЫЙ ВУЗ не может справиться с изготовлением студенческих. Наверное отличные специалисты у вас работают. В моём родном ЧГИЭУ даная процедура длилась не более 2-х недель. А кто вернёт деньги студентам, за оплаченные 100% стоимости билетов? Это позор. Зарплату руководству выдали точно, а про студентов никто и не думает. Я очень рад, что закончил ещё ЧГИЭУ. Моё отношение к присоединению не раз критиковали, и говорили что политех делает одолжение регионалки, но даже глупому ясно что выиграл от этого только ЧНТУ. В своё распоряжение они получили команду великолепных специалистов , много талантливых студентов и неплохую материально-техническую базу (ФОК, "Победа" библиотеки и корпусы. А что ЧГИЭУ получает взамен? Пренебрежительное отношение к студентам, которым 2 месяца не могут выдать студенческие. Какие же важные дела мешают вам это сделать?... Це зрада.. Ганьба!!!
Почему 5 курс до сих пор без студенческих?!!!! "Спасибо" руководству политеха и самому оперативному банку "фидо банку " за отсутствие возможности экономии денег, вы сократили нам срок студенчества на два месяца .
У мене питання. А скільки треба платити за навчання на факультеці економіки ? -----------Це залежить від обраної спеціальностиі. Перегляньте додатки до правил прийому на поточний рік http://stu.cn.ua/media/files/pdf/cntu2015.pdf
Можно ли перейти на индивидуальное посещение, работая не по специальности?? ---------------Це запитання задайте у своєму деканаті і вирішіть проблему. Адміністратор сайту не має ніякого відношення до вашого відвідування.
У мене питання. А скільки треба платити за навчання на факультеці економіки ?

Посещение

Можно ли перейти на индивидуальное посещение, работая не по специальности??

Оцінки

На якому сайті можна знайти свої оцінки?
До теми економії електрики. там де електроплити – то треба гріти воду до +90* в електрочайнику, а потім виливати в каструлю,це майже в 2рази знижує витрати електрики на їжу.то в гуртожитках вузів на кухнях потрібні електробойлери, хоч на 10літрів. якщо поміняти більшість лампочок на світлодіодні(по 100грн,але в них і строк служби більше 10років, якщо у вас рівно 220вольт,тоді як лампи розжарювання 1рік строк служби при 220вольт , 6місяців при 235вольт,3місяці при 240вольт) 12ват,там де включаються більше ніж на годину.рідше користуватись мікрохвильовкою,бо тяне як пів утюга,50літровий водяний електробойлер включати тільки на період душу, то сімя з 4-х осіб вкладається в 150кіловат.воду для посуду вже гріти на газу,або робити кімнатну воду підвісивши 50-70-літрову плаcтикову ємність до потолка на кухні,ввечері качнули, а вранці вже кімнатна температура води для умивання і посуду.електробойлер 50літровий реально тяне 1.2кіловата на 1душ,ставили окремий електролічильник на ньому.індукційні електроплити економлять 40% електрики,київський завод Меридіан їх випускає по ціні 800грн.
Мовне питання завжди було і є складним. Більшість викладачів ЧНТУ, по суті, двомовні або знають більше мов. Але не всі можуть легко переходити з однієї на іншу при усному мовленні. Питання про викладання на державній мові ви ставите правильно, але ставте його також і в процесі спілкування з вашими викладачами. На мою думку, багато хто читає лекції російською саме для того, щоб студенти краще зрозуміли складний матеріал.

Ганьба

Приєднуюсь до думки студентки про - мову викладання у ВУЗі. Я простояв майже 3 місяці на Майдані, в тому числі і за спілкування українською і не розумію чому 90 % варнякають по росєйскі ....ганьба....

Скарга

Чому у державному ВНЗ так багато викладачів, які викладають російською? Жахливо не зручно конспектувати лекцію російською, доводиться в голові швидко перекладати і записувати українською, адже потім ще складніше буде вчити той конспект, коли всі терміни знаєш українською. Для мене, як для україномовної, це те ж саме, що англійською – я знаю англійську, але ми не в Гарварді! Може вони не знають мову? Так це ганьба для університету!
когда начинаются пары у заочников? какой номер кафедры юридического факультета?
Добрый день. Как узнать номер группы (6 курс, заочники)? Заранее спасибо.
Обговорення плюсів і мінусів 2 навчальних закладів, які об'єднались, пропоную вести без хамства. Не забувайте, що ви отримали вищу освіту. Видаляю всі коментарі зі словами, які свідчать про відсутність культури дискусії.

Конфликт

Хах, прям конфликт какой то )Я вас помирю- в Чернигове нет нормальных ВУЗов- что "Регионалка"- дно, что "политех" и пед- дно(

ответ

Уважаемая студентка 5 курса ФЭИТ, ваш патриотизм похвален, но позвольте взглянуть правде в глаза. Может ваш ВуЗ и имел статус выше, но никогда не мог похвастаться лучшим уровнем знаний. Я имел дело с выпускниками многих университетов и имел возможность оценить знания и профессиональные навыки бывшых студентов обеих вузов. И вот что я хочу вам сказать, те кто учился в ЧГИЭУ более приспособлены к жизни, более образованы и лучше применяют знания в реальной жизни нежели студенты политеха, которые вчера мыли мою машину. Все это благодаря замечательным преподавателям и декану факультета менеджмента ЧГИЭУ, которые дали мне путёвку в жизнь. Они никогда не отказывали в помощи, лояльно и с пониманием относились к студентам, в отличии от некоторых самодуров с ЧНТУ, с которыми волей случая пришлось пообщаться. Не скажу про все специальности, но менеджеры, экономисты , финансисты в политехе откровенно никакие, складывается мнение, что ситуация типична для всего вуза.

ответ noname

Закончил экономическую спец. в "регионалке", специалиста- в политехе. Не спорю - как техн. вуз - да, весьма сильный, но преподавание и подача экон. знаний -очень низкого уровня.В "регионалке"- на порядок высше, и то высказывание - "Мы всегда считали вас глупее" - неоправданое... Зачем изначально было делать в техническом вузе - экон. специальности...?Какой статус- национальный ?Я работаю больше 3-х лет в международной компании - по диплому "регионалки", важны знания - а не "корочка" ....
Скажіть, а чому на сайті ЧНТУ фото з вивіскою ЧДТУ?
Я студентка Политеха уже 5 лет. Мы никогда в восторге не были от того, что вас хотели а потом и присоединили к нам. Нам равнобедренны ваши переживания и "неуверенность в завтрашнем дне". Мы всегда считали вас глупее, ваши дипломы котировались ниже (да, раньше и такое было!). Я студентка факультета ФЭИТ, и нам просто обидно, что ТЕХНИЧЕСКИЙ ВУЗ превращается в не пойми что. Нам больно смотреть как всё катится в АД. Присоединяли вас что бы сделать ВУЗ национальным. Там есть условия и одно из них это численность. Гордитесь тем, что ВАШ статус поднялся до такого уровня! Так что просьба всяким Генадиям не возмущаться по поводу моего родного ВУЗа!

Мнение

Почитал отзывы Геннадия , на лицо яркий представитель "регионалки"))
дэ росписания, чим вы там занмаетесь, чому вы не выполняеете свою рабботу ------------Ярык, розклад давно на сайті, знайти його не важко. Якщо відкривається старий розклад, то треба очистити кеш і оновити сторінку, або зайти через інший браузер. І постарайся писати грамотніше, бо це всі побачать.
Геннадий, спасибо за поздравление. Ваши ностальгические чувства по поводу прошедших веселых студенческих времен разделяют многие выпускники. Но времена меняются и наш университет тоже не может оставаться прежним. Будьте оптимистом, успешным специалистом и приходите в университет как работодатель для наших новых выпускников, берите их на практику, участвуйте в круглых столах и семинарах. Откроете для себя ЧНТУ по-новому.

розклад

дэ росписания, чим вы там занмаетесь, чому вы не выполняеете свою рабботу
Всем привет. Это снова я Геннадий. Пользуясь случаем хочу вас поздравить с Этим замечательным праздником, днем знаний. И сегодня в этот торжественный день я ехал на своей новой машине по ул. Белова и по старой привычке посмотрел во дворик бывшего любимого института. Там я не увидел достаточного количества студентов, как было в мои славные времена ( до присоедения к ЧНТУ). Наверное... наверное не этого ожидали люди, которые лицемерно поддержали это присоедение.... Грусть охватила мою душу, когда я вспомнил эти славные времена......
З якого тижня навчаємось: Парний чи Непарний????------------1, непарний

Розклад

З якого тижня навчаємось: Парний чи Непарний????

мои чувства

После присоединия ЧГИЭУ к ЧДТУ что-то странное твориться. мою душу одолела пустота и мрак. Вы отобрали частичку меня. Для кого-то ЧГИЭУ это пустая аббревиатура, для меня же это было гораздо больше. Даже теперь, когда я еду по ул. Белова на своем автомобиле и не вижу на до боли знакомом сером здании привычной вывески, то слезы наворачиваются на глаза... БООООООль

протест

отсоедините нас обратно
Где можно узнать в какой я группе--------------Якщо ви вступили на 1 курс - http://stu.cn.ua/announcement/270/

все стало гірше

Після приєднання нашого чудового інситуту до вашого все відразу стало дуже погано. МИ Відразу почали відчувати негативний вплив вашого начального закладу на наш прекрасний інститут. Ніякого порядку, завжди погана організація, жодної впевненості в завтрашньому дні - усе це приніс нам ЧДТУ. Ми нікого не просили нас приєднувати, нам і так добре жилось.

Вопрос

Ну первый курс понятно на линейку идет ) А может остальным( в частности 5 курс пожалуйста) расскажете когда приходить а то в самом деле не понятно что происходит 31 августа и не новостей ничего нет

Группа

Где можно узнать в какой я группе

розклад

якщо я поступила на 2 курс на факультет здоров'я людини чи потрібно мені бути присутньою 30.08.15 о 13.00 на зборах ?

Розклад

Скажіть будь-ласка коли вже з'явиться на сайті розклад занять.
Шановний адміністраторе! Будь ласка, посприяйте тому, щоб у рейтинг викладачів можна було б додати графу "монографії", щоб я могла внести такий запис до свого рейтингу. Дякую

Зарахування

Доброго дня! Не знайшла себе в списках зарахованих, хоча підписала контракт та зробила оплату. Коли телефонувала сказали, що списки оновляться, але навіть після оновлення себе не знайшла. Куди мені можна звернутися, так як телефон приймальної комісії - не відповідає. Заздалегідь дякую. Гарного дня
Скажіть будь-ласка коли вже з'явиться на сайті розклад занять. ----- ЦЕ ЧИТАТИ ВСІМ - розклад ще складається, є багато змін, змінився розподіл по групах і навчальне навантаження у викладачів. 1 вересня беріть зошит і ручку і приходьте с хорошим настроєм. Паніку через відсутність розкладу залишіть вдома.
Саме кончене поселення в гуртожиток . Потрібно вистояти чергу двічі. Я заняв чергуу 7:00а зараз уже 16:01 і кінця ще не видно ТАК ТУПО...----------Який конкретно гуртожиток? Людей так багато чи погана організація?

вступ

Саме кончене поселення в гуртожиток . Потрібно вистояти чергу двічі. Я заняв чергуу 7:00а зараз уже 16:01 і кінця ще не видно ТАК ТУПО...

Розклад

Скажіть будь-ласка коли вже з'явиться на сайті розклад занять.

Розклад

Когда будет расписание пар осеннего семестра?

Группа

Как я могу узнать название своей группы? Специальность маркетинг 3 курс, бакалавр, на основе техникума.

Про атестат

Добрий день! Потрібен на 1 день оригінал атестату про закінчення школи. Що потрібно для того, щоб його взяти?

Вступ

Я в списку можу бути рекомендованим до зарахування, якщо ті що зараховані не принесуть документи, а що мені робити, я навіть не розумію чи мені приносити документи

Вступ

Здравствуйте.Могу ли я поступить без ЗНО? есть справка о неоконченном высшем!

Приймальна комісія

Вартість навчання Ольга скажіть, будь ласка, чи змінилася вартість навчання. Адже на сайті розміщено нормативний документ за 2012 рік. Дякую. http://stu.cn.ua/media/files/pdf/cntu2015.pdf

Приймальна комісія

Вартість навчання Інна Скажіть будь ласка скільки буде коштувати навчання на 5 курсі? http://stu.cn.ua/media/files/pdf/cntu2015.pdf

Вступ

Коли будуть оприлюднені результати екзамену з математики, який здавали 29 липня на другу вищу освіту?
Здравствуйте.Подскажите пожалуйста,если после первого курса перевестись на заочную форму обучения какая будет стоимость....

Вступ

Здравствуйте, скажите когда и где можна будет посмотреть рейтинговые списки на дневную форму после коледжа?
Скажіть, будь ласка, коли будуть відомі результати творчого конкурсу для кафедри "Оздоровлення і реабілітації"?

вступ

Де можна знайти рейтингові списки абітурієнтів на денну форму навчання у вашому вузі?
Доброго дня, скажіть будь ласка, плата за навчання для другого курсу є незмінною, і відповідає умовам договору?
скажіть, будь ласка, чи змінилася вартість навчання. Адже на сайті розміщено нормативний документ за 2012 рік. Дякую.
Скажіть будь ласка скільки буде коштувати навчання на 5 курсі?

Приймальна комісія

Вступні іспити на магістра Валя Добрий день! Скажіть,будь-ласка, де можна взнати графік проведення вступних іспитів на магістратуру? Розклад вступних випробувань наведений на сторінці http://stu.cn.ua/staticpages/rozklad-vstup/
Добрий день! Скажіть,будь-ласка, де можна взнати графік проведення вступних іспитів на магістратуру?
Щоб отримати email адресу в доменi stu.cn.ua зверніться до адміністратора (1-117а) або до свого наукового керівника.
Доброго дня! Я навчаюся на 5 курсi вашого унiверситету. Чи можу я отримати email адресу в доменi stu.cn.ua?
Цікавить одна річ: чому на спеціальність "промислове та цивільне будівництво" третім сертифікатом вимагають сертифікат з історіії України, а не з фізики???

Електронний вступ

Чи можна подати заяву на вступ в електронному форматі? Антон Звичайно. Зареєструвати електронну заяву можна буде на сайті Інформаційної системи "Конкурс": http://www.vstup.info/
Чи можна подати заяву на вступ в електронному форматі?

парковка

Почему руководство университета не может организовать нормальную парковку для велосипедов ? Под нормальной я понимаю достаточное количество мест и сохранность велосипеда. Я считаю что даже если бы она была платной количество людей ездящих в университет на велосипедах увеличилось. Буду рад если меня услышат.

Секретаріат

Скажіть будь ласка, чи навчаються студенти 4-го травня 2015 року?
Чи є можливою заміна диплома спеціаліста на диплом магістра після набрання чинності ЗУ "Про вищу освіту" від 01.07.2014р. №1556-VII?

Вступ до університету

Вступ до університету Георгій Як та коли буде проходити підготовка до вступу в універститет? Ваше запитання не зрозуміле. Всі відповіді можна отримати в приймальній комісії за номером (0462) 95-21-14
скільки конкретно складає стипендія інваліду 2 групи загального захворювання, при тому, що середній бал більше 4?

Реквизиты

Скажите реквизиты для оплаты учебы ??
Як та коли буде проходити підготовка до вступу в універститет?

День відкритих дверей

День відкритих дверей Роман День відкритих дверей планується провести 25 квітня о 15-00. Слідкуйте за оголошеннями на сайті університету.
Как поступить крымским детям в ЧНТУ? Александра ЧНТУ не проводить підготовку іноземних студентів. Вступити до університету можуть лише горомадяни України та особи, які мають посвідку на постійне проживання.

Вакансiя

як дiзнатися про вакансiю для кандидата наук з фiзичного виховання та спорту в вашому вузi?
Крымские дети очень хотят учится в вашем университете! Есть ли такая возможность? Возможно ли поступить на бюджет? У выпускников 2015-го года крымских школ, паспорт российский, можно ли с Крымским гражданством поступить к Вам в университет? Ждем Вашего ответа.
Скажіть, а коли буде День Відкритих дверей?
Сколько стоит обучение на факультетах? Что бы поступить на факультет "туризм" какое ЗНО нужно сдавать? ------- Відповіді на всі запитання знайдете на сторінці http://stu.cn.ua/media/files/pdf/cntu2015.pdf
Чи змінилися реквізити оплати за навчання?
Сколько стоит обучение на факультетах?

ЗНО

Что бы поступить на факультет "туризм" какое ЗНО нужно сдавать?
После какого курса можно поступить на военную кафедру, сколько стоит обучение и сколько времени нужно учится?

Заочне

Чи можно після зимової сесії перевестися з денного на заочне?
Навчальний відділ 8 корпусу розклад екзаменаційної сессії на сайт не надсилав, тому його і немає.

Розклад

Доброго дня. В мене таке запитання: на сайті навмисно не оновлюється розклад екзаменаційної сессії для юридичного факультету денної форми навчання?
Я теж колись закінчила політех, правда, не чернігівський, і працювала в конструкторському бюро на великому підприємстві. Мені сказали: забудь все і починай вчитись знову. Я вчилась і навчилась. Мої висновки такі: 50% навчання - практика. Мені дуже згодились ті навички, які я здобула на виробничій практиці під час навчання. А політех просто навчив мислити і знаходити рішення. А ви скільки студентів готові взяти до себе на практику? На тиждень, на місяць? Показати можете, що їх чекає і що треба знати? І чи можна знайти у вас підробіток студенту, щоб не торгувати, а працювати в галузі електротехніки?
Год назад взял на работу выпускника ЧНТУ, молодой парень, смышленый, с дипломам инженера- электрика. Только как выяснилось "инженер" не имеет понятия как работает електродвигатель, что такое электромагнит, трансформатор, чем гайка отличается от шайбы или болта, то есть не имеет никаких технических знаний ВООБЩЕ !!! Хотя хорошо обучаем и вообще толковый. Спустя год я сделал из него отличного специалиста на текущий момент его зарплата 1700€ и это только начало. Я не понимаю как человек с таким богажем знаний получил диплом инженера ? Чему учат в вашем ВУЗе??? Предложение: университет взорвать преподавателей расстрелять и это единственно верное решение. Промышленности нужны специалисты а не недоумки которых выпускает ваш университет! Надеюсь что вы сделаете надлежащие выводы. Для меня "инженер" это звучит гордо!

2 семестр

Коли почнеться 2 семестр???
Скажіть, будь-ласка, коли зявляться Правила прийому абітурієнтів в 2015 році?
Где расписание для группы ЗФК-091??? -------тут - http://stu.cn.ua/media/files/schedule/z_ekon_6_e.pdf
Розклад екзаменів на сторінці http://stu.cn.ua/staticpages/ekzam/
Есть для группы ЗФК-101 и ЗФК-081. Где наше расписение для ЗФК-091? Это последний выпуск специалистов.

Сессия

Почему на сайте нет нового расписания 6 курса заочников экономического факультета?
Доброго дня. У мене запитання до ЦПО таПК. Через 5 днів розпочинається сесія.До цього часу немає розкладу занять та екзаменів. Що робити "іногороднім" студентам? Ще треба купупувати квитки (щоб приїхати до Чернігова), а на коли - не відомо..........Будь ласка, дайте відповідь. Дякую.

Сессия

Подскажите пожалуйста когда на сайте будет расписания зимней сессии ?
Подскажите пожалуйста, если в прошлом году училась на первом курсе и закрыта зимняя сессия, но потом ушла и поступила в этом году снова, возможно ли перенести баллы за сессию с прошлого года, на сессию этого года?-----------Зайдіть у свій деканат і запитайте про перезарахування результатів там.

Сессия

Подскажите пожалуйста, если в прошлом году училась на первом курсе и закрыта зимняя сессия, но потом ушла и поступила в этом году снова, возможно ли перенести баллы за сессию с прошлого года, на сессию этого года?
Побажання сайту. Вважаю, що сайту Національного університету більш доречно було б розміщувати інформацію про навчальну та наукову діяльність університету, накази та розпорядження ректорату. І менше повідомлень про конкурси містерів і міс.-------------Життя університету це не тільки навчання, а й наукова діяльність, громадське життя, спілкування, волонтерство, розваги та багато іншого. Щодо наказів та розпоряджень, то публікуються тільки ті, які стосуються всього університету.
Скажіть будь-ласка, як можно відновити студентський квиток? І скільки часу це займе?-------------Зверніться у свій деканат, там скажуть, адміністратор сайту квитків не відновлює.
Скажіть будь ласка, чи можливо перевестися з КНУКіМу, спеціальність Економіка підприємства в ЧНТУ,3 курс???--------Зверніться у деканат потрібного вам факультету, до керівництва ННІЕ http://stu.cn.ua/staticpages/contact/. Адміністратор сайту переведеннями студентів не займається.
Скажіть будь-ласка, як можно відновити студентський квиток? І скільки часу це займе?

Побажання

Побажання сайту. Вважаю, що сайту Національного університету більш доречно було б розміщувати інформацію про навчальну та наукову діяльність університету, накази та розпорядження ректорату. І менше повідомлень про конкурси містерів і міс.

Сессия

Сколько допускается ликвидаций на данной сессии что бы остаться на бюджете? Если вовремя закрыть их.
Скажіть будь ласка, чи можливо перевестися з КНУКіМу, спеціальність Економіка підприємства в ЧНТУ,3 курс???
Всі фінансові справи вирішують у бухгалтерії. Адміністратор сайту до цього відношення не має. Або не перечислили гроші у банк, або банк помилився, тоді треба звертатись в банк.
У нас нова назва, новий ректор та нові декани? Будь ласка напишіть повну назву університету та прізвища керівництва. ------ Ага, і нові студенти ... :) Тут почитайте http://stu.cn.ua/staticpages/contact/ , а назва університету на головній сторінці сайту
1 курс, ФЕИТ, направление КИ, бюджет, не пришли деньги на карточку (от Фидо-банка), смотрел 28.10.14 около 3 часов дня. Причина?Решение?
У нас нова назва, новий ректор та нові декани? Будь ласка напишіть повну назву університету та прізвища керівництва.
Когда нужно проходить практику 3-му курсу менеджерам?

Нужна помощь!!!!!!!

Подскажите,пожалуйста, возможно ли перевестись с Национального мед.универа в политех 1 курс в ближайшее время(имеются льготы)??
Доброго дня! По яких суботах навчається стаціонар?
Сколько сейчас повышенная стипендия?

RSS

Здраствуйте, есть ли на вашем сайте RSS лента обїявлений и новостей? По какой ссілке они существуют, если они есть?
20.09.14 стаціонар не вчиться, установча сесія у заочників. Розклад занять по суботах на сторінці з вашим розкладом.
Розклад для заочників складає не адміністратор сайту, а навчальний відділ. Якщо навчальний відділ розклад не дає вчасно, значить там є якісь проблеми. Неправильний розклад принесе більше шкоди, ніж його відсутність.

установча

установча сесія на 20 та 21 вересня, а розкладу ще й досі немає, як це розуміти??????
Чому не поновлюється розклад для заочників механіко-технологічний факультет? у ці вихідні начитка , а розкладу нема.
Скажите, будем ли мы учиться в эту субботу, 20. 09. 2014 (стационар) ?
Як правило, у розкладі на установчу сесію 1 пара - зустріч з деканом чи керівником центру післядипломної освіти. Там все розкажуть. Розклад буде на сайті, коли надасть навчальний відділ.
прийшов виклик на сесию на 15 число,а куди йти не знаю, збору не було ....
Скажіть будь-ласка чи буде надаватись гуртожиток заочникам під час сесії?

студент

скажіть що робити якщо прийшов лист з датою про навчання,а на котрий час .Заочна форма юриспруденція 2 курс
Олена! Ви вступили для отримання 2 вищої освіти. Зайдіть на сайт Центру післядипломної освіти ЧНТУ у розділі web-ресурси і прочитайте все, що вам потрібно http://dec-fpo.fsay.net/. Адміністратор сайту ЧНТУ не має інформації про те, чи надіслали вам повідомлення. Розклад занять для заочників буде опублікований тоді, коли його складе і надішле навчальний відділ.
Коли відбудеться установча сесія для студентів-заочників групи ЗОАВ-141? Чи такої групи не існує? Гроші за навчання вже заплатила, але повідомлення поки ще не отримала,а моє запитання ( запитую вдруге) чомусь зникло.Дякую.
Я студентка групи ЗПМ-091. Отримала повідомлення про установчі сесії. Виходить установчі сесії з 20.09 по 21.09 та 08.11 по 09.11. ????Тільки по 2 дні кожна??? Та чи будуть виклики офіційно, з печаткою?
Маю одне питання. Коли будуть видані студентськи квитки першокурсникам?

Субботы

Скажите, будем ли мы учиться по субботам?
Цінна порада - очистіть кеш браузера і розклад буде відкриватись. Якщо не знаєте як - спробуйте відкрити за допомогою іншого браузера. Якщо і це не допомагає - пишіть у гостьову книгу, можливо є проблема, бо робота з розкладом продовжується.
Цінна порада - очистіть кеш браузера і розклад буде відкриватись. Якщо не знаєте як - спробуйте відкрити за допомогою іншого браузера. Якщо і це не допомагає - пишіть у гостьову книгу, можливо є проблема, бо робота з розкладом продовжується.
де в електронному варіанті можна переглянути списки заочної форми навчання (право(спеціаліст)),щоб знати яка в мене группа) і я кого числа треба вже приїджати на навчання?)-------В оголошеннях на сайті є 3 посилання на накази про зачислення: для 1 курсу, для спеціалістів та магістрів і на старші курси. Там є і заочники. Можливо тут - http://stu.cn.ua/media/files/pdf/nakaz14-1.pdf
Розклад 4 курсу ФЕІТ оновлено, дякую за повідомлення.
Коли/куди приходити 1 вересня студентам, що юридично навчаются в ЧНТУ, але фактично в корпусах минулого ЧДIПСТIТ (по вул. Бойовiй)? Як всiм, до полiтеху?-------Всім до 1 корпусу. Якщо писали заяву на вступ у політех - Вас чекають біля 1 корпусу, Шевченка 95.

група

де в електронному варіанті можна переглянути списки заочної форми навчання (право(спеціаліст)),щоб знати яка в мене группа) і я кого числа треба вже приїджати на навчання?)
Доброго дня. Завантажте, будь ласка, розклад 4-го курсу ФЕIТ. Тому що замiсть нашого розкладу там розклад весняного семестру минулого 4-го курсу.

розклад

Розклад 4 курсу ФЕІТ не осінній семестр, і не ті групи, поправте будь ласка )

Розклад

В розкладі групи ФК 131, в підгрупах, викладачів іноземної мови поміняли між собою, це випадково ?
Коли/куди приходити 1 вересня студентам, що юридично навчаются в ЧНТУ, але фактично в корпусах минулого ЧДIПСТIТ (по вул. Бойовiй)? Як всiм, до полiтеху?
Доброго дня, скажіть будь ласка, а запрошення на сесії заочникам приходять за тиждень до навчання чи раніше?

Гуртожиток

Як можна дізнатися про поселення 5 курсу у гуртожиток №2 ? Комендант каже , що 30-31 серпня ,це вихідні дні , а квартиру не знайдеш потім....тим більш, якщо з іншої області приїдеш ,де ночувати?
Скажіть будь-ласка, до якого числа потрібно сплатити гроші за гуртожиток? соц. робота 1 курс

навчання

підкажіть, будь ласка, якого числа найкраще першокурсникам явитись в інститут? чи буде якийсь збір груп до 1 вересня? 1 вересня на яку годину першокурсникам бути в інституті?
Де можна дізнатись, за яким принципом виплачують стипендію? Чому вона у всіх якась різна, навіть в межах однієї групи, навіть серед тих, хто отримує звичайну непідвищену стипендію? У когось більше, у когось менше, це середній бал після сесії так впливає, чи що? А також заразом хотілось би знати, куди треба звертатись, якщо стипендію не доплатили, бо вже одного разу був випадок, ~50грн не прийшло, не став вже перейматись коли це невелика сума була.

Розклад

Коли з'явиться новий розклад?

2 вища освіта

скажіть, будь ласка, коли потрібно прибути до університету студенту заочної форми навчання ?-----Ольга, чекайте запрошення. Телефон ЦПОтаПК (0462) 3 00 56.
Підскажіть, будь ласка, де знайти інформацію про заочну форму навчання (6.030601 – Менеджмент) коли буде начитка, сессія, контакти деканату?

абитуриент

какова числа собераються студенты 1 курса для знакомства???
скажіть, будь ласка, коли потрібно прибути до університету студенту заочної форми навчання ? Дякую.

Пеня

Скажите , а какая пеня за не вовремя оплаты учебы соц.работа 5 курс? -------Яна, зверніться до бухгалтеріїї за тел. (0462) 3-34-40

Бакалавр Договір

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, коли можна забрати свій екземпляр договору, якщо я складала його 1 серпня? Скажіть, будь ласка, чи погано те, що я не забрала свій екземпляр договору, який я складала 2 серпня? ------ Катерина, забрати свій екземпляр договору можна у зручний для Вас час Пн-Пт 9.00-17.00 (перерва 13.00-14.00)

Студентка 3 курсу

Я не поступила на бюджетну форму навчання і пішла на контрактну форму навчання, чи маю я змогу перевестись на бюджет? при яких умовах це здійснюєтся? (Спеціальність Товарознавство і комерційна діяльність - 3 курс - 5 бюджетних місць) ------Катерина, переведення здійснюється деканатами при наявності вільних бюджетних місць (відрахування тощо).

Приймальна комісія

Скажіть будь ласка, чи можна оригінали замінити на копії? ....До якого числа треба бути подати оригінали для зарахування на контракт? ----- Подати оригінали для зарахування на контракт можна до 18 серпня.

Договір

Скажіть, будь ласка, чи погано те, що я не забрала свій екземпляр договору, який я складала 2 серпня?

Пеня

Скажите , а какая пеня за не вовремя оплаты учебы соц.работа 5 курс
Подскажите пожалуйста, когда начинается сессия для специалистов "Менеджмент"? Спасибо!

Гуртожиток

Доброго дня. Підкажіть будь ласка коли розпочинається поселення в гуртожиток №1 студентів 1-го курсу....дякую. -----Наталія, зателефонуйте до приймальної комісії (0462) 95-21-14

бакалавр

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, коли можна забрати свій екземпляр договору, якщо я складала його 1 серпня
Я не поступила на бюджетну форму навчання і пішла на контрактну форму навчання, чи маю я змогу перевестись на бюджет? при яких умовах це здійснюєтся? (Спеціальність Товарознавство і комерційна діяльність - 3 курс - 5 бюджетних місць)
Скажіть будь ласка, чи можна оригінали замінити на копії? ....До якого числа треба бути подати оригінали для зарахування на контракт?

2 вища освіта

Подскажите,еслия получила 1 образование по специальности "соц.робота" и хочу получить второе высшее по специальности "правознавтсво" заочного отделения-я поступаю на 3 курс сразу?до какого числа нужно подать документы и нужно ли сдавпть какие-нибудь вступительные тесты?------Інна, другої вищої освіти за спеціальністю "Правознавство" не має, але, маючи диплом бакалавра будь-якого напряму, Ви можете вступити на старші курси на скорочений термін навчання. У Вашому випадку - це 2-й курс заочної форми (на 3-му не має вільних місць). Документи треба подати до 24 серпня, вступні іспити (історія України) - 26-27 серпня.

Гуртожиток

Доброго дня. Підкажіть будь ласка коли розпочинається поселення в гуртожиток №1 студентів 1-го курсу....дякую ----- Наталія, поселення планується на 19-22 серпня. Чекайте на запрошення від університету.

Гуртожиток

Доброго дня. Підкажіть будь ласка коли розпочинається поселення в гуртожиток №1 студентів 1-го курсу....дякую

Младший специалист

Подскажите! Не могу найти результат товарознавства на 3 курс заочную форму? ---------Оксана, з питань результатів вступу на заочну форму навчання зверніться за телефоном (0462) 95-21-14 або відвідайте сайт vstup.info (знайдіть ЧНТУ, заочну форму і відповідну спеціальність).
Подскажите,еслия получила 1 образование по специальности "соц.робота" и хочу получить второе высшее по специальности "правознавтсво" заочного отделения-я поступаю на 3 курс сразу?до какого числа нужно подать документы и нужно ли сдавпть какие-нибудь вступительные тесты?
Подскажите протокол зачисления на специалиста - "Правоведение" (заочная форма) - это окончательный список поступивших или будет ещё дополнительно?
Подскажите! Не могу найти результат товарознавства на 3 курс заочную форму?
Какое должно быть примечание к денежному переводу при оплате за учебу?

Бакалавр

Скажіть, будь ласка, коли відбудеться зарахування абітурієнтів бакалаврів на контрактну заочну форму навчання?-------Катерина, сьогодні для абітурієнтів, що вступають на навчання на базі ОКР "бакалавр" приймальна комісія проводить збори, на яких будуть оголошені результати та терміни укладання угод навчання.

бакалавр

Скажіть будь ласка, коли буде протокол зарахування на ОКР "Бакалавр" на заочну форму навчання

Бакалавр

Скажіть, будь ласка, щоб дізнатися чи зарахували до Вашого університету на заочну форму навчання обов'язково потрібно приїхати 01 серпня, чи можна зателефонувати до приймальної комісії? Дякую.------Ольга, можна зателефонувати до приймальної комісії (0462) 95-21-14
Скажіть, будь ласка, щоб дізнатися чи зарахували до Вашого університету на заочну форму навчання обов'язково потрібно приїхати 01 серпня, чи можна зателефонувати до приймальної комісії? Дякую.

бакалавр

Скажіть, будь ласка, коли відбудеться зарахування абітурієнтів бакалаврів на контрактну заочну форму навчання

Вступ

Чи можна укласти договір на навчання (для студентів контрактної форми навчання, які вступали на базі молодшого спеціаліста) 8 серпня? ------Катерина, всім абітурієнтам, що рекомендовані до зарахування на базі ОКР молодший спеціаліст треба укласти договір до 10 серпня. Виключення напрям "Правознавство" - до 03 серпня.

Бакалавр

Скажіть, будь ласка, щоб дізнатися чи зарахували до Вашого університету на заочну форму навчання обов'язково потрібно приїхати 01 серпня, чи можна зателефонувати до приймальної комісії? Дякую.------- Ольга, можна зателефонувати за номером (0462) 95-21-14

Бакалавр

Скажіть, будь ласка, щоб дізнатися чи зарахували до Вашого університету на заочну форму навчання обов'язково потрібно приїхати 01 серпня, чи можна зателефонувати до приймальної комісії? Дякую.
Скажіть, а вступникам потрібно бути присутніми на зборах в актовій залі

Вступ

Чи можна укласти договір на навчання (для студентів контрактної форми навчання, які вступали на базі молодшого спеціаліста) 8 серпня?

бакалавр

скажите, пожалуйста, обязательно ли нужно приезжать 01.08.зачислили или нет?

Спеціаліст, Магістр

Результати вступу за ОКР Спеціаліст, Магістр та терміни укладення договорів на навчання (для студентів контрактної форми навчання) будуть оголошені 1 серпня на зборах в актовій залі (10 год. - ЕФ,ФМП; 12 год. - ЮФ, ФПСУ, ФСР; 14 год. - ФЕІТ, МТФ)

Спеціаліст

Скажіть,будь ласка, коли будуть відомі списки на зарахування на ОРК спеціаліст з правознавства? А також коли можна буде укласти договір?

Магістр

Скажіть, будь ласка, коли будуть списки рекомендованих до зарахування на ОРК магістр з обліку і аудиту
Катерина, результати можна подивитись на дошці приймальної комісії в університеті, за телефоном (0462) 95-21-14, а також в системі Конкурс (оновлення зараз триває).
Де можна продивитися результати фахового випробування при вспуті на базі молодшого спеціаліста?
Скажіть, будь-ласка, яким способом можна підключитись до інтернету в ваших гуртожитках.
Скажіть, будь-ласка, точну суму, яку потрібно заплатити за навчання на заочному відділені: 5 курс, менеджмент організацій, спеціаліст.

Контракт

Катерина, зателефонуйте, будь ласка, до приймальної комісії за тел. (0462) 95-21-14.

Військова кафедра

Навчання на військовій кафедрі коштує десять тисяч за два роки.

Контракт

Вступники напряму Товарознавство і комерційна діяльність, рекомендовані до зарахування, з якого числа? зможуть укладати договори, оскільки за цим напрямком бюджетних місць передбачено лише 5 чи 10?
Добрий день! Скільки коштує навчання в військовій кафедрі? Дякую за відповідь!

Спеціаліст

Прийом на ОКР "спеціаліст" та "магістр" здійснюється за всіма ліцензованими спеціальностями. Див. напрями і спеціальності у вкладці Вступ до університету.

Наталія

Університет має право укладати договори на навчання після того, як зайняті всі місця держзамовлення за конкретним напрямом підготовки. Таким чином, інформацію щодо заповнення бюджетних місць буде розміщено на сайті університету. Вступники напряму Правознавство, рекомендовані до зарахування, зможуть укладати договори з 03.08.2014 року, оскільки за цим напрямком бюджетних місць не передбачено.

Конкурс

Згідно правил прийому до ЧНТУ: 6.3. Порядок вступу на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молод-шого спеціаліста. Вступники, які мають диплом молодшого спеціаліста зі спеціальностей, які наведені в додатку 3, мають можливість вступити на споріднений напрям підготовки бакалаврів за скороченими термінами підготовки. Такі вступники зараховуються за результатами фахового випробування у вигляді тестування. Тестовий білет складається з 20 питань, правильна відповідь на кожне з яких оцінюється в 5 балів. Результати фахового вступного випробування оцінюються в балах за шкалою від 100 до 200 балів. Особи, які отримали на фаховому вступному випробуванні менше 125 балів, не допускаються до участі в конкурсі.
Заяви на специалиста принимали, а теперь говорят что его не будет и никаких новостей с деканата, что дальше????
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, чи можна буде 2 серпня після зборів, що відбудуться о 10 годині, отриати документи на заключення контракту? Чи доцільніше приїхати 5 сепня?

Конкурс

Вступаючи на факультет Товарознавство і комерційна діяльність на базі диплому молодшого спеціаліста ми скаладаємо фахові випробування. Як саме буде складатися рейтинговий список? Бал диплому + кількість набраних балів на випробуванні? Чи якось по іншому?

Система "Конкурс"

Наталія, зателефонуйте, будь ласка, до приймальної комісії за тел. (0462) 95-21-14.

Рейтинг

Юлія, рейтинг абітурієнтів, що вступають до університету, розміщений в Інформаційній системі «Конкурс» Міністерства освіти і науки України за адресою: www.vstup.info
Скажіть будь ласка чому мене немає в системі "Конкурс"???? Я подала документи ще 14.07.2014, але в системі мене нема!! Чому так??
коли з'явиться хоча б приблизний рейтинговий список абітурієнтів на певну спеціальність?

Виктор

Виктор, приемная комиссия всю информацию передала в систему "Конкурс". База обновляется раз в один-два дня.
Я подал документы на заочную форму, почему в системе "Конкурс" этого не видно??

Марина

Розписку отримують всі абітурієнти. Документ підтверджує обрані напрями (спеціальності), подачу оригіналів (копій).

Марина

Марина, обов'язково отримують. Розписка підтверджує факт подачі документів (копій чи оригіналів), перелік обраних напрямів або спеціальностей.
Чи отримують абітурієнти розписку, після подачі копій документів до вашого вузу.
Кількість бюджетних місць http://stu.cn.ua/staticpages/budget/ Вартість гуртожитків на поточний рік (може трохи змінитись) http://stu.cn.ua/staticpages/hotel/

Бюджет

Скажите пожалуйста,сколько бюджетных мест на экономическом факультете и сколько стоит обьщежитие?

Друга вища освіта (технічна)

Скажите пожалуйста, предоставляются ли бюджетные места поступающим на втрое высшее образование? (техническая специальность)? ----------Ярослав, к сожалению, второе высшее образование в нашем универсиетте Вы можете получить только экономическое (Финансы и Учет и аудит), но с 2013 года есть возможность, имея диплом "бакалавра" любой специальности поступить на старшие курсы технических специальностей (курс определяется профильным деканатом на основании академической разницы). Подробную информацию можно получить по телефону приемной комиссии (0462) 95-21-14.

Наталія

Підкажіть будь-ласка, на харчові технології по контракту можна до Вас вступити? і чи надається гуртожиток контрактникам? -----------Наталія, можна, кількість бюджетних і контрактних місць буде відомою в середині липня. Гуртожиток надається не залежно від форми навчання (бюджет чи контракт).

Допоможіть

Катерина! Для підготовки до фахового вступного випробування на базі диплома "молодший спеціаліст" за спеціальністю "Товарознавство і комерційна діяльність" Вам необхідна програма, що знаходиться за адресою http://stu.cn.ua/media/files/pdf/bac-tk.pdf. Ви будете продовжувати навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр".
Скажите пожалуйста какого числа начинается учеба у заочников в 2014 году?
Я буду вступати до вашого Вузу на базі диплому молодшого спеціаліста на спеціальність Товарознавство і комерційна діяльність яку програму використовувати для підготовки до встпутних випробувань?

Допоможіть

Подаю документи до вашого університету на базі диплома молодшого спеціаліста. Якою програмою користуватися щоб підготовитися до фахових випробувань : 1) ПРОГРАМИ ФАХОВОГО ВИПРОБУВАННЯ ВСТУПНИКІВ ЗА ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИМ РІВНЕМ «БАКАЛАВР» НА БАЗІ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ чи 2) ПРОГРАМИ ФАХОВОГО ВИПРОБУВАННЯ ВСТУПНИКІВ ЗА ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИМ РІВНЕМ «СПЕЦІАЛІСТ»ТА «МАГІСТР» НА БАЗІ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ «БАКАЛАВР» ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ.
Скажите пожалуйста, предоставляются ли бюджетные места поступающим на втрое высшее образование? (техническая специальность).
Скажите пожалуйста, при поступлении на второе высшее образование, на какой курс и сколько лет обучение? (техническая специальность)
Скажіть будь-ласка де я можу скачати заяву на ім'я ректора для вступу?
Підкажіть будь-ласка, на харчові технології по контракту можна до Вас вступити? і чи надається гуртожиток контрактникам?

Бюджетні місця

Скажіть будь ласка, де я можу подивитися кількість бюджетних місць виділених на технічні спеціальності? -------Микита, на данний момент Міністерства освіти і науки України проводить процедуру розподілу бюджетних місць по ВНЗ України. Як тільки наш університет отримає цю інформацію, вона буде розміщена на сайті ЧНТУ

Запутался

На дне открытых дверей рассказывали про новую специальность - управление информационной безопасностью. Почему ее нету в разделе "Направления и специальности" на этом сайте? Будет ли она вообще? ---------- Дима, процесс лицензирования этой специальности в данный момент проводится нашим университетом и все документы находятся в Министерстве образования и науки Украины.
Скажіть будь ласка, де я можу подивитися кількість бюджетних місць виділених на технічні спеціальності?

Підскажіть

Скажіть будь ласка,я хочу поступати до вас на юридичний,але завалив математику,скільки потрібно набрати балів з Історії України (Профільний) щоб стати вашим студентом?І чи можливо так зробити взагалі? ---------Сергій, для вступу на цей напрям (Правознавсто) в якості результатів ЗНО потрібні: ураїнська мова і література (не менше 124 балів); історія України (не менше 140 балів) та на вибір Іноземна мова (не менше 124 балів) або Математика (не менше 124 балів).
Скажіть якого числа починається подача документів для вступу? Які документи потрібно подати, щоб вступити на 3й курс після Коледжу економіки і технологій? --------- Катерина, вступ до університету на базі диплома молодшого спеціаліста буде проводись з 11 липня по 24 липня 2014 року.

Фахові випробування

Максимальна кількість балів 100 при складанні тестів з 20 питань. Скільки балів необхідно набрати із 100 для вступу на бюджетне місце? -------- Катерина, з вашого питання не зрозуміло за яким напрямом чи спеціаліьністю Ви збираєтесь вступати до університету, який диплом Ви маєте, тому для вирішення всіх питань Вам необхідно зателефонувати до приймальної комісії (0462) 95-21-14.
Раздел «дистанционное обучение» и для студентов и для преподавателей университета, бесплатно, вопрос регистрации рассмотрен в разделе. Ресурс еще в процессе создания, по ходу наполнения курсов преподаватели будут подписывать на них студентов. Формат материалов определяет сам преподаватель
На дне открытых дверей рассказывали про новую специальность - управление информационной безопасностью. Почему ее нету в разделе "Направления и специальности" на этом сайте? Будет ли она вообще?
Подскажите пожалуйста, раздел «дистанционное обучение» - это раздел для студентов или преподавателей? В режиме гостя очень мало информации. Если первое, все студенты имеют доступ к разделы и подскажите как он оформлен , в виде лекций или лекции в текстовом режиме, это платный ресурс?
Максимальна кількість балів 100 при складанні тестів з 20 питань. Скільки балів необхідно набрати із 100 для вступу на бюджетне місце?
Скажіть якого числа починається подача документів для вступу? Які документи потрібно подати, щоб вступити на 3й курс після Коледжу економіки і технологій?

Підскажіть

Скажіть будь ласка,я хочу поступати до вас на юридичний,але завалив математику,скільки потрібно набрати балів з Історії України (Профільний) щоб стати вашим студентом?І чи можливо так зробити взагалі?

Стипендия

Скажите, пожалуйста, какой балл должен быть для того, чтобы получать повышенную стипендию?
Почему нет рассписания летней сессии для юридического факультета?

Сессия

с какого числа начинается летняя сессия, для заочников экономического факультета?
будьте добры подскажите когда в этом году выпускной?

Розклад сесії

Коли буде розклад літньої сесії для напряму "Правознавство"?
Напишите пожалуйста реквезиты для оплаты учебы, специальность право, заочное отделение

Літня сесія

Колу буде опубліковано розклад літньої сесії?
З приводу щеплень отримано розяснення наших лікарів: не всі щеплення є обовязковими (дифтерія-столбняк обовязкові), деякі люди мають протипоказання до них (але вчитись вони мають право), під час навчання вам запропонують зробити потрібні щеплення, особливо якщо потрібно поселятись до гуртожитку.

Форма 086

При прохождение медкомисии сказали что могут не принять в университет, потому что у меня нет некоторых прививок. Правда ли это? И какой из этого есть выход?
Умови проживання у гуртожитках не розкішні, але цілком нормальні. Гуртожитки різні, залежить на який факультет будете поступати. Частково інформаціє є тут, але буде оновлюватись, бо тут лише про один з них. http://stu.cn.ua/staticpages/hotel/
Доброго дня, не можу знайти на web ресурс факультет менеджмент, та чи є в електронному виді методички кафедри менеджмент?

гуртожиток

Підкажіть,будь ласка,які умови проживання в гуртожитках ЧДТУ?
Який відсоток п'ятірок необхідно мати, щоб отримати диплом з відзнакою для: спеціаліста? магістра?
Якщо такої інформації Ви не знайшли на сторінці кафедри у розділі Структура університету, то можна відвідати сайт кафедри у розділі WEB-ресурси. Нприклад http://tk.stu.cn.ua/ Деякі кафедри надали таку інформацію, інщі - ні.
Подскажите, пожалуйста, где можно посмотреть преподавательский состав кафедр, например, кафедри товароведения.
Когда на сайте появится информация о вступной кампании 2014?
До відділу кадрів, там знайдуть дані про вас і скажуть, що робити.
Подскажите пожалуйста, к кому мне обратиться?Меня 2 года назад отчислили за непосещение и у меня не было возможности забрать документы(аттестат,результаты ЗНО) сейчас я хотела бы забрать аттестат к кому мне обратиться?
Адміністратор сайту не довідкове бюро. Робота адміністратора сайту полягає в своєчасній публікації інформації, наданої на сайт усіма підрозділами і службами університету. Якщо у вас є запитання - не соромтеся звернутись із запитом, усним чи письмовим, до відповідного підрозділу університету і отримаєте вичерпну відповідь. Книга відвідувачів створена для відгуків про роботу сайту, щоб знати, як його вдосконалити. Я розумію, що іноді важко з іншого міста приїхати і задати запитання, тому даю відповідь, якщо її знаю, або передаю запитання тим, хто може вам відповісти. Але якщо вам ліньки зайти в деканат і поцікавитись, чи буде у вас стипендія, то відповіді не буде, бо це не має відношення до роботи сайту.
З приводу запитання Продаж книг отримана відповідь: Данний факт є неприпустимим у ВНЗ. Тому на Ваше звернення ректором та деканом МТФ була проведена попередня бесіда з викладачем. Якщо у Вас є більш детальна інформація щодо цього або інших схожих випадків будь-ласка авторизуйтеся (вкажіть свої контактні дані). Для вирішення данної проблеми Ви з відповідною заявою також можете звернутися письмово до керівництва університету.
Почему администратор сайта не дает ответы на большинство вопросов?
Шановний гість, Ваш відгук стосовно книг я не публікувала з очевидних причин: в мене, як адміністратора сайту, немає ніяких доказів правдивості Вашого твердження. Ви називаєте себе Гість, своїм прізвищем не підписуєтесь. Ви вимагаєте назвати прізвище викладача у звязку з певними фактами, які можуть бути як цілком законними, так і не зовсім етичними. Спочатку необхідно розібратись, і цим зараз займаються. Було б дуже доречно, якби Ви не ховались за підписом Гість, а висловили Ваші претензії відкрито, бо маєте на це право. Як адміністратор сайту, я не можу Вам дати відповідь на Ваше запитання, це не входить в мою компетенцію. Але, безумовно, якщо проблема така є, то вона вимагає вирішення і тому дякуємо за запитання. Відповідь на нього буде.
Как работает медпункт политеха, где можно узнать?

Стипендія

Якщо у мене середній бал 4.0 я отримуватиму стипендію?

Вихідний

Чи буде вихідний 8 березня переноситись на понеділок 10.03 ?

ПР

Шановний Олексій, ректор Чернігівського технологічного університету ніколи не входив до складу партії регіонів.

ПР

Чи вийшов ректор університету з партії регіонів?

довідка

дадуть мені довідку з інституту що я в ньому навчалась
Огорожа відповідає всім архітектурним нормам і вимогам. Після її встановлення територія навколо університету стала набагато чистіша. Тепер зранку немає навколо нього порожніх пляшок та битого скла. Щодо безпеки, то впасти можна і на рівному місці, а також перестрибуючи через огорожу.
Для того щоб перевестись на бюджет потрібно 3 речі: наявність вільного бюджетного місця (якщо хтось вибув або втратив його за погане навчання), хороші оцінки за 2 останні сесії і заява на ім'я декана.
Будут ли отменены развлекательные мероприятия в университете в связи с трагическими событиями в Украине?
Роки два або три тому навколо, тепер вже, Чернігівського національного технологічного університету з`явилась огорожа по всьому периметру закладу. Я, як людина не байдужа, одразу звернув на неї увагу. Як видно на фото, зверху огорожа має дуже гострі шпилі, не зрозуміло правда для чого, неначе це якийсь режимний або секретний об`єкт, доступ до якого має бути обмежений. Окрім того огорожа ця, в деяких місцях, має дуже малу висоту, якщо порівнювати зі зростом людини. Взимку, коли сніг та крига товстим шаром вкриває пішохідні доріжки навколо ЧНТУ, ця огорожа стає набагато нижча за зріст людини. Уявіть собі що трапиться, якщо ця людина раптом послизнеться на слизький кризі та впаде обличчям на ці шпилі?! Дивує дещо інше. Невже національний університет, з його доцентами, професорами, кандидатами та докторами наук не може, або не бажає звернути увагу на таку просту річ, як побудова безпечної для здоров`я та життя громадян огорожі?! Чи може цей паркан відображає рівень даного навчального закладу?... Студент ЧНТУ
Возможно ли сделать европейский студенческий который будет действовать за пределами нашей страны? и если возможно то сколько по времени это займет и какие условия?
Здравствуйте, скажите пожалуйста, если я учусь на контракте, то меня за хорошую успеваемость могут перевести на бюджет?

WiFi

Почему в корпусе № 8 убрали wi-fi?

начитка

Начитка для заочников 15-16 февраля?
Для того чтобы перейти на заочную форму обучения, мне нужно предъявлять справку о работе?
Всі студенти ЧНТУ не можуть навчатись у головному корпусі. У звязку з об'єднанням будуть якісь реорганізації, всі питання ще не вирішені, тому точної відповіді, хто де буде вчитись, вам поки що ніхто не дасть. Важливо, щоб всім студентам і викладачам було зручно, щоб ніхто не їздив на 1 пару у один корпус, а на 2 - в інший через усе місто.
З цього питання зверніться у бухгалтерію, адміністратор сайту відповіді не знає. Не ви перший такий студент, шляхи вирішення цього питання якісь є.
Робота над впровадженням дистанційного навчання ведеться активно. Можливо з наступного навчального року.

Навчання

В цьому році я буду вступати до ЧНТУ. У мене є питання: де я буду навчатися в самому ЧНТУ чи "регіоналці"? Якщо здам документи на маркетолога.
Оплатил аванс за 1й семестр и был переведён на бюджет,деньги остались на счету университета, могу ли перевести эти деньги на счёт другого студента?(Университет вернуть на руки деньги не может)

обучение

Когда введётся дистанционное обучение
Скажите пожалуйста, дополнительные каникулы потом по субботам нужно будет отрабатывать?
Інформація про конкурси, як правило, оприлюднюється тоді, коли надходить інформаційний лист-запрошення від організаторів до нашого університету. Кожен може самостійно зайти на сайт організаторів і отримати інформацію одразу після його оголошення. Щоб довідатись про всі конкурси у вашій галузі достатньо пошукати у мережі інформацію про них, адже майже всі вони щорічні.

Інформація

Добрий вечір!Скажіть,будь-ласка,чому інформація про різні конкурси надходить так пізно??? Студентам не має можливості прийняти участь або підготуватися до них.
какого числа начнется 2 семестр?

БЮДЖЕТ

Чи може бюджетне місце бути вільне 1семестр,якщо на це місце є бажаючі і семестр закінчили по успішності на 4,6?
Хто здійснив оплату за навчання за старим рахунком, оплата переведена автоматично на новий. Але перевірити це не зашкодить, бо іноді трапляються непорозуміння.
З приводу оплати я переадресую ваше запитання у бухгалтерію ЧНТУ і вони дадуть роз'яснення.
З приводу стипендіїї зверніться до декана свого факультету. Він надасть вам всі необхідні розяснення. Наскільки відомо адміністратору сайту, стипендію призначають студентам, які навчаються на бюджетній формі навчання, у тому разі, якщо середній бал сесії у них не менше 4,0.
Розклад юридичного факультету вже є на сайті у розділі "Розклад". Одночасно для всіх розклад не може бути оприлюднений, бо його надсиляють адміністратору сайту не в один день.

Оплата

Здравствуйте, скажите пожалуйста, что если я оплатила за учебу на старый счет?

розклад

А коли з'явиться розклад для юридичного факультету денної форми навчання? І чому не можна оприлюднювати розклад одразу для всіх факультетів?

Оплата

Якщо я не знала, що змінився рахунок для оплати за навчання і здійснила оплату за старим рахунком 09.01.2014 року,то гроші пройдуть за навчання, якщо ні , то що треба зробити?

Стипендія

Що потрібно, щоб отримувати стипендію в наступному семестрі?

розклад

скажіть будь-ласка де можна ознайомитись з розкладомт заннять на 2014 рік для 5 курсу денного віділення соціальна робота

Розклад

Скажите пожалуйста когда можно ознакомиться с расписанием екзаменов на 1 курс заочного отделения юридического факультета?
З якого числа починається 2-ий семестр, і з якого тижня?
Здравствуйте, я учусь в нашем университете, могу ли я получить ящик с доменом нашего университета?
Зверніться до відділу кадрів, там ви отримаєте всю необхідну інформацію та свій диплом.

Диплом

Я в 2012 році отримала диплом бакалавра зі спеціальності Товарознавство та підприємницька діяльнісь" але за сімейними обставинами диплому не забрала, куди можна звернутись з цього приводу
Як керівництво даного учбового закладу та студенти начолі зі студентською радою відносятся до всеукраїнського попереджувального страйку ?
Раньше сайт был намного красивей и менее ярким, это было лучше)
Розклад зимової сесії з'явиться на сайті тоді, коли його надішле навчальний відділ. Очікуємо в кінці семестру.
можна дізнатися, а коли з`явиться розклад на зимову сесію

ЧДТУ ЧНТУ

Констультація,я закінчив ЧДТУ 01\07\13,десь у жовтні ЧДТУ став ЧНТУ,чи можна переробити диплом,чи може є якась платна послуга,щоб у дипломі було написано не ,ЧДТУ а ЧНТУ. Дякую.

Пропуск

Сколько нужно часов пропустить без уважительной причины что-бы тебя отчислили?

Стипендия

Измениться ли стипендия в связи с изменением статуса университета до национального ?
Доброго дня! Було б дуже зручно, якщо б на сайті відображався тиждень - парний чи непарний. Не виникала би плутанина з розкладом.

Державна служба - денна форма

групи на денну форму навчанння за спеціальністю "Державна служба" на навчальний рік 2013-2014 рр. в цьому році немає? Якщо "так" - то де можна забрати свої документи, що подавались при вступі до вузу? Світлана, забрати документи можна в приймальній комісії - 244 ауд. за наявності документа, що посвідчає особу, та розписки про прийняті документи.

РИО

Когда будет работать РИО?

розклад

Коли будуть заняття у заочників
Слышал что отчисляют эсли у тебя больше 30 пропусков "Без поважноі Причини".За сколько пропусков могут отчислить если я на контракте?
Будет ли повышаться стипендия в связи с национальным??
Вікторіє, наявність бюджетних місць в магістратурі та вартість навчання вказані у правилах прийому: http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/cdtu2013.pdf сторінка 22
Якщо ми тепер Національний університет - то в такому статусі ’мо і стипендія буде вища? Ну, і викладачам зарплата вже?
Когда заочникам выдадут студенческие?
Скільки коштує навчання в магістратурі?Чи є бюджетні місця?
групи на денну форму навчанння за спеціальністю "Державна служба" на навчальний рік 2013-2014 рр. в цьому році немає? Якщо "так" - то де можна забрати свої документи, що подавались при вступі до вузу?
Чому затримують стипендію за вересень 2013 року?
Шукаю якусь інформацію про курси вивчення іноземних мов, хотів би взнати про це більше
Скажите пожалуйста когда можно ознакомиться с расписание на 6 курс заочного отделения юридического факультета
Чому не видають довідки про навчання у військкомат 2 курсу?

Розклад

Будьте ласкаві викладіть вже нарешті розклад для ПМ-132 денна форма?????
Когда появится расписание для юридического факультета?
Підкажіть, коли буде оприлюднено розклад заочної форми навчання юридичного факультету?

...

Скажите пожалуйста, когда будет установочная сессия для юридического факультета, заочная форма, первый курс и сколько дней она приблизно будет длиться?
Гр. ЗПРт-121 юридический факультет, где будут проходить занятия с 16 по 20 сентября???? Где можно увидеть расписание????
Підкажіть, коли буде оприлюднено розклад заочної форми навчання?

Расписание

Когда на сайте будет расписание юридического факультета, первый курс?
До нашого університету переводяться студенти інших ВНЗ і продовжують освіту випускники технікумів. Зверніться до приймальної комісії (+380 0462) 95-21-14 або до декана того факультету, куди ви плануєте перевестись. http://stu.cn.ua/staticpages/structura/
Подскажите пожалуйста,если я поступил в университет в другой стране и проучился там год могу ли я перевестись в ЧДТУ? Вся сложность обстоит в том что при поступлении отсуствовали вступительные экзамены т.к. не требуются в этой стране.Факультеты перевода совпадают.Очень интересует этот вопрос.
Скажите пожалуйста, если я поступила в политех, то я могу теперь перевестись учится в Коледж економіки і технологій ЧДТУ? Написати заяву про відчислення і забрати документи ви можете у будь-який момент. Чи приймуть вас у коледж посеред навчального року - поцікавтесь у коледжі. Якщо правила прийому дозволяють і є вільні місця, то вам про це скажуть саме там.

...

Скажите пожалуйста, если я поступила в политех, то я могу теперь перевестись учится в Коледж економіки і технологій ЧДТУ?

заочники

когда будет известно расписание начиток для заочников?
Рекордів ніхто не вимагає. Відвідує студент заняття, старанно виконує всі завдання викладача - має добру оцінку. Головне - здоров'я студента, регулярні занаття фізкультурою, а не рекорди і нормативи. Якщо є проблеми зі станом здоров'я, то треба поцікавитись спортивними секціями, можливо там запропонують щось таке, що більше підходить для загального фізичного розвитку.

Фізкультура

Будь-ласка, по фізкультурі- Оцінювання - виставляється оцінка чи ставиться "залік"? Чи будуть великі проблеми з навчанням якщо у нас з фізкультурою- не дуже... І ще - в спорт. відділення "Загальна фіз. підготовка" приймають всіх бажаючих, чи тих, хто має переспективи? Дякую=

Расписание

Расписание для 1 курса проверьте-наименование групп даже неправильное!Например, ПІ-131,а не ПІ-121.

Когда?

Когда начинается обучение у заочников , 5 ый курс ?

Расписание

Поправьте расписание на ПЕ, дней недели нету, ничего не понятно, где какая пара тоже не разберешь.
Почему на сайте вывешено расписание на юридический факультет за весенний семестр прошлого учебного года? Юридичний факультет ще не надавав новий розклад на сайт. У оголошенні вказано, для яких факультетів вже є розклад.
Почему на сайте вывешено расписание на юридический факультет за весенний семестр прошлого учебного года? Юридичний факультет ще не надавав новий розклад на сайт. У оголошенні вказано, для яких факультетів вже є розклад.
А на собрание перед институтом 2 числа нужно приходить нарядным как на линейку в школе?? В університеті немає строго регламентованої форми одягу, просто чистий охайний вигляд. Але приходити на святкові збори з нагоди Дня знань у спортивних штанах чи вечірніх сукнях з глибоким декольте непристойно. Тому одягайтесь так, як ви б одягнулись на співбесіду у солідну фірму.
Розклад 5 курсу Економічного факультету не вірний!!!! Дякую за вчасне повідомлення. Розклад вже оновлено.
Почему на сайте вывешено расписание на юридический факультет за весенний семестр прошлого учебного года?

Собрание

А на собрание перед институтом 2 числа нужно приходить нарядным как на линейку в школе??
Розклад 5 курсу Економічного факультету не вірний!!!!
Скажіть, коли буде проводитись поселення студентів 1 курсу до гуртожитків? Коли оформите необхідні документи і сплатите за проживання. http://stu.cn.ua/staticpages/hotel/
Где можно узнать в какой ты группе? Списки груп вивішені у 1 корпусі на 1 поверсі.
Где можно узнать в какой ты группе?
Скажіть, коли буде проводитись поселення студентів 1 курсу до гуртожитків?
1 курс 2 вересня йде на святковий збір біля корпусу, а потім на зустріч з деканами і кураторами. 2,3,4,5 курс - на пари. Загальні збори колективу ЧДТУ 30 вересня - для викладачів та співробітників. Актова зала не може вмістити увесь колектив ЧДТУ разом зі студентами.

учеба

А будут пары второго числа у первокурсников?

Збори

30.08.2013 р. Відбудуться загальні збори колективу Чернігівського державного технологічного університету (Початок 10.00, актова зала ЧДТУ, І корпус) Тобто це збори першокурсникiв?

1 сентября

а что 2му курсу делать на 1е сентября? нужно ли приходить вообще?
Скажите когда уже расписание появится. Розклад буде викладений на сайті тоді, коли буде отриманий адміністратором сайту від навчального відділу. Чекаємо.
коли потрібно йти на навчання, 3 вересня? Студенти старших курсів починають навчання 2 вересня за розкладом. Студенти 1 курсу йдуть на святкові збори біля корпусу, а потім знайомляться з деканами і кураторами. Оголошення про місце збору в новинах.
Скажите когда уже расписание появится.
коли потрібно йти на навчання, 3 вересня?

Линейка

Линейка 2 сентября для юридического факультета будет проходить возле 1-го корпуса?
Где можно узнать в какой ты группе?

...

Я вже зарахованый, коли менi зявитися до iнституту, можливу будуть якicь сбори?
На довготривалий час двом студенткам здам кімнату в 3-х кімнатній кватирі.Квартира знаходиться за 3 зупинки від ЧДТУ.Звертатися за телефоном 0937189773 Ира
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, когда будет линейка, 1 или 2 сентября? На сайті буде оголошення про святкування Дня знань. Як правило, День знань святкують в один день і школи, і ВНЗ.
По какому номеру можно позвонить и узнать по поводу поступления и оплаты.... Телефон: (+380 0462) 95-21-14 - Приймальна комісія Зручно оплатити у відділенні банку Демарк у 1 корпусі, там знають усі реквізити.

линейка

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, когда будет линейка, 1 или 2 сентября?

Оплата

По какому номеру можно позвонить и узнать по поводу поступления и оплаты , мне дали одну копию договора там есть какие то реквизиты , но нужен же номер группы и тому подобное...

Щод ноутбуку

Федір, взагалі, все залежить від багатьох складових. Перше - це буде ноутбук основним робочим інструментом, чи вдома Ви будете працювати за стаціонарним комп"ютером. Якщо вдома комп. вже є, а ноутбук буде використовуватись лише в університеті для більшої зручності (десь щось по ходу підредагувати, посидіти в бібліотеці чи попрацювати перед консультацією - то краще брати щось невелике і легке з екраном діогоналлю 11"-13" з довговитримуючою батареєю. Якщо ж ноутбук буде основним інструментом вдома, то беріть класичний 15,6". Щодо вимог в цьому випадку - краще я напишу, що не дуже підходить. Не підходить: 1. дуже слабкий процесор (типу низьковольтних версій, Celeron-ів, Atom-ів, Pentium Dual Core й т.п., які ще є в продажу), 2. не дуже підходить об"єм пам"яті 2ГБ (4ГБ буде цілком достатньо в більшості випадків), Щодо відеокартки - в принципі, навіть на інтегрованій інтелівській HD Graphics 4000 чи 3000-й важкі графічні пакети будуть працювати. Звичайно, дискретна відеокартка буде краще, однак, це вдарить по часу автономної роботи. Тому якщо Ви будете працювати більшість часу з живленням від мережі - то краще взяти з дискретним відео. Раніше були моделі з інтегрованою й дискретною карткою, яка підключалась лише під час ресурсоємких задач. А взагалі, ще багато що залежить від фінансових можливостей... В мене спочатку був 14" на Core2Duo Intel T5800, 2GB RAM, GeForce 9300S. Зараз 12,5" на Intel Core i3 2330M, 4GB RAM, Intel HD Graphics 3000. І в першому, і в другому випадках ноутбуки справляються з тими задачами, які треба (Matlab, SolidWorks, AltiumDesigner).
Скажіть будь ласка, а я можу подати оригінали, якщо не подавали ксерокопію навіть, ну тобто подати документи зараз?
Каким требования должен отвечать ноубук студента по специальности "Радиоэлектронные аппараты", с учётом изучения АвтоКада и пр. тяжёлых программ?
Скажите пожалуйста, а могут за хорошую учебу перевести с контракта на бюджет? Так, можуть, за наявності вільних бюджетних місць. Якщо когось відчислили або перевели на платну форму за погану успішність, то Ви можете подати заяву та перевестись на бюджетне місце, що звільнилось. Але це при умові високих балів за сесію.
я подала оригінали документів на "правознавство"а в рейтинговому списку зазначено що на інший факультет

Учеба

Скажите пожалуйста, а могут за хорошую учебу перевести с контракта на бюджет?

Посвята

Скажіть, будь ласка, коли буде посвята в бакалавріат?
Скажите, можно оплачивать за учебу в любом другом банке, кроме Демарка? Так, можливо.

питання про відрахування

Чи можуть мене відрахувати на 1 курсі на технічній спеціальності із-за поганоїуспішності з нетехнічних предметів, таких як наприклад фізкультура, хімія і т.д.(бо бачив у планах на минулі роки багато різних предметів і тепер хвилююсь, адже шкода буде так пролетіти)? Всі предмети, що входять до навчального плану є важливими і необхідними для фахівця технічної спеціальності. Тому зверніться в свій деканат і уточніть ситауцію.

Оплата

Скажите, можно оплачивать за учебу в любом другом банке, кроме Демарка?
Чи можуть мене відрахувати на 1 курсі на технічній спеціальності із-за поганоїуспішності з нетехнічних предметів, таких як наприклад фізкультура, хімія і т.д.(бо бачив у планах на минулі роки багато різних предметів і тепер хвилююсь, адже шкода буде так пролетіти)?

Розклад

Скажіть,будь ласка, коли буде розклад на осінній семестр? Розклад з'явиться 31 серпня.

Стоимость обучения

Подскажите, пожалуйста, сколько стоит обучение по специальности "Правознавство", заочная форма? Вартість навчання прописана в правилах прийому у вкладці Вступ до університету.

Про вступ

подскажите где можно найти табличку где написан факультет а напротив него какие зно надо здавать. Катя! перелік сертифікатів ЗНО та напрямів підготовки дивись: http://www.stu.cn.ua/staticpages/sertificatu/
подскажите где можно найти табличку где написан факультет а напротив него какие зно надо здавать.

Поступление

Если я не рекомендована до зарахування, то я могу подать оригиналы на контракт? Юлія, звичайно.

Вступ

Скажіть будь ласка, якщо я подала документи лише на денну форму навчання, то чи зможу я одразу піти на заочну форму? Чи перевестися на заочу я зможу тільки після першого семестру? Людмила! Зверніться, будь ласка, до приймальної комісії за тел. (0462) 95-21-14.
Если я не рекомендована до зарахування, то я могу подать оригиналы на контракт?
Подскажите, пожалуйста, сколько стоит обучение по специальности "Правознавство", заочная форма?

поступление

Когда вывесят списки людей, которые поступили в данный университет?

Розклад

Скажіть,будь ласка, коли буде розклад на осінній семестр?
Подскажите, пожалуйста, сколько стоит обучение по специальности "Правознавство", заочная форма?
До какого числа можно принести оригиналы документов на заочную форму обучения?

Контракт

А на контракт у вас написан минимальный бал 532, тоесть если у меня 605, если я принесу оригиналы и подпишу контракт то 100% учусь на контракте?
на сайті vstup.info інформація про вступ на скорочений термін навчання зовсім не обновлюється!!!! Можете це якось виправити?!

Вступ

А чи обов'язково їздити на збори 5.08.13 й на інші, якщо я вже віддав оригінали 1.08.13 бо проходив по першій хвилі ?

Вступ

Скажіть будь ласка, якщо я подала документи лише на денну форму навчання, то чи зможу я одразу піти на заочну форму? Чи перевестися на заочу я зможу тільки після першого семестру?

Плата за навчання

Скажіть, будь ласка, скільки коштує навчання за спеціальностями: Фінанси і кредит, Правознавство, Управління персоналом і економіка праці на денній та заочній формі. Оксана, зверніться до приймальної комісії за тел. (0462) 95-21-14.

ВСТУП

Поступлю я на контракт с баллами 594.3 на компьютерную инженерию? Поступите - везите оригиналы! С вопросами обращайтесь в приемную комисию по тел. (0462) 95-21-14.
Скажіть, будь ласка, скільки коштує навчання за спеціальностями: Фінанси і кредит, Правознавство, Управління персоналом і економіка праці на денній та заочній формі.

поступление

Подскажите,пожалуйста, во сколько будет собрание 5-го числа в актовом зале? Збори відбудуться пофакультетно: 10-00 - Економічний факультет та Факультет менеджменту і підприємництва; 12-00 - Юридичний факультет та факультет соціальної роботи і Факультет праці та соціального управління; на 14-00 - Факультет електронних та інформаційних технологій та Механіко-технологічний факультет; на 16-00 - заочна форма (на 1й курс) .

поступление

Подскажите,пожалуйста, во сколько будет собрание 5-го числа в актовом зале? Спасибо.
Поступлю я на контракт с баллами 594.3 на компьютерную инженерию? Ваші бали перевищують прохідний бал 532,3 на контракт, тому несіть оригінали документів, ви вже пройшли. Але розумно подати оригінали і зачекати третьої хвилі перед тим, як заключити контракт - можливо вам повезе і ви ще пройдете на бюджет.

Вступ

Поступлю я на контракт с баллами 594.3 на компьютерную инженерию?
Я подавав документи на факультет А і Б. На факультеті А: напрям М і Н,а на фак. Б: на напрям К. За рейтингами я потрапляю на бюджет у першу хвилю лише на напрям Н, але більше хочу на напрям М з цього фак. Питання: якщо я віддам оригінали на напрям Н, мене не викреслять із рейтингу напряму М(фак. той самий) чи напряму К( уже інший фак.)?.Тобто чи зможу я в такому разі розраховувати на бюджет у другу чи третю хвилю на напрям М(забрати оригінали з напряму Н і віддати на напрям М)? Подавши оригінали на 1шу спеціальність - Ви займаєте місце і чекаєте, поки Ваші бали не будуть прохідними на спеціальність, де Ви більше хочете навчатися. А забрати свої оригінали Ви можете у будь-якій час.

почему?

Чого на сайті немає списків вступників??!! Всі рейтингові списки знаходять на сайті vstup.info на сторінці нашого університету. На нашому сайті розміщені прохідні бали, які на 01.08.2013 є прохідними. Якщо сума Ваших балів знаходиться в діапазоні рекомендації до зарахування, то обов'язково привозьте оригінали документів до 16-00 04.08.2013. 05.08.2013 будуть оголошені нові прохідні бали. Слідкуйте за інформацією.

Про вступ

Чи є списки абітурієнтів, які всупили за скороченим терміном навчання до університету? Списки вступивших за скороченим терміном навчання знаходяться в приймальній комісії (тел. (0462 95-21-14)). Крім того рейтинговий ряд за обраною вами спеціальністю можна знайти за адресою vstup.info.
Чи є списки абітурієнтів, які всупили за скороченим терміном навчання до університету?

почему?

Чого на сайті немає списків вступників??!!
Я подавав документи на факультет А і Б. На факультеті А: напрям М і Н,а на фак. Б: на напрям К. За рейтингами я потрапляю на бюджет у першу хвилю лише на напрям Н, але більше хочу на напрям М з цього фак. Питання: якщо я віддам оригінали на напрям Н, мене не викреслять із рейтингу напряму М(фак. той самий) чи напряму К( уже інший фак.)?.Тобто чи зможу я в такому разі розраховувати на бюджет у другу чи третю хвилю на напрям М(забрати оригінали з напряму Н і віддати на напрям М)?

Пільги

Чи є якісь пільги до вступу на 5-й курс,денна форма навчання?
Добрий день,приймальна комісія. Ви написали не правильно моє ім'я, правильно моє ім'я Удовенко Лілія Миколаївна, а ви написали-Юлія в списку студентів, які вступили на 5-й курс,факультет "Соціальна робота" (денна форма навчання).Я прошу Вас, виправити моє ім'я. Дякую!
Где можно посмотреть в электронном виде результаты профильного экзамена на юр. фак (который был 24-го числа) ? Результати передані на сайт vstup.info на сторінку нашого університету на відповідні напрямки, на які проводилося фахове вступне випробування.

Контрактне навчання

Я перешла на 2 курс навчання, я на контракті, але я хочу спробувати поступити на державний, також дуже боюсь, що я не поступлю. Я б хотіла взяти на деякий час документи, якщо ж не потуплю, прадовжу навчення не розвивая контракта, а якщо ж поступлю, то розірвати контракт, чи можна так зробити? Для вирішення цього питання Вам треба негайно звернутися до приймальної комісії - час подачі документів на перший курс спливає 31 липня. Зробити копії необхідних документів Ви можете, звернувшись до Відділу кадрів - там зберігаються оригінали (обов'язково з паспортом).
Где можно посмотреть в электронном виде результаты профильного экзамена на юр. фак (который был 24-го числа) ?

Практика

Закінчивши 1 курс я не закрила практику, я на контракті, сподіваюсь мене не відрахують?

Вступ до магістратури

Де можливо взяти завдання з англійської мови для вступу до магістратури? Програма фахового вступного випробування з іноземної мови знаходиться за адресою http://www.stu.cn.ua/staticpages/ekzam-magistr/.
Чи будуть додаватися місяця на бюджеті на факультеті праці та соціального управління для другому курсі ?)) З цього питання зверніться до деканату факультету праці та соцуправління за тел. (0462)72-40-69.

Оплата за учебу

Скажите пожалуйста,какая оплата в год за аспирантуру на Социальной работе?Кто научные руководители и сколько человек набираеться? Згідно даних науково-дослідної частини: http://www.stu.cn.ua/news/1/ в цьому році набір до аспірантури за напрямом "Соціальна робота" не буде проводитись. В разі виникненя питань зверніться до НДЧ за тел. (04622)3-42-44.
Чи будуть додаватися місяця на бюджеті на факультеті праці та соціального управління для другому курсі ?))
Де можливо взяти завдання з англійської мови для вступу до магістратури?
Я перешла на 2 курс навчання, я на контракті, але я хочу спробувати поступити на державний, також дуже боюсь, що я не поступлю. Я б хотіла взяти на деякий час документи, якщо ж не потуплю, прадовжу навчення не розвивая контракта, а якщо ж поступлю, то розірвати контракт, чи можна так зробити?

Екстернат

Ольга, Вам також необхідно підійти до приймальної комісії після 15 вересня.
Є вступнi iспити на юридичний факультет??????
детальна інформація щодо магістратури за спеціальністю ""Економіка довкілля і природних ресурсів" за адресою http://www.stu.cn.ua/news_view/723/
Скажите пожалуйста,какая оплата в год за аспирантуру на Социальной работе?Кто научные руководители и сколько человек набираеться?
Надія, будь ласка, уточніть запитання. Не зрозуміло навіщо Вам відправляти документи на електронну пошту. Ви маєте на увазі електронний вступ? Телефон приймальної комісії - (0462) 95-21-14.
Скажіть будь-ласка, яким чином відправляються документи електронною почтою і що мені робити, якщо вони не завірені нотаріусом? вони повинні відскановуватись і тоді буде зрозуміло що це оригінали, чи як?
Спеціальність цікава, так як поєднує в собі й комп"ютерні технології, й радіоелектроніку, й біомедичну техніку. Відповідно, під час навчання основна увага буде приділятись питанням: - конструюванню радіоелектронних пристроїв різноманітного призначення, в т.ч. біомедичних; - програмування під персональний контролер та під вбудовані засоби (промислові комп"ютери, мікроконтролери, сигнальні процесори); - опанування сучасних технологій зв"язку (безпровідні системи, побудова мереж й т.п.). Все це на виході дасть спеціаліста, який зможе працювати в компаніях зв"язку (мобільного, провідного, Інтернет) та телекомунцікацій, компаніях, які займаються розробкою чи обслуговуванням радіоелектронного обладнання, в тому числі - біомедичного. Враховуючи те, що в Чернігові до цього часу не проводилась підготовка таких спеціалістів, я вважаю що перспективи працевлаштування випускників за напрямом "Радіоелектронні апарати" будуть дуже добрі. Щодо вступу за скороченою програмою - враховуючи те, що зараз набираються студенти на 1-й курс, поступити відразу на 2-й чи 3-й неможливо, так як там нема груп. Інформація про напрям підготовки є тут: http://stu.cn.ua/staticpages/kafbras/ http://stu.cn.ua/media/files/pdf/Booklet_0509.pdf Якщо цікавлять більш детальні питання, перелік дисциплін та ін. - давайте електронну пошту, я дам відповіді, бо книга зворотного зв"язку все ж не передбачає довгих повідомлень.
Що собою представляє спеціальність «Економіка довкілля і природних ресурсів»? якi правила вступу, якщо в мене диплом спецiалiста "Екологiя, охорона навколишнього середовища та рацiональне використання природних ресурсiв"?
Під час навчання на даному напряму підготовки студенти отримують фундаментальні знання з вищої математики та фізики, основ радіоелектроніки та хімії. Опанувавши дисципліни циклу “Комп’ютерні технології та обчислювальна техніка” вони впевнено використовують персональний комп’ютер для розрахунків та написання прикладних програм, в той час як цикл дисциплін “Радіотехнічні пристрої та системи” надають компетенції з експлуатації та розробки антено-фідерних пристроїв, пристроїв НВЧ та телекомунікаційних мереж і систем. Навчитись розробляти радіоелектронні апарати різноманітного призначення допоможуть дисципліни блоку “Основи схемотехніки та конструювання РЕА”, а цикл “Економіка та організація виробництва” – дозволить розрахувати їх економічні показники та впровадити у виробництво, або ж відкрити власну справу. Після завершення другого курсу студенти зможуть обрати одну зі спеціалізацій: “Біотехнічні та медичні апарати” або “Радіоелектронні телекомунікаційні апарати”. Колективна радіостанція, яка діє на випусковій кафедрі та практика на підприємствах, дають студентам практичні навички, які стануть в нагоді при працевлаштуванні. Радіоелектронні апарати - це нова спеціальність, тому вступити можна тільки на перший курс за результатами ЗНО.
А якщо я вже навчаюсь на 2-му курсі (з 5-ти) на юридичному, заочно, то мені потрібно заново вступати на 1-й курс до екстернатури? І взагалі чи можливо в моєму випадку закінчити ВУЗ екстерном? Дякую, заздалегідь!
Напишіть, будь ласка, про нову спеціальність "радіоелектронні апарати". Які перспективи працевлаштування? Чи можна вступити на 3й курс з дипломом молодшго спеціаліста?

Екстернат

Для вступу до екстернатури за напрямом "правознавство" Вам необхідно підійти до приймальної комісії після 15 вересня. Спочатку збираються заяви абітурієнтів, потім формується заявка до Міністерства і виділяються місця у кількості, що не перевищує 5% від ліцензійного обсягу за даним напрямом.
Будь ласка, підкажіть коли приблизно очікується ліцензування екстернатури? Я бажаю навчатися на юридичному.
на яку електрону почту можна вислати копії документів на вступ?

Напрям

Що собою представляє спеціальність "Автомобільний транспорт"? Студенти отримують необхідні знання для роботи в якості інженерного персоналу на підприємствах автомобільного транспорту, сервісних центрах, станціях технічного обслуговування. Фахівці володіють знаннями в сфері розроблення технологічних процесів обслуговування і ремонту, керування цими процесами. Сферою діяльності є виробничо-технологічна база автотранспортних підприємств. В процесі навчання студенти освоюють сучасні програмні системи та технології (Компас, AutoCAD, Solid Work). Фахівці здатні проектувати і розраховувати автотранспортні підприємства, нестандартне обладнання. Це дуже коротко, бо формат відповіді не дозволяє презентувати всі перспективи даної спеціальності.
Свій рейтинг можна подивитись на сайті http://www.vstup.info/2013/i2013i140b.html, обравши свою спеціальність і натиснувши КОНКУРС. Дані подаються щоденно, але на сайті з'являються з деяким запізненням.

Напрям

Що собою представляє спеціальність "Автомобільний транспорт"?

документи

2 примірника копії ідентифікаційного номера і паспорта це треба тільки на 1 факультет? ні, на всі напрями один комплект документів.

Екстернат

На сьогоднішній день університет займається ліцензуванням екстернату за окремими спеціальностями, однак в цьому році вступити на навчання за програмою екстернату не має. Будь ласка повідомте за якою спеціальністю Ви бажаєте навчатися екстерном.
Де подивитись результати? Рейтинг свій? Скіньте силку, а то на сайті знайти не можу
Можна дізнатися, чи будуть додаватися на другому курсі бюджетні місця по спеціальность: управління персоналом та економіка праці ??
Скільки комплектів документів потрібно при вступі на декілька спеціальностей (напрямів)? При вступі до ЧДТУ потрібний один комплект документів незалежно від кількості обраних абітурієнтом напрямів (спеціальностей). (http://stu.cn.ua/staticpages/faq/)

Места

На законную форму на 5 ый курс факультет менеджмента места есть ?Спасибо

Эм....

На 5-ый курс , факультет менеджмента, на заочку места есть ?
Підкажіть, чи є можливість закінчити університет екстерном?

Документи

2 примірника копії ідентифікаційного номера і паспорта це треба тільки на 1 факультет?
чи є заочна форма навчання за напрямком правознавства???коли є, то на який курс я зможу поступити, якщо я закінчив ваший університет і отримав диплом за кваліфікацією спеціаліст із обліку і аудиту????

поступление после техникума

Витковский Сергей! Необхідно знати за якою спеціальністю Ви отримали диплом "молодшого спеціаліста". Зателефонуйте, будь ласка, до приймальної комі сії за номером (04622) 3-80-49.
Скажите пожалуйста если меня не было на вручения дипломов 30числа то можно прийди в любой день и забрать свой диплом специальность соц роб
Прохідні бали будуть відомі, коли закінчиться прийом документів. Детальніше - http://stu.cn.ua/staticpages/faq/
http://stu.cn.ua/staticpages/budget/ - Обсяги державного замовлення на 2013 рік
Скажите пожалуйста, какие приходные баллы на специальность "Финансы и кредиты"?
Здраствуйте! я закончил днепропетровский техникум електроники и сварки им. Э.О. Патона, смогу ли я поступить к вам на кафедру "Технологій зварювання та будівництва" на 3й курс, заочное отделение
Де можна дізнатись кількість держзамовлення на спеціальність? Конкретно мене цікавить "програмна інженерія". А також інформація про вартість навчання на цьому факультеті. Дякую за відповідь!

Прохідні бали

Якого числа будуть відомі прохідні бали? Вони викладатимуться на якомусь сайті?
Добрий вечір! Будьте ласкаві, скажіть, скільки бюджетних місць на спеціальність Здоров'я людини?

Выпуск 2013

Мне вот говорили что вручение вручение дипломов выпускникам-специалистам будет происходить 29,30 и 1 числа, а не поскажите какого именно числа будет вручатся диплом сварщикам?
Скажите пожалуйста, университет уберет часть практики из за того что ездили на тролейбусах?
Планируется 30.06.13
Проинформируйте, пожалуйста, когда, где и в какое время будет проходить вручение дипломов выпускникам-специалистам 2013 года выпуска
Що треба здавата на на спеціальність "здоровья людини"?
Прохідні бали будуть відомі після подачі документів. Вони не придумуються ніким в університеті, а визначаються по сумі поданих сертифікатів. Якщо подано багато документів з високими балами, то прохідний бал високий. Якщо на якусь спеціальність подано мало документів і бали низькі, то прохідний бал мінімальний і беруть усіх.
Головний документ, яким керується приймальна комісія Правила прийому, підписані заступником міністра. http://stu.cn.ua/media/files/pdf/cdtu2013.pdf Там зазначено хімія або іноземна мова. Ваше запитання переадресоване приймальній комісії для уточнення відповідності інформації на сайті.
Всі документи для вступу подають у приймальну комісію. Її адреса м. Чернігів, вул. Шевченка 95, корпус 1, кімната 244, а з початком прийому документів - актова зала.

Вступ

Скажіть, будь ласка, який саме НЕпрофільний предмет потрібен на спеціальніть "Харчові технології"? У буклеті 2013 року зазначена англійська мова, а на сайті - фізика.

Прохідні бали

Коли будуть викладені прохідні бали в 2013 році??

Вступ

Куди подавати документи на факультет "економіка і підриємство"??? Дайте будь-ласка точний адрес.
Я зараз навчаюсь на 1-му курсі економічного факультету, спеціальність "Фінанси і кредит" на бюджеті. Скажіть, будь-ласка, чи можу я перевестись на наступний рік на Факультет електронних та інформаційних технологій, спеціальність "Програмна інженерія" на 2й курс?
Заканчиваю первый курс деревообработки. Боюсь что вылечу. Можно ли перевестись на заочную форму другой специальности, так как по ТД заочки нету ???
Я закінчую 5 курс ЧДТУ за спеціальністю "Фінанси і кредит". Маю бажання отримати другу освіту. Цікавлюсь стосовно факультету праці та соціального управління. Які вступні іспити потрібно складати і який термін навчання? Дякую.
Інформацію про фахові випробування можна отримати тут: http://stu.cn.ua/staticpages/ekzam-magistr/. Час проведення буде оголошений на сайті університету. Детальніше можна дізнатись у приймальній комісії.
Добрий день, я у 2012 році отримала диплом бакалавра права Вашого університету. в цьому році маю намір вступити на заочне відділення для отримання диплому спеціаліста. скажіть, будь ласка, що саме я повинна складати, чи є певні фахові випробування та інше і коли це все буде проходити? дякую.
Ваше запитання було переадресоване в науковий відділ, вони відповіли, що аспірантури за напрямом підготовки "Харчові технології та інженерія" у нас немає.
Ваше запитання було переадресоване в науковий відділ, вони відповіли, що аспірантури за напрямом підготовки "Харчові технології та інженерія" у нас немає.
Вартість навчання вказана у додатку до правил прийому http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/cdtu2013.pdf починаючи зі стор. 21
Скажіть,будь-ласка,скільки коштує навчання на заочному відділенні факультету фінансів?
Скажіть, будь-ласка, чи можу я вступити до аспірантури за напрямом підготовки "Харчові технології та інженерія", якщо я у 2011 році закінчила магістратуру Харківського державного університету харчування та торгівлі і рік працювала там же методистом? Дякую за відповідь!

Навчання

Важко поступити після 9 класу??? реально на бюджет з оцінками 6_7??великий конкурс???
До уваги викладачів математики та аспірантів ЧДТУ. Можу запропонувати вам математичну літературу (збірники наукових статей з прикладної математики Каліфорнійського технологічного університету за 2012 р. (у 4 т., 1400 стор. англ. мовою, друковане оригінальне видання). Звертатися за адресою ел. пошти: docent1992@ukr.net
Адміністратор сайту не може дати відповідь на ваше запитання. На сайтах деяких кафедр (посилання на сайти кафедр є на головній сторінці) є деякі матеріали по деяких дисциплінах, варіанти завдань, наприклад. Але дистанційна форма освіти у ЧДТУ знаходиться у стані розробки і впровадження, тому вам доведеться вчитись заочно і ЧДТУ не може вам особисто сформувати пакет матеріалів. Підтримуйте особисті контакти зі старостою вашої групи, багато матеріалів є в єлектронному вигляді, викладачі надають їх для користування студентам. Наприклад, тематику, списки літератури, методичні вказівки, але сайт університету їх не роздає, це не являється функцією сайту ЧДТУ.
сколько еще ответа ждать на мой вопрос? это очень важно: Скажите пожалуйста, что делать, если заочник уехал жить далеко и не может ездить каждый месяц на начитку? может эти материалы есть где-то в электронном виде или есть другой вариант?

да

Якщо у вас є диплом бакалавра, то можна продовжити навчання щоб отримати диплом спеціаліста чи магістра за обраною спеціальністю. Треба звернутись у приймальну комісію, щоб дізнатись чи є місця на вашу спеціальність та чи є група, до якої ви можете приєднатись. По деяких нових спеціальностях ще немає 5 курсу.

Вступ

Спасибо за быстрый и исчерпывающий ответ!

да

Можно ли будет поступить на очно или заочно на 5 курс ?На заочном продолжительность обучения год или полтора ?
КАФЕДРА БІОМЕДИЧНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ АПАРАТІВ ТА СИСТЕМ цього року проводить лише перший набір студентів. 2 курсу по цій спеціальності в університеті ще немає, тому можна вступати тільки на 1 курс. Через рік буде вже 1 та 2 курс, тоді можна буде з дипломом молодшого спеціаліста спорідненої спеціальності йти одразу на 2 курс.
Скільки коштує навчання на військовій кафедрі?

Вступ

Скажите, пожалуйста, после радиомеханического техникума с дипломом младшего специалиста по специальности микроєлектроника можно поступить на специальность ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ ТА СИСТЕМИ и все? Или можно еще на КАФЕДРУ БІОМЕДИЧНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ АПАРАТІВ ТА СИСТЕМ, и есть ли на этой кафедре заочное обучение с укороченой формой обучения? Спасибо!

методички

Добрий день, підкажіть будь-ласка де можна знайти методички на сайті з кафедри харчових технологій, хімії та безпеки життєдіяльності

Навчання

Чи буде вихідний 15 квітня (понеділок) після Великодня?

начитка

Скажите пожалуйста, что делать, если заочник уехал жить далеко и не может ездить каждый месяц на начитку? может эти материалы есть где-то в электронном виде или есть другой вариант?
Чи будуть студенти відробляти 7-8 травня по суботах?
У багатьох групах були всі студенти. У Чернігові громадський транспорт працює. Проблеми можуть бути лише у студентів, які поїхали на вихідні у віддалені райони.

25

Чого університет не закривають сьогодні в нашій групі було тільки 5 людей
Поки що ніякого розпорядження немає. Якщо буде, то з'явиться оголошення на сайті
Чи працюе завтра університет? В Київській області оголосили вихідний через негоду. http://kievcity.gov.ua/news/6111.html

учеба

Подскажите пожалуйста, сколько студентов сейчас учится у нас в университете?

учеба

за скільки пропусків виганяють з інститута?
Перелік сертифікатів для вступу на сторінці http://stu.cn.ua/staticpages/sertificatu/
На бюджет з контракту перевестись можна за наявності бюджетних місць на вашій спеціальності. Якщо є вільні бюджетні місця (наприклад, когось відчислили з бюджету або перевели на контракт за неуспішність), то можна написати заяву і можливо вас переведуть на бюджет. Основний критерій - ваша успішність за 2 останніх семестри. Зверніться до декана вашого факультету, щоб отримати більш детальну інформацію.
Скажіть,будь ласка,з яких предметів проводиться тестування при вступі на кафедру фінансів?

Учеба

Можно ли с контракта перевестись на бюджет,какие для этого условия?
Когда пришлют. Администратор расписание не составляет, только публикует то, что предоставляет учебный отдел или факультет.
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, когда на вашем сайте вывесят расписание факультета труда и социального управления(корпус №8)?
З приводу переведення з іншого ВНЗ звертайтесь до приймальної комісії, а про академрізницю вам скажуть, коли переглянуть ваші документи і співставлять дисципліни, які ви вивчали і ті, які вивчали наші студенти.
ЗНО здають з таких мов: англійська, німецька, французька, іспанська (це є на testportal.gov.ua), а університет просто приймає ваш сертифікат з будь-якої з цих мов.
Дайте будь-ласка уточнення щодо предмета Іноземна мова!? Це обов’язково потрібно складати ЗНО з анлійської мови чи можно наприклад з німецької? Є різниця чи ні, яку мову здавати?
Когда и как можно перевестись к Вам, и какая будет академ разница?

Оплата

Когда нужно оплачивать обучение за второй семестр??
З приводу втрати диплома зайти до відділу кадрів до Федяй Лори Вікторовни, яка займається замовленням дипломів. Вона розкаже процедуру поновлення диплома.
Щоб перевестись на навчання за бюджетні кошти треба зайти в деканат и написати заяву. Оцінки повинні бути вищі за оцінки інших претендентів. Детальніше дізнайтесь в деканаті.
Як перевестися на державне навчання? Які оцінки повинні бути в заліковці?

Возобновление диплома

Я в 2009 готу окончила университет, у меня пропал диплом. Как возобновить?
Це складне запитання для адміністратора сайту, вам потрібно звернутись до приймальної комісії корпус 1, ауд. 244. Має значення, що ї в якому обсязі ви вивчали. Можливо вам підійде спеціальність Електричні системи та мережі. Поцікавтесь, на який курс вас можуть зачислити.
Приймальна комісія керується Додатком 3 до Правил прийому, який підписано першим заступником міністра. Вступні випробування - це для тих, хто вступає для отримання другої освіти без тестування (після технікуму чи друга вища освіта).
Екзамены с каких преметов нужно сдать для поступления на факультет "Електронні та інформаційні технології" после ДВНЗ "киевский електромеханический коледж" отделение "електроснабжение" и по каком направлению целесообразней поступать после такой базы?
Дайте будь-ласка уточнення щодо предметів які доведеться здавати на зно. На вашому сайті знайшов: Перелік предметів, з яких будуть проведені вступні випробування. Далі йде список предметів, але в рядках Правознавство та Соц.робота побачив Іноземна мова (тестування). Отже мені доведеться на ЗНО здавати саме іноземну мову чи я можу вибрати математику, адже в "Додатку 3 до Правил прийому до Чернігівського державного технологічного університету в 2013 році" вказано, що я маю вибір предметів при вступі. Так само й до інших напрямів, наприклад комп'ютерна чи програмна інженерія: вказано лише один предмет, а не два на вибір. Тож поясніть, благаю, може я щось не так зрозумів!.
Какой минимальный балл на платное обучение? И какой минимальный балл на бюджет?
А где узнать стоимость обучения в магистратуре специализированные компьютерные системы на данный момент?

yf:)

Не важко! Мінімальна інфа є - назва факультету. :) Цю інформацію (достовірну, актуальну і затверджену керівництвом факультету) має надати сам факультет. Чекаємо вже більше року.

yf

Коли ви вже зробите нормальну інфу про юридичний факультет? Хоча б мінімальну, а то факультет є, а на сайті подивитися взагалі нічого. Наче в кам'яномі віці живете, невже так важко?
Організатори заходу новин з "містера" не надали. Є лише фото. Чекаємо.
когда в новостях появятся фото и вообще новости с "мистера университет"???
Доброго дня. Выпускники шкiл якого року можуть вступати до вузу за атестатом без ЗНО, чи тако практики вже немае?

Пропуски

За сколько пропусков могут отчислить из университета/снять с бюджета?
Билеты в кинотеатр Щорса - контактный телефон (093)0746874 Пархоменко Наташа

Билеты

Здравствуйте! А можна узнать по поводу билетов в кинотеатр Щорса? Где можна купить , и по какой цене?

Оплата

в якому місяці та до якого числа потрібно заплатити за 2 семестр?
Розклад сесії на сайті оприлюднюється напередодні сесії як для стаціонару, так і для заочників. Він складається раніше, але постійно змінюється, бо ваші викладачі не сидять і не чекають саме на Вас, а займаються науковою роботою, приймають участь у конференціях, відвідують семінари. Коли починається сесія можете дізнатись на сторінці Графік навчального процесу вже зараз. А коли який екзамен - дізнаєтесь на сторінці Розклад за тиждень до сесії. Ви можете також набрати достатньо балів під час установчих сесій, представити контрольні роботи до початку сесії.

Стипендія

Якщо ты навчаешся на на бюджеті, то сереня оцінка яку ти отримуєш за семестр має бути не менше 4.0. Без перездачі А екзамен вважається перездачею?
Где найти расписание Зимней экзаменационной сессии заочной форми обучения, после дипломного образования? В Универе 5 раз "отправили" на сайт. Здесь ничего нету.
Для отримання другої вищої освіти ЗНО не треба здавати. Можна вчитись вже зараз, студенти ЧДТУ можуть вчитись на 4-5 курсі. Зверніться у приймальну комісію, поцікавтесь, чи зараз є набір.
Можно ли переводиться вам подскажут в приемной комиссии. Есть места или нет, какие вы сдавали екзамены и какие нужны на фридический факультет - все эти вопросы решаются в приемной комиссии.
Доброго дня!!!Зараз я навчаюся у вашому університеті на 5-му курсі спеціальність облік і аудит. Після закінчення планую отримати другий диплом за юридичною спеціальністю, також у вашому університеті. Чи потрібно складати ЗНО??? Чи можна вступити за результатами якогось внутрішнього підбору???
тоесть чтоб узнать надо позвонить в приемную комиссию , а вообще такое бывет что поступил специальность не подошла и решил перевестись?
Відповідь про переведення з іншого ВНЗ дасть лише приймальна комісія, адміністратор сайту цього не знає. Має велике значення з якої спеціальності на яку переводиться студент.
Вартість є за 2012 рік на сторінці Правила прийому Скоро будуть опубліковані Правила прийому на 2013 рік
а можно ли перевестись в ваш вуз на юридический из педа на 1-ом курсе ?
Де на сайті можна знайти відповідь на запитання "Скільки коштує начання?" на різних факультетах? І чи є вона взагалі на сайті? Якщо ні, підкажіть, як можна її дізнатися. Дякую.
Юридичний факультет інформації на сайт не надавав. Цікавтесь за адресою вул. 50 років ВЛКСМ, 1- А. Адміністратор сайту у цьому питанні Вам допомогти не може. Щодо умов вступу уся інформація є у приймальній комісії. Правила прийому на наступний рік будуть на сайті одразу, як їх затвердять у розділі Вступ до університету.
Вперше на Вашому сайті і цікавить розділ юридичного факультету, також умови вступу на заочну форму навчання. Підскажіть де можна дізнатися про цей факультет.?
Все дуже на сайті та в ЧДТУ добре,але на сайті не можу знайти розклад предметів по годинам за семестри та форма перевірки знань на сесії.Для ЦПО.
З парного чи непарного тижня вчимося пiсля модулiв?

середній бал

скільки повинен бути середній бал на отримання стиперндії?

розклад

А з якого тижня починається навчання після модулів?
Де дізнатись, скільки коштує рік навчання в Магістратурі спеціальності 6.030510 – Товарознавство і торговельне підприємництво

контакты

Где найти номер телефона кафедры Менеджмента ?и где найти номер бухгалтерии?
Розклад установчої сесії заочників буде на сайті одразу, як буде отриманий від навчального відділу.
Можливо у вашому виклику є якісь контакти, телефон деканату, наприклад. Зателефонуйте у деканат юридичного факультету та дізнайтесь (5-61-76 або 72-40-77). Заняття за розкладом установчої сесії. Розклад юридичного факультету на сайт не подається.

Расписание

Где можно посмотреть расписание на установочную сесию

Як ? Де? Куди?

Я в цьому році поступиф на заочну форму навчання на Юрфак, мені прийшов виклик але там ніде нічого ненаписано про те , о котрій годині треба з*явитись.
Списки оформлені наказом ректора і за його підписом. Якщо у вас одна спеціальність, але різні групи, то зверніться у ваш деканат. Можливо це питання можна буде вирішити.
Мы с сестрой в этом году поступили в Ваш универ на заочное обучение и нас распределили по разным группам, возможно ли нас перевести в одну группу, если да, то как это сделать?
У розділі оголошення є "Списки зарахованих по групах". Ця інформація актуальна тимчасово, вона може змінюватись при відчисленнях або поновленнях на навчання студентів, тому публікується в оголошеннях при потребі.

Списки

Скажіть будь-ласка, як знайти себе у списку на сайті? Як дізнатися до якоі групи потрапила?
Администратор сайта публикует расписание, когда его присылает учебный отдел. Обычно в течение нескольких часов с момента получения. В начале учебного года в случае изменения количества студентов может изменяться нагрузка преподавателей, что и произошло. Это приводит к изменению расписания и стационара, и заочников. Следите за объявлениями.

Підготовчі курси

Скільки коштують підготовчі курси ?
Графік навчального процесу можна подивитись на сторінці Розклад - Графік навчального процесу Об'ява про розклад буде на сайті.

спецыалист

Почему меня нету в списках груп,заочное отделение ЗОА-71?

Спеціалісти

Скажіть, будь-ласка, коли буде графік установчих сесій для спеціалістів заочників???
Де знайти розклад занять 5 курсу зачної форми навчання спеціальності облік і аудит (групи ЗОА-071 та ЗОА-072)???
Розклад для юридичного факультету, факультету соціальної роботи, факультету праці та соціальної роботи на сайт не надсилаеться. Адміністратор сайту розкладу не складає. Звертайтесь до навчального відділу за адресою 50 років ВЛКСМ. Для магістрів-механіків розклад уточнюється. Графік навчального процесу на сторінці http://stu.cn.ua/staticpages/zvonkiraspisanie/

Магістри

Чому немає розкладу для студентів магістратури за напрямом Соціальна робота?

Лист

Скажіть, будь-ласка, коли повинен прийти лист-запрошення на навчання для студентів 1 курсу заочного відділення? Коли буде установча сесія? Де розклад для ЗПР-122?

Магістри

Чому немає розкладу для студентів магістратури за напрямом Металорізальні верстати, Автотранспорт і т.д.? Знайшов лише для групи МТМ-081...
Графік навчального процесу на 2012-2013 рік ще не надіслав навчальний відділ. Зачекайте до понеділка.
Еще очень хотелось бы узнать, скоро ли появится график учебного процесса на 2012-2013 у.г.

расписание

добавьте расписание для первого курса факультета ФК-123

Студент

Не могли бы вы вывесить какая неделя (парная/непарная) будет 3 числа?
Розклад викладався з 16:00 31.09 частинами, змінювався двічі через правки. Перевірте, можливо у вас застаріла версія. Бажано ще очистити кеш. Якщо бачите помилки, повідомте у книзі відвідувачів.
Необходимо исправить расписание для 5-го курса (ФЭИТ) групп КС-081, КС-082, СП-081, СК-081, ЕМ-081, ПЕ-081. Проблема в том, что в выложенном расписании неверно указаны номера групп (прошлого года, например СП-071 и т.д.).
Абітуріенти факультету Фінанси та кредит, будуть навчатись на 50 років ВЛКСМ ?

Приймальна комісія

Заплатил за обучение, куда нужно нести квитанцию, и до какого числа ее нужно показать? Інформацію щодо оплати навчання бухгалтерія отримує безпосередньо з банківських установ. У випадку спірних питань вас викличуть до бухгалтерії - для цього і потрібно зберігати всі квітанції.
Скажите, пожалуйста, будут ли на сайте списки групп специалистов и магистров? И куда можно позвонить и узнать в какую группу меня запихнули?
Заплатил за обучение, куда нужно нести квитанцию, и до какого числа ее нужно показать?
КОГДА БУДУТ СПИСКИ ПО ГРУППАМ НА 5 КУРС?????
Розклад ще не наданий навчальним відділом. Є багато виправлень, пов'язаних з тим, що кількість реально набраних груп студентів відрізняється від запланованої. Коли розклад буде оновлено на сайті, з'явиться оголошення про це.
Звернутись з цього питання до приймальної комісії особисто. Аудиторія 244 (1 корпус).

що робити

якщо я оплатив контракт а проходжу на бюджет то як можно це виправити
1.09 заняття проводитись не будуть, лише урочистості і знайомство з деканами.

навчання

чи будуть проходити заняття 1.09 для старших курсів???
Вже 28.08 а розкладу все ще не має.
Загальні збори колективу ЧДТУ 31.08 проводять для викладачів та співробітників. Для студентів загальні святкові збори перед корпусом ЧДТУ відбудуться 1.09. Запрошують першокурсників та студентів старших курсів за бажанням.

Збори

Загальні збори колективу ЧДТУ 31.08 лише для викладачів чи студентам теж необхідно приходити?

Де?

Дотепер навчались на основній території ЧДТУ. Думаю, що нічого не зміниться і у цьому році.
У якому корпусi вчаться студенти-магiстри спецiальностi Облiк i аудит?Це важливо,бо не знаю в якому районi шукати квартиру.

Розклад

Коли буде розклад?
Дякуємо відвідувачу Сергій за помічені неточності на сайті. Застарілі дані виправлено, вірний номер рахунку 31250273210037
Здравствуйте. Вы на сайте розместили Загальні святкові збори для студентів 1-го курсу 01.09.2012 р. о 08.00 відбудуться загальні святкові збори для студентів 1-го курсу (збори перед університетом) Знайомства з деканами факультетів відбудуться: Факультет електронних та інформаційних технологій – акт.зал Механіко-технологічний факультет – ауд. І – 309 Економічний факультет – ауд. І –333 Факультет менеджменту та підприємництва – ауд. І – 416 Можно узнать управление персоналов и економика труда, это какой факультет ? ФАКУЛЬТЕТ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ? Дак в какой кабинет тогда идти ?
Якщо на сайті ЧДТУ перейти http://stu.cn.ua/staticpages/oplata/ там вказано для оплати за гуртожиток р/р 31251273210037, також є http://stu.cn.ua/staticpages/hotel/ де р/р 31250273210037. Який з р/р є вірним?

Приймальна комісія

Я вступила на 5 курс. Скажiть будь-ласка, мене поселять в гуртожиток? Якщо так,то де вiн знаходиться? Першочергово до гуртожитків будуть поселені першокурсники. П'ятий курс буде поселений на вільні місця.
Я вступила на 5 курс. Скажiть будь-ласка, мене поселять в гуртожиток? Якщо так,то де вiн знаходиться?

Приймальна комісія

я заплатила за навчання,скажіть чи потрібно приносити чек? Інформацію щодо оплати навчання бухгалтерія отримує безпосередньо з банківських установ. У випадку спірних питань вас викличуть до бухгалтерії - для цього і потрібно зберігати всі квітанції.
я заплатила за навчання,скажіть чи потрібно приносити чек?

Приймальна комісія

Де і коли можно буде побачити списки людей які вступила на навчання на фалькутет Управління персоналом та економіка праці? Списки тих, хто вступив на навчання за державним замовленням можна уточнити за телефоном приймальної комісії 95-21-14. Списки тих, хто вступив на навчання за кошти фізичних иа юридичних осіб - будуть оприлюднені не пізніше 25 серпня. Інформацію щодо розподілу студентів по групах будуть оприлюднені на сайті університету 29-30 серпня.

Приймальна комісія

Я вже подав оригінали документів на навчання за контрактом, також заключила договір у ауд.333 та заплатила за півроку, як і сказали. Де можно дізнатися інформацію про те що я точно зарахована та які інструкції мені робити далі ? Коли йти до інституту. До приймальної комісія дозвонитися неможу. Наказ про зарахування студентів за контрактною формою навчання, згідно з правилами прийому, буде оприлюднений не пізніше 25 серпня. Наказ щодо зарахування по групах - в районі 29-30 черпня.

Графік

Коли на сайті буде розміщено графік навчального процесу?
Я вже подав оригінали документів на навчання за контрактом, також заключила договір у ауд.333 та заплатила за півроку, як і сказали. Де можно дізнатися інформацію про те що я точно зарахована та які інструкції мені робити далі ? Коли йти до інституту. До приймальної комісія дозвонитися неможу.

гость

Подала документи в хороший економический институт чернигова, все как положено. Вскоре мне позвонили якобі из приемной комисии и сказали,что я не поступила, предложили подать бістренько документи в др.вуз.Когда приехала в институт узнала,что они мне не звонили,а єто банальній развод абитуриентов для переманивания их к себе.До чего дошли наши вузі!Обманівать молодеж такими гадкими способами.
Де і коли можно буде побачити списки людей які вступила на навчання на фалькутет Управління персоналом та економіка праці?
Списки рекомендованих до зарахування у магістратуру та за рівнем спеціаліст тут.
Добрый день! Подскажите, у меня есть диплом магистра черниговского государственного универстета, я хочу уехать работать заграницу, как нужно и что нужно для того что бы мой диплом был действителен. Спасибо.
Переадресуйте своє палке звернення до керівництва свого факультету і кафедри. Розробники сайту (магістри ЧДТУ) розробляють програмне забезпечення для функціонування і безпеки сайту. Ніякого відношення до наповнення сайту контентом вони не мають. Адміністратор редагує та розміщує надану інформацію, оптимізуючи її згідно SEO та можливостей "движка" сайту. А надати перелік викладачів кафедри і чим та кафедра займається - робота кафедри. Немає інформації - немає і сторінки кафедри і посилання нікуди не веде.
На жаль, адміністратор сайту списків ДС не має, треба звернутись у приймальну комісію.
Вкажіть своє прізвище, спеціальність та рівень підготовки, я перешлю ваш запит до когось з членів ПК, якщо вам далеко їхати.

Для розробників

Звичайно, дуже крута задумка в тому, що розробники сайту, хотіли відобразити структуру університету, але порада: зробіть шось зі ссилками, щоб не кидало на початок сторінки, а дійсно відображало необхідну інфу... Потрібна інформація: - назва кафедри; - керівництво кафедри; - професорсько -викладацький склад; - історія кафедри і досягнення; - напрямок наукової діяльності; - плани проведення позалекційних занять та факультативів; - розклад прийому викладачами студентів; - наукова література розроблена викладачами кафедри іт.ін. А взагалі дуже помітно, що в університеті є достойні кадри та наукова база... сайт просто "супер" програмувальники та "створювачі" сайту чисто кросавчеГы
Приймальна комісія не відповідає, Розмістість списки рекомендованих